05 jún 2021, 08:27
Ostatná aktualizácia: 11 jún 2021, 20:18
Prečítané: 495x
Vytlačiť

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 3. kola reštartu najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek a reštartu prvej ženskej ligy.

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY - REŠTART - 2020/2021:

skupina Západ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Zlatná na Ostrove (hrá sa v sobotu 12.06.2021 v Kóczán Mór Sportcsarnok)

8Z-7 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
8Z-8 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
8Z-9 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove

 

skupina Stred (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Bytča (hrá sa v nedeľu 13.06.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/)

8S-7 MHK Bytča - HK AS Trenčín (o 10:00 hod.)
8S-8 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa (o 12:00 hod.)
8S-9 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča (o 14:00 hod.)

 

skupina Východ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Prešov/Vranov nad Topľou (hralo sa v sobotu 05.06.2021 v Chemkostav Aréne v Michalovciach)

8V-7 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice --:-- (--:--)*
8V-8 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce --:-- (--:--)*
8V-9 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 29:15 (15:7)

* - družstvo mladších dorasteniek FHT Košice pre zdravotné problémy u hráčok nepricestovalo.


skupina len mladších dorasteniek (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Stupava (hralo sa v nedeľu 06.06.2021 v Školskej Športovej hale)

8N-7 HC Tatran Stupava - TJ Strojár Malacky 16:21 (11:10)
8N-8 TJ Strojár Malacky - THA Martin 27:18 (11:10)
8N-9 THA Martin - HC Tatran Stupava 19:24 (9:13)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY - REŠTART - 2020/2021:

skupina Západ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Zlatná na Ostrove (hrá sa v sobotu 12.06.2021 v Kóczán Mór Sportcsarnok)

7Z-7 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda
7Z-8 HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava
7Z-9 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove

 

skupina Stred (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Bytča (hrá sa v nedeľu 13.06.2021 v ŠH v obci Predmier /okr. Bytča/)

7S-7 MHK Bytča - HK AS Trenčín (o 09:00 hod.)
7S-8 HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa (o 11:00 hod.)
7S-9 HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča (o 13:00 hod.)

 

skupina Východ (upravený hrací čas na 2 x 20 min.)

3. kolo: 05. - 06.06.2021 - Prešov/Vranov nad Topľou (hralo sa v sobotu 05.06.2021 v Chemkostav Aréne v Michalovciach)

7V-7 ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou - FHT Košice 29:18 (12:9)
7V-8 FHT Košice - MŠK IUVENTA Michalovce 16:31 (8:13)
7V-9 MŠK IUVENTA Michalovce - ŠŠK SLŠ Prešov/MŠK Vranov nad Topľou 21:22 (12:12)

 


 

1. LIGA ŽENY - REŠTART - 2020/2021:

3. kolo: 05. - 06.06.2021

2C-7 HC Tatran Stupava - ŠKP Bratislava 19:29 (12:15)
2C-8 HK Junior Močenok - DHK - 71 Ferplast Nesvady 23:32 (8:16)
2C-9 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou 23:26 (9:13)