Nachádzaš sa tu:
30 aug 2019, 08:42
Ostatná aktualizácia: 01 sep 2019, 19:40
Prečítané: 1175x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Mladšie žiačky a mladšie dorastenky MHK Bytča sa od piatka 30. augusta do nedele 1. septembra v rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu predstavilina prestížnom medzinárodnom dievčenskom turnaji Stupava Cup v Stupave. Bytčianky na turnaji obsadili 13., resp. 9. miesto.

Stupava Cup 2019


Dátum konania: 30. august - 01. september 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala. Školská ulica 2 900 31 Stupava, SR
Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava, SR
Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava

Kategórie: mladšie žiačky (r. nar. 2007, 2008 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2003, 2004 a mladšie)

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: mladšie žiačky (U12) - 2 x 13 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 17 min.


Mladšie žiačky (U 12)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A" (SR)   HK Hodonín (ČR)
HC Tatran Stupava "B" (SR)   DDM Strážnice (ČR)
HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)   ŠKP Bratislava (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)   Hypo Niederösterreich Wien (Rak.)
HC Zlín "A" (ČR)   MHK Bytča (SR)
HC Zlín "B" (ČR)   MŠK Dunajská Streda (SR)
DHC Plzeň (ČR)   ZW Handball Wiener Neustadt (Rak.)
TJ Tatran Bohunice Brno (ČR)   MHáK Martin (SR)
RK Buzet (Chorv.)   ŽRK Izola (Slov.)
WAT Atzgersdorf Wien (Rak.)   HK AS Trenčín (SR)
MŠO Štúrovo (SR)   UHC Korneuburg (Rak.)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)   Györ ETO KC (Maď.)


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:   skupina C:   skupina D:
HC Tatran Stupava "A"   MŠO Štúrovo   HK Slovan Duslo Šaľa "A"   HC Tatran Stupava "B"
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   HC Zlín "B"   HK Hodonín   HC Zlín "A"
DHC Plzeň   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   DDM Strážnice   MŠK Dunajská Streda
TJ Tatran Bohunice Brno   Györ ETO KC   ŠKP Bratislava   ZW Handball Wiener Neustadt
RK Buzet   UHC Korneuburg   Hypo Niederösterreich Wien   MHáK Martin
WAT Atzgersdorf Wien   HK AS Trenčín   MHK Bytča   ŽRK Izola

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 30. august 2019 - 1. hrací deň (Park hala I, Park hala II)

