25 jún 2021, 20:00
Ostatná aktualizácia: 16 sep 2021, 20:34
Prečítané: 616x
Vytlačiť

PROGRAM - SEPTEMBER / OKTÓBER / NOVEMBER / DECEMBER 2020


MOL LIGA - ŽENY:

1. kolo: 04. - 05.09.2021

W-01 DHK Baník Most - KPR Ruch Chorzów                    (so 04.09.2021/17:30 hod.) - SH, Most
W-02 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Hodonín                 (so 04.09.2021/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-03 HC DAC Dunajská Streda - Házená Kynžvart           (so 04.09.2021/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-04 Handball PSG Zlín - AHT HC Tatran Stupava             (so 04.09.2021/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-05 DHC Slavia Praha - DHC Sokol Poruba                    (so 04.09.2021/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-06 TJ Sokol Písek - HK Slovan Duslo Šaľa                   (so 04.09.2021/15:00 hod.) - SH, Písek
W-07 DHC Plzeň - DHK Zora Olomouc                             (so 04.09.2021/17:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň


Predohrávka - 5. kolo: streda 08.09.2021

W-29 HC DAC Dunajská Streda - KPR Ruch Chorzów       (st 08.09.2021/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


2. kolo: 11.09.2021 (sobota)

W-08 KPR Ruch Chorzów - DHK Zora Olomouc                 (so 11.09.2021/13:00 hod.) - hala MORiS, Chorzów
W-09 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Plzeň                          (so 11.09.2021/18:00 hod.) - MŠH, Šaľa
W-10 DHC Sokol Poruba - TJ Sokol Písek                         (so 11.09.2021/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz
W-11 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha              (so 11.09.2021/18:00 hod.) - Školská šport. hala, Stupava
W-12 Házená Kynžvart - Handball PSG Zlín                       (so 11.09.2021/16:00 hod.) - SH M. Prokeše, L. Kynžvart
W-13 HC DAC Dunajská Streda - HK Hodonín                    (so 11.09.2021/16:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-14 DHK Baník Most - MŠK IUVENTA Michalovce           (so 11.09.2021/17:30 hod.) - SH DHK Baník, Most


Predohrávka - 3. kolo: piatok 17.09.2021

W-15 MŠK IUVENTA Michalovce - KPR Ruch Chorzów      (pi 17.09.2021/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI


3. kolo: 18. - 19.09.2021

W-15 MŠK IUVENTA Michalovce - KPR Ruch Chorzów      (pi 17.09.2021/17:30 hod.) - Chemkostav Aréna, MI
W-16 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most            (so 18.09.2021/18:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda
W-17 Handball PSG Zlín - HK Hodonín                              (so 18.09.2021/18:00 hod.) - SH Datart (Euronics), Zlín
W-18 DHC Slavia Praha - Házená Kynžvart                       (so 18.09.2021/17:00 hod.) - SH DHC Slavia, Praha
W-19 TJ Sokol Písek - AHT HC Stupava                           (ne 19.09.2021/15:00 hod.) - SH, Písek
W-20 DHC Plzeň - DHC Sokol Poruba                              (so 18.09.2021/15:00 hod.) - SH 31. ZŠ, Plzeň
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa              (so 18.09.2021/17:30 hod.) - SH DHK Zora, Olomouc


4. kolo: 25. - 26.09.2021

W-22 KPR Ruch Chorzów - HK Slovan Duslo Šaľa
W-23 DHC Sokol Poruba - DHK Zora Olomouc
W-24 AHT HC Tatran Stupava - DHC Plzeň
W-25 Házená Kynžvart - TJ Sokol Písek
W-26 HK Hodonín - DHC Slavia Praha
W-27 DHK Baník Most - Handball PSG Zlín
W-28 MŠK IUVENTA Michalovce - HC DAC Dunajská Streda


5. kolo: 02.10.2021 (sobota)

W-29 HC DAC Dunajská Streda - KPR Ruch Chorzów
W-30 Handball PSG Zlín - MŠK IUVENTA Michalovce
W-31 DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
W-32 TJ Sokol Písek - HK Hodonín
W-33 DHC Plzeň - Házená Kynžvart
W-34 DHK Zora Olomouc - AHT HC Tatran Stupava
W-35 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Sokol Poruba


6. kolo: 16. - 17.10.2021

W-36 KPR Ruch Chorzów - DHC Sokol Poruba
W-37 AHT HC Tatran Stupava - HK Slovan Duslo Šaľa
W-38 Házená Kynžvart - DHK Zora Olomouc
W-39 HK Hodonín - DHC Plzeň
W-40 DHK Baník Most - TJ Sokol Písek
W-41 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Slavia Praha
W-42 HC DAC Dunajská Streda - Handball PSG Zlín


