Nachádzaš sa tu:
18 máj 2016, 19:57
Ostatná aktualizácia: 31 máj 2016, 20:19
Prečítané: 1692x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V stredu dňa 8. júna 2016 bude Mestská športová hala v Považskej Bystrici hostiť finálový turnaj 42. ročníka celoslovenskej súťaže mladších žiačok ZŠ, CVČ v sezóne 2015/2016 (tzv. školských športových stredísk), na ktorom sa predstaví štvorica chlapčenských družstiev a trojica dievčenskych, medzi dievčenskými družstvami sa zo semifinálových bojov do finále prebojovali žiačky zo ZŠ na Ul. Mieru v Bytči, Súkromného CVČ z Dunajskej Stredy a žiačky zo ZŠ Ľudovíta Štúra v Šali. Bližšie informácie o turnaji uverejníme neskôr.


Postupujúci do finále:

Chlapci:   
ZŠ Slovanská, Považská Bystrica
ZŠ Mukačevská, Prešov
CVČ Dúha, Hlohovec
ZŠ Nábrežná, Nové Zámky

Dievčatá:
ZŠ Ul. Mieru, Bytča
Súkromné CVČ, Dunajská Streda
ZŠ Ľudovíta Štúra, Šaľa

 

Výsledky semifinálových zápasov
 
2. semifinálová skupina v Senici (ZŠ Partizánske, Veľká Okružná sa ospravedlnila z účasti)
Senica - CVČ Dunajská Streda 8:26 (3:14)
Senica - Sereď 14:9 (7:5)
CVČ Dunajská Streda - Sereď 24:15 (12:7)
Postupuje Súkromné CVČ, Dunajská Streda.
 
Semifinále dievčat v Trenčíne
CVČ Trenčín - ZŠ Bytča, Ul. Mieru 10:21 (6:13)
ŠŠK pri ZŠ Benolákova 16, Košice - ZŠ Okružná 17, Michalovce 6:26 (2:15)
ZŠ Bytča, Ul. Mieru - ZŠ Okružná 17, Michalovce 19:12 (10:8)
CVČ Trenčín - ŠŠK pri ZŠ Bernolákova 16, Košice 17:7 (12:5)
ŠŠK pri ZŠ Bernolákova 16, Košice - ZŠ Bytča, Ul. Mieru 9:15 (6:6)
ZŠ Okružná 17, Michalovce - CVČ Trenčín 19:17 (12:9)
Postupuje ZŠ Bytča, Ul. Mieru.
 
Výsledky - Semifinále II. skupina dievčatá (utorok 10.5.2016)                                                          
Dom športu, Junácka 6, Bratislava                                      
ZŠ R. Jašíka, Partizánske - CVČ Kolárovo 15:9 (7:6)       
ŠKP Bratislava - ZŠ R. Jašíka, Partizánske 8:8 (5:5)         
ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa - CVČ Kolárovo 17:5 (7:3)       
CVČ Kolárovo - ŠKP Bratislava 6:9 (3:7)         
ZŠ R. Jašíka, Partizánske - ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa 12:15 (8:7)     
Postupuje ZŠ Ľ. Štúra, Šaľa.
 

Semifinále chlapci
ZŠ Mukačevská, Prešov - ZŠ Slovanská, Považská Bystrica 19:4 (11:2)
ZŠ Slovanská, Považská Bystrica - ZŠ Škultétyho, Topoľčany 17:10 (10 :4)
ZŠ Mukačevská, Prešov - ZŠ Škultétyho, Topoľčany 15:7 (8:3)
Postupuje ZŠ Mukačevská, Prešov a ZŠ Slovanská, Považská Bystrica.
 
Semifinále chlapci 
ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky - ZŠ Stupava, kpt. J. Nálepku 13:11(7:5)
CVČ Dúha, Hlohovec - ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky 14:8 (6:2)
ZŠ Stupava, kpt. J. Nálepku - CVČ Dúha, Hlohovec 8:17 (6:7)
Postupuje CVČ Dúha, Hlohovec a ZŠ Nábrežná 95, Nové Zámky.

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


M-SR - Staršie žiačky - 2. turnaj
sobota 01.06.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MŠK IUVENTA MICHALOVCE
- 2. semifinálový turnaj.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


SOH U12 - Mladšie žiačky
07. - 09.06.2024
organizátor: BKZHá


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.