18 júl 2022, 00:00
Ostatná aktualizácia: 26 sep 2022, 18:24
Prečítané: 3882x
Vytlačiť

Horný rad, zľava: .

Stredný rad, zľava: .

Sediace, zľava: .

Na fotografii chýbajú: .

- spoločnú fotografiu družstva uverejníme v priebehu sezóny 2022/2023 -

 


DRUŽSTVO STARŠÍCH DORASTENIEK (dievčatá r. nar. 2003, 2004, 2005 a mladšie):

č. dresu:   Meno a priezvisko:   hráčsky post:        
??   JÁNOŠÍKOVÁ Kristína
  spojka, krídlo        
??   WEBEROVÁ Ema   spojka, krídlo        
??   HARANTOVÁ Adriána   spojka, krídlo        
??   RANTÚCHOVÁ Veronika   krídlo        
??   ČANIGOVÁ Valéria   krídlo        
??   LEŠTINOVÁ Nikola   spojka, krídlo        
??   HUNDÁKOVÁ Emma   spojka, pivot        
??   ŠKULIPAIOVÁ Ema   krídlo        
??   HONZOVÁ Jasmína   spojka        
??   MINÁRIKOVÁ Eliška   spojka, krídlo        
??   KYTKOVÁ Rebeca   krídlo        
??   HRABOVSKÁ Nela   brankárka        
??   ČIKOTOVÁ Tamara   krídlo        
??   MARKOVÁ Petronela   brankárka, krídlo        
??   KUCHAROVÁ Simona   brankárka, krídlo        

(H) - hosťovanie


TRÉNERKA DRUŽSTVA:
LEŠTINOVÁ Jana.

 


PROGRAM A VÝSLEDKY - 1. LIGA ST. DORASTENKY (sezóna 2022/2023):

 

Poznámky:

1. Dátum označuje víkend, v ktorom sa kolo hrá.

2. Tabuľka: kolo / odveta u tímu hostí

 

1. kolo / 14. kolo 10. 09. 2022
04. 02. 2023
HK Slovan Duslo Šaľa HC Sporta Hlohovec 43:13 (24:7) --:-- (--:--)
voľno HK AS Trenčín ----- -----
THA Martin/SMF - HK Žilina FHT Košice 25:44 (15:19) --:-- (--:--)
MHK Bytča HC Tatran Stupava 25:29 (11:12) --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník MŠK IUVENTA Michalovce 21:28 (13:13) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov ŠK ZEMPLÍN Trebišov 32:22 (16:13) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda ŠKP Bratislava 33:24 (16:13) --:-- (--:--)

 

2. kolo / 15. kolo 17. 09. 2022 11. 02. 2023
MŠK IUVENTA Michalovce HK Slovan Duslo Šaľa 34:24 (19:12) --:-- (--:--)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov MHK Bytča 27:24 (14:16) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava voľno ----- -----
FHT Košice HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--)* --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HC DAC Dunajská Streda 25:27 (13:17) --:-- (--:--)
THA Martin/SMF - HK Žilina ŠŠK SLŠ Prešov 20:58 (8:29) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník 25:32 (15:14) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený pre chorobnosť v tíme hostiek (HC Sporta Hlohovec), zápas sa bude dohrávať v nedeľu 30.10.2022 v Košiciach.

3. kolo / 16. kolo 24. 09. 2022 18. 02. 2023
MHK Bytča THA Martin/SMF - HK Žilina 53:17 (23:9)* --:-- (--:--)
voľno HC Tatran Stupava ----- -----
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠKP Bratislava 28:19 (13:10) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda ŠK ZEMPLÍN Trebišov 29:24 (10:8) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HK AS Trenčín 43:26 (22:13) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec MŠK IUVENTA Michalovce 18:39 (10:21) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov FHT Košice 40:26 (18:14) --:-- (--:--)

* - zápas bol odložený, zápas sa dohrával v pondelok 26.09.2022 o 19:00 hod. v ŠH v Bytči.