7. kolo: 23. - 24.10.2021

W-43 Handball PSG Zlín - KPR Ruch Chorzów
W-44 DHC Slavia Praha - HC DAC Dunajská Streda
W-45 TJ Sokol Písek - MŠK IUVENTA Michalovce
W-46 DHC Plzeň - DHK Baník Most
W-47 DHK Zora Olomouc - HK Hodonín
W-48 HK Slovan Duslo Šaľa - Házená Kynžvart
W-49 DHC Sokol Poruba - AHT HC Tatran Stupava


8. kolo: 30. - 31.10.2021

W-50 KPR Ruch Chorzów - AHT HC Tatran Stupava
W-51 Házená Kynžvart - DHC Sokol Poruba
W-52 HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-53 DHK Baník Most - DHK Zora Olomouc
W-54 MŠK IUVENTA Michalovce - DHC Plzeň
W-55 HC DAC Dunajská Streda - TJ Sokol Písek
W-56 Handball PSG Zlín - DHC Slavia Praha


9. kolo: 03.11.2021 (streda)

W-57 DHC Slavia Praha - KPR Ruch Chorzów
W-58 TJ Sokol Písek - Handball PSG Zlín
W-59 DHC Plzeň - HC DAC Dunajská Streda
W-60 DHK Zora Olomouc - MŠK IUVENTA Michalovce
W-61 HK Slovan Duslo Šaľa - DHK Baník Most
W-62 DHC Sokol Poruba - HK Hodonín
W-63 AHT HC Tatran Stupava - Házená Kynžvart


10. kolo: 06. - 07.11.2021

W-64 KPR Ruch Chorzów - Házená Kynžvart
W-65 HK Hodonín - AHT HC Tatran Stupava
W-66 DHK Baník Most - DHC Sokol Poruba
W-67 MŠK IUVENTA Michalovce - HK Slovan Duslo Šaľa
W-68 HC DAC Dunajská Streda - DHK Zora Olomouc
W-69 Handball PSG Zlín - DHC Plzeň
W-70 DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek


11. kolo: 13. - 14.11.2021

W-71 TJ Sokol Písek - KPR Ruch Chorzów
W-72 DHC Plzeň - DHC Slavia Praha
W-73 DHK Zora Olomouc - Handball PSG Zlín
W-74 HK Slovan Duslo Šaľa - HC DAC Dunajská Streda
W-75 DHC Sokol Poruba - MŠK IUVENTA Michalovce
W-76 AHT HC Tatran Stupava - DHK Baník Most
W-77 Házená Kynžvart - HK Hodonín


12. kolo: 20.11.2021 (sobota)

W-78 KPR Ruch Chorzów - HK Hodonín
W-79 DHK Baník Most - Házená Kynžvart
W-80 MŠK IUVENTA Michalovce - AHT HC Tatran Stupava
W-81 HC DAC Dunajská Streda - DHC Sokol Poruba
W-82 Handball PSG Zlín - HK Slovan Duslo Šaľa
W-83 DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc
W-84 TJ Sokol Písek - DHC Plzeň


13. kolo: 08.01.2022 (sobota)

W-85 DHC Plzeň - KPR Ruch Chorzów
W-86 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek
W-87 HK Slovan Duslo Šaľa - DHC Slavia Praha
W-88 DHC Sokol Poruba - Handball PSG Zlín
W-89 AHT HC Tatran Stupava - HC DAC Dunajská Streda
W-90 Házená Kynžvart - MŠK IUVENTA Michalovce
W-91 HK Hodonín - DHK Baník Most

 


 

I. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

2A-01 Topoľčany - Močenok                                     (ne 12.09.2021/10:00 hod.) - MŠH, Topoľčany
2A-02 Nesvady - voľno                                                                    -----
2A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                              (so 11.09.2021/13:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
2A-04 Zlatná na Ost. - Bern. Košice                         (so 11.09.2021/13:00 hod.) - Kóczán Mór Sportcsarnok, Zlatná
2A-05 Bánovce n. Bebr. - Partizánske                       (so 11.09.2021/18:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou
2A-06 ŠŠK Prešov - Šurany                                     (so 11.09.2021/15:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
2A-07 voľno - HC DAC Dun. Streda "B"                                            -----


