Nachádzaš sa tu:
08 júl 2020, 16:53
Ostatná aktualizácia: 29 júl 2020, 21:28
Prečítané: 315x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame kompletné vyžrebovanie spoločnej česko-slovenskej ženskej súťaže - MOL ligy v sezóne 2020/2021. Sezóna začína prvým kolom cez víkend 29. - 30. septembra 2020.

 

1. liga ŽENY:


Jesenná časť

1. kolo: 29. - 30.08.2020

W-01 DHK Baník Most - Handball PSG Zlín
W-02 DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou
W-03 HK Hodonín - TJ Sokol Písek
W-04 DHC Plzeň - voľno
W-05 ŠŠK Prešov - IUVENTA Michalovce
W-06 HC DAC Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa
W-07 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc


2. kolo: 05. - 06.09.2020

W-08 Handball PSG Zlín - DHK Zora Olomouc
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba
W-10 IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda
W-11 voľno - ŠŠK Prešov
W-12 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň
W-13 SHK Veselí nad Moravou - HK Hodonín
W-14 DHK Baník Most - DHC Slavia Praha


3. kolo: 12. - 13.09.2020 (utorok)

W-15 DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín
W-16 HK Hodonín - DHK Baník Most
W-17 DHC Plzeň - SHK Veselí nad Moravou
W-18 ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek
W-19 HC DAC Dunajská Streda - voľno
W-20 DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa


4. kolo: 19. - 20.09.2020

W-22 Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-23 IUVENTA Michalovce - DHK Zora Olomouc
W-24 voľno - DHC Sokol Poruba
W-25 TJ Sokol Písek - HC DAC Dunajská Streda
W-26 SHK Veselí nad Moravou - ŠŠK Prešov
W-27 DHK Baník Most - DHC Plzeň
W-28 DHC Slavia Praha - HK Hodonín


5. kolo: 26.09.2020 (sobota)

W-29 HK Hodonín - Handball PSG Zlín
W-30 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
W-31 ŠŠK Prešov - DHK Baník Most
W-32 HC DAC Dunajská Streda - SHK Veselí nad Moravou
W-33 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek
W-34 DHK Zora Olomouc - voľno
W-35 HK Slovan Duslo Šaľa - IUVENTA Michalovce


6. kolo: 10. - 11.10.2020

W-36 Handball PSG Zlín - IUVENTA Michalovce
W-37 voľno - HK Slovan Duslo Šaľa
W-38 TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
W-39 SHK Veselí nad Moravou - DHC Sokol Poruba
W-40 DHK Baník Most - HC DAC Dunajská Streda
W-41 DHC Slavia Praha - ŠŠK Prešov
W-42 HK Hodonín - DHC Plzeň


7. kolo: 17. - 18.10.2020

W-43 DHC Plzeň - Handball PSG Zlín
W-44 ŠŠK Prešov - HK Hodonín
W-45 HC DAC Dunajská Streda - DHC Slavia Praha
W-46 DHC Sokol Poruba - DHK Baník Most
W-47 DHK Zora Olomouc - SHK Veselí nad Moravou
W-48 HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek
W-49 IUVENTA Michalovce - voľno


8. kolo: 24.10.2020 (sobota)

W-50 Handball PSG Zlín - voľno
W-51 TJ Sokol Písek - IUVENTA Michalovce
W-52 SHK Veselí nad Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa
W-53 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
W-54 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba
W-55 HK Hodonín - HC DAC Dunajská Streda
W-56 DHC Plzeň - ŠŠK Prešov


9. kolo: 31.10. - 01.11.2020

W-57 ŠŠK Prešov - Handball PSG Zlín
W-58 HC DAC Dunajská Streda - DHC Plzeň
W-59 DHC Sokol Poruba - HK Hodonín
W-60 DHK Zora Olomouc - DHC Slavia Praha
W-61 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
W-62 IUVENTA Michalovce - SHK Veselí nad Moravou
W-63 voľno - TJ Sokol Písek


10. kolo: 07. - 08.11.2020

W-64 Handball PSG Zlín - TJ Sokol Písek
W-65 SHK Veselí nad Moravou - voľno
W-66 DHK Baník Most - IUVENTA Michalovce
W-67 DHC Slavia Praha - HK Slovan Duslo Šaľa
W-68 HK Hodonín - DHK Zora Olomouc
W-69 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba
W-70 ŠŠK Prešov - HC DAC Dunajská Streda


11. kolo: 14. - 15.11.2020

W-71 HC DAC Dunajská Streda - Handball PSG Zlín
W-72 DHC Sokol Poruba - ŠŠK Prešov
W-73 DHK Zora Olomouc - DHC Plzeň
W-74 HK Slovan Duslo Šaľa - HK Hodonín
W-75 IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha
W-76 voľno - DHK Baník Most
W-77 TJ Sokol Písek - SHK Veselí nad Moravou


12. kolo: 21.11.2020 (sobota)

W-78 Handball PSG Zlín - SHK Veselí nad Moravou
W-79 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek
W-80 DHC Slavia Praha - voľno
W-81 HK Hodonín - IUVENTA Michalovce
W-82 DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
W-83 ŠŠK Prešov - DHK Zora Olomouc
W-84 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba

 

Jarná časť

13. kolo: 09. - 10.01.2021

W-85 DHC Sokol Poruba - Handball PSG Zlín
W-86 DHK Zora Olomouc - HC DAC Dunajská Streda
W-87 HK Slovan Duslo Šaľa - ŠŠK Prešov
W-88 IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň
W-89 voľno - HK Hodonín
W-90 TJ Sokol Písek - DHC Slavia Praha
W-91 SHK Veselí nad Moravou - DHK Baník Most


