Vo štvrtok dňa 29. decembra 2016 absolvovala v rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu krajskej súťaže prípraviek družstvo prípravky pod vedením trénerky Janky Leštinovej Silvestrovský turnaj v Martine. Bytčianky boli na turnaji zaradené do základnej skupiny B, kde ich súperkami boli hráčky, resp. hráči B-družstva Sporty Hlohovec, Čadce (MŠK), B-družstva Bojníc, Lehoty pod Vtáčnikom a B-družstva martinského MHáK. V základnej skupine B obsadili hráčky Bytče suverénne prvé miesto a vybojovali si tak postup do semifinále, kde nastúpili proti družstvu Senca, nad ktorým vyhrali 20:10 a postúpili do finále turnaja, v ktorom ich súperom bolo A-družstvo Bojníc, ktorému podľahli o dva góly 21:23 a na turnaji tak obsadili výborné druhé miesto. Gratulujeme!
Silvestrovský turnaj v minihádzanej (Martin - Záturčie) 2016
Dátum konania: 29. december 2016 (štvrtok)
Miesto konania: telocvičňa Základnej školy, Ul. Aurela Stodolu 5625/60, 036 01 Martin - Záturčie, SR.
Usporiadateľ: MHáK Martin
Kategórie: dievčatá a chlapci r. nar. 2006
Hrací čas: 1x po 10 minút
Účastníci turnaja:
skupina A |
skupina B | |||
1. | HC Sporta Hlohovec "A" | 1. | HC Sporta Hlohovec "B" | |
2. | MŠK - hádzaná Čadca (chlapci) | 2. | MŠK - hádzaná Čadca (dievčatá) | |
3. | HK Kúpele Bojnice "A" |
3. | HK Kúpele Bojnice "B" |
|
4. | Sport Club Senec "A" | 4. | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom |
|
5. | MHáK Martin "A" | 5. | MHK Bytča | |
6. | Sport Club Senec "B" | 6. | MHáK Martin "B" (dievčatá) |
Časový rozpis a výsledky turnaja:
č.: | čas: | SKUPINA A: | č.: |
SKUPINA B: | |||||
1. | 09:30 hod.: |
HC "A" - CA (ch) | 19:2 | 1. | HC "B" - CA (d) | 19:13 | |||
2. | 09:45 hod.: |
BOJ "A" - SC "A" | 26:17 | 2. | BOJ "B" - LHT | 11:15 | |||
3. | 10:00 hod.: |
MT "A" - SC "B" | 12:12 | 3. | BY - MT "B" |
24:3 | |||
4. | 10:15 hod.: |
HC "A" - SC "A" | 14:14 | 4. | HC "B" - LHT | 14:8 | |||
5. | 10:30 hod.: |
MT "A" - BOJ "A" | 7:19 | 5. | BY - BOJ "B" | 21:13 | |||
6. | 10:45 hod.: |
SC "B" - CA (ch) | 12:4 | 6. | MT "B" - CA (d) |
1:24 | |||
7. | 11:00 hod.: |
HC "A" - MT "A" | 14:11 | 7. | HC "B" - BY |
13:14 | |||
8. | 11:15 hod.: |
SC "B" - BOJ "A" | 7:13 | 8. | MT "B" - BOJ "B" |
4:22 | |||
9. | 11:30 hod.: |
SC "A" - CA (ch) | 20:1 | 9. | LHT - CA (d) |
11:16 | |||
10. | 11:45 hod.: |
HC "A" - SC "B" | 11:6 | 10. | HC "B" - MT "B" |
15:2 | |||
11. | 12:00 hod.: | BOJ "A" - CA (ch) | 30:5 | 11. | BOJ "B" - CA (d) | 15:19 | |||
12. | 12:15 hod.: | SC "A" - MT "A" | 15:11 | 12. | LHT - BY | 12:19 | |||
13. | 12:30 hod.: | HC "A" - BOJ "A" | 7:18 | 13. | HC "B" - BOJ "B" | 18:16 | |||
14. | 12:45 hod.: | CA (ch) - MT "A" | 5:16 | 14. | CA (d) - BY | 13:21 | |||
15. | 13:00 hod.: | SC "A" - SC "B" | 15:11 | 15. | LHT - MT "B" | 25:1 |
Zápasy MHK Bytča:
MHK Bytča - MHáK Martin "B" 24:3
MHK: K. Sakalová 2, N. Krajčiová 1, L. Masaryková - L. Záhonová 1, A. Učníková 5, T. Čikotová 2, M. Obuchová 4, M. Pavlíková 7, L. Hujiková 2. Trénerka: Jana Leštinová.