2. kolo: 18. - 19.09.2021

2A-08 Močenok - HC DAC Dun. Streda "B"               (so 18.09.2021/18:00 hod.) - ŠH, Močenok
2A-09 Šurany - voľno                                                                      -----
2A-10 Partizánske - ŠŠK Prešov                              (so 18.09.2021/09:00 hod.) - MŠH, Partizánske
2A-11 Bern. Košice - Bánovce n. Bebr.
2A-12 ŠKP Bratislava - Zlatná na Ost.                       (ne 19.09.2021/15:30 hod.) - ŠH LF UK, Mlynská Dolina, BA
2A-13 voľno - Hlohovec                                                                   -----
2A-14 Topoľčany - Nesvady


3. kolo: 25. - 26.09.2021

2A-15 Nesvady - Močenok
2A-16 Hlohovec - Topoľčany
2A-17 Zlatná na Ostr. - voľno                                                           -----
2A-18 Bánovce n. Bebr. - ŠKP Bratislava
2A-19 ŠŠK Prešov - Bern. Košice
2A-20 voľno - Partizánske                                                               -----
2A-21 HC DAC Dun. Streda "B" - Šurany


4. kolo: 02.10.2021 (sobota)

2A-22 Močenok - Šurany
2A-23 Partizánske - HC DAC Dun. Streda "B"
2A-24 Bern. Košice - voľno
2A-25 ŠKP Bratislava - ŠŠK Prešov
2A-26 voľno - Bánovce n. Bebr.
2A-27 Topoľčany - Zlatná na Ost.
2A-28 Nesvady - Hlohovec


5. kolo: 16. - 17.10.2021

2A-29 Hlohovec - Močenok
2A-30 Zlatná na Ost. - Nesvady
2A-31 Bánovce n. Bebr. - Topoľčany
2A-32 ŠŠK Prešov - voľno
2A-33 voľno - ŠKP Bratislava
2A-34 HC DAC Dun. Streda "B" - Bern. Košice
2A-35 Šurany - Partizánske


6. kolo: 23. - 24.10.2021

2A-36 Močenok - Partizánske
2A-37 Bern. Košice - Šurany
2A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dun. Streda "B"
2A-39 voľno - voľno
2A-40 Topoľčany - ŠŠK Prešov
2A-41 Nesvady - Bánovce n. Bebr.
2A-42 Hlohovec - Zlatná na Ost.


7. kolo: 30. - 31.10.2021

2A-43 Zlatná na Ost. - Močenok
2A-44 Bánovce n. Bebr. - Hlohovec
2A-45 ŠŠK Prešov - Nesvady
2A-46 voľno - Topoľčany
2A-47 HC DAC Dun. Streda "B" - voľno
2A-48 Šurany - ŠKP Bratislava
2A-49 Partizánske - Bern. Košice


8. kolo: 06. - 07.11.2021

2A-50 Močenok - Bern. Košice
2A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske
2A-52 voľno - Šurany
2A-53 Topoľčany - HC DAC Dun. Streda "B"
2A-54 Nesvady - voľno
2A-55 Hlohovec - ŠŠK Prešov
2A-56 Zlatná na Ost. - Bánovce n. Bebr.


9. kolo: 13. - 14.11.2021

2A-57 Bánovce n. Bebr. - Močenok
2A-58 ŠŠK Prešov - Zlatná na Ost.
2A-59 voľno - Hlohovec
2A-60 HC DAC Dun. Streda "B" - Nesvady
2A-61 Šurany - Topoľčany
2A-62 Partizánske - voľno
2A-63 Bern. Košice - ŠKP Bratislava


10. kolo: 20.11.2021 (sobota)

2A-64 Močenok - ŠKP Bratislava
2A-65 voľno - Bern. Košice
2A-66 Topoľčany - Partizánske
2A-67 Nesvady - Šurany
2A-68 Hlohovec - HC DAC Dun. Streda "B"
2A-69 Zlatná na Ost. - voľno
2A-70 Bánovce n. Bebr. - ŠŠK Prešov


11. kolo: 04. - 05.12.2021

2A-71 ŠŠK Prešov - Močenok
2A-72 voľno - Bánovce n. Bebr.
2A-73 HC DAC Dun. Streda "B" - Zlatná na Ost.
2A-74 Šurany - Hlohovec
2A-75 Partizánske - Nesvady
2A-76 Bern. Košice - Topoľčany
2A-77 ŠKP Bratislava - voľno


12. kolo: 11. - 12.12.2021

2A-78 Močenok - voľno
2A-79 Topoľčany - ŠKP Bratislava
2A-80 Nesvady - Bern. Košice
2A-81 Hlohovec - Partizánske
2A-82 Zlatná na Ost. - Šurany
2A-83 Bánovce n. Bebr. - HC DAC Dun. Streda "B"
2A-84 ŠŠK Prešov - voľno


13. kolo: 18. - 19.12.2021

2A-85 voľno - Močenok
2A-86 HC DAC Dun. Streda "B" - ŠŠK Prešov
2A-87 Šurany - Bánovce n. Bebr.
2A-88 Partizánske - Zlatná na Ost.
2A-89 Bern. Košice - Hlohovec
2A-90 ŠKP Bratislava - Nesvady
2A-91 voľno - Topoľčany


HK Slávia Sereď pred začiatkom sezóny vystúpila zo súťaže.

 



II. LIGA ŽIEN:

1. kolo: 25. - 26.09.2021

4A-01 TJ Družstevník Topoľníky - ŠA Trenčín
4A-02 HKŽ Nové Zámky - ŠKH Pezinok
4A-03 FHT Košice - Lokomotíva Vrútky                             (ne 26.09.2021/13:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice


2. kolo: 02.10.2021 (sobota)

4A-04 ŠA Trenčín - Lokomotíva Vrútky
4A-05 ŠKH Pezinok - FHT Košice
4A-06 TJ Družstevník Topoľníky - HKŽ Nové Zámky


3. kolo: 16. - 17.10.2021

4A-07 HKŽ Nové Zámky - ŠA Trenčín
4A-08 FHT Košice - TJ Družstevník Topoľníky
4A-09 Lokomotíva Vrútky - ŠKH Pezinok


4. kolo: 23. - 24.10.2021

4A-10 ŠA Trenčín - ŠKH Pezinok
4A-11 TJ Družstevník Topoľníky - Lokomotíva Vrútky
4A-12 HKŽ Nové Zámky - FHT Košice


5. kolo: 30. - 31.10.2021

4A-13 FHT Košice - ŠA Trenčín
4A-14 Lokomotíva Vrútky - HKŽ Nové Zámky
4A-15 ŠKH Pezinok - TJ Družstevník Topoľníky

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

7A-01 HK AS Trenčín - Stupava                                   (ne 12.09.2021/12:00 hod.) - MŠH, Trenčín
7A-02 voľno - Šaľa                                                                            -----
7A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                                  (so 11.09.2021/17:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
7A-04 Michalovce - FHT Košice                                    (ne 12.09.2021/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
7A-05 THA Martin/MŠK Čadca - Partizánske                 (ne 12.09.2021/11:00 hod.) - MŠH, Čadca
7A-06 Prešov/Vranov - MHK Bytča                             (so 11.09.2021/11:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-07 Malacky/Rohožník - HC DAC Dun. Streda            (so 11.09.2021/11:45 hod.) - ŠH Malina, Malacky


2. kolo: 18. - 19.09.2021

7A-08 Stupava - HC DAC Dunajská Streda                    (so 18.09.2021/13:45 hod.) - Školská športová hala, Stupava
7A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                        (so 18.09.2021/17:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča*
7A-10 HK Slávia Partizánske - Prešov/Vranov                 (so 18.09.2021/13:00 hod.) - MŠH, Partizánske
7A-11 FHT Košice - THA Martin/MŠK Čadca                  (ne 19.09.2021/13:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                (ne 19.09.2021/13:45 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA**
7A-13 Šaľa - Hlohovec                                                  (so 18.09.2021/13:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-14 HK AS Trenčín - voľno                                                              -----

* - zápas je odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).

** - zápas je odložený pre COVID-19.


3. kolo: 25. - 26.09.2021

7A-15 voľno - Stupava                                                                        -----
7A-16 Hlohovec - HK AS Trenčín
7A-17 Michalovce - Šaľa
7A-18 THA Martin/MŠK Čadca - ŠKP Bratislava              (ne 26.09.2021/13:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
7A-19 Prešov/Vranov - FHT Košice                                 (so 25.09.2021/11:00 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
7A-20 Malacky/Rohožník - Partizánske
7A-21 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča              (so 25.09.2021/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


4. kolo: 02.10.2021 (sobota)

7A-22 Stupava - MHK Bytča                                         (so 02.10.2021/--:-- hod.) - Školská šport. hala, Stupava
7A-23 Partizánske - HC DAC Dunajská Streda
7A-24 FHT Košice - Malacky/Rohožník                           (so 02.10.2021/15:30 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
7A-25 ŠKP Bratislava - Prešov/Vranov
7A-26 Šaľa - THA Martin/MŠK Čadca                             (so 02.10.2021/11:45 hod.) - MŠH, Šaľa
7A-27 HK AS Trenčín - Michalovce
7A-28 voľno - Hlohovec                                                                      -----


