Nachádzaš sa tu:
05 máj 2018, 10:11
Ostatná aktualizácia: 10 máj 2018, 20:37
Prečítané: 822x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky 20. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek (+ predohrávaných stretnutií 21. kola: Michalovce - Prešov a Nitra - Vranov) a 20. kola prvej ženskej ligy (+ predohrávaného stretnutia 21. kola: Močenok - ŠKP Bratislava). Zo žiackych kategórii sa počas víkendu predstavili v akcii mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 13. turnaja krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja boli Bytča (1. skupina) a Martin (THA, 2. skupina). Zápasy, ktorých hostiteľom bola Bytča sa uskutočnili v nedeľu 6. mája (hralo sa v ŠH v obci Predmier) a zápasy, ktorých hostiteľom bol Martin (THA) sa uskutočnili v sobotu 5. mája (hralo sa v Športovom Centre v obci Diaková). Okrem 13. turnaja boli v sobotu 5. mája na programe aj zápasy predohrávaného 14. turnaja (2. skupina), ktoré hostila Lehota pod Vtáčnikom. Mladšie žiačky sa predstavili v akcii aj v utorok 8. mája, keď boli na programe zápasy 14. turnaja krajskej súťaže, ktorých hostiteľom bol Martin (MHáK, 1. skupina).

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

20. kolo: 05. - 06.05.2018

8B-49 MHK Bytča - Vranov                                          43:20 (23:14)
8B-50 MŠK Dun. Streda - UDHK ŠG Nitra                      26:32 (13:15)
8B-51 ŠKP Bratislava - Dráb. Košice                              23:22 (11:11)
8B-52 Šaľa - Stupava/Malacky                                       28:19 (11:6)
8B-53 ŠŠK Prešov - Hlohovec/Šurany                             31:19 (14:7)
8B-54 Michalovce - Trenčín                                           36:32 (17:13)


Predohrávky - 21. kolo: utorok 08.05.2018

8B-56 Michalovce - ŠŠK Prešov                                    18:30 (11:19)
8B-60 UDHK ŠG Nitra - Vranov                                      33:16 (18:4)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

20. kolo: 05. - 06.05.2018

7B-49 MHK Bytča - Vranov                                         40:23 (20:16)
7B-50 MŠK Dun. Streda - UDHK ŠG Nitra                      33:20 (16:8)
7B-51 ŠKP Bratislava - Dráb. Košice                             41:13 (19:7)
7B-52 Šaľa - Stupava/Malacky                                     28:31 (12:16)
7B-53 ŠŠK Prešov - Hlohovec/Šurany                           32:25 (18:13)
7B-54 Michalovce - Trenčín                                          35:31 (16:17)


Predohrávky - 21. kolo: utorok 08.05.2018

7B-60 UDHK ŠG Nitra - Vranov                                     41:16 (23:8)
7B-56 Michalovce - ŠŠK Prešov                                   33:24 (17:14)

 


 

1. LIGA ŽENY:

20. kolo: 05. - 06.05.2018

2B-49 Partizánske - Nesvady                                       34:17 (19:9)
2B-50 MŠK Dun. Streda - Zlatná                                 31:24 (12:13)
2B-51 ŠKP Bratislava - Bern. Košice                           24:28 (13:11)
2B-52 Stupava - Močenok                                           38:24 (18:10)
2B-53 Šurany - Hlohovec                                            28:29 (14:12)
2B-54 Inter Bratislava - Topoľčany                               39:28 (22:12)


Predohrávka - 21. kolo: streda 09.05.2018

2B-59 Močenok - ŠKP Bratislava                                29:25 (15:14)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

13. turnaj - 05. - 06.05.2018

1. skupina - MHK Bytča (hralo sa v nedeľu 06.05.2018 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

487 MHK Bytča "B" - Trenčín "A"                              0:26 (0:14)
488 MHK Bytča "A" - Trenčín "B"                              13:1 (7:0)
489 MHK Bytča "B" - Trenčín "B"                               4:8 (1:6)
490 MHK Bytča "A" - Trenčín "A"                             14:20 (9:9)

2. skupina - THA Martin (hralo sa v sobotu 05.05.2018 v Športovom Centre v obci Diaková /okr. MT/)

491 THA Martin - MHáK Martin                                   23:5 (10:3)
492 MHáK Martin - MŠK Čadca                                 13:24 (7:14)
493 THA Martin - MŠK Čadca                                    17:13 (6:4)


Predohrávka - 14. turnaj - 08.05.2018

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa v sobotu 05.05.2018 na ihrisku pri ZŠ)

498 Lehota p. Vt. - Trenčín "B"                                   15:9 (10:5)
499 Partizánske - Trenčín "A"                                     4:22 (4:17)
500 Partizánske - Trenčín "B"                                      8:18 (1:7)
501 Lehota p. Vt. - Trenčín "A"                                  24:27 (7:13)


14. turnaj - 08.05.2018

1. skupina - MHáK Martin (hralo sa v utorok 08.05.2018 v ŠH na Podháji)

494 MHáK Martin - MHK Bytča "A"                          5:22 (4:14)
495 MHK Bytča "B" - THA Martin                             9:23 (4:11)
496 MHáK Martin - MHK Bytča "B"                           12:9 (8:4)
497 MHK Bytča "A" - THA Martin                            19:13 (11:5)

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (predohrávalo sa v sobotu 05.05.2018 na ihrisku pri ZŠ)

498 Lehota p. Vt. - Trenčín "B"                                   15:9 (10:5)
499 Partizánske - Trenčín "A"                                     4:22 (4:17)
500 Partizánske - Trenčín "B"                                     8:18 (1:7)
501 Lehota p. Vt. - Trenčín "A"                                  24:27 (7:13)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


11. turnaj je na programe cez víkend 12. - 13.05.2018, hostiteľmi turnaja sú HK Slávia Partizánske (zápasy preložené - hrá sa cez víkend 26. - 27.05.2018 v MŠH v Partizánskom) a MŠK - hádzaná Čadca (hrá sa v nedeľu 13.05.2018 v MŠH /býv. hala Pratex-u/ v Čadci).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 9. kolo
nedeľa 25.11.2018 o 13:00 hod.
MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda


1. liga Staršie dorastenky - 9. kolo

nedeľa 25.11.2018 o 15:00 hod.
MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 11. + 12. turnaj

nedeľa 02.12.2018 od 09:00 hod.
organizuje: HK AS TRENČÍN
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. turnaj
nedeľa 25.11.2018 od 08:30 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 1. turnaj

víkend 15. - 16.12.2018
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.