Nachádzaš sa tu:
15 júl 2021, 15:23
Ostatná aktualizácia: 26 júl 2021, 14:48
Prečítané: 310x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame aktualizované vyžrebovanie súťaže 1. ligy žien v sezóne 2021/2022. Sezóna sa začína prvým kolom v sobotu 11. septembra 2021.

Aktualizácia: Z pôvodného vyžrebovania prvej ženskej ligy vypadol klub ŠKH Agrokarpaty Pezinok, ktorý bude štartovať opäť v druhej ženskej lige.


1. liga ŽENY:


Jesenná časť

1. kolo: 11.09.2021 (sobota)

2A-01 ŠKP Topoľčany - HK Junior Močenok
2A-02 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Slávia Sereď
2A-03 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Bratislava
2A-04 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-05 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Partizánske
2A-06 ŠŠK SLŠ Prešov - HKM Šurany
2A-07 voľno - HC DAC Dunajská Streda "B"


2. kolo: 18. - 19.09.2021

2A-08 HK Junior Močenok - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-09 HKM Šurany - voľno
2A-10 HK Slávia Partizánske - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-11 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-12 ŠKP Bratislava - Handball Zlatná na Ostrove
2A-13 HK Slávia Sereď - HC Sporta Hlohovec
2A-14 ŠKP Topoľčany - DHK - 71 Ferplast Nesvady


3. kolo: 25. - 26.09.2021

2A-15 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Junior Močenok
2A-16 HC Sporta Hlohovec - ŠKP Topoľčany
2A-17 Handball Zlatná na Ostrove - HK Slávia Sereď
2A-18 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Bratislava
2A-19 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-20 voľno - HK Slávia Partizánske
2A-21 HC DAC Dunajská Streda "B" - HKM Šurany


4. kolo: 02.10.2021 (sobota)

2A-22 HK Junior Močenok - HKM Šurany
2A-23 HK Slávia Partizánske - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-24 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - voľno
2A-25 ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-26 HK Slávia Sereď - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-27 ŠKP Topoľčany - Handball Zlatná na Ostrove
2A-28 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HC Sporta Hlohovec


5. kolo: 16. - 17.10.2021

2A-29 HC Sporta Hlohovec - HK Junior Močenok
2A-30 Handball Zlatná na Ostrove - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-31 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠKP Topoľčany
2A-32 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Sereď
2A-33 voľno - ŠKP Bratislava
2A-34 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-35 HKM Šurany - HK Slávia Partizánske


6. kolo: 23. - 24.10.2021

2A-36 HK Junior Močenok - HK Slávia Partizánske
2A-37 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HKM Šurany
2A-38 ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-39 HK Slávia Sereď - voľno
2A-40 ŠKP Topoľčany - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-41 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-42 HC Sporta Hlohovec - Handball Zlatná na Ostrove


7. kolo: 30. - 31.10.2021

2A-43 Handball Zlatná na Ostrove - HK Junior Močenok
2A-44 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC Sporta Hlohovec
2A-45 ŠŠK SLŠ Prešov - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-46 voľno - ŠKP Topoľčany
2A-47 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slávia Sereď
2A-48 HKM Šurany - ŠKP Bratislava
2A-49 HK Slávia Partizánske - ŠŠK Bernolákova 16 Košice


8. kolo: 06. - 07.11.2021

2A-50 HK Junior Močenok - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-51 ŠKP Bratislava - HK Slávia Partizánske
2A-52 HK Slávia Sereď - HKM Šurany
2A-53 ŠKP Topoľčany - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-54 DHK - 71 Ferplast Nesvady - voľno
2A-55 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-56 Handball Zlatná na Ostrove - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


9. kolo: 13. - 14.11.2021

2A-57 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Junior Močenok
2A-58 ŠŠK SLŠ Prešov - Handball Zlatná na Ostrove
2A-59 voľno - HC Sporta Hlohovec
2A-60 HC DAC Dunajská Streda "B" - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-61 HKM Šurany - ŠKP Topoľčany
2A-62 HK Slávia Partizánske - HK Slávia Sereď
2A-63 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠKP Bratislava