24.   A   o 09:45 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - WAT Atzgersdorf Wien   18:16   PH 1
48.   D   o 09:45 h.:   HC Tatran Stupava "B" - ŽRK Izola   16:10   PH 2
25.   A   o 10:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - RK Buzet   23:3   PH 1
49.   D   o 10:15 h.:   HC Zlín "A" - MHáK Martin   17:2   PH 2
26.   B   o 10:45 h.:   MŠO Štúrovo - HK AS Trenčín   17:22   PH 1
50.   D   o 10:45 h.:   MŠK Dunajská Streda - ZW Handball Wiener Neustadt   17:9   PH 2
27.   B   o 11:15 h.:   HC Zlín "B" - UHC Korneuburg   12:11   PH 1
51.   C   o 11:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča   12:6   PH 2
28.   B   o 12:15 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Györ ETO KC   5:19   PH 1
52.   C   o 12:15 h.:   HK Hodonín - Hypo Niederösterreich Wien   2:23   PH 2
29.   A   o 12:45 h.:   DHC Plzeň - TJ Tatran Bohunice
  17:13   PH 1
53.   C   o 12:45 h.:   DDM Strážnice - ŠKP Bratislava   0:6   PH 2
30.   A   o 13:15 h.:   HC Tatran Stupava "A" - RK Buzet
  33:2   PH 1
54.   D   o 13:15 h.:   HC Tatran Stupava "B" - MHáK Martin   13:4   PH 2
31.   B   o 13:45 h.:   MŠO Štúrovo - UHC Korneuburg   21:8   PH 1
55.   D   o 13:45 h.:   HC Zlín "A" - ZW Handball Wiener Neustadt   9:19   PH 2
32.   A   o 14:15 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "B" - TJ Tatran Bohunice Brno
  17:5   PH 1
56.   D   o 14:15 h.:   MŠK Dunajská Streda - ŽRK Izola   27:3   PH 2
33.   B   o 14:45 h.:   HC Zlín "B" - Györ ETO KC   4:17   PH 1
57.   C   o 14:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - Hypo Niederösterreich Wien   8:24   PH 2
34.   A   o 15:15 h.:   DHC Plzeň - WAT Atzgersdorf Wien   12:17   PH 1
58.   C   o 15:15 h.:   HK Hodonín - ŠKP Bratislava   11:7   PH 2
35.   B   o 15:45 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HK AS Trenčín   11:20   PH 1
59.   C   o 15:45 h.:   DDM Strážnice - MHK Bytča   0:6   PH 2
36.   A   o 16:15 h.:   HC Tatran Stupava "A" - TJ Tatran Bohunice Brno   19:5   PH 1
60.   D   o 16:15 h.:   HC Tatran Stupava "B" - ZW Handball Wiener Neustadt   6:19   PH 2
37.   A   o 16:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - DHC Plzeň   22:9   PH 1
61.   D   o 16:45 h.:   HC Zlín "A" - MŠK Dunajská Streda   7:22   PH 2
38.   A   o 17:15 h.:   RK Buzet - WAT Atzgersdorf Wien
  2:27   PH 1
62.   D   o 17:15 h.:   MHáK Martin - ŽRK Izola   6:12   PH 2
39   B   o 17:45 h.:   MŠO Štúrovo - Györ ETO KC   2:18   PH 1
63.   C   o 17:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - ŠKP Bratislava   13:5   PH 2
40.   B   o 18:15 h.:   HC Zlín "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4:6   PH 1
64.   C   o 18:15 h.:   HK Hodonín - DDM Strážnice   6:0   PH 2
41.   B   o 18:45 h.:   UHC Korneuburg - HK AS Trenčín   7:17   PH 1
65.   C   o 18:45 h.:   Hypo Niederösterreich Wien   MHK Bytča   18:9   PH 2


Priebežné tabuľky - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina A:

1. HC Tatran Stupava "A"   3   3 0 0   70:23   + 47   6
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   3   3 0 0   62:17   + 45   6
3. WAT Atzgersdorf Wien   3   2 0 1   60:32   + 28   4
4. DHC Plzeň   3   1 0 2   38:52   - 14   2
5. TJ Tatran Bohunice Brno   3   0 0 3   23:53   - 30   0
6. RK Buzet   3   0 0 3   22:21   + 1   0

skupina B:

1. Györ ETO KC   3   3 0 0   51:11   + 40   6
2. HK AS Trenčín   3   3 0 0   59:35   + 24   6
3. MŠO Štúrovo   3   1 0 2   40:48   - 8   2
4. HC Zlín "B"   3   1 0 2   20:34   - 14   2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   1 0 2   22:40   - 18   2
6. UHC Korneuburg   3   0 0 3   26:50   - 24   0

skupina C:

1. Hypo Niederösterreich Wien   3   3 0 0   65:19   + 46   6
2. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   3   2 0 1   33:35   - 2   4
3. HK Hodonín   3   2 0 1   19:30   - 11   4
4. ŠKP Bratislava   3   1 0 2   18:24   - 6   2
5. MHK Bytča   3   1 0 2   21:30   - 9   2
6. DDM Strážnice   3   0 0 3   0:18   - 18   0

skupina D:

1. MŠK Dunajská Streda   3   3 0 0   66:19   + 47   6
2. ZW Handball Wiener Neustadt   3   2 0 1   47:32   + 15   4
3. HC Tatran Stupava "B"   3   2 0 1   35:33   + 2   4
4. HC Zlín "A"   3   1 0 2   33:43   - 10   2
5. ŽRK Izola   3   1 0 2   25:49   - 24   2
6. MHáK Martin   3   0 0 3   12:42   - 30   0


Sobota 31. august 2019 - 2. hrací deň (Park hala I, Park hala II)