14. kolo: 16. - 17.01.2021

W-92 Handball PSG Zlín - DHK Baník Most
W-93 SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha
W-94 TJ Sokol Písek - HK Hodonín
W-95 voľno - DHC Plzeň
W-96 IUVENTA Michalovce - ŠŠK Prešov
W-97 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
W-98 DHK Zora Olomouc - DHC Sokol Poruba


15. kolo: 23. - 24.01.2021

W-99 DHK Zora Olomouc - Handball PSG Zlín
W-100 DHC Sokol Poruba - HK Slovan Duslo Šaľa
W-101 HC DAC Dunajská Streda - IUVENTA Michalovce
W-102 ŠŠK Prešov - voľno
W-103 DHC Plzeň - TJ Sokol Písek
W-104 HK Hodonín - SHK Veselí nad Moravou
W-105 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most


16. kolo: 30.01.2021 (sobota)

W-106 Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha
W-107 DHK Baník Most - HK Hodonín
W-108 SHK Veselí nad Moravou - DHC Plzeň
W-109 TJ Sokol Písek - ŠŠK Prešov
W-110 voľno - HC DAC Dunajská Streda
W-111 IUVENTA Michalovce - DHC Sokol Poruba
W-112 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Zora Olomouc


17. kolo: 06. - 07.02.2021

W-113 HK Slovan Duslo Šaľa - Handball PSG Zlín
W-114 DHK Zora Olomouc - IUVENTA Michalovce
W-115 DHC Sokol Poruba - voľno
W-116 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek
W-117 ŠŠK Prešov - SHK Veselí nad Moravou
W-118 DHC Plzeň - DHK Baník Most
W-119 HK Hodonín - DHC Slavia Praha


18. kolo: 13. - 14.02.2021

W-120 Handball PSG Zlín - HK Hodonín
W-121 DHC Slavia Praha - DHC Plzeň
W-122 DHK Baník Most - ŠŠK Prešov
W-123 SHK Veselí nad Moravou - HC DAC Dunajská Streda
W-124 TJ Sokol Písek - DHC Sokol Poruba
W-125 voľno - DHK Zora Olomouc
W-126 IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa


19. kolo: 20. - 21.02.2021

W-127 IUVENTA Michalovce - Handball PSG Zlín
W-128 HK Slovan Duslo Šaľa - voľno
W-129 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek
W-130 DHC Sokol Poruba - SHK Veselí nad Moravou
W-131 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most
W-132 ŠŠK Prešov - DHC Slavia Praha
W-133 DHC Plzeň - HK Hodonín


20. kolo: 03.03.2021 (streda)

W-134 Handball PSG Zlín - DHC Plzeň
W-135 HK Hodonín - ŠŠK Prešov
W-136 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda
W-137 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
W-138 SHK Veselí nad Moravou - DHK Zora Olomouc
W-139 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa
W-140 voľno - IUVENTA Michalovce


21. kolo: 06. - 07.03.2021

W-141 voľno - Handball PSG Zlín
W-142 IUVENTA Michalovce - TJ Sokol Písek
W-143 HK Slovan Duslo Šaľa - SHK Veselí nad Moravou
W-144 DHK Zora Olomouc - DHK Baník Most
W-145 DHC Sokol Poruba - DHC Slavia Praha
W-146 HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín
W-147 ŠŠK Prešov - DHC Plzeň


22. kolo: 13.03.2021 (sobota)

W-148 Handball PSG Zlín - ŠŠK Prešov
W-149 DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda
W-150 HK Hodonín - DHC Sokol Poruba
W-151 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
W-152 DHK Baník Most - HK Slovan Duslo Šaľa
W-153 SHK Veselí nad Moravou - IUVENTA Michalovce
W-154 TJ Sokol Písek - voľno


23. kolo: 24.03.2021 (streda)

W-155 TJ Sokol Písek - Handball PSG Zlín
W-156 voľno - SHK Veselí nad Moravou
W-157 IUVENTA Michalovce - DHK Baník Most
W-158 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
W-159 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
W-160 DHC Sokol Poruba - DHC Plzeň
W-161 HC DAC Dunajská Streda - ŠŠK Prešov


24. kolo: 27. - 28.03.2021

W-162 Handball PSG Zlín - HC DAC Dunajská Streda
W-163 ŠŠK Prešov - DHC Sokol Poruba
W-164 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc
W-165 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-166 DHC Slavia Praha - IUVENTA Michalovce
W-167 DHK Baník Most - voľno
W-168 SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Písek


25. kolo: 01.04.2021 (štvrtok)

W-169 SHK Veselí nad Moravou - Handball PSG Zlín
W-170 TJ Sokol Písek - DHK Baník Most
W-171 voľno - DHC Slavia Praha
W-172 IUVENTA Michalovce - HK Hodonín
W-173 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň
W-174 DHK Zora Olomouc - ŠŠK Prešov
W-175 DHC Sokol Poruba - HC DAC Dunajská Streda


26. kolo: 10.04.2021 (sobota)

W-176 Handball PSG Zlín - DHC Sokol Poruba
W-177 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc
W-178 ŠŠK Prešov - HK Slovan Duslo Šaľa
W-179 DHC Plzeň - IUVENTA Michalovce
W-180 HK Hodonín - voľno
W-181 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek
W-182 DHK Baník Most - SHK Veselí nad Moravou

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 25,0 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


1. liga Mladšie dorastenky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.