Nachádzaš sa tu:
04 jún 2018, 17:07
Ostatná aktualizácia: 07 jún 2018, 20:49
Prečítané: 711x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 8. do nedele 10. júna 2018 sa mladšie žiačky MHK Bytča zúčastnia na 4. ročníku Otvorených majstrovstiev SR mladšieho žiactva (tzv. Slovak Open Handball U12), ktorého organizátormi sú podobne ako vlani HC Tatran Stupava a TJ Strojár Malacky v spolupráci so Slovenským zväzom hádzanej (SZH). Okrem Bytčaniek sa na turnaji v kategórii mladších žiačok predstaví 11 družstiev, z toho jedno je spoza rieky Moravy. O výsledkoch mladších žiačok MHK Bytča na turnaji vás budeme priebežne informovať!

OTVORENÉ M-SR 2018 MLADŠIEHO ŽIACTVA

SWAN SLOVAK OPEN HANDBALL U12

MLADŠIE ŽIAČKY


Dátum konania:
08. - 10. jún 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala, Školská ulica 2, Školská 2, 900 31 Stupava (areál ZŠ kpt. Jána Nálepku) - mladší žiaci
Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky - mladšie žiačky

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava, TJ Strojár Malacky v spolupráci so Slovenským zväzom hádzanej (SZH)

Kategórie:

mladší žiaci - chlapci narodení po 1.1. 2005
mladšie žiačky - dievčatá narodené po 1.1. 2005

Hracie časy:

mladší žiaci a mladšie žiačky - 2 x po 15 minút s 2-minútovou prestávkou na výmenu strán



Účastníci turnaja:

mladšie žiačky (ŠH Malina, Malacky)

Handball Club Zlín (ČR)
MŠK Dunajská Streda
HC Tatran Stupava
ŠKP Bratislava
HK AS Trenčín
HK Slávia Sereď
TJ Strojár Malacky
HK Slovan Duslo Šaľa
HáO TJ Slovan Modra
MHK Bytča
Handball Zlatná na Ostrove
ŠŠK SLŠ Prešov


Zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. Handball Club Zlín (ČR)   1. TJ Strojár Malacky
2. MŠK Dunajská Streda   2. HK Slovan Duslo Šaľa
3. HC Tatran Stupava   3. HáO TJ Slovan Modra
4. ŠKP Bratislava   4. MHK Bytča
5. HK AS Trenčín   5. Handball Zlatná na Ostrove
6. HK Slávia Sereď   6. ŠŠK SLŠ Prešov

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 08. jún 2018 (hrá sa v ŠH Malina v Malackách)

1.   o 10:00 hod.:   A   3 HC Tatran Stupava - 2 MŠK Dunajská Streda    
2.   o 10:40 hod.:
  A   4 ŠKP Bratislava - 5 HK AS Trenčín    
3.   o 11:20 hod.:
  B   3 HáO TJ Slovan Modra - 2 HK Slovan Duslo Šaľa    
4.   o 12:00 hod.:
  B   1 TJ Strojár Malacky - 6 ŠŠK SLŠ Prešov    
5.   o 12:40 hod.:
  B   4 MHK Bytča - 5 Handball Zlatná na Ostrove    
6.   o 13:20 hod.:
  A   2 MŠK Dunajská Streda - 6 HK Slávia Sereď    
7.   o 14:00 hod.:   A   1 Handball Club Zlín - 4 ŠKP Bratislava    
8.   o 14:40 hod.:   A   3 HC Tatran Stupava - 5 HK AS Trenčín    
9.   o 15:20 hod.:   B   2 HK Slovan Duslo Šaľa - 6 ŠŠK SLŠ Prešov    
10.   o 16:00 hod.:   B   1 TJ Strojár Malacky - 4 MHK Bytča    
11.   o 16:40 hod.:   B   3 HáO TJ Slovan Modra - 5 Handball Zlatná na Ostrove    
12.   o 17:20 hod.:   A   1 Handball Club Zlín - 6 HK Slávia Sereď    


Sobota 09. jún 2018 (hrá sa v ŠH Malina v Malackách)