128.   C   o 09:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - DDM Strážnice   6:0   PH 2
129.   C   o 10:15 h.:   HK Hodonín - MHK Bytča   5:9   PH 2
110.   A   o 10:25 h.:   HC Tatran Stupava "A" - DHC Plzeň   16:14   PH 1
130.   C   o 10:45 h.:   ŠKP Bratislava - Hypo Niederösterreich Wien   5:21   PH 2
111.   A   o 10:57 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - WAT Atzgersdorf Wien   15:7   PH 1
131.   D   o 11:15 h.:   HC Tatran Stupava "B"   MŠK Dunajská Streda   6:22   PH 2
112.   A   o 11:29 h.:   TJ Tatran Bohunice Brno - RK Buzet   16:9   PH 1
113.   B   o 12:00 h.:   MŠO Štúrovo - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   14:10   PH 1
132.   D   o 12:15 h.:   HC Zlín "A" - ŽRK Izola   10:4   PH 2
114.   B   o 12:32 h.:
  HC Zlín "B" - HK AS Trenčín   9:13   PH 1
133.   D   o 12:45 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - MHáK Martin   13:1   PH 2
115.   B   o 13:04 h.:
  Györ ETO KC - UHC Korneuburg   20:2   PH 1
134.   C   o 13:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK Hodonín   13:4   PH 2
116.   A   o 13:36 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5:12   PH 1
135.   C   o 13:45 h.:   DDM Strážnice - Hypo Niederösterreich Wien   0:6   PH 2
136.   C   o 14:15 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča   7:7   PH 2
117.   A   o 14:18 h.:
  DHC Plzeň - RK Buzet
  29:2   PH 1
137.   D   o 14:45 h.:   HC Tatran Stupava "B" - HC Zlín "A"   6:10   PH 2
118.   A   o 14:48 h.:   TJ Tatran Bohunice Brno - WAT Atzgersdorf Wien   12:17   PH 1
138.   D   o 15:15 h.:   MŠK Dunajská Streda - MHáK Martin   25:4   PH 2
119.   B   o 15:18 h.:   MŠO Štúrovo
- HC Zlín "B"   15:7   PH 1
139.   D   o 15:45 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - ŽRK Izola   7:8   PH 2
120.   B   o 15:48 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - UHC Korneuburg   9:6   PH 1
121.   B   o 16:18 h.:   Györ ETO KC - HK AS Trenčín   19:6   PH 1
141.   QF 1.-8.   o 16:45 h.:   Hypo Niederösterreich Wien - ZW Handball Wiener Neustadt   9:4   PH 2
122.   QF 1.-8.   o 16:48 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK AS Trenčín   15:11   PH 1
142.   QF 1.-8.   o 17:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MŠK Dunajská Streda   3:29   PH 2
123.   QF 1.-8.   o 17:18 h.:   HC Tatran Stupava "A" - Györ ETO KC   5:25   PH 1


Konečné tabuľky - základné skupiny:

skupina A:

1 HK Slovan Duslo Šaľa "B"   5   5 0 0   89:29   + 70   10
2. HC Tatran Stupava "A"   5   5 0 0   91:49   + 42   8
3. WAT Atzgersdorf Wien   5   3 0 2   84:59   + 25   6
4. DHC Plzeň   5   2 0 3   81:70   + 11   4
5. TJ Tatran Bohunice Brno   5   1 0 4   51:79   - 28   0
6. RK Buzet   5   0 0 5   33:66   - 33   0

skupina B:

1. Györ ETO KC   5   5 0 0   90:19   + 71   10
2. HK AS Trenčín   5   4 0 1   78:63   + 15   8
3. MŠO Štúrovo   5   3 0 2   69:65   + 4   6
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   5   1 0 4   41:60   - 19   2
5. HC Zlín "B"   5   1 0 4   36:62   - 26   2
6. UHC Korneuburg   5   0 0 5   34:79   - 45   0

skupina C:

1. Hypo Niederösterreich Wien   5   5 0 0   92:24   + 68   10
2. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   5   4 0 1   52:39   + 13   8
3. MHK Bytča   5   2 1 2   37:42   - 5   5
3. HK Hodonín   5   2 0 3   28:52   - 24   4
4. ŠKP Bratislava   5   1 1 3   30:52   - 22   3
6. DDM Strážnice   5   0 0 5   0:30   - 30   0

skupina D:

1. MŠK Dunajská Streda   5   5 0 0   113:29   + 84   10
2. ZW Handball Wiener Neustadt   5   3 0 2   67:41   + 26   6
3. HC Zlín "A"   5   3 0 2   53:53   0   6
4. HC Tatran Stupava "B"   5   2 0 3   47:65   - 18   4
5. ŽRK Izola   5   2 0 3   37:66   - 29   4
6. MHáK Martin   5   0 0 5   17:80   - 63   0

 

Nedeľa 01. september 2019 - 3. hrací deň (Park hala I, Park hala II, Školská športová hala)

176. o 9. - 16. m.   o 09:10 h.:   WAT Atzgersdorf Wien - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   17:8   PH 1
177. o 9. - 16. m.   o 09:42 h.:   DHC Plzeň - MŠO Štúrovo   14:11   PH 1
187. o 17. - 24. m.   o 09:10 h.:   TJ Tatran Bohunice Brno - UHC Korneuburg   17:12   PH 2
188. o 17. - 24. m.   o 09:42 h.:   RK Buzet - HC Zlín "B"   0:17   PH 2
179. o 9. - 16. m.   o 10:49 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava "B"   6:17   PH 1
190. o 17. - 24. m.   o 10:49 h.:   ŠKP Bratislava - MHáK Martin   9:8   PH 2
180. semifinal   o 11:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Györ ETO KC   8:17   PH 1
191. semifinal   o 11:30 h.:   Hypo Niederösterreich Wien - MŠK Dunajská Streda   5:17   PH 2
181. o 9. - 16. m.   o 12:02 h.:   HK Hodonín - HC Zlín "A"   1:18   PH 1
184. o 3. - 4. m.   o 13:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Hypo Niederösterreich Wien   9:10   PH 1
173. final   o 13:55 h.:   Györ ETO KC - MŠK Dunajská Streda   18:13   ŠŠH

 

Mladšie dorastenky (U 16)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava (SR)   MŠK Dunajská Streda (SR)
UHC Korneuburg (Rak.)   HC Zlín (ČR)
TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)   Handball Zlatná na Ostrove (SR)
MHK Bytča (SR)   FHT Drábova Košice (SR)
HK AS Trenčín (SR)   HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
DHC Plzeň (ČR)
  ZW Handball Wiener Neustadt (Rak.)
MŠO Štúrovo (SR)
  TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
HK Hodonín (ČR)   ŠKP Bratislava (SR)


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:   skupina C:   skupina D:
HC Tatran Stupava   HK AS Trenčín   MŠK Dunajská Streda   HK Slovan Duslo Šaľa
UHC Korneuburg   DHC Plzeň   HC Zlín   ZW Handball Wiener Neustadt
TJ Sokol Velké Měziříčí   MŠO Štúrovo   Handball Zlatná na Ostrove   TJ Jiskra Havlíčkův Brod
MHK Bytča   HK Hodonín
  FHT Drábova Košice   ŠKP Bratislava

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 30. august 2019 - 1. hrací deň (Školská športová hala)

1.   C   o 08:00 h.:   MŠK Dunajská Streda - FHT Drábova Košice   28:16   ŠŠH
2.   D   o 08:40 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava   20:15   ŠŠH
3.   A   o 09:20 h.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča   30:13   ŠŠH
4.   B   o 10:00 h.:   HK AS Trenčín - HK Hodonín   18:15   ŠŠH
5.   C   o 10:40 h.:   HC Zlín - Handball Zlatná na Ostrove   17:17   ŠŠH
6.   D   o 11:20 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   21:14   ŠŠH
7.   A   o 12:00 h.:   UHC Korneuburg - TJ Sokol Velké Měziříčí   14:13   ŠŠH
8.   B   o 12:40 h.:   DHC Plzeň - MŠO Štúrovo   17:14   ŠŠH
9.   C   o 13:20 h.:   MŠK Dunajská Streda - Handball Zlatná na Ostrove   27:19   ŠŠH
10.   D   o 14:00 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   22:12   ŠŠH
11.   A   o 14:40 h.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Velké Měziříčí   17:8   ŠŠH
12.   B   o 15:20 h.:   HK AS Trenčín - MŠO Štúrovo
  22:11   ŠŠH
13.   C   o 16:00 h.:   HC Zlín - FHT Drábova Košice   22:15   ŠŠH
14.   D   o 16:40 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - ŠKP Bratislava   15:12   ŠŠH
15.   A   o 17:20 h.:   UHC Korneuburg - MHK Bytča   15:12   ŠŠH
16.   B   o 18:00 h.:   DHC Plzeň - HK Hodonín   15:12   ŠŠH
17.   C   o 18:40 h.:   MŠK Dunajská Streda - HC Zlín   23:17   ŠŠH
18.   D   o 19:20 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - ZW Handball Wiener Neustadt   8:8   ŠŠH
19.   A   o 20:00 h.:   HC Tatran Stupava - UHC Korneuburg   23:13   ŠŠH
20.   B   o 20:40 h.:   HK AS Trenčín - DHC Plzeň   17:22   ŠŠH