5. kolo: 16. - 17.10.2021

7A-29 Hlohovec - Stupava
7A-30 Michalovce - voľno
7A-31 THA Martin/MŠK Čadca - HK AS Trenčín
7A-32 Prešov/Vranov - Šaľa
7A-33 Malacky/Rohožník - ŠKP Bratislava
7A-34 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice
7A-35 MHK Bytča - Partizánske


6. kolo: 23. - 24.10.2021

7A-36 Stupava - Partizánske
7A-37 FHT Košice - MHK Bytča
7A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda
7A-39 Šaľa - Malacky/Rohožník
7A-40 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov
7A-41 voľno - THA Martin/MŠK Čadca
7A-42 Hlohovec - Michalovce


7. kolo: 30. - 31.10.2021

7A-43 Michalovce - Stupava
7A-44 THA Martin/MŠK Čadca - Hlohovec
7A-45 Prešov/Vranov - voľno
7A-46 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín
7A-47 HC DAC Dunajská Streda - Šaľa
7A-48 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
7A-49 Partizánske - FHT Košice


8. kolo: 06. - 07.11.2021

7A-50 Stupava - FHT Košice
7A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske
7A-52 Šaľa - MHK Bytča
7A-53 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
7A-54 voľno - Malacky/Rohožník
7A-55 Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov/Vranov
7A-56 Michalovce - THA Martin/MŠK Čadca


9. kolo: 13. - 14.11.2021

7A-57 THA Martin/MŠK Čadca - Stupava
7A-58 Prešov/Vranov - Michalovce
7A-59 Malacky/Rohožník - Hlohovec
7A-60 HC DAC Dunajská Streda - voľno
7A-61 MHK Bytča - HK AS Trenčín
7A-62 Partizánske - Šaľa
7A-63 FHT Košice - ŠKP Bratislava


10. kolo: 20.11.2021 (sobota)

7A-64 Stupava - ŠKP Bratislava
7A-65 Šaľa - FHT Košice
7A-66 HK AS Trenčín - Partizánske
7A-67 voľno - MHK Bytča
7A-68 Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda
7A-69 Michalovce - Malacky/Rohožník
7A-70 THA Martin/MŠK Čadca - Prešov/Vranov


11. kolo: 04. - 05.12.2021

7A-71 Prešov/Vranov - Stupava
7A-72 Malacky/Rohožník - THA Martin/MŠK Čadca
7A-73 HC DAC Dunajská Streda - Michalovce
7A-74 MHK Bytča - Hlohovec
7A-75 Partizánske - voľno
7A-76 FHT Košice - HK AS Trenčín
7A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa


12. kolo: 11. - 12.12.2021

7A-78 Stupava - Šaľa
7A-79 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
7A-80 voľno - FHT Košice
7A-81 HC Sporta Hlohovec - Partizánske
7A-82 Michalovce - MHK Bytča
7A-83 THA Martin/MŠK Čadca - HC DAC Dunajská Streda
7A-84 Prešov/Vranov - Malacky/Rohožník


13. kolo: 18. - 19.12.2021

7A-85 Malacky/Rohožník - Stupava
7A-86 HC DAC Dunajská Streda - Prešov/Vranov
7A-87 MHK Bytča - THA Martin/MŠK Čadca
7A-88 Partizánske - Michalovce
7A-89 FHT Košice - Hlohovec
7A-90 ŠKP Bratislava - voľno
7A-91 Šaľa - HK AS Trenčín

 


 

1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

8A-01 HK AS Trenčín - Stupava                                    (ne 12.09.2021/10:00 hod.) - MŠH, Trenčín
8A-02 voľno - Šaľa                                                                               -----
8A-03 Hlohovec - ŠKP Bratislava                                   (so 11.09.2021/15:00 hod.) - ŠH Na Zábraní, Hlohovec
8A-04 Michalovce - FHT Košice                                     (ne 12.09.2021/15:00 hod.) - Chemkostav Aréna, Michalovce
8A-05 THA Martin/MŠK Čadca - Partizánske                  (ne 12.09.2021/09:00 hod.) - MŠH, Čadca
8A-06 Prešov/Vranov - MHK Bytča                              (so 11.09.2021/13:15 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-07 Malacky/Rohožník - HC DAC Dun. Streda             (so 11.09.2021/10:00 hod.) - ŠH Malina, Malacky