4. kolo / 17. kolo 08. 10. 2022
25. 02. 2023
HC Tatran Stupava TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/SMF - HK Žilina HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov voľno ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

5. kolo / 18. kolo 15. 10. 2022
11. 03. 2023
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠK ZEMPLÍN Trebišov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno THA Martin/SMF - HK Žilina ----- -----
HC Sporta Hlohovec ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

6. kolo / 19. kolo 22. 10. 2022 18. 03. 2023
HC Tatran Stupava
HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/SMF - HK Žilina TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov voľno ----- -----
FHT Košice HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

7. kolo / 20. kolo 29. 10. 2022 25. 03. 2023
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno MHK Bytča ----- -----
HC Sporta Hlohovec ŠK ZEMPLÍN Trebišov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa THA Martin/SMF - HK Žilina --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

8. kolo / 21. kolo 12. 11. 2022 01. 04. 2023
FHT Košice ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda voľno ----- -----
THA Martin/SMF - HK Žilina HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

9. kolo / 22. kolo 19. 11. 2022 15. 04. 2023
voľno FHT Košice ----- -----
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce THA Martin/SMF - HK Žilina --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK AS Trenčín ŠK ZEMPLÍN Trebišov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

10. kolo / 23. kolo 26. 11. 2022
22. 04. 2023
HC DAC Dunajská Streda HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča HC Sporta Hlohovec --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník ----- -----
ŠK ZEMPLÍN Trebišov ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
THA Martin/SMF - HK Žilina HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠŠK SLŠ Prešov MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

11. kolo / 24. kolo 03. 12. 2022
29. 04. 2023
HK AS Trenčín ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava THA Martin/SMF - HK Žilina --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HK Slovan Duslo Šaľa voľno ----- -----
HC Sporta Hlohovec HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠK ZEMPLÍN Trebišov --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

12. kolo / 25. kolo 10. 12. 2022
06. 05. 2023
THA Martin/SMF - HK Žilina
HC Tatran Stupava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MHK Bytča HK AS Trenčín --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC DAC Dunajská Streda MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--) --:-- (--:--)
voľno HC Sporta Hlohovec ----- -----
ŠŠK SLŠ Prešov ŠKP Bratislava --:-- (--:--) --:-- (--:--)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník HK Slovan Duslo Šaľa --:-- (--:--) --:-- (--:--)
FHT Košice ŠK ZEMPLÍN Trebišov --:-- (--:--) --:-- (--:--)

 

13. kolo / 26. kolo 17. 12. 2022 13. 05. 2023
HK Slovan Duslo Šaľa FHT Košice --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠK ZEMPLÍN Trebišov THA Martin/SMF - HK Žilina
--:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Sporta Hlohovec TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník --:-- (--:--) --:-- (--:--)
MŠK IUVENTA Michalovce voľno ----- -----
HK AS Trenčín HC DAC Dunajská Streda --:-- (--:--) --:-- (--:--)
ŠKP Bratislava MHK Bytča --:-- (--:--) --:-- (--:--)
HC Tatran Stupava ŠŠK SLŠ Prešov --:-- (--:--) --:-- (--:--)


TABUĽKA 1. LIGY STARŠÍCH DORASTENIEK, SEZÓNA 2022/2023 - priebežná:

Tabuľka 1. ligy starších dorasteniek, sezóna 2022/2023 (ku dňu 26.09.2022 o 20:30 hod.)

1. ŠŠK SLŠ Prešov   3   3 0 0   130:68   + 62   6
2. MŠK IUVENTA Michalovce   3   3 0 0   101:63   + 38   6
3. HC DAC Dunajská Streda   3   3 0 0   89:73   + 16   6
4. HK Slovan Duslo Šaľa   3   2 0 1   110:73   + 37   4
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   3   2 0 1   81:72   + 9   4
6. MHK Bytča   3   1 0 2   102:73   + 29   2
7. FHT Košice   2   1 0 1   70:65   + 5   2
8. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   54:52   + 2   2
9. ŠK ZEMPLÍN Trebišov   3   1 0 2   73:85   - 12   2
10. ŠKP Bratislava   2   0 0 2   43:61   - 18   0
11. HK AS Trenčín   2   0 0 2   51:75   - 24   0
12. HC Sporta Hlohovec   2   0 0 2   31:82   - 51   0
13. THA Martin/SMF - HK Žilina   3   0 0 3   62:155   - 93   0

Pozn.: pri rovnosti bodov rozhodujú o poradí výsledky vzájomných duelov.

Handball Zlatná na Ostrove pred začiatkom sezóny odstúpila zo súťaže.