Nachádzaš sa tu:
16 máj 2023, 19:36
Ostatná aktualizácia: 17 máj 2023, 21:51
Prečítané: 949x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V sobotu 20.5.2023 sa obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča zúčastnia 1. ročníka turnaja ORLÍK CUP v Močenku. Dorastenky MHK Bytča boli zaradené do dvoch skupín, staršie dorastenky figurujú základnej skupine A, kde ich súperkami budú hráčky z Močenka (st. dorastenky), Šurian a Kolárova, mladšie dorastenky majú za súperky v skupine B dievčatá z Močenka (ml. dorastenky), Velkej nad Veličkou a Športovej akadémie Trenčín.

1. ročník turnaja dorasteniek ORLÍK CUP - Močenok (SR) - 20.05.2023


Dátum konania: 20. máj 2023 (sobota).

Miesto konania: Športová hala v obci Močenok, Dekana Dúbravického 1809/5 951 31 Močenok (okr. Šaľa), SR.

Usporiadateľ: HK Junior Močenok.

Kategória: U19 - staršie dorastenky (hráčky narodené po 1. 1. 2004).

Počet zápasov: min. 5 zápasov pre každý tím

Počet tímov: max. 10 (2 skupiny, play-off, zápasy o umiestnenie)

Systém hry: 2 skupiny, 4 mužstvá postup zo skupiny, play -off

Povrch a ihrisko: športová hala, palubovka - taraflex, hádzanárske ihrisko

Hrací čas: 1 x 18 min.



Staršie dorastenky (r. nar. 2004 a mladšie)

účastníci turnaja:

HK Junior Močenok /staršie dorastenky/
HK Junior Močenok /mladšie dorastenky/
MHK Bytča /staršie dorastenky/
MHK Bytča /mladšie dorastenky/
SHK Velká nad Veličkou (ČR)
HŠK - 74 Kolárovo
HKM Šurany
Športová akadémia Trenčín


zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. HK Junior Močenok /staršie dorastenky/
  1. HK Junior Močenok /mladšie dorastenky/
2. MHK Bytča /staršie dorastenky/   2. MHK Bytča /mladšie dorastenky/
3. HŠK - 74 Kolárovo
  3. Športová akadémia Trenčín
4. HKM Šurany   4. SHK Velká nad Veličkou

 

Časový rozpis turnaja:

1.   o 09:00 hod.:
  A   HK Junior Močenok SD - MHK Bytča SD    
2.   o 09:20 hod.:
  B   HK Junior Močenok MD - MHK Bytča MD
   
3.   o 09:40 hod.:
  A   HŠK - 74 Kolárovo - HKM Šurany    
4.   o 10:00 hod.:
  B   Športová akadémia Trenčín - SHK Velká nad Veličkou
   
5.   o 10:20 hod.:   A   HK Junior Močenok SD
- HŠK - 74 Kolárovo    
6.   o 10:40 hod.:   B   HK Junior Močenok MD
- Športová akadémia Trenčín
   
7.   o 11:00 hod.:   A   MHK Bytča SD - HKM Šurany    
8.   o 11:20 hod.:   B   MHK Bytča MD - SHK Velká nad Veličkou    
9.   o 11:40 hod.:   A   HK Junior Močenok SD - HKM Šurany    
10.   o 12:00 hod.:   B   HK Junior Močenok MD - SHK Velká nad Veličkou    
11.   o 12:20 hod.:   A   MHK Bytča SD - HŠK - 74 Kolárovo    
12.   o 12:40 hod.:   B   MHK Bytča MD - Športová akadémia Trenčín    
13.   o 13:00 hod.:   1/4 F   A1 - B4    
14.   o 13:20 hod.:   1/4 F   A3 - B2    
15.   o 13:40 hod.:   1/4 F   A2 - B3    
16.   o 14:00 hod.:   1/4 F   A4 - B1    
17.   o 14:20 hod.:   o 5. - 8. m.   P13 - P14    
18.   o 14:40 hod.:   o 5. - 8. m.   P15 - P16    
19.   o 15:00 hod.:   1/2 F   V13 - V14    
20.   o 15:20 hod.:   1/2 F   V15 - V16    
21.   o 15:40 hod.:   o 7. m.   P17 - P18    
22.   o 16:00 hod.:   o 5. m.   V17 - V18    
23.   o 16:20 hod.:   o 3. m.   P19 - P20    
24.   o 16:40 hod.:   Finále   V19 - V20    

Vysvetlivky: P-porazený 13(číslo zápasu), V-víťaz zápasu 15(číslo zápasu).

Systém turnaja: hrá sa každý s každým v skupine a všetci zo skupiny postupujú do play-off (2b, 1b, 0b).

O umiestnení v skupine rozhoduje: 1. body, 2. vzájomný zápas, 3. rozdiel skóre, 4. viac strelených gólov, fair-play. Vyraďovacia fáza až do konečného umiestnenia (1A proti 4B, 2A-3B atď.).

Po štvrťfinálových zápasoch sa uskutoční súťaž o najlepšiu strelkyňu 7m hodov a samostatných nájazdoch (cca 30 min.).

Tréner(ka) nominuje 2 hráčky zo svojho družstva a nahlási do 13:00 hod časomeračom a zapisovateľom.

 





Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 27,0 kB)

(.xls, 94,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 14:15 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo N
nedeľa 25.02.2024 o 12:30 hod.
MHK Bytča - FHT Košice
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.


ČSPL - Staršie žiačky - 3. kolo - ČR
sobota 24.02.2024 od 09:00 hod.
organizátor: TJ SOKOL HRABŮVKA
- hrá sa v Ostrave-Vítkoviciach.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od --:-- hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
víkend 23. - 24.03.2024
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 6. kolo
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 1. skupina.
víkend 16. - 17.03.2024
organizátor: SMF HK ŽILINA
- 2. skupina.