Nachádzaš sa tu:
28 máj 2024, 18:52
Ostatná aktualizácia: 29 máj 2024, 16:55
Prečítané: 403x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 31.5. do nedele 2.6.2024 sa obidve družstvá mladších žiačok MHK Bytča zúčastnia na prestížnom medzinárodnom turnaji ITS CUP v Kunoviciach. Program turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch Bytčaniek vás budeme priebežne informovať.

ITS CUP 2024


Dátum konania:
31. máj - 2. jún 2024 (piatok, sobota, nedeľa).

Miesta konania:

Sportovní hala města Kunovice, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória STŽKY.
Areál jízdy králů, Panská 1612, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória MLŽKY, + sobota 1.6.2024 aj STŽKY.
Tenisová hala, Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika – 31.5. - 2.6.2024 – kategória MINI 4+1.
ZŠ Kunovice, U Pálenice 1620, 686 04 Kunovice, Česká republika – sobota 1.6.2024 – kategória STŽKY + MLŽKY.

Usporiadateľ: SHK Kunovice.

Kategórie: mini (2013 a mladšie), mladšie žiačky (2011 a mladšie), staršie žiačky (2009 a mladšie).

Hracie časy:

Mini 4+1: v dvoch skupinách 1 x 15 min., bez TTO, vylúčenie 1 minúta.
Mladšie žičaky a staršie žiačky v dvoch skupinách 2 x 15 s 2 min. prestávkou, bez TTO, vylúčenie 1 minúta.



Účastníci turnaja - U12 - Mladšie žiačky
:

1. SHK Kunovice (ČR)
2. HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
3. TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
4. 1. SC Bohumín 98 (ČR)
5. MHK Bytča "B" (SR)
6. TJ Astra Praha (ČR)
7. SKH Velká nad Veličkou (ČR)
8. HK Ivančice (ČR)
9. HC Zlín "B" (ČR)
10. Středočešky mlž. (ČR)
11. TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
12. HC Háje Praha (ČR)
13. MHK Bytča "A" (SR)
14. SK Kuřim (ČR)

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. SHK Kunovice   1. HK Ivančice
2. HK Slovan Duslo Šaľa   2. HC Zlín "B"
3. TJ Sokol Velké Měziříčí   3. Středočešky mlž.
4. 1. SC Bohumín 98
  4. TJ Jiskra Otrokovice
5. MHK Bytča "B"
  5. HC Háje Praha
6. TJ Astra Praha
  6. MHK Bytča "A"
7. SKH Velká nad Veličkou   7. SK Kuřim

 

Časový rozpis turnaja - U12 - Mladšie žiačky:

Piatok 31. máj 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/) - 1. hrací deň

o 08:00 hod.:
  A   SHK Kunovice - HK Slovan Duslo Šaľa    
o 08:35 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - HC Háje Praha    
o 09:10 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - 1. SC Bohumín 98    
o 09:45 hod.:   B   HC Zlín "B" - Středočešky mlž.    
o 10:20 hod.:
  A   SKH Velká nad Veličkou - TJ Astra Praha
   
o 10:55 hod.:   B   MHK Bytča "A" - SK Kuřim    
o 11:30 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - SHK Kunovice    
o 12:05 hod.:   B   HK Ivančice - HC Háje Praha    
o 12:40 hod.:   A   MHK Bytča "B"
- SKH Velká nad Veličkou    
o 13:15 hod.:   B   HC Zlín "B" - TJ Jiskra Otrokovice    
o 13:50 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - HK Slovan Duslo Šaľa    
o 14:25 hod.:   B   MHK Bytča "A" - Středočešky mlž.    
o 16:30 hod.:   A   TJ Astra Praha - HK Slovan Duslo Šaľa    
o 17:05 hod.:   B   SK Kuřim
- HK Ivančice    
o 17:40 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča "B"
   
o 18:15 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HC Zlín "B"    

o 15:00 hod. - zahájenie ITS CUP 2024.


Sobota 1 jún 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/, ZŠ Kunovice /U Pálenice 1620/) - 2. hrací deň

o 08:00 hod.:
  A   SHK Kunovice - TJ Astra Praha
   
o 08:35 hod.:   B   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča "B"    
o 08:35 hod.:   A   TJ Jiskra Otrokovice - SK Kuřim    
o 09:45 hod.:   A   SKH Velká nad Veličkou - TJ Sokol Velké Měziříčí    
o 09:45 hod.:   B   Středočešky mlž. - HK Ivančice    
o 10:20 hod.:   A   TJ Astra Praha - 1. SC Bohumín 98    
o 10:20 hod.:   B   HC Háje Praha - HC Zlín "B"    
o 11:30 hod.:   A   MHK Bytča "B" - SHK Kunovice    
o 11:30 hod.:   B   Středočešky mlž. - SK Kuřim    
o 12:05 hod.:   A   SKH Velká nad Veličkou - HK Slovan Duslo Šaľa    
o 12:05 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča "A"    
o 12:40 hod.:   A   TJ Astra Praha - TJ Sokol Velké Měziříčí    
o 12:40 hod.:   B   HK Ivančice - HC Zlín "B"    
o 13:15 hod.:   A   MHK Bytča "B" - 1. SC Bohumín 98    
o 13:15 hod.:   B   HC Háje Praha - Středočešky mlž.    
o 13:50 hod.:   A   SHK Kunovice - SKH Velká nad Veličkou    
o 14:25 hod.:   A   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Velké Měziříčí
   
o 14:25 hod.:   B   HC Zlín "B" - SK Kuřim    
o 15:00 hod.:   A   TJ Astra Praha
- MHK Bytča "B"    
o 15:00 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - HK Ivančice    
o 15:35 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - SKH Velká nad Veličkou    
o 15:35 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HC Háje Praha    
o 16:10 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - SHK Kunovice    
o 16:45 hod.:   B   TJ Jiskra Otrokovice - Středočešky mlž.    
o 17:20 hod.:   B   MHK Bytča "A" - HK Ivančice    
o 17:55 hod.:   B   SK Kuřim - HC Háje Praha    


Nedeľa 2. jún 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/, Sportovní hala /Panská 9/) - 3. hrací deň

o 08:00 hod.:
      A5 - B6
   
o 08:35 hod.:       B5 - A6    
o 09:10 hod.:       A1 - B2    
o 09:45 hod.:       B1
- A2    
o 10:20 hod.:       A3 - B4    
o 10:55 hod.:       B3 - A4    
o 11:30 hod.: o 13. miesto     A7 - B7    
o 12:05 hod.: o 11. miesto     PZ1 M - PZ2 M
   
o 13:15 hod.: o 9. miesto     VZ1 M - VZ2 M    
o 13:15 hod.: o 3. miesto     PZ3 M - PZ4 M    
o 14:25 hod.: o 7. miesto     PZ5 M - PZ6 M    
o 14:25 hod.: finále     VZ3 M - VZ4 M    
o 15:00 hod.: o 5. miesto     VZ5 M
- VZ6 M    

o 15:45 hod.: Vyhlásenie výsledkov ITS CUP 2024 (Areál Jízdy králů /sokolské/).

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

 (.pdf, 352 kB)

 (.pdf, 259 kB)

 (.xlsx, 179 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
sezóna 2023/2024 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)
sezóna 2023/2024 sa skončila.