10. kolo: 20.11.2021 (sobota)

2A-64 HK Junior Močenok - ŠKP Bratislava
2A-65 HK Slávia Sereď - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-66 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Partizánske
2A-67 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HKM Šurany
2A-68 HC Sporta Hlohovec - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-69 Handball Zlatná na Ostrove - voľno
2A-70 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK SLŠ Prešov


11. kolo: 04. - 05.12.2021

2A-71 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Junior Močenok
2A-72 voľno - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-73 HC DAC Dunajská Streda "B" - Handball Zlatná na Ostrove
2A-74 HKM Šurany - HC Sporta Hlohovec
2A-75 HK Slávia Partizánske - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-76 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠKP Topoľčany
2A-77 ŠKP Bratislava - HK Slávia Sereď


12. kolo: 11. - 12.12.2021

2A-78 HK Junior Močenok - HK Slávia Sereď
2A-79 ŠKP Topoľčany - ŠKP Bratislava
2A-80 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-81 HC Sporta Hlohovec - HK Slávia Partizánske
2A-82 Handball Zlatná na Ostrove - HKM Šurany
2A-83 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-84 ŠŠK SLŠ Prešov - voľno


13. kolo: 18. - 19.12.2021

2A-85 voľno - HK Junior Močenok
2A-86 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-87 HKM Šurany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-88 HK Slávia Partizánske - Handball Zlatná na Ostrove
2A-89 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HC Sporta Hlohovec
2A-90 ŠKP Bratislava - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-91 HK Slávia Sereď - ŠKP Topoľčany



Jarná časť:

14. kolo: 05.02.2022 (sobota)

2A-92 HK Junior Močenok - ŠKP Topoľčany
2A-93 HK Slávia Sereď - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-94 ŠKP Bratislava - HC Sporta Hlohovec
2A-95 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - Handball Zlatná na Ostrove
2A-96 HK Slávia Partizánske - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-97 HKM Šurany - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-98 HC DAC Dunajská Streda "B" - voľno


15. kolo: 12. - 13.02.2022

2A-99 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Junior Močenok
2A-100 voľno - HKM Šurany
2A-101 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Slávia Partizánske
2A-102 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - ŠŠK Bernoákova 16 Košice
2A-103 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava
2A-104 HC Sporta Hlohovec - HK Slávia Sereď
2A-105 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠKP Topoľčany


16. kolo: 19. - 20.02.2022

2A-106 HK Junior Močenok - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-107 ŠKP Topoľčany - HC Sporta Hlohovec
2A-108 HK Slávia Sereď - Handball Zlatná na Ostrove
2A-109 ŠKP Bratislava - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-110 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-111 HK Slávia Partizánske - voľno
2A-112 HKM Šurany - HC DAC Dunajská Streda "B"


17. kolo: 26. - 27.02.2022

2A-113 HKM Šurany - HK Junior Močenok
2A-114 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slávia Partizánske
2A-115 voľno - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-116 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Bratislava
2A-117 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HK Slávia Sereď
2A-118 Handball Zlatná na Ostrove - ŠKP Topoľčany
2A-119 HC Sporta Hlohovec - DHK - 71 Ferplast Nesvady


18. kolo: 12. - 13.03.2022

2A-120 HK Junior Močenok - HC Sporta Hlohovec
2A-121 DHK - 71 Ferplast Nesvady - Handball Zlatná na Ostrove
2A-122 ŠKP Topoľčany - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-123 HK Slávia Sereď - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-124 ŠKP Bratislava - voľno
2A-125 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-126 HK Slávia Partizánske - HKM Šurany