Priebežné tabuľky - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina A:

1. HC Tatran Stupava   3   3 0 0   70:34   + 36   6
2. UHC Korneuburg   3   2 0 1   42:48   - 6   4
3. TJ Sokol Velké Měziříčí   2   0 0 2   21:31   - 10   0
4. MHK Bytča   2   0 0 2   25:45   - 20   0

skupina B:

1. DHC Plzeň   3   3 0 0   54:43   + 11   6
2. HK AS Trenčín   3   2 0 1   57:48   + 9   4
3. HK Hodonín   2   0 0 2   27:33   - 6   0
4. MŠO Štúrovo   2   0 0 2   25:39   - 14   0

skupina C:

1. MŠK Dunajská Streda   3   3 0 0   78:52   + 26   6
2. HC Zlín   3   1 1 1   56:55   + 1   3
3. Handball Zlatná na Ostrove   2   0 1 1   36:44   - 8   1
4. FHT Drábova Košice   2   0 0 2   31:50   - 19   0

skupina D:

1. HK Slovan Duslo Šaľa   3   2 1 0   50:35   + 15   5
2. ZW Handball Wiener Neustadt   3   2 1 0   44:34   + 10   5
3. ŠKP Bratislava   2   0 0 2   27:35   - 8   0
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   2   0 0 2   26:43   - 17   0

 

Sobota 31. august 2019 - 2. hrací deň (Školská športová hala)

86.   A   o 08:00 h.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča   11:20   ŠŠH
87.   B   o 08:40 h.:   MŠO Štúrovo - HK Hodonín   14:15   ŠŠH
88.   C   o 09:20 h.:
  Handball Zlatná na Ostrove - FHT Drábova Košice   22:20   ŠŠH
89.   D   o 10:00 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ŠKP Bratislava   14:20   ŠŠH
90.   QF 1.-8.   o 10:40 h.:
  HC Tatran Stupava
- HK AS Trenčín   13:18   ŠŠH
91.   QF 1.-8.   o 11:20 h.:
  UHC Korneuburg - DHC Plzeň
  12:23   ŠŠH
92.   QF 1.-8.
  o 12:00 h.:   MŠK Dunajská Streda
- ZW Handball Wiener Neustadt   18:10   ŠŠH
93.   QF 1.-8.   o 12:40 h.:   HC Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa   16:17   ŠŠH
94.   o 9. - 16. m.   o 13:20 h.:   MHK Bytča - MŠO Štúrovo   20:10   ŠŠH
95.   o 9. - 16. m.   o 14:00 h.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - HK Hodonín   11:19   ŠŠH
96.   o 9. - 16. m.   o 14:40 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   20:16   ŠŠH
97.   o 9. - 16. m.   o 15:20 h.:   FHT Drábova Košice - ŠKP Bratislava   16:15   ŠŠH
98.   o 5. - 8. m.   o 16:00 h.:   HC Tatran Stupava - UHC Korneuburg   20:21   ŠŠH
99.   o 5. - 8. m.   o 16:40 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - HC Zlín   18:17   ŠŠH
100.   o 13. - 16. m.   o 17:20 h.:   MŠO Štúrovo - TJ Sokol Velké Měziříčí   14:11   ŠŠH
101.   o 13. - 16. m.   o 18:00 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ŠKP Bratislava   12:17   ŠŠH
102.   semifinal   o 18:40 h.:   HK AS Trenčín - DHC Plzeň   18:17   ŠŠH
103.   semifinal   o 19:20 h.:   MŠK Dunajská Streda - HK Slovan Duslo Šaľa   14:13   ŠŠH
104.   o 9. - 12. m.   o 20:00 h.:   MHK Bytča - HK Hodonín   16:15   ŠŠH
105.   o 9. - 12. m.   o 20:40 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - FHT Drábova Košice   18:13   ŠŠH


