Nachádzaš sa tu:
22 okt 2022, 06:41
Ostatná aktualizácia: 23 okt 2022, 21:43
Prečítané: 932x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky zo zápasov 7. kola MOL ligy žien, 6. kola prvej ženskej ligy, 4. kola druhej ženskej ligy, 6. kola prvej ligy starších a prvej ligy mladších dorasteniek, 3. kola krajskej súťaže starších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina) a z predohrávok 4. kola (3. skupiny) krajskej súťaže mladších žiačok (KZHá Trenčín + Žilina).

 

PROGRAM A VÝSLEDKY:

 

MOL LIGA - ŽENY:


Predohrávka - 7. kolo: streda 19.10.2022

XBA-039 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most                                         31:24 (16:14)


7. kolo: 22.10.2022 (sobota)

XBA-037 Házená Kynžvart - DHC Plzeň                                                               35:25 (18:9)
XBA-038 AHT HC Tatran Stupava - DHC Slavia Praha                                           17:32 (15:17)
XBA-039 HC DAC Dunajská Streda - DHK Baník Most                                         31:24 (16:14)
XBA-040 DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek                                                     30:31 (20:16)
XBA-041 DHC Sokol Poruba - Handball Club Zlín                                                   18:19 (9:9)
XBA-042 HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK IUVENTA Michalovce                                30:29 (17:10)

 


 

I. LIGA ŽIEN:

6. kolo: 22. - 23.10.2022

2A-36 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostr.                                    24:27 (14:10)
2A-37 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec                                      --:-- (--:--)*
2A-38 Nesvady - HKM Šurany                                                                 24:27 (16:14)
2A-39 ŠKP Topoľčany - Bánovce n. Bebr.                                                25:29 (12:16)
2A-40 Bern. Košice - HK AS Trenčín                                                       32:22 (19:12)
2A-41 ŠA Trenčín - HC DAC Dun. Streda "B"                                           27:35 (13:17)
2A-42 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok                                             25:21 (12:12)

* - zápas bol odložený, zápas sa bude dohrávať v sobotu 29.10.2022 o 17:00 hod. v MŠH v Partizánskom.

 


 

II. LIGA ŽIEN:

4. kolo: 22. - 23.10.2022

4A-10 THA Martin - ŠKH Agrokarpaty Pezinok                                          22:23 (12:9)
4A-11 FHT Košice - MŠK Vranov nad Topľou                                            22:32 (10:15)
4A-12 TJ Družstevník Topoľníky - voľno                                                           ------

 


 

1. LIGA STARŠIE DORASTENKY

6. kolo: 22. - 23.10.2022

7A-36 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec                                         34:16 (17:5)
7A-37 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce                                     20:29 (8:21)
7A-38 THA Martin/SMF - HK Žilina - Malacky/Rohožník                              23:63 (6:29)
7A-39 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda                                        33:28 (17:11)
7A-40 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa                                29:35 (14:16)
7A-41 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno                                                                       -----
7A-42 FHT Košice - HK AS Trenčín                                                          35:41 (17:17)

 




1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

6. kolo: 22. - 23.10.2022

8A-36 HC Tatran Stupava - HC Sporta Hlohovec                                         36:32 (17:15)
8A-37 ŠKP Bratislava - MŠK IUVENTA Michalovce                                     26:46 (11:26)
8A-38 THA Martin/SMF - HK Žilina - Malacky/Rohožník                              30:24 (12:11)
8A-39 MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda                                          22:27 (6:17)
8A-40 ŠK ZEMPLÍN Trebišov - HK Slovan Duslo Šaľa                                  17:43 (9:22)
8A-41 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno                                                                       -----
8A-42 FHT Košice - HK AS Trenčín                                                             5:42 (4:21)

 


 

MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:

3. kolo: 22. - 23.10.2022

1. skupina - HK AS Trenčín "A" (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v MŠH)

C31 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča                                                          12:26 (6:15)
C32 HK AS Trenčín "B" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                   11:44 (2:30)
C33 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča                                                           5:30 (1:18)
C34 HK AS Trenčín "A" - Slovan Malá Fatra - HK Žilina                                   13:37 (3:22)

2. skupina - MHáK Martin (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v telocvični Spojenej školy /ČS armády 24/)

C35 MHáK Martin - Športová akadémia Trenčín                                                  19:39 (7:16)
C36 HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca                                           27:10 (13:5)
C37 Športová akadémia Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca                                    31:18 (15:7)
C38 MHáK Martin - HK Slávia Partizánske                                                        22:39 (10:21)

3. skupina - THA Martin "B" (hralo sa v sobotu 22.10.2022 v Športovom centre v obci Diaková /okr. MT/)

C39 THA Martin "B" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                      (zrušené)
C40 THA Martin "A" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     --:-- (--:--)**
C41 THA Martin "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou                                     (zrušené)
C42 THA Martin "A" - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom                                    24:20 (14:10)

** - zápas bol odložený.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

Predohrávka - 4. kolo: 29. - 30.10.2022

3. skupina - ŠKHá Dubnica nad Váhom (predohrávalo sa v nedeľu 23.10.2022 v MŠH v Partizánskom)

D48 ŠKHá Dubnica nad Váhom - Športová akadémia Trenčín                               7:9 (4:3)
D49 ŠKHá Dubnica nad Váhom - HK Slávia Partizánske                                     7:22 (1:12)
D50 Športová akadémia Trenčín - HK Slávia Partizánske                                    10:25 (4:15)


4. kolo je na programe cez víkend 29. - 30.10.2022, hostiteľmi kola sú HK AS Trenčín "B" /1. skupina/ (hrá sa v nedeľu 30.10.2022 v MŠH v Trenčíne), THA Martin "B" /2. skupina/ a ŠKHá Dubnica nad Váhom /3. skupina/ (predohrávalo sa v nedeľu 23.10.2022 v MŠH v Partizánskom).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 15:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 14. kolo
sobota 04.02.2023 o 13:30 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 6. kolo
víkend 18. - 19.02.2023
organizátor: SMF - HK ŽILINA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky
- 8. kolo
víkend 25. - 26.02.2023
organizátor: ŠA TRENČÍN
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 4. kolo
sobota 04.02.2023 od 08:00 hod.
organizátor: ŠA TRENČÍN
- 1. skupina.