Nachádzaš sa tu:
25 jan 2019, 13:55
Ostatná aktualizácia: 27 jan 2019, 14:09
Prečítané: 436x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť vycestovalo v piatok 25. januára 2019 družstvo starších žiačok MHK Bytča na trojdňový medzinárodný prípravný turnaj do Malaciek. Staršie žiačky Bytče si na turnaji zmerajú postupne svoje sily s rovesníčkami Čadce, Veselí nad Moravou, Prešova, Otrokovíc, spojeným družstvom Malaciek a Rohožníka, Dunajskej Stredy, Slavie Praha a Atzgersdorfu. V prvý hrací deň mali Bytčianky za súperky hráčky Čadce (vyhrali 20:9) a Veselí nad Moravou (remizovali 8:8).

ICE WINTER EHR STAV CUP 2019, STARŠIE ŽIAČKY

MALACKY, 25. - 27. 1. 2019


Dátum konania: 25. - 27. január 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky

Usporiadateľ: TJ Strojár Malacky

Kategória: staršie žiačky (r. nar. 2004, 2005 a mladšie)

Hrací systém: Hrá sa podľa platných pravidiel a legislatívy, 9 družstiev, systém každý s každým.

Hrací čas: 2x 15 min /5 min prestávka/


Účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
SHK Veselí nad Moravou (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
WAT Atzgersdorf (Rak.)
MŠK Dunajská Streda
MHK Bytča
MŠK - hádzaná Čadca
ŠŠK SLŠ Prešov
TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník


Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 25. január 2019 - 1. hrací deň

1.   o 14:30 hod.:
  TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - SHK Veselí nad Moravou   20:14 (9:5)
2.   o 15:05 hod.:   ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK Dunajská Streda
  14:13 (9:7)
3.   o 15:40 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice
- WAT Atzgersdorf   16:10 (9:7)
4.   o 16:15 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča   9:20 (2:8)
5.   o 16:50 hod.:
  WAT Atzgersdorf - TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník   14:15 (8:9)
6.   o 17:25 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- TJ Jiskra Otrokovice   23:17 (13:8)
7.   o 18:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - MHK Bytča   8:8 (2:4)
8.   o 18:35 hod.:
  DHC Slavia Praha - ŠŠK SLŠ Prešov   18:15 (11:6)
9.   o 19:10 hod.:
  TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - MŠK - hádzaná Čadca   13:5 (8:2)


Zápasy MHK Bytča:

MŠK - hádzaná Čadca – MHK Bytča   9:20 (2:8)

MHK: V. Karasová, N. Hrabovská - E. Hundáková, E. Mináriková 1, N. Leštinová 13/5, P. Valientová, T. Čikotová 4, R. Kytková, J. Honzová 2, M. Obuchová, R. Čičková, L. Hujíková. Trénerka: Jana Leštinová.


SHK Veselí nad Moravou - MHK Bytča    8:8 (2:4)

MHK: V. Karasová 1/1, N. Hrabovská - E. Hundáková, E. Mináriková 1, N. Leštinová 3/2, P. Valientová 3, T. Čikotová, R. Kytková, J. Honzová, M. Obuchová, R. Čičková, L. Hujíková. Trénerka: Jana Leštinová.


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1. TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník   3   3 0 0   48:33   + 15   6
2. MHK Bytča   2   1 1 0   28:17   + 11   3
3. MŠK Dunajská Streda   2   1 0 1   36:31   + 5   2
4. DHC Slavia Praha   1   1 0 0   18:15   + 3   2
5. TJ Jiskra Otrokovice   2   1 0 1   33:33   0   2
6. ŠŠK SLŠ Prešov   2   1 0 1   29:31   - 2   2
7. SHK Veselí nad Moravou   2   0 1 1   22:28   - 6   1
8. WAT Atzgersdorf   2   0 0 2   24:31   - 7   0
9. MŠK - hádzaná Čadca   2   0 0 2   14:33   - 19   0

 

Sobota 26. január 2019 - 2. hrací deň

10.   o 08:30 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - DHC Slavia Praha    
11.   o 09:05 hod.:   MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
   
12.   o 09:40 hod.:
  SHK Veselí na Moravou
- TJ Jiskra Otrokovice    
13.   o 10:15 hod.:
  WAT Atzgersdorf - MŠK - hádzaná Čadca
   
14.   o 10:50 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- DHC Slavia Praha    
15.   o 11:25 hod.:
  ŠŠK SLŠ Prešov
- TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
16.   o 12:05 hod.:
  MHK Bytča - TJ Jiskra Otrokovice
   
17.   o 12:40 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - SHK Veselí nad Moravou    
18.   o 13:20 hod.:
  WAT Atzgersdorf - MŠK Dunajská Streda    
19.   o 13:55 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha    
20.   o 14:30 hod.:   ŠŠK SLŠ Prešov - SHK Veselí nad Moravou    
21.   o 15:05 hod.:   TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - MHK Bytča    
22.   o 15:45 hod.:   DHC Slavia Praha - WAT Atzgersdorf    
23.   o 16:20 hod.:   MŠK - hádzaná Čadca - MŠK Dunajská Streda    
24.   o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - ŠŠK SLŠ Prešov    
25.   o 17:35 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - WAT Atzgersdorf    
26.   o 18:10 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
27.   o 18:45 hod.:   MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda    


Nedeľa 27. január 2019 - 3. hrací deň

28.   o 08:30 hod.:
  MŠK Dunajská Streda - SHK Veselí nad Moravou    
29.   o 09:05 hod.:   TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - TJ Jiskra Otrokovice    
30.   o 09:40 hod.:
  DHC Slavia Praha
- MHK Bytča    
31.   o 10:15 hod.:
  WAT Atzgersdorf - ŠŠK SLŠ Prešov
   
32.   o 10:50 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - MŠK - hádzaná Čadca    
33.   o 11:25 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
34.   o 12:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha
   
35.   o 12:35 hod.:
  MHK Bytča - WAT Atzgersdorf    
36.   o 13:10 hod.:
  ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK - hádzaná Čadca    

o 14:00 hod.: slávnostné vyhodnotenie a odovzdanie cien.

 

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 418 kB)

(.xlsx, 29,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 13. kolo
sobota 02.03.2019 o 13:00 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 13. kolo

sobota 02.03.2019 o 15:00 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 15.+16. turnaj

víkend 09. - 10.03.2019
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. + 14. turnaj
streda 06.03.2019 o 17:00 hod.
MŠK - hádzaná Čadca – MHK Bytča
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.
- dohrávka vloženého zápasu.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 5. turnaj

nedeľa 24.02.2019 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.