2. kolo: 18. - 19.09.2021

8A-08 Stupava - HC DAC Dunajská Streda                     (so 18.09.2021/12:00 hod.) - Školská športová hala, Stupava
8A-09 MHK Bytča - Malacky/Rohožník                        (so 18.09.2021/15:00 hod.) - ŠH Predmier, Bytča*
8A-10 Partizánske - Prešov/Vranov                                (so 18.09.2021/11:00 hod.) - MŠH, Partizánske
8A-11 FHT Košice - THA Martin/MŠK Čadca                   (ne 19.09.2021/12:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-12 ŠKP Bratislava - Michalovce                                 (ne 19.09.2021/12:00 hod.) - ŠH LF UK, Mlyn. Dolina, BA**
8A-13 Šaľa - Hlohovec                                                   (so 18.09.2021/12:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-14 HK AS Trenčín - voľno                                                              -----

* - zápas je odložený pre COVID-19 v tíme hostiek (Malacky/Rohožník).

** - zápas je odložený pre COVID-19.


3. kolo: 25. - 26.09.2021

8A-15 voľno - Stupava                                                                        -----
8A-16 Hlohovec - HK AS Trenčín
8A-17 Michalovce - Šaľa
8A-18 THA Martin/MŠK Čadca - ŠKP Bratislava              (ne 26.09.2021/11:00 hod.) - ŠC, Diaková (okr. MT)
8A-19 Prešov/Vranov - FHT Košice                                 (so 25.09.2021/09:30 hod.) - ŠH HA, Baštova ul., Prešov
8A-20 Malacky/Rohožník - Partizánske
8A-21 HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča              (so 25.09.2021/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda


4. kolo: 02.10.2021 (sobota)

8A-22 Stupava - MHK Bytča                                         (so 02.10.2021/--:-- hod.) - Školská šport. hala, Stupava
8A-23 Partizánske - HC DAC Dunajská Streda
8A-24 FHT Košice - Malacky/Rohožník                           (so 02.10.2021/14:00 hod.) - Hádzanárska hala, Košice
8A-25 ŠKP Bratislava - Prešov/Vranov
8A-26 Šaľa - THA Martin/MŠK Čadca                             (so 02.10.2021/10:00 hod.) - MŠH, Šaľa
8A-27 HK AS Trenčín - Michalovce
8A-28 voľno - Hlohovec                                                                     -----


5. kolo: 16. - 17.10.2021

8A-29 Hlohovec - Stupava
8A-30 Michalovce - voľno
8A-31 THA Martin/MŠK Čadca - HK AS Trenčín
8A-32 Prešov/Vranov - Šaľa
8A-33 Malacky/Rohožník - ŠKP Bratislava
8A-34 HC DAC Dunajská Streda - FHT Košice
8A-35 MHK Bytča - Partizánske


6. kolo: 23. - 24.10.2021

8A-36 Stupava - Partizánske
8A-37 FHT Košice - MHK Bytča
8A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda
8A-39 Šaľa - Malacky/Rohožník
8A-40 HK AS Trenčín - Prešov/Vranov
8A-41 voľno - THA Martin/MŠK Čadca
8A-42 Hlohovec - Michalovce


7. kolo: 30. - 31.10.2021

8A-43 Michalovce - Stupava
8A-44 THA Martin/MŠK Čadca - Hlohovec
8A-45 Prešov/Vranov - voľno
8A-46 Malacky/Rohožník - HK AS Trenčín
8A-47 HC DAC Dunajská Streda - Šaľa
8A-48 MHK Bytča - ŠKP Bratislava
8A-49 Partizánske - FHT Košice


8. kolo: 06. - 07.11.2021

8A-50 Stupava - FHT Košice
8A-51 ŠKP Bratislava - Partizánske
8A-52 Šaľa - MHK Bytča
8A-53 HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda
8A-54 voľno - Malacky/Rohožník
8A-55 Hlohovec - Prešov/Vranov
8A-56 Michalovce - THA Martin/MŠK Čadca


9. kolo: 13. - 14.11.2021

8A-57 THA Martin/MŠK Čadca - Stupava
8A-58 Prešov/Vranov - Michalovce
8A-59 Malacky/Rohožník - Hlohovec
8A-60 HC DAC Dunajská Streda - voľno
8A-61 MHK Bytča - HK AS Trenčín
8A-62 Partizánske - Šaľa
8A-63 FHT Košice - ŠKP Bratislava


10. kolo: 20.11.2021 (sobota)

8A-64 Stupava - ŠKP Bratislava
8A-65 Šaľa - FHT Košice
8A-66 HK AS Trenčín - Partizánske
8A-67 voľno - MHK Bytča
8A-68 Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda
8A-69 Michalovce - Malacky/Rohožník
8A-70 THA Martin/MŠK Čadca - Prešov/Vranov


