Nachádzaš sa tu:
27 mar 2018, 20:09
Ostatná aktualizácia: 30 mar 2018, 23:31
Prečítané: 439x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Podobne ako aj po minulé roky tak aj počas tejto Veľkej noci je na programe tradičný medzinárodný turnaj Prague Handball Cup, jeho 27. ročník sa uskutoční od štvrtka 29. marca do pondelka 2. apríla 2018. Turnaj sa pravidelne hráva vo viac ako 35 halách po celej Prahe. V tomto roku sa na turnaji predstaví spolu 627 družstiev (chlapci a dievčatá). Medzi zúčastnenými družstvami opäť nebudú chýbať ani hráčky MHK Bytča, ktoré budú tentokrát na turnaji štartovať vo dvoch kategóriách a to WA - staršie dorastenky (r. nar. 1999 - 2000 a mladšie) a WC  - staršie žiačky (r. nar. 2003 - 2004 a mladšie). Staršie dorastenky MHK Bytča si vo svojej základnej skupine (WA 05) postupne zmerajú sily s dánskymi družstvami FIF Handball a Viby IF, švajčiarskym Club 72 Köniz I, nemeckým TV 1877 Lauf a českým družstvom DHK Slavoj Žirovnice. Staršie žiačky MHK Bytča si vo svojej základnej skupine (WC 06) postupne zmerajú sily s dánskymi družstvami Visse IF I, Ajax København I, holandským CS Reichstett Handball a českými družstvami TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s. a Moravia Handball Academy. O výsledkoch Bytčaniek na turnaji vás budeme priebežne informovať.

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. dorastenky


základná skupina WA 05:

piatok 30. apríl 2018 (hala Podvinný mlýn)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 10:00 h.:
  Viby IF - Club 72 Köniz I       Podvinný mlýn
o 10:35 h.:
  FIF Handball - MHK Bytča       Podvinný mlýn
o 11:10 h.:
  DHK Slavoj Žirovnice - TV 1877 Lauf       Podvinný mlýn
o 13:30 h.:
  DHK Slavoj Žirovnice - Club 72 Köniz I       Podvinný mlýn
o 14:05 h.:
  TV 1877 Lauf - FIF Handball       Podvinný mlýn
o 14:40 h.:
  MHK Bytča - Viby IF       Podvinný mlýn
o 17:00 h.:   Club 72 Köniz I - MHK Bytča       Podvinný mlýn
o 17:35 h.:   Viby IF - TV 1877 Lauf       Podvinný mlýn
o 18:10 h.:   FIF Handball - DHK Slavoj Žirovnice       Podvinný mlýn

sobota 31. apríl 2018 (hala Břve)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 13:30 h.:
  FIF Handball - Club 72 Köniz I
      Břve
o 14:05 h.:
  DHK Slavoj Žirovnice - Viby IF       Břve
o 14:40 h.:
  TV 1877 Lauf - MHK Bytča
      Břve
o 17:00 h.:
  Club 72 Köniz I
- TV 1877 Lauf       Břve
o 17:35 h.:
  MHK Bytča
- DHK Slavoj Žirovnice       Břve
o 18:10 h.:
  Viby IF
- FIF Handball       Břve

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.


Hrací čas: 2x po 15 minút.

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. žiačky


základná skupina WC 06:

piatok 30. apríl 2018 (hala Štěrboholy)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 11:45 h.:
  Visse IF I - MHK Bytča       Štěrboholy
o 12:20 h.:
  Moravia Handball Academy - TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s.
      Štěrboholy
o 14:05 h.:
  Ajax København I
- CS Reichstett Handball       Štěrboholy
o 15:15 h.:
  TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s. - Visse IF I       Štěrboholy
o 15:50 h.:
  Moravia Handball Academy - CS Reichstett Handball       Štěrboholy
o 16:25 h.:
  MHK Bytča - Ajax København I       Štěrboholy
o 18:45 h.:   CS Reichstett Handball - MHK Bytča       Štěrboholy
o 19:20 h.:   Ajax København I - TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s.       Štěrboholy
o 19:55 h.:   Visse IF I - Moravia Handball Academy       Štěrboholy

sobota 31. apríl 2018 (hala Radonice I, hala Radonice II)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 15:50 h.:
  Moravia Handball Academy - Ajax København I
      Radonice II
o 15:50 h.:
  Visse IF I - CS Reichstett Handball       Radonice I
o 16:25 h.:
  TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s. - MHK Bytča
      Radonice II
o 17:35 h.:
  Ajax København I
- Visse IF I       Radonice II
o 18:10 h.:
  MHK Bytča
- Moravia Handball Academy       Radonice II
o 18:10 h.:
  CS Reichstett Handball
- TJ Sokol Lázně Kynžvart, z.s.       Radonice I

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.


Hrací čas: 2x po 15 minút.

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 19. kolo
sobota 28.04.2018 o 14:30 hod.
Iuventa Michalovce - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 19. kolo

sobota 28.04.2018 o 12:30 hod.
Iuventa Michalovce - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. turnaj

sobota 28.04.2018 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 10. turnaj
utorok 01.05.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2017/2018 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 3. turnaj
víkend 26. - 27.05.2018
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM