Nachádzaš sa tu:
22 máj 2018, 19:52
Ostatná aktualizácia: 07 jún 2018, 20:52
Prečítané: 482x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiaci sa 4. ročník Otvorených Majstrovstiev SR (SOH U12) sa mladšie žiačky MHK Bytča zúčastnia na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji ITS Cup, ktorý sa uskutoční v dňoch 25. - 27. mája 2018 v Kunoviciach. Program turnaja vám prinášame v článku.

ITS CUP 2018 - Mladšie žiačky


Dátum konania:
25. - 27. máj 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: viaceré športoviská v meste Kunovice (ČR)

Usporiadateľ: SHK Kunovice

Kategórie: mladšie žiačky (2005 a mladšie)

Hrací čas: hrací čas je 2x po 12 minút (zápasy o 1. a 3. miesto v športovej hale sa budú hrať 2x po 15 minút)


Účastníci turnaja

skupina D:

1. DHK Baník Most "B" (ČR)
2. Házená Havlíčkův Brod "A" (ČR)
3. TJ Sokol Hrabůvka (ČR)
4. HC Zlín "B" (ČR)
5. SHK Kunovice "B" (ČR)
6. TJ Lesana Zubří (ČR)

skupina E:

1. SHK Kunovice "A" (ČR)
2. SHK Veselí nad Moravou (ČR)
3. TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart (ČR)
4. 1. SC Bohumín 98 (ČR)
5. DHK Baník Most "A" (ČR)

skupina F:

1. Házená Havlíčkův Brod "B" (ČR)
2. TJ Sokol Karviná (ČR)
3. MHK Bytča "A" (SR)
4. TJ Házená Holešov (ČR)
5. HC Zlín "A" (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 25. máj 2018 (Sokolské hřiště/Sportovní hala)

L1   o 08:30 hod.:
  D   DHK Baník Most "B" - Házená Havlíčkův Brod "A"    
L2   o 09:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - HC Zlín "B"    
L3   o 09:30 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - TJ Lesana Zubří    
L4   o 10:00 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - SHK Veselí nad Moravou    
L5   o 10:30 hod.:
  E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - 1. SC Bohumín 98    
L6   o 11:00 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - TJ Sokol Karviná    
L7   o 11:30 hod.:   F   MHK Bytča "A" - TJ Házená Holešov    
L8   o 12:00 hod.:   D   HC Zlín "B" - DHK Baník Most "B"    
L9   o 12:30 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - TJ Lesana Zubří    
L10   o 13:00 hod.:   D   SHK Kunovice "B"
- Házená Havlíčkův Brod "A"    
L11   o 13:30 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - 1. SC Bohumín 98    
L12   o 14:00 hod.:   E   DHK Baník Most "A" - SHK Veselí nad Moravou    
L13   o 14:30 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - TJ Házená Holešov    
L14   o 15:00 hod.:   D   HC Zlín "B" - TJ Lesana Zubří    
L15   o 15:30 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - DHK Baník Most "B"    
L16   o 16:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - Házená Havlíčkův Brod "A"
   
L17   o 16:30 hod.:   F   HC Zlín "A"
- TJ Sokol Karviná    
L18   o 17:00 hod.:   E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - DHK Baník Most "A"    
L19   o 17:15 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - HC Zlín "B"    
L20   o 17:30 hod.:   E   1. SC Bohumín 98 - SHK Veselí nad Moravou    
L21   o 17:45 hod.:   D   Házená Havlíčkův Brod "A" - TJ Lesana Zubří    
L22   o 18:00 hod.:   F   MHK Bytča "A" - HC Zlín "A"    


Sobota 26. máj 2018 (Červená cesta/Sokolské hřiště)

L23   o 08:30 hod.:
  F   TJ Házená Holešov - TJ Sokol Karviná    
L24   o 09:00 hod.:   D   TJ Sokol Hrabůvka - DHK Baník Most "B"    
L25   o 09:30 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - HC Zlín "A"    
L26   o 09:40 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - DHK Baník Most "A"
   
L27   o 10:00 hod.:
  F   MHK Bytča "A" - TJ Sokol Karviná    
L28   o 10:10 hod.:   E   TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart - SHK Veselí nad Moravou    
L29   o 10:30 hod.:   D   HC Zlín "B" - Házená Havlíčkův Brod "A"    
L30   o 10:40 hod.:   D   SHK Kunovice "B" - TJ Sokol Hrabůvka    
L31   o 11:00 hod.:   E   DHK Baník Most "A"
- 1. SC Bohumín 98    
L32   o 11:10 hod.:   D   DHK Baník Most "B" - TJ Lesana Zubří    
L33   o 11:30 hod.:   E   SHK Kunovice "A" - TJ Sokol EUTIT Lázně Kynžvart    
L34   o 11:40 hod.:   F   HC Zlín "A" - TJ Házená Holešov    
L35   o 12:00 hod.:   F   Házená Havlíčkův Brod "B" - MHK Bytča "A"    
L36   o 13:55 hod.:   1. - 8. m.
  D1 - najlepší z 3. miest    
L37   o 14:25 hod.:   1. - 8. m.
  F1 - E2    
L38   o 14:55 hod.:   1. - 8. m.
  E1 - 2. najlepší z 3. miest
   
L39   o 15:25 hod.:   1. - 8. m.
  D2 - F2    
L40   o 15:55 hod.:   9. - 16. m.
  najhorší z 3. miest - D6    
L41   o 16:25 hod.:   9. - 16. m.
  E4 - F5    
L42   o 16:55 hod.:   9. - 16. m.
  D5 - F4    
L43   o 17:25 hod.:   9. - 16. m.   D4 - E5    


Nedeľa 27. máj 2018 (Sokolské hřiště/Sportovní hala)

L44   o 08:00 hod.:
  5. - 8. m.
  P L36 - P L37    
L45   o 08:30 hod.:   5. - 8. m.
  P L38 - P L39
   
L46   o 09:00 hod.:   1. - 4. m.
  V L36 - V L37    
L47   o 09:30 hod.:   1. - 4. m.
  V L38 - V L39
   
L48   o 10:00 hod.:
  13. - 16. m.
  P L40 - P L41    
L49   o 10:30 hod.:   13. - 16. m.
  P L42 - P L43    
L50   o 11:00 hod.:   9. - 12. m.   V L40 - V L41    
L56   o 11:10 hod.:   o 7. miesto   P L44 - P L45    
L51   o 11:30 hod.:   9. - 12. m.   V L42 - V L43    
L57   o 11:40 hod.:   o 5. miesto   V L44 - V L45    
L52   o 12:00 hod.:   o 15. miesto   P L48 - P L49    
L58   o 12:10 hod.:   o 3. miesto   P L46 - P L47    
L53   o 12:30 hod.:   o 13. miesto   V L48 - V L49    
L54   o 13:00 hod.:   o 11. miesto   P L50 - P L51    
L59   o 13:20 hod.:   o 1. miesto   V L46 - V L47    
L55   o 13:30 hod.:   o 9. miesto   V L50 - V L51    

o 14:30 hod.: vyhlásenie výsledkov v športovej hale.

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 109 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo
nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo

nedeľa 17.02.2019 o --:-- hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 13. + 14. turnaj

víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. + 14. turnaj
víkend 09. - 10.02.2019
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
- vložený zápas.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 1. turnaj

sobota 15.12.2018 od 09:00 hod.
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.