13.   o 08:00 hod.:   A   5 HK AS Trenčín - 6 HK Slávia Sereď    
14.   o 08:40 hod.:
  A   3 HC Tatran Stupava - 4 ŠKP Bratislava    
15.   o 09:20 hod.:
  A   1 Handball Club Zlín - 2 MŠK Dunajská Streda    
16.   o 10:00 hod.:
  B   1 TJ Strojár Malacky - 2 HK Slovan Duslo Šaľa    
17.   o 10:40 hod.:   B   3 HáO TJ Slovan Modra - 4 MHK Bytča    
18.   o 11:20 hod.:   B   5 Handball Zlatná na Ostrove - 6 ŠŠK SLŠ Prešov    
19.   o 12:00 hod.:   A   6 HK Slávia Sereď - 3 HC Tatran Stupava    
20.   o 12:40 hod.:   A   2 MŠK Dunajská Streda - 4 ŠKP Bratislava    
21.   o 13:20 hod.:   A   1 Handball Club Zlín - 5 HK AS Trenčín    
22.   o 14:00 hod.:   B   6 ŠŠK SLŠ Prešov - 3 HáO TJ Slovan Modra    
23.   o 14:40 hod.:   B   2 HK Slovan Duslo Šaľa - 4 MHK Bytča    
24.   o 15:20 hod.:   B   1 TJ Strojár Malacky - 5 Handball Zlatná na Ostrove    
25.   o 16:00 hod.:   A   3 HC Tatran Stupava - 1 Handball Club Zlín    
26.   o 16:40 hod.:   A   2 MŠK Dunajská Streda - 5 HK AS Trenčín    
27.   o 17:20 hod.:   A   4 ŠKP Bratislava - 6 HK Slávia Sereď    
28.   o 18:00 hod.:   B   3 HáO TJ Slovan Modra - 1 TJ Strojár Malacky    
29.   o 18:40 hod.:   B   2 HK Slovan Duslo Šaľa - 5 Handball Zlatná na Ostrove    
30.   o 19:20 hod.:   B   4 MHK Bytča - 6 ŠŠK SLŠ Prešov    


Nedeľa 10. jún 2018 (hrá sa v ŠH Malina v Malackách)

31.   o 08:00 hod.:   o 11. miesto   A6 - B6    
32.   o 08:40 hod.:
  semifinále   A2 - B1    
33.   o 09:20 hod.:   semifinále
  A1 - B2    
34.   o 10:00 hod.:
  o 9. miesto   A5 - B5    
35.   o 10:40 hod.:   o 7. miesto   A4 - B4    
36.   o 11:20 hod.:   o 5. miesto   A3 - B3    
37.   o 12:00 hod.:   o 3. miesto   porazený A2-B1 - porazený A1-B2    
38.   o 12:40 hod.:   finále   víťaz A2-B1 - víťaz A1-B2    

 

Pravidlá:

Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. V obrannej fáze hry je povolene používať priestorové obranne systémy alebo osobnú obranu všetkých hráčov. TMK SZH a KM SZH zakazuje hrať počas turnaja kombinované obranné systémy 1+5, 2+4, 3+3. Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minutove vylúčenie, červená karta - diskvalifikácia.

Gól spoza čiary voľného hodu platí za dvojnásobok.

Gól za 2 neplatí:

- Protiútok jednotlivca alebo skupiny hráčov bez obrany (medzi útočiacim hráčom s loptou a brankárom sa nenachádza žiadny obranca).

- Gól do prázdnej brány (napríklad pri hre bez brankára).

- Streľba 7-metrového trestného hodu.

Gól za 2 body sa počíta len pri streľbe spoza čiary voľného hodu cez obranu súpera.

 

Zápasy budú vysielané naživo prostredníctvom YouTube kanála Slovak Open Handball: https://www.youtube.com/channel/UC3NpveaAaZ63CRfS3DUMVdg

 

 

 

 

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 34,7 kB)

(.xls, 26,0 kB)

(.pdf, 8,99 MB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 9. kolo
nedeľa 25.11.2018 o 13:00 hod.
MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda


1. liga Staršie dorastenky - 9. kolo

nedeľa 25.11.2018 o 15:00 hod.
MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 11. + 12. turnaj

nedeľa 02.12.2018 od 09:00 hod.
organizuje: HK AS TRENČÍN
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. turnaj
nedeľa 25.11.2018 od 08:30 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 1. turnaj

víkend 15. - 16.12.2018
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.