11. kolo: 04. - 05.12.2021

8A-71 Prešov/Vranov - Stupava
8A-72 Malacky/Rohožník - THA Martin/MŠK Čadca
8A-73 HC DAC Dunajská Streda - Michalovce
8A-74 MHK Bytča - Hlohovec
8A-75 Partizánske - voľno
8A-76 FHT Košice - HK AS Trenčín
8A-77 ŠKP Bratislava - Šaľa


12. kolo: 11. - 12.12.2021

8A-78 Stupava - Šaľa
8A-79 HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava
8A-80 voľno - FHT Košice
8A-81 Hlohovec - Partizánske
8A-82 Michalovce - MHK Bytča
8A-83 THA Martin/MŠK  Čadca - HC DAC Dunajská Streda
8A-84 Prešov/Vranov - Malacky/Rohožník


13. kolo: 18. - 19.12.2021

8A-85 Malacky/Rohožník - Stupava
8A-86 HC DAC Dunajská Streda - Prešov/Vranov
8A-87 MHK Bytča - THA Martin/MŠK Čadca
8A-88 Partizánske - Michalovce
8A-89 FHT Košice - Hlohovec
8A-90 ŠKP Bratislava - voľno
8A-91 Šaľa - HK AS Trenčín

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


1. kolo: 18. - 19.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 18.09.2021 v MŠH v Bánovciach nad Bebr.)

1C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom              (o 09:00 hod.)
2C HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  (o 10:00 hod.)
3C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                (o 11:00 hod.)
4C HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                  (o 12:00 hod.)
5C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                                (o 13:00 hod.)

2. skupina - MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 19.09.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

6C MHK Bytča - MŠK IUVENTA Michalovce                                (o 13:00 hod.)
7C Športová akadémia Trenčín - MŠK IUVENTA Michalovce            (o 14:15 hod.)*
8C MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                      (o 15:15 hod.)
9C HK Slávia Partizánske - MŠK IUVENTA Michalovce                   (o 16:30 hod.)
10C MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín                           (o 17:30 hod.)*

* - zápasy sú odložené kvôli COVID-19 (karanténne povinnosti - Športová akadémia Trenčín).

3. skupina: MŠK - hádzaná Čadca (hrá sa v nedeľu 19.09.2021 v MŠH v Čadci)

11C MŠK - hádzaná Čadca - Slovan Malá Fatra - HK Žilina             (o 09:00 hod.)
12C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin                          (o 10:10 hod.)
13C MŠK - hádzaná Čadca - THA Martin                                      (o 11:10 hod.)
14C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin                             (o 12:25 hod.)
15C MŠK - hádzaná Čadca - MHáK Martin                                    (o 13:25 hod.)


2. kolo: 02. - 03.10.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

16C Športová akadémia Trenčín - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
17C HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
18C Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
19C HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
20C Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

21C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MŠK IUVENTA Michalovce
22C MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
23C MŠK - hádzaná Čadca - MŠK IUVENTA Michalovce
24C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča

3. skupina - MHáK Martin (hrá sa v sobotu 02.10.2021 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/ v Martine)

25C MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"             (o 09:00 hod.)
26C THA Martin - HK AS Trenčín "B"                (o 10:00 hod.)
27C MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"             (o 11:00 hod.)
28C THA Martin - HK AS Trenčín "A"                (o 12:00 hod.)
29C MHáK Martin - THA Martin                        (o 13:00 hod.)


3. kolo: 16. - 17.10.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

30C HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
31C Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca
32C Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
33C HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

34C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
35C MHáK Martin - THA Martin
36C MHáK Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
37C HK Sokol Bánovce nad Bebravou - THA Martin

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

38C HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
39C HK AS Trenčín "A" - MŠK IUVENTA Michalovce
40C HK AS Trenčín "B" - MŠK IUVENTA Michalovce
41C HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
42C HK AS Trenčín "B" - HK AS Trenčín "A"


4. kolo: 06. - 07.11.2021

1. skupina - THA Martin

43C THA Martin - HK Slávia Partizánske
44C MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín
45C MHáK Martin - HK Slávia Partizánske
46C THA Martin - Športová akadémia Trenčín

2. skupina - MHK Bytča

47C MHK Bytča - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
48C MŠK IUVENTA Michalovce - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
49C MŠK IUVENTA Michalovce - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
50C MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

51C HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
52C HK AS Trenčín "B" - MŠK - hádzaná Čadca
53C HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
54C HK AS Trenčín "A" - MŠK - hádzaná Čadca


5. kolo: 20. - 21.11.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

55C Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "A"
56C HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "B"
57C HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín "A"
58C Športová akadémia Trenčín - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - MHáK Martin

59C MHáK Martin - MŠK IUVENTA Michalovce
60C MHK Bytča - THA Martin
61C MHáK Martin - MHK Bytča
62C THA Martin - MŠK IUVENTA Michalovce

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

63C MŠK - hádzaná Čadca - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
64C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
65C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
66C MŠK - hádzaná Čadca - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:


1. kolo: 11. - 12.09.2021

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou (hrá sa v sobotu 11.09.2021 v MŠH v Bánovciach nad Bebr.)

