Ako po minulé roky tak aj počas tejto Veľkej Noci je na programe tradičný medzinárodný turnaj Prague Handball Cup, jeho 25. ročník sa uskutoční od štvrtka 2. apríla do pondelka 6. apríla 2015. Turnaj sa pravidelne hráva v 25 - 30 halách po celej Prahe. Opäť medzi zúčastnenými tímami nechýbajú ani hráčky MHK Bytča, ktoré budú na tomto turnaji štartovať v kategóriách WA - staršie dorastenky a WC - staršie žiačky. Obidve kategórie Bytče už poznajú svojich súperov v základných skupinách, staršie dorastenky si vo svojej základnej skupine (WA 2) zmerajú sily s treticou českých klubov, t.j. s Mladou Boleslavou, Sokolom Písek a Astrou Praha, dánskym Køge HK I, nórskym Teie IF II a taktiež s hádzanárkami HK Slovan Duslo Šaľa, staršie žiačky majú za súperky vo svojej základnej skupine (WC 2) trojicu českých družstiev - DHK Pardubice, SK Velká Bystřice a HK Ivančice, dánsky Ajax Copenhagen, nemecký II SV Union Halle Neustadt a chorvátsky ZRK Liburnija Matulji. Okrem dievčenskej zložky štartuje na turnaji aj chlapčenská zložka. O výsledkoch Bytčianiek na turnaji vás budeme priebežne informovať!
Účastniť turnaja sa môžu družstva v týchto vekových kategóriách:
A – chlapci (MA) - narodení 1.1.1996 – 31.12.1997
B – chlapci (MB) - narodení 1.1.1998 – 31.12.1999
C – chlapci (MC) - narodení 1.1.2000 – 31.12.2001
D – chlapci (MD) - narodení 1.1.2002 – 31.12.2003
E – chlapci (ME) - narodení 1.1.2004 a mladší
A – dievčatá (WA) - narodené 1.1.1996 – 31.12.1997 (účasť MHK Bytča)
B – dievčatá (WB) - narodené 1.1.1998 – 31.12.1999
C – dievčatá (WC) - narodené 1.1.2000 – 31.12.2001 (účasť MHK Bytča)
D – dievčatá (WD) - narodené 1.1.2002 – 31.12.2003
E – dievčatá (WE) - narodené 1.1.2004 a mladšie
Program turnaja (MHK Bytča) - st. dorastenky
základná skupina WA 2:
piatok 3. apríl 2015
č. záp.: | čas: | domáci: | hostia: | výsledok: | hala: | |||||
375 | 08:15 | MHK Bytča | - | TJ AŠ Mladá Boleslav | 18 - Děkanka | |||||
376 | 08:50 | HK Slovan Duslo Šaľa | - | Sokol Písek | 18 - Děkanka | |||||
377 | 09:25 | Astra Praha | - | Teie IF II | 18 - Děkanka | |||||
381 | 11:45 | Sokol Písek | - | Astra Praha | 18 - Děkanka | |||||
382 | 12:20 | TJ AŠ Mladá Boleslav | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 18 - Děkanka | |||||
383 | 12:55 | Køge HK I | - | MHK Bytča | 18 - Děkanka | |||||
387 | 15:15 | HK Slovan Duslo Šaľa | - | Køge HK I | 18 - Děkanka | |||||
388 | 15:50 | Astra Praha | - | TJ AŠ Mladá Boleslav | 18 - Děkanka | |||||
389 | 16:25 | Teie IF II | - | Sokol Písek | 18 - Děkanka | |||||
393 | 18:45 | TJ AŠ Mladá Boleslav | - | Teie IF II | 18 - Děkanka | |||||
394 | 19:20 | Køge HK I | - | Astra Praha | 18 - Děkanka | |||||
395 | 19:55 | MHK Bytča | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 18 - Děkanka |
sobota 4. apríl 2015
č. záp.: | čas: | domáci: | hostia: | výsledok: | hala: | |||||
1102 | 09:25 | Astra Praha | - | MHK Bytča | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1104 | 10:35 | Sokol Písek | - | TJ AŠ Mladá Boleslav | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1105 | 11:10 | Teie IF II | - | Køge HK | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1108 | 12:55 | Køge HK | - | Sokol Písek | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1110 | 14:05 | MHK Bytča | - | Teie IF II | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1111 | 14:40 | HK Slovan Duslo Šaľa | - | Astra Praha | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1113 | 15:50 | Sokol Písek | - | MHK Bytča | 27 - Heroldovy Sady | |||||
1114 | 16:25 | Teie IF II | - | HK Slovan Duslo Šaľa | 27 - Heroldovy Sady |
- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.
Program turnaja (MHK Bytča) - st. žiačky:
základná skupina WC 2
piatok 3. apríl 2015
č. záp.: | čas: | domáci: | hostia: | výsledok: | hala: | |||||
89 | 08:15 | MHK Bytča | - | DHK Pardubice | 5 - Kotlářka | |||||
90 | 08:50 | SV Union Halle Neustadt | - | ZRK Liburnija Matulji | 5 - Kotlářka | |||||
91 | 09:25 | SK Velká Bystřice | - | HK Ivančice | 5 - Kotlářka | |||||
95 | 11:45 | ZRK Liburnija Matulji | - | SK Velká Bystřice | 5 - Kotlářka | |||||
96 | 12:20 | DHK Pardubice | - | SV Union Halle Neustadt | 5 - Kotlářka | |||||
97 | 12:55 | Ajax Copenhagen II | - | MHK Bytča | 5 - Kotlářka | |||||
101 | 15:15 | SV Union Halle Neustadt | - | Ajax Copenhagen II | 5 - Kotlářka | |||||
102 | 15:50 | SK Velká Bystřice | - | DHK Pardubice | 5 - Kotlářka | |||||
103 | 16:25 | HK Ivančice | - | ZRK Liburnija Matulji | 5 - Kotlářka | |||||
107 | 18:45 | DHK Pardubice | - | HK Ivančice | 5 - Kotlářka | |||||
108 | 19:20 | Ajax Copenhagen II | - | SK Velká Bystřice | 5 - Kotlářka | |||||
109 | 19:55 | MHK Bytča | - | SV Union Halle Neustadt | 5 - Kotlářka |
sobota 4. apríl 2015
- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.