Nachádzaš sa tu:
26 aug 2021, 15:45
Ostatná aktualizácia: 27 aug 2021, 19:28
Prečítané: 559x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu sa obidve kategórie žiačok a dorasteniek MHK Bytča predstavia počas tohto víkendu (27. - 29. 8. 2021) na 3. ročníku tradičného medzinárodného turnaja Stupava Cup v Stupave. O tom ako sa im darí vás budeme priebežne informovať.

 

Stupava Cup 2021


Dátum konania: 27. - 29. august 2021 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala. Školská ulica 2, 900 31 Stupava, SR
Viacúčelová športová hala - Hargašova 6, 841 06 Bratislava - Záhorská Bystrica, SR
Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava.

Kategórie: staršie dorastenky (r. nar. 2002, 2003, 2004 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2007, 2008 a mladšie), mladšie žiačky (r. nar. 2009, 2010 a mladšie).

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: staršie dorastenky (U19) - 2 x 30 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 20 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie žiačky (U12) - 2 x 15 min.


G19 - Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HC Tatran Stupava


Časový rozpis turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

1.   G19   o 14:00 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - ŠKP Bratislava     ZS
5.   G19   o 17:23 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava     ZS

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

25.   G19   o 09:32 h.:   HC DAC Dunajská Streda - ŠKP Bratislava     ZS
26.   G19   o 10:37 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava     ZS
29.   G19   o 13:14 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     ZS
32.   G19   o 15:51 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     ZS
36.   G19
  o 19:14 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda     ZS

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

71.   G19
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
73   G19
  o 10:37 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     ZS
75.   G19
  o 12:30 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC DAC Dunajská Streda     ZS

 


G16 - Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda
ŠKP Bratislava
HC Zlín (ČR)
HK AS Trenčín
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
HC Tatran Stupava


Časový rozpis turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

2.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
3.   G16
  o 15:51 h.:   ŠKP Bratislava - HK AS Trenčín     ZS
4.   G16
  o 16:37 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava     ZS
6.   G16
  o 18:28 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HK AS Trenčín     ZS
7.   G16
  o 19:13 h.:   TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - HC Tatran Stupava     ZS

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

23.   G16
  o 08:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     ZS
24.   G16
  o 08:46 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     ZS
27.   G16
  o 11:42 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
28.   G16
  o 12:28 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava     ZS
30.   G16
  o 14:19 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
31.   G16
  o 15:05 h.:   HC DAC Dunajská Streda
- ŠKP Bratislava     ZS
33.   G16
  o 16:56 h.:   HC DAC Dunajská Streda - HC Tatran Stupava     ZS
34.   G16   o 17:23 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     ZS
35.   G16
  o 18:28 h.:
  HK AS Trenčín - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZS
37.   G16
  o 20:19 h.:   HC DAC Dunajská Streda - MHK Bytča     ZS

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Stupava /ZS/)

70.   G16
  o 08:00 h.:   o 5. miesto   5 - 6     ZS
72.   G16
  o 09:51 h.:   o 3. miesto   4 - 3     ZS
74.   G16
  o 11:42 h.:   o 1. miesto   2 - 1     ZS

 


G 14 - Staršie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HC DAC Dunajská Streda "A"
ŠKP Bratislava
HC DAC Dunajská Streda "B"
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
MHáK Martin
HK AS Trenčín
Slovan Malá Fatra - HK Žilina
Handball Zlatná na Ostrove
HC Tatran Stupava

 

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. MHK Bytča   1. HK AS Trenčín
2. HC DAC Dunajská Streda "A"   2. HC DAC Dunajská Streda "B"
3. ŠKP Bratislava   3. MHáK Martin
4. Slovan Malá Fatra - HK Žilina
  4. Handball Zlatná na Ostrove
5. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník   5. HC Tatran Stupava

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

8.   G14 A
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "A"     ZB
9.   G14 A
  o 14:36 h.:   ŠKP Bratislava - Slovan Malá Fatra - HK Žilina     ZB
10.   G14 B
  o 15:12 h.:   HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "B"     ZB
11.   G14 B
  o 15:48 h.:   MHáK Martin - Handball Zlatná na Ostrove     ZB
12.   G14 A
  o 16:24 h.:   MHK Bytča - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZB
13.   G14 B
  o 17:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava     ZB
14.   G14 A
  o 17:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - ŠKP Bratislava     ZB
15.   G14 B
  o 18:12 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - MHáK Martin     ZB

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

38.   G14 A
  o 08:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - MHK Bytča     ZB
39.   G14 A
  o 08:36 h.:   HC DAC Dunajská Streda "A" - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZB
40.   G14 B
  o 09:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HK AS Trenčín     ZB
41.   G14 B
  o 09:48 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Tatran Stupava
    ZB
42.   G14 A
  o 10:24 h.:   MHK Bytča - ŠKP Bratislava     ZB
43.   G14 A
  o 11:00 h.:   Slovan Malá Fatra - HK Žilina - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ZB
44.   G14 B
  o 11:36 h.:   HK AS Trenčín - MHáK Martin     ZB
45.   G14 B
  o 12:12 h.:   Handball Zlatná na Ostrove - HC Tatran Stupava     ZB
46.   G14 A
  o 12:48 h.:
  HC DAC Dunajská Streda "A"
- Slovan Malá Fatra - HK Žilina     ZB
47.   G14 A
  o 13:24 h.:   ŠKP Bratislava - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
    ZB
48.   G14 B
  o 14:00 h.:   HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove     ZB
49.   G14 B
  o 14:36 h.:   MHáK Martin - HC Tatran Stupava     ZB
50.   G14   o 15:12 h.:   A3 - B4     ZB
51.   G14
  o 15:48 h.:   A4 - B3     ZB
52.   G14   o 16:24 h.:   A1 - B2     ZB
53.   G14
  o 17:00 h.:   A2 - B1     ZB
54.   G14   o 17:36 h.:   A1 - A2     ZB
55.   G14   o 18:12 h.:   B1 - B2     ZB
56.   G14   o 18:48 h.:   A3 - A4     ZB
57.   G14   o 19:24 h.:   B3 - B4     ZB

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

76.   G14
  o 08:00 h.:   A5 - B5     ZB
80.   G14
  o 08:30 h.:   A4 - B4     ZB
81.   G14
  o 09:00 h.:   A3 - B3     ZB
82.   G14
  o 09:30 h.:   A2 - B2     ZB
83.   G14
  o 10:00 h.:   A1 - B1     ZB

 


G12 - Mladšie žiačky

účastníci turnaja:

MHK Bytča
HK AS Trenčín
ŠKP Bratislava
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"
HC Zlín (ČR)
HC Tatran Stupava


Časový rozpis turnaja:

piatok 27. august 2021 - 1. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

16.   G12
  o 14:00 h.:   MHK Bytča - HC Tatran Stupava     PK
17.   G12
  o 14:30 h.:   HK AS Trenčín - HC Zlín     PK
18.   G12
  o 15:00 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"     PK
19.   G12
  o 15:30 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"
    PK
20.   G12
  o 16:00 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"     PK
21.   G12
  o 17:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava     PK
22.   G12
  o 17:30 h.:   HC Zlín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     PK

sobota 28. august 2021 - 2. hrací deň (Hala Park, Stupava /PK/)

58.   G12   09:00 h.:   MHK Bytča - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B"     PK
59.   G12
  09:35 h.:   HK AS Trenčín - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     PK
60.   G12
  10:10 h.:   ŠKP Bratislava - HC Zlín     PK
61.   G12
  10:45 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Tatran Stupava     PK
62.   G12
  11:20 h.:   MHK Bytča - HC Zlín     PK
63.   G12   11:55 h.:   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava     PK
64.   G12
  13:30 h.:   HC Zlín - HC Tatran Stupava     PK
65.   G12   14:00 h.:   HK AS Trenčín - MHK Bytča     PK
66.   G12
  14:30 h.:
  HC Tatran Stupava
- ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     PK
67.   G12
  15:00 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava
    PK
68.   G12
  15:30 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     PK
69.   G12
  16:00 h.:   A5 - B5     PK

nedeľa 29. august 2021 - 3. hrací deň (Viacúčelová športová hala, Záhorská Bystrica /ZB/)

77.   G12
  08:35 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     ZB
78.   G12
  09:10 h.:   ŠK ZEMPLÍN Trebišov "B" - HC Zlín     ZB
79.   G12
  09:45 h.:   ŠKP Bratislava - ŠK ZEMPLÍN Trebišov "A"     ZB

 

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 2,90 MB)

 (.docx, 5,05 MB)

 (.pdf, 19,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
štvrtok 28.10.2021 o 13:00 hod.
MHK Bytča - Prešov/Vranov
- dohrávaný zápas
- výmena hracieho prostredia


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 4. kolo
sobota 06.11.2021 od 10:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 5. kolo

víkend 13. - 14.11.2021
organizátor: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 2. kolo

víkend 06. - 07.11.2021
organizátor: MHáK MARTIN
- 1. skupina.