Konečné tabuľky - základné skupiny:

skupina A:

1. HC Tatran Stupava   3   3 0 0   70:34   + 36   6
2. UHC Korneuburg   3   2 0 1   42:48   - 6   4
3. MHK Bytča   3   1 0 2   45:56   - 11   2
4. TJ Sokol Velké Měziříčí   3   0 0 3   32:51   - 19   0

skupina B:

1. DHC Plzeň   3   3 0 0   54:43   + 11   6
2. HK AS Trenčín   3   2 0 1   57:48   + 9   4
3. MŠO Štúrovo   3   1 0 2   42:47   - 5   2
4. HK Hodonín   3   0 0 3   39:54   - 15   0

skupina C:

1. MŠK Dunajská Streda   3   3 0 0   78:52   + 26   6
2. HC Zlín   3   1 1 1   56:55   + 1   3
3. Handball Zlatná na Ostrove   3   1 1 1   58:64   - 6   3
4. FHT Drábova Košice   3   0 0 3   51:72   - 21   0

skupina D:

1. HK Slovan Duslo Šaľa   3   2 1 0   50:35   + 15   5
2. ZW Handball Wiener Neustadt   3   2 1 0   44:34   + 10   5
3. ŠKP Bratislava   3   1 0 2   47:49   - 2   2
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   0 0 3   40:63   - 23   0

 

Nedeľa 01. september 2019 - 3. hrací deň (Školská športová hala)

164. o 15. - 16. m.
  o 08:00 h.:   TJ Sokol Velké Meziříčí - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   11:15   ŠŠH
165. o 13. - 14. m.   o 08:40 h.:   MŠO Štúrovo - ŠKP Bratislava   14:15   ŠŠH
166. o 11. - 12. m.   o 09:20 h.:   HK Hodonín - FHT Drábova Košice   32:17   ŠŠH
167. o 9. - 10. m.
  o 10:00 h.:
  MHK Bytča - Handball Zlatná na Ostrove   20:12   ŠŠH
168. o 7. - 8. m.   o 10:40 h.:   HC Tatran Stupava - HC Zlín   17:10   ŠŠH
169. o 5. - 6. m.   o 11:20 h.:   UHC Korneuburg - ZW Handball Wiener Neustadt   11:18   ŠŠH
170. o 3. - 4. m.   o 12:00 h.:   DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa   20:11   ŠŠH
171. final   o 12:40 h.:   HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda   11:10   ŠŠH


 

 

 

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 3,27 MB)

 

Fotogaléria - Stupava Cup 2019 - mlžky - zákl. sk. C: HK Sl. Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča, Stupava 30.08.2019


Fotogaléria - Stupava Cup 2019 - mlžky - zákl. sk. C: HK Hodonín - MHK Bytča, Stupava 31.08.2019


Fotogaléria - Stupava Cup 2019 - mlžky - zákl. sk. C: ŠKP Bratislava - MHK Bytča, Stupava 31.08.2018


Fotogaléria - Stupava Cup 2019 - mldky - zákl. sk. A: HC Tatran Stupava - MHK Bytča, Stupava 30.08.2019


Fotogaléria - Stupava Cup 2019 - mldky - o 9. miesto: MHK Bytča - Zlatná na Ostrove, Stupava 01.09.2019


Autor fotografií: Lesanka Jánošíková.

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
sobota 30.11.2019 o 16:45 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo

sobota 30.11.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. kolo
nedeľa 24.11.2019 od 10:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. turnaj

sobota 23.11.2019 od 13:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA


MK ZA-TN -
Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.