19. kolo: 19. - 20.03.2022

2A-127 HK Slávia Partizánske - HK Junior Močenok
2A-128 HKM Šurany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-129 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Bratislava
2A-130 voľno - HK Slávia Sereď
2A-131 ŠŠK SLŠ Prešov - ŠKP Topoľčany
2A-132 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-133 Handball Zlatná na Ostrove - HC Sporta Hlohovec


20. kolo: 26.03.2022 (sobota)

2A-134 HK Junior Močenok - Handball Zlatná na Ostrove
2A-135 HC Sporta Hlohovec - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-136 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-137 ŠKP Topoľčany - voľno
2A-138 HK Slávia Sereď - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-139 ŠKP Bratislava - HKM Šurany
2A-140 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Slávia Partizánske


21. kolo: 02. - 03.04.2022

2A-141 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Junior Močenok
2A-142 HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava
2A-143 HKM Šurany - HK Slávia Sereď
2A-144 HC DAC Dunajská Streda "B" - ŠKP Topoľčany
2A-145 voľno - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-146 ŠŠK SLŠ Prešov - HC Sporta Hlohovec
2A-147 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - Handball Zlatná na Ostrove


22. kolo: 09. - 10.04.2022

2A-148 HK Junior Močenok - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-149 Handball Zlatná na Ostrove - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-150 HC Sporta Hlohovec - voľno
2A-151 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-152 ŠKP Topoľčany - HKM Šurany
2A-153 HK Slávia Sereď - HK Slávia Partizánske
2A-154 ŠKP Bratislava - ŠŠK Bernolákova 16 Košice


23. kolo: 30.04. - 01.05.2022

2A-155 ŠKP Bratislava - HK Junior Močenok
2A-156 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - HK Slávia Sereď
2A-157 HK Slávia Sereď - ŠKP Topoľčany
2A-158 HKM Šurany - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-159 HC DAC Dunajská Streda "B" - HC Sporta Hlohovec
2A-160 voľno - Handball Zlatná na Ostrove
2A-161 ŠŠK SLŠ Prešov - HK Sokol Bánovce nad Bebravou


24. kolo: 07. - 08.05.2022

2A-162 HK Junior Močenok - ŠŠK SLŠ Prešov
2A-163 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - voľno
2A-164 Handball Zlatná na Ostrove - HC DAC Dunajská Streda "B"
2A-165 HC Sporta Hlohovec - HKM Šurany
2A-166 DHK - 71 Ferplast Nesvady - HK Slávia Partizánske
2A-167 ŠKP Topoľčany - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-168 HK Slávia Sereď - ŠKP Bratislava


25. kolo: 14. - 15.05.2022

2A-169 HK Slávia Sereď - HK Junior Močenok
2A-170 ŠKP Bratislava - ŠKP Topoľčany
2A-171 ŠŠK Bernolákova 16 Košice - DHK - 71 Ferplast Nesvady
2A-172 HK Slávia Partizánske - HC Sporta Hlohovec
2A-173 HKM Šurany - Handball Zlatná na Ostrove
2A-174 HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Sokol Bánovce nad Bebravou
2A-175 voľno - ŠŠK SLŠ Prešov


26. kolo: 21. - 22.05.2022

2A-176 HK Junior Močenok - voľno
2A-177 ŠŠK SLŠ Prešov - HC DAC Dunajská Streda
2A-178 HK Sokol Bánovce nad Bebravou - HKM Šurany
2A-179 Handball Zlatná na Ostrove - HK Slávia Partizánske
2A-180 HC Sporta Hlohovec - ŠŠK Bernolákova 16 Košice
2A-181 DHK - 71 Ferplast Nesvady - ŠKP Bratislava
2A-182 ŠKP Topoľčany - HK Slávia Sereď

 


Dokument na stiahnutie:

 (.docx, 39,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 17:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 18.09.2021 o 15:00 hod.
MHK Bytča - Malacky/Rohožník
- zápas je odložený!


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. kolo
nedeľa 19.09.2021 od 13:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

nedeľa 26.09.2021 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 3. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2021/2022 v príprave.