Nachádzaš sa tu:
12 sep 2020, 07:25
Ostatná aktualizácia: 08 okt 2020, 22:34
Prečítané: 507x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky z 2. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek, z 3. kola spoločnej česko-slovenskej súťaže žien - MOL ligy a z 2. kola prvej ženskej ligy. Zo žiackych kategórii sa predstavili v hre mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 1. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok boli HK AS Trenčín "B" (1. skupina), HK Slávia Partizánske (2. skupina) a Slovan Malá Fatra - HK Žilina (3. skupina).

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

2. kolo: 12. - 13.09.2020

8-008 FHT Košice - Stupava                                      (po 14.09.2020/13:00 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
8-009 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                                      42:21 (16:9)
8-010 Hlohovec - Prešov/Vranov                                                    23:34 (8:22)
8-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                 (ne 13.09.2020/13:45 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou**
8-012 Malacky/Rohožník - Šaľa                                                   31:26 (15