MHK Bytča - HK Kúpele Bojnice "B" 21:13
MHK: K. Sakalová, N. Krajčiová, L. Masaryková - L. Záhonová, A. Učníková 1, T. Čikotová 13, M. Obuchová, M. Pavlíková, L. Hujiková 7. Trénerka: Jana Leštinová.
HC Sporta Hlohovec "B" - MHK Bytča 13:14
MHK: K. Sakalová, N. Krajčiová, L. Masaryková, L. Záhonová, A. Učníková, T. Čikotová 7, M. Obuchová 2, M. Pavlíková 1, L. Hujiková 4. Trénerka: Jana Leštinová.
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHK Bytča 12:19
MHK: K. Sakalová, N. Krajčiová, L. Masaryková - L. Záhonová, A. Učníková, T. Čikotová 9, M. Obuchová 1, M. Pavlíková, L. Hujiková 9. Trénerka: Jana Leštinová.
MŠK - hádzaná Čadca (dievčatá) - MHK Bytča 13:21
MHK: K. Sakalová, N. Krajčiová, L. Masaryková - L. Záhonová, A. Učníková, T. Čikotová 10, M. Obuchová 5, M. Pavlíková 2, L. Hujiková 4. Trénerka: Jana Leštinová.
Tabuľka:
základná skupina A:
1. | HK Kúpele Bojnice "A" | 5 | 5 | 0 | 0 | 106:43 | + 63 | 10 | ||||||
2. | Sport Club Senec "A" | 5 | 3 | 1 | 1 | 81:63 | + 21 | 7 | ||||||
3. | HC Sporta Hlohovec "A" | 5 | 3 | 1 | 1 | 65:51 | + 14 | 7 | ||||||
4. | MHáK Martin "A" | 5 | 1 | 1 | 3 | 57:65 | - 8 | 3 | ||||||
5. | Sport Club Senec "B" | 5 | 1 | 1 | 3 | 48:61 | - 13 | 3 | ||||||
6. | MŠK - hádzaná Čadca (ch) | 5 | 0 | 0 | 5 | 17:97 | - 80 | 0 |
základná skupina B:
1. | MHK Bytča | 5 | 5 | 0 | 0 | 99:54 | + 45 | 10 | ||||||
2. | HC Sporta Hlohovec "B" | 5 | 4 | 0 | 1 | 79:53 | + 26 | 8 | ||||||
3. | MŠK - hádzaná Čadca (d) | 5 | 3 | 0 | 2 | 85:67 | + 18 | 6 | ||||||
4. | TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom | 5 | 2 | 0 | 3 | 71:61 | + 10 | 4 | ||||||
5. | HK Kúpele Bojnice "B" | 5 | 1 | 0 | 4 | 77:77 | 0 | 2 | ||||||
6. | MHáK Martin "B" | 5 | 0 | 0 | 5 | 11:110 | - 99 | 0 |
o umiestnenie:
čas: | zápas: | |||||
13:30 hod.: |
o 11. - 12. miesto | A6 - B6 | MT "B" - CA (ch) |
3:16 | ||
13:45 hod.: |
o 9. - 10. miesto | A5 - B6 | BOJ "B" - SC "B" |
19:22 | ||
14:00 hod.: |
1. semifinále | A1 - B2 | BOJ "A" - HC "B" |
18:15 | ||
14:15 hod.: |
o 7. - 8. miesto | A4 - B4 | LHT - MT "A" |
21:22 | ||
14:30 hod.: |
2. semifinále | A2 - B1 | SC "A" - BY |
10:20 | ||
14:45 hod.: |
o 5. - 6. miesto | A3 - B3 | CA (d) - HC "A" |
16:14 | ||
15:00 hod.: |
o 3. miesto | HC "B" - SC "A" | 23:12 | |||
15:15 hod.: | finále | BOJ "A" - BY | 23:21 |
Konečné poradie: 1. HK Kúpele Bojnice "A", 2. MHK Bytča, 3. HC Sporta Hlohovec "B", 4. Sport Club Senec "A", 5. MŠK - hádzaná Čadca (dievčatá), 6. HC Sporta Hlohovec "A", 7. MHáK Martin "A", 8. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom, 9. Sport Club Senec "B", 10. HK Kúpele Bojnice "B", 11. MŠK - hádzaná Čadca (chlapci), 12. MHáK Martin "B".
Dokumenty k stiahnutiu:
Fotogaléria - prípravka MHK Bytča na Silvestrovskom turnaji v minihádzanej v Martine 29.12.2016
Fotogaléria - Silvestrovský turnaj v minihádzanej, Martin 29.12.2016