1D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom          (o 12:00 hod.)
2D HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              (o 13:00 hod.)*
3D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK AS Trenčín "B"                             (o 14:00 hod.)*
4D HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                              (o 15:00 hod.)*
5D HK Sokol nad Bebravou - HK AS Trenčín "A"                                          (o 16:00 hod.)*

* - zápasy boli odložené pre COVID-19 v tíme HK AS Trenčín.

2. skupina - Športová akadémia Trenčín (hrá sa v nedeľu 12.09.2021 v MŠH v Trenčíne)*

6D Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske               (o 14:30 hod.)
7D MHK Bytča - HK Slávia Partizánske                                  (o 15:40 hod.)
8D Športová akadémia Trenčín - MHK Bytča                         (o 16:50 hod.)

* - zápasy sú odložené kvôli COVID-19 (karanténne povinnosti - Športová akadémia Trenčín).

3. skupina: Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hrá sa v sobotu 11.09.2021 v ŠH ŽSK /Rosinská 4/ v Žiline)

9D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHáK Martin              (o 09:00 hod.)
10D MHáK Martin - THA Martin                                      (o 09:50 hod.)
11C Slovan Malá Fatra - HK Žilina - THA Martin               (o 10:40 hod.)


2. kolo: 25. - 26.09.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

12D HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
13D HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
14D HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
15D HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
16D HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
17D HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

18D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín
19D Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin
20D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin

3. skupina - MHK Bytča (hrá sa v nedeľu 26.09.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/)

21D MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom            (o 09:00 hod.)
22D THA Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                 (o 10:00 hod.)
23D MHK Bytča - THA Martin                                             (o 11:00 hod.)


3. kolo: 09. - 10.10.2021

1. skupina - MHáK Martin

24D MHáK Martin - MHK Bytča
25D HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
26D MHáK Martin - HK AS Trenčín "A"
27D HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
28D MHáK Martin - HK AS Trenčín "B"

2. skupina - THA Martin (hrá sa v sobotu 09.10.2021 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

29D THA Martin - HK Slávia Partizánske                                                (o 13:00 hod.)
30D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske                 (o 14:20 hod.)
31D THA Martin - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                 (o 15:20 hod.)

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

32D Športová akadémia Trenčín - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
33D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
34D Športová akadémia Trenčín - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom


4. kolo: 23. - 24.10.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

35D HK AS Trenčín "B" - Športová akadémia Trenčín
36D HK AS Trenčín "A" - THA Martin
37D Športová akadémia Trenčín - THA Martin
38D HK AS Trenčín "A" - Športová akadémia Trenčín
39D HK AS Trenčín "B" - THA Martin

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

40D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča
41D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHK Bytča
42D Slovan Malá Fatra - HK Žilina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

3. skupina - HK Slávia Partizánske

43D HK Slávia Partizánske - MHáK Martin
44D TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom - MHáK Martin
45D HK Slávia Partizánske - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom


5. kolo: 13 - 14.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

46D HK AS Trenčín "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
47D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
48D HK AS Trenčín "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
49D HK AS Trenčín "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
50D HK AS Trenčín "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

2. skupina - HK Slávia Partizánske

51D HK Slávia Partizánske - Športová akadémia Trenčín
52D MHK Bytča - Športová akadémia Trenčín
53D HK Slávia Partizánske - MHK Bytča

3. skupina - MHáK Martin

54D MHáK Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
55D THA Martin - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
56D MHáK Martin - THA Martin


6. kolo: 27. - 28.11.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

57D HK AS Trenčín "B" - HK Slávia Partizánske
58D HK Slávia Partizánske - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
59D HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina
60D HK AS Trenčín "A" - HK Slávia Partizánske
61D HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

62D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Športová akadémia Trenčín
63D Športová akadémia Trenčín - MHáK Martin
64D HK Sokol Bánovce nad Bebravou - MHáK Martin

3. skupina - MHK Bytča

65D MHK Bytča - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
66D THA Martin - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom
67D MHK Bytča - THA Martin

 

 

V súťažiach skončila jesenná časť sezóny 2021-22.