25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 14 sep 2021, 23:53
Prečítané: 389x
Vytlačiť

Horný rad, zľava: .

Kľačiace, zľava:.

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýba: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2021/2022 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH ŽIAČOK (dievčatá r. nar. 2007, 2008 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:   ročník:
??   MARKOVÁ Petronela   spojka, brankárka   2007
??   KOSTKOVÁ Alexandra   krídlo   2007
??   BAJZOVÁ Viktória   krídlo   2007
??   TOMAŠČÍKOVÁ Tereza   spojka, krídlo   2007
??   ZÁHONOVÁ Lucia   spojka, krídlo   2008
??   UČNÍKOVÁ Adela   spojka   2008
??   ĎURANOVÁ Michaela   spojka   2008
??   HUJOVÁ Gabriela   pivot   2008
??   PAVLÍKOVÁ Marcela   spojka, krídlo   2008
??   ČIŽMÁROVÁ Paulína
  spojka, pivot   2008
??   GÖRÖGOVÁ Kristína   spojka, pivot   2008


TRÉNERKA DRUŽSTVA:
ČIKOTOVÁ Veronika

 



PROGRAM, VÝSLEDKY A TABUĽKA - STARŠIE ŽIAČKY

ŽILINSKÝ A TRENČIANSKY KRAJ

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 18. - 19.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

1. kolo
18. 09. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

1. kolo
18. 09. 2021
MHK Bytča MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)*
MHK Bytča HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHK Bytča Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)*

* - zápasy sú odložené kvôli COVID-19 (karanténne povinnosti - Športová akadémia Trenčín).

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

1. kolo
18. 09. 2021
MŠK - hádzaná Čadca Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina THA Martin --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin --:-- (--:--)


2. kolo: 02. - 03.10.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

2. kolo
02. 10. 2021
Športová akadémia Trenčín HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. kolo
02. 10. 2021
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHK Bytča --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHK Bytča --:-- (--:--)

3. skupina - MHáK Martin

2. kolo
02. 10. 2021
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin
HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin
HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin
--:-- (--:--)


3. kolo: 16. - 17.10.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

3. kolo
16. 10. 2021
HK Slávia Partizánske Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. kolo
16. 10. 2021
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHáK Martin THA Martin --:-- (--:--)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou THA Martin --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

3. kolo
16. 10. 2021
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK AS Trenčín "A"
--:-- (--:--)


4. kolo: 06. - 07.11.2021

1. skupina - THA Martin

4. kolo
06. 11. 2021
THA Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MHáK Martin Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MHáK Martin HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
THA Martin Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

4. kolo
06. 11. 2021
MHK Bytča HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
MHK Bytča TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

4. kolo
06. 11. 2021
HK AS Trenčín "A" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)


5. kolo: 20. - 21.11.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

5. kolo
20. 11. 2021
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)

2. skupina - MHáK Martin

5. kolo
20. 11. 2021
MHáK Martin MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHK Bytča THA Martin --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
THA Martin MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5. kolo
20. 11. 2021
MŠK - hádzaná Čadca TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)



Jarná časť:

6. kolo: 12. - 13.02.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

6. kolo
12. 02. 2022
HK AS Trenčín "B" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

2. skupina - HK Slávia Partizánske

6. kolo
12. 02. 2022
HK Slávia Partizánske Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MHK Bytča --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MŠK IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MŠK IUVENTA Michalovce
--:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske MHK Bytča --:-- (--:--)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

6. kolo
12. 02. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca THA Martin --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MHáK Martin --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MHáK Martin --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina THA Martin --:-- (--:--)

 

7. kolo: 26. - 27.02.2022

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

7. kolo
26. 02. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)

2. skupina - MHK Bytča

7. kolo
26. 02. 2022
MHK Bytča Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHK Bytča MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHK Bytča MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)

3. skupina - THA Martin

7. kolo
26. 02. 2022
THA Martin MHáK Martin --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
MHáK Martin HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
THA Martin HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)


8. kolo: 26. - 27.03.2022

1. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

8. kolo
26. 03. 2022
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

8. kolo
26. 03. 2022
MHáK Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)
THA Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
MHáK Martin TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom --:-- (--:--)
THA Martin HK Sokol Bánovce nad Bebravou --:-- (--:--)

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

8. kolo
26. 03. 2022
HK AS Trenčín "A" HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MHK Bytča --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" MHK Bytča --:-- (--:--)


9. kolo: 09. - 10.04.2022

1. skupina - HK Slávia Partizánske

9. kolo
09. 04. 2022
HK Slávia Partizánske MHáK Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín THA Martin --:-- (--:--)
Športová akadémia Trenčín MHáK Martin --:-- (--:--)
HK Slávia Partizánske THA Martin --:-- (--:--)

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

9. kolo
09. 04. 2022
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MHK Bytča --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MHK Bytča --:-- (--:--)

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

9. kolo 09. 04. 2022
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina HK AS Trenčín "A" --:-- (--:--)
MŠK - hádzaná Čadca HK AS Trenčín "B" --:-- (--:--)


10. kolo: 30.04. - 01.05.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

10. kolo
30. 04. 2022
HK AS Trenčín "B" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "A" Športová akadémia Trenčín --:-- (--:--)
HK AS Trenčín "B" HK Slávia Partizánske --:-- (--:--)

2. skupina - THA Martin

10. kolo
30. 04. 2022
THA Martin MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
MHáK Martin MHK Bytča --:-- (--:--)
MHáK Martin MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)
THA Martin MHK Bytča --:-- (--:--)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

10. kolo
30. 04. 2022
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)
HK Sokol Bánovce nad Bebravou MŠK - hádzaná Čadca --:-- (--:--)
TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom Slovan Malá Fatra - HK Žilina --:-- (--:--)


Hrací čas:
2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.

 

Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 5. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.

Ak družstva hrajú dva zápasy po sebe, je stanovená prestávka 15 minút, ak sa družstva nedohodnú inak.


Predpis: Na základe nariadenia KM SZH v kategóriách staršieho žiactva sa nariaďuje

V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy a osobnú obranu všetkých hráčov, zakazuje sa používať kombinovaný obranný systém (osobná + priestorová obrana) t.j. 1+5, 2+4, sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta – diskvalifikácia.

V súťaži sa nebude uplatňovať pravidlo o zranení hráča Pr. 4:11 odst. 1



Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÝ TURNAJ:

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) - . - . jún 2022


TABUĽKA MK ZA a TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY (celková) - priebežná:

Tabuľka MK starších žiačok sezóna 2021/2022 (ku dňu 01.08.2021 o 00:00 hod.)

1. HK Sokol Bánovce nad Bebravou   0   0 0 0   0:0   0   0
2. TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom   0   0 0 0   0:0   0   0
3. HK AS Trenčín "B"   0   0 0 0   0:0   0   0
4. HK AS Trenčín "A"   0   0 0 0   0:0   0   0
5. MHK Bytča   0   0 0 0   0:0   0   0
6. MŠK IUVENTA Michalovce   0   0 0 0   0:0   0   0
7. HK Slávia Partizánske   0   0 0 0   0:0   0   0
8. Športová akadémia Trenčín   0   0 0 0   0:0   0   0
9. MŠK - hádzaná Čadca   0   0 0 0   0:0   0   0
10. Slovan Malá Fatra - HK Žilina   0   0 0 0   0:0   0   0
11. MHáK Martin   0   0 0 0   0:0   0   0
12. THA Martin   0   0 0 0   0:0   0   0

IUVENTA Michalovce hrá mimo súťaž.

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

 

Postupujúci na ČSPL 2021/2022:

SK:
CZ:
PL:


Termíny ČSPL 2021/2022:

11. - 12.12. 2021 - organizuje SK
29. - 30.01. 2022 - organizuje PL
19. - 20.02. 2022 - organizuje CZ


Konečné poradie ČSPL 2021/2022:

1.
2.
3.
4.
5.
6.



Postupujúci M-SR 2021/2022 - SEMIFINÁLOVÉ TURNAJE:

skupina A:

Trenčiansky + Žilinský kraj: 1. , 2. , 3. .
Košický + Prešovský kraj: 1. , 2. , 3. .

skupina B:

Trnavský kraj: 1. .
Bratislavský kraj: 1., 2. .

Nitriansky + Trnavský kraj: 1., 2., 3. .


Konečné poradie M-SR 2021/2022:

1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 108 kB)

(.xls, 85,5 kB)

(.xls, 129 kB)

(.doc, 20,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)