Nachádzaš sa tu:
21 aug 2019, 20:06
Ostatná aktualizácia: 22 aug 2019, 18:35
Prečítané: 466x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Okrem obidvoch družstiev dorasteniek MHK Bytča vycestujú v rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu 2019/2020 na turnaj aj staršie žiačky, ktoré sa od piatka 23. augusta 2019 do nedele predstavia na medzinárodnom turnaji Holiday Cup v Zlíne. Súperkami Bytčaniek na turnaji budú hráčky domáceho A-družstva Zlína, Kunovíc, domáceho B-družstva Zlína, Otrokovíc a Martina. O výsledkoch z turnaja vás budeme priebežne informovať.

HOLIDAY CUP 2019, STARŠIE ŽIAČKY

ZLÍN (ČR), 23. - 25. 8. 2019


Dátum konania: 23. - 25. august 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

sportovní areál u Sokolovny (povrch - tartan), Sokolská 663, 760 01 Zlín, ČR
sportovní areál u ZŠ Kvítková (povrch - tartan), Kvítková 4338, 760 01 Zlín, ČR
sportovní hala Euronics (povrch - palubovka), U Zimního Stadionu 4286, 760 01 Zlín, ČR
sportovní SPŠ Zlín (povrch - palubovka), tř. T. Bati 4187, 760 01 Zlín, ČR

Usporiadateľ: HC Zlín

Kategória: staršie žiačky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie)

Hrací systém: hrá sa systémom každý s každým. Hrá sa podľa pravidiel ČSH (EHF)

Hrací čas: 2x 15 min; vylúčenie 1 minúta; bez time-outu


Účastníci turnaja - staršie žiačky (G15):

C1   HC Zlín "A" (ČR)
C2   THA Martin (SR)
C3   SHK Kunovice (ČR)
C4   MHK Bytča (SR)
C5   TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
C6   HC Zlín "B" (ČR)


Časový rozpis turnaja:

Piatok 23. august 2019 - 1. hrací deň (Sokolovna u cesty, Sokolovna u dráhy)

11:40 - 12:15 hod.:
  C2 THA Martin - C5 TJ Jiskra Otrokovice    
14:20 - 14:45 hod.:   C5 TJ Jiskra Otrokovice - C3 SHK Kunovice
   
15:00 - 15:35 hod.:   C1 HC Zlín "A" - C4 MHK Bytča    
17:00 - 17:35 hod.:   C3 SHK Kunovice
- C4 MHK Bytča    
18:20 - 18:55 hod.:
  C1 HC Zlín "A"
- C6 HC Zlín "B"    

Sobota 24. august 2019 - 2. hrací deň (Sokolovna u cesty, Sokolovna u dráhy)

09:00 - 09:35 hod.:
  C6 HC Zlín "B" - C4 MHK Bytča    
09:40 - 10:15 hod.:   C1 HC Zlín "A" - C2 THA Martin    
11:00 - 10:35 hod.:   C4 MHK Bytča - C5 TJ Jiskra Otrokovice    
13:40 - 14:15 hod.:   C2 THA Martin - C6 HC Zlín "B"    
13:40 - 14:15 hod.:
  C3 SHK Kunovice
- C1 HC Zlín "A"    
15:40 - 16:15 hod.:   C2 THA Martin" - C3 SHK Kunovice    
16:20 - 16:55 hod.:   C6 HC Zlín "B" - C5 TJ Jiskra Otrokovice    

Nedeľa 25. august 2019 - 3. hrací deň (Sokolovna u cesty, Sokolovna u dráhy)

09:00 - 09:35 hod.:
  C4 MHK Bytča - C2 THA Martin    
11:40 - 12:15 hod.:   C3 SHK Kunovice - C6 HC Zlín "B"    
12:20 - 12:55 hod.:   C5 TJ Jiskra Otrokovice - C1 HC Zlín "A"    

o 13:50 hod.: vyhlásenie výsledkov

 

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 476 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 11. kolo
nedeľa 08.12.2019 o 13:00 hod.
Hlohovec / Nitra - MHK Bytča
- hrá sa v Hlohovci.


1. liga Mladšie dorastenky - 11. kolo

nedeľa 08.12.2019 o 15:00 hod.
Hlohovec / Nitra - MHK Bytča
- hrá sa v Hlohovci.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 15. + 16. kolo
nedeľa 08.12.2019 od 09:00 hod.
organizátor: HK AS TRENČÍN
1. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 5. turnaj

nedeľa 15.12.2019 od --:-- hod.
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE