Nachádzaš sa tu:
23 feb 2020, 07:57
Ostatná aktualizácia: 27 feb 2020, 00:36
Prečítané: 1081x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Víťazkami turnaja Sladovňa Cup, ktorý sa od piatka do nedele hral v dvoch michalovských halách Chemkostav aréne a telocvični GPH, sa stali v kategórii A13 Iuventa Michalovce a v kategórii A15 MHK Bytča. Mladšie žiačky MHK Bytča obsadili na turnaji pekné šieste miesto. Medzi najužitočnejšie hráčky za MHK Bytča boli vyhlásené Michaela Ďuranová (za kategóriu A13) a Nela Hrabovská (za kategóriu A15). Medzi individuálne ocenenými hráčkami mal v kategórii A15 svoje zastúpenie aj klub MHK Bytča, keď sa najlepšou strelkyňou s 82 vsietenými gólmi stala Nikola Leštinová. Srdečne gratulujeme!

SLADOVŇA CUP 2020

MICHALOVCE, 21. - 23. 2. 2020


Dátum konania: 21. - 23. február 2020 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania:

Chemkostav ARÉNA, s.r.o.. K. Kuzmányho 24 071 01 Michalovce
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 071 01 Michalovce

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: mladšie žiačky (r. nar. 2007-2008), staršie žiačky (r. nar. 2005-2006)

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH.



Účastníci turnaja:

mladšie žiačky A13:   staršie žiačky A15:
Iuventa Michalovce 2008 A   Iuventa Michalovce
Štart Trebišov   UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)
MHK Bytča   HC Bardejov
Karpaty Užhorod (Ukr.)   MHK Bytča
Iuventa Michalovce 2007   ŠŠK Prešov
Sokol Kyjev (Ukr.)   Karpaty Užhorod
THA Martin   Sokol Kyjev
MKS Lublin (Poľ.)   THA Martin
Iuventa Michalovce 2008 B   -
UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)   -

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:


mladšie žiačky - A13 - hrané v Chemkostav aréne

Piatok 21. február 2020
Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 7:20
Iuventa Michalovce 2008 A - Štart Trebišov 18:11
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 2007 15:18
MHK Bytča - ŠŠK Prešov 8:16
Sokol Kyjev - THA Martin 18:8
MKS Lublin - Iuventa Michalovce 2008 B 26:5
UKS Koliber Zarzezce - MHK Bytča 10:15
Iuventa Michalovce 2007 - Sokol Kyjev 19:10
Iuventa Michalovce 2008 B - Zdjušor Užhorod 3:20
THA Martin - MKS Lublin 9:18
Štart Trebišov - ŠŠK Prešov 8:14
Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 22:3

Sobota 22. február 2020
MKS Lublin - Sokol Kyjev 17:14
Zdjušor Užhorod - THA Martin 12:3
MHK Bytča - Iuventa Michalovce 2008 A 14:15
UKS Koliber Zarzecze - Štart Trebišov 4:9
Iuventa Michalovce 2007 - MKS Lublin 17:11
THA Martin - Iuventa Michalovce 2008 B 17:7
Sokol Kyjev - Zdjušor Užhorod 11:12
ŠŠK Prešov - UKS Koliber Zarzecze 16:4
Štart Trebišov - MHK Bytča 8:12
THA Martin - Iuventa Michalovce 2007 7:28
Zdjušor Užhorod - MKS Lublin 14:9
Iuventa Michalovce 2008 B - Sokol Kyjev 11:4
ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce 2008 A 8:11

Konečná tabuľka A. skupina
1. Iuventa Michalovce 2007 10 bodov
2. Zdjušor Užhorod 8 bodov
3. MKS Lublin bodov
4. Sokol Kyjev 4 body
5. THA Martin 2 body
6. Iuventa Michalovce B 0 bodov

Konečná tabuľka B. skupina
1. Iuventa Michaloce 2008 A 8 bodov
2. ŠŠK Prešov 6 bodov
3. MHK Bytča 4 body
4. Štart Trebišov 2 body
5. UKS Koliber Zarzecze 0 bodov

Nedeľa 23. február 2020
Semifinále:
Iuventa Michalovce 2007 - ŠŠK Prešov 17:8.
Semifinále: Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 2008 A 15:8.
O 9. miesto: THA Martin - UKS Koliber Zarzecze 16:9.
O 7. miesto: Sokol Kyjev - Štart Trebišov 20:5.
O 5. miesto: MHK Bytča - MKS Lublin 13:15.
Zápas o 3. miesto: Iuventa Michalovce 2008 A - ŠŠK Prešov 10:10, 4:3 na pok. hody.
Finále: Iuventa Michalovce 2007 - Zdjušor Užhorod 14:9.

Konečné poradie (v zátvorke najlepšia hráčka tímu):
1. Iuventa Michalovce 2007 (Diana Padová).
2. Zdjušor Užhorod (Alina Procenko).
3. Iuventa Michalovce 2008 A (Jana Ondrejová).
4. ŠŠK Prešov (Karolina Rabatinová).
5. MKS Lublin (Ela Kulčická).
6. MHK Bytča (Michaela Ďuranová).
7. Sport School Kyjev (Kahanets).
8. Štart Trebišov (Nela Antolíková).
9. THA Martin (Tímea Trnková).
10. UKS Koliber Zarzecze (Amelia Švitalská).
11. Iuventa Michalovce 2008 B (Karolína Margová).

Najlepšia hráčka: Julia Mucha (Sokol Kyjev).
Najlepšia strelkyňa: Barbora Sabovová (Iuventa Michalovce 2007) - 37 gólov.
Najlepšia brankárka: Dominika Kráľovská (ŠŠK Prešov).


staršie žiačky - A15 - hrané v telocvični Gymnázia Pavla Horova

Piatok 21. február 2020
Iuventa Michalovce - UKS Koliber Zarzecze 25:6
ŠŠK Prešov - Zdjušor Užhorod 15:18
Sokol Kyjev - THA Martin 22:16
Iuventa Michalovce - HC Bardejov 20:12
Zdjušor Užhorod - UKS Koliber Zarzecze 37:7
MHK Bytča - Sokol Kyjev 21:17
THA Martin - ŠŠK Prešov 14:22
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 17:19
Sokol Kyjev - HC Bardejov 18:17
UKS Koliber Zarzecze - THA Martin 8:26
MHK Bytča - HC Bardejov 19:10

Sobota 22. február 2020
ŠŠK Prešov - MHK Bytča 16:16

Iuventa Michalovce - Sokol Kyjev 22:14
THA Martin - Zdjušor Užhorod 7:19
HC Bardejov - ŠŠK Prešov 19:24
MHK Bytča - Zarzecze 21:8
THA Martin - Iuventa Michalovce 22:19
ŠŠK Prešov - Sokol Kyjev 15:18
Zdjušor Užhorod - MHK Bytča 17:21
UKS Koliber Zarzecze - HC Bardejov 14:18
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov 13:25
MHK Bytča - THA Martin 14:7

Nedeľa 23. február 2020
Sokol Kyjev - UKS Koliber Zarzecze 24:5
HC Bardejov - Zdjušor Užhorod 9:19
MHK Bytča - Iuventa Michalovce 16:6
UKS Koliber Zarzecze - ŠŠK Prešov 0:12
THA Martin - HC Bardejov 17:15
Karpaty Užhorod - Sokol Kyjev 16:29

Konečné poradie (v zátvorke najlepšia hráčka tímu)
1. MHK Bytča (Nela Hrabovská).
2. ŠŠK Prešov (Dáša Ondrijová).
3. Iuventa Michalovce (Andrea Kováčová).
4. Zdjušor Užhorod (Karina Szoszkida).
5. Sport School Kyjev (Evelina Zabarila).
6. THA Martin (Bianka Rosenbergerová).
7. HC Bardejov (Marianna Novotná).
8. UKS Koliber Zarzecze (Maria Bazylec)

Najlepšia hráčka: Ema Lukáčová (ŠŠK Prešov).
Najlepšia strelkyňa: Nikola Leštinová (MHK Bytča) - 82 gólov.
Najlepšia brankárka: Daniela Cabanová (Iuventa Michalovce).

 


Víťazky turnaja Sladovňa Cup 2020 v kategórii starších žiačok - staršie žiačky MHK Bytča

 


Pohár, medaily, diplom pre staršie žiačky MHK Bytča



Fotogaléria - Sladovňa Cup 2020 - ml. žiačky - o 5. miesto: MHK Bytča - MKS Lublin (Poľ.) 23.02.2020

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo

nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 v príprave.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 v príprave.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.