Nachádzaš sa tu:
01 dec 2018, 09:10
Ostatná aktualizácia: 04 dec 2018, 23:20
Prečítané: 574x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky 10. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek a 10. kola prvej ženskej ligy. Zo žiackych kategórii sa predstavili v hre mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 11. + 12. turnaja krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok boli Trenčín (1. skupina) a Martin (MHáK, 2. skupina), zápasy tohto turnaja boli rozložené do obidvoch hracích dní, keď zápasy, ktorých hostiteľom je Trenčín sa hrali v nedeľu 2. decembra a zápasy, ktorých hostiteľom bol Martin sa hrali o deň skôr, t.j. v sobotu 1. decembra.

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

10. kolo: 01. - 02.12.2018

8A-55 MŠK Dun. Streda - ŠŠK Prešov                                34:24 (15:9)
8A-56 Dráb. Košice - Stupava                                            26:24 (14:13)
8A-57 ŠKP Bratislava  Šaľa                                                15:19 (7:8)
8A-58 Trenčín - Vranov                                                      45:20 (20:13)
8A-59 MHK Bytča - Michalovce                                       26:32 (12:17)
8A-60 UDHK ŠG Nitra - Bánovce/Partizánske                     23:45 (11:23)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

10. kolo: 01. - 02.12.2018

7A-55 MŠK Dun. Streda - ŠŠK Prešov                              24:34 (13:17)
7A-56 Dráb. Košice - Stupava                                           30:29 (14:11)
7A-57 ŠKP Bratislava - Šaľa                                              22:22 (7:13)
7A-58 Trenčín - Vranov                                                     34:23 (16:12)
7A-59 MHK Bytča - Michalovce                                      27:35 (12:17)
7A-60 UDHK ŠG Nitra - Bánovce/Partizánske                    32:36 (16:22)

 


 

1. LIGA ŽENY:

10. kolo: 01. - 02.12.2018

2A-55 Močenok - Inter Bratislava                             25:32 (11:18)
2A-56 Nesvady - Hlohovec                                       23:20 (12:9)
2A-57 Topoľčany - Šurany                                       36:24 (19:13)
2A-58 MŠK Dun. Streda - Zlatná                               35:21 (15:7)
2A-59 Sereď - Partizánske                                      39:28 (15:12)
2A-60 Bern. Košice - Stupava                                  25:28 (11:16)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

11. + 12. turnaj - 01. - 02.12.2018

1. skupina - HK AS Trenčín (hralo sa v nedeľu 02.12.2018 v MŠH)

443 Trenčín "B" - MHK Bytča "B"                           8:7 (5:4)
444 Trenčín "A" - MHK Bytča "A"                         20:5 (10:2)
445 Trenčín "B" - MHK Bytča "A"                          3:20 (0:9)
446 Trenčín "A" - MHK Bytča "B"                         29:3 (13:1)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 01.12.2018 v telocvični SOUs /Československej armády 24/)

447 MHáK Martin - Lehota p. Vt.                            3:39 (0:16)
448 THA Martin - Partizánske                                10:13 (4:7)
449 MHáK Martin - Partizánske                              9:25 (4:14)
450 THA Martin - Lehota p. Vt.                               10:15 (2:7)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť sezóny 2018/2019 sa skončila.

Vložený zápas 1. skupiny 13. + 14. turnaja (Partizánske - MHK Bytča), ktorého hostiteľom je HK Slávia Partizánske je na programe 09. - 10.02.2019

13. + 14. turnaj je na programe cez víkend 23. - 24.02.2019, hostiteľmi turnaja sú HK AS Trenčín a MŠK - hádzaná Čadca.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo

nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. + 14. turnaj

víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. + 14. turnaj
víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
- vložený zápas.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 2. turnaj

víkend 12. - 13.01.2019
organizuje: MHK BYTČA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.