Nachádzaš sa tu:
19 sep 2013, 12:19
Ostatná aktualizácia: 18 okt 2013, 09:50
Prečítané: 1874x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

REPREZENTAČNÉ DRUŽSTVO KADETIEK SR (širšia nominácia), sezóna 2012/2013:

Brankárky: Ferenčíková Miroslava (Iuventa Michalovce), Velčická Martina (UDHK ŠG Nitra), Ficelová Sarah (ŠKP Bratislava), Blahutiaková Nikola (ŠKP Bratislava), Ďuricová Lívia (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Majerská Kristína (UDHK ŠG Nitra).

Krídla: Pošiváková Soňa (Ajax Copenhagen, Dánsko), Nosická Diana (UDHK ŠG Nitra), Šumberová Veronika (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Španihelová Nikola (HK Štart Trenčín), Tisajová Monika (HK Slovan Duslo Šaľa), Kocaniková Silvia (ŠKP Bratislava), Kóňová Petra (UDHK ŠG Nitra), Gregušová Patrícia (HK Danlog Partizánske), Osvaldová Barbora (ŠKP Bratislava), Rácková Michaela (HKM Chirana Medical Šurany, hosťovanie v UDHK ŠG Nitra).

Pivotky: Majerníková Naďa (ŠKP Bratislava), Pastorková Kristína (MHK Bytča), Gajdošová Veronika (HK Danlog Partizánske), Sajanová Mária (ŠKP Bratislava), Grobelníková Adriana (Iuventa Michalovce), Selecká Zuzana (UDHK ŠG Nitra)

Spojky: Kapsová Valentína (HK Danlog Partizánske), Šutranová Tatiana (BEMACO ŠŠK SLŠ Prešov), Šimková Kristína (Iuventa Michalovce), Žákovská Paulína (ŠKP Bratislava), Blehová Martina (UDHK ŠG Nitra), Simić Soňa (ŠŠK Bernolákova Košice), Szabó Katalin (ŠK Talent - RUSSEL Dunajská Streda, hosťovanie v UDHK ŠG Nitra), Gajdošíková Tatiana (MHK Bytča), Juríková Viktória (UDHK ŠG Nitra), Hudáková Anette Ema (ŠKP Bratislava), Zahumenská Renáta (MHK Bytča), Ondová Barbora (Iuventa Michalovce), Šinkovičová Lucia (UDHK ŠG Nitra), Kisová Lucia (ŠŠK CVČ Ferplast Nesvady-Imeľ), Bariová Lucia (HK Slovan Duslo Šaľa), Kopčíková Michaela (ŠŠK Bernolákova Košice), Barátová Jana (Iuventa Michalovce), Soročinová Marianna (Iuventa Michalovce).

 

Tréner družstva: Ing. Varga Slavomír.

Asistent trénera: Šalátová Andrea.

Tréner brankárok: Mgr. Škopár Milan.

Manažér družstva: Simić Ranko.

Vedúci družstva: Ing. Svitek Vladimír.

Lekár družstva: Prekop Igor.

Fyzioterapeuti družstva: Dolinský Patrik a Nozdrovický Martin.

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo

nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
víkend 05. - 06.09.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 1. kolo

víkend 12. - 13.09.2020
organizátor: SMF - HK ŽILINA
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.