Nachádzaš sa tu:
19 sep 2013, 12:19
Ostatná aktualizácia: 18 okt 2013, 09:50
Prečítané: 1570x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR (širšia nominácia), sezóna 2012/2013:

Brankárky: Ferenčíková Miroslava (Iuventa Michalovce), Velčická Martina (UDHK ŠG Nitra), Ficelová Sarah (ŠKP Bratislava), Blahutiaková Nikola (ŠKP Bratislava), Ďuricová Lívia (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Majerská Kristína (UDHK ŠG Nitra).

Krídla: Pošiváková Soňa (Ajax Copenhagen, Dánsko), Nosická Diana (UDHK ŠG Nitra), Šumberová Veronika (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Španihelová Nikola (HK Štart Trenčín), Tisajová Monika (HK Slovan Duslo Šaľa), Kocaniková Silvia (ŠKP Bratislava), Kóňová Petra (UDHK ŠG Nitra), Gregušová Patrícia (HK Danlog Partizánske), Osvaldová Barbora (ŠKP Bratislava), Rácková Michaela (HKM Chirana Medical Šurany, hosťovanie v UDHK ŠG Nitra).

Pivotky: Majerníková Naďa (ŠKP Bratislava), Pastorková Kristína (MHK Bytča), Gajdošová Veronika (HK Danlog Partizánske), Sajanová Mária (ŠKP Bratislava), Grobelníková Adriana (Iuventa Michalovce), Selecká Zuzana (UDHK ŠG Nitra)

Spojky: Kapsová Valentína (HK Danlog Partizánske), Šutranová Tatiana (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Šimková Kristína (Iuventa Michalovce), Žákovská Paulína (ŠKP Bratislava), Blehová Martina (UDHK ŠG Nitra), Simić Soňa (ŠŠK Bernolákova Košice), Szabó Katalin (ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda, hosťovanie v UDHK ŠG Nitra), Gajdošíková Tatiana (MHK Bytča), Juríková Viktória (UDHK ŠG Nitra), Hudáková Anette Ema (ŠKP Bratislava), Zahumenská Renáta (MHK Bytča), Ondová Barbora (Iuventa Michalovce), Šinkovičová Lucia (UDHK ŠG Nitra), Kisová Lucia (ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady-Imeľ), Bariová Lucia (HK Slovan Duslo Šaľa), Kopčíková Michaela (ŠŠK Bernolákova Košice), Barátová Jana (Iuventa Michalovce), Soročinová Marianna (Iuventa Michalovce).

 

Tréner družstva: Ing. Varga Slavomír.

Asistent trénera: Šalátová Andrea.

Tréner brankárok: Mgr. Škopár Milan.

Manažér družstva: Simić Ranko.

Vedúci družstva: Ing. Svitek Vladimír.

Lekár družstva: Prekop Igor.

Fyzioterapeuti družstva: Dolinský Patrik a Nozdrovický Martin.

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
sobota 30.11.2019 o 16:45 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo

sobota 30.11.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. kolo
nedeľa 24.11.2019 od 10:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. turnaj

sobota 23.11.2019 od 13:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA


MK ZA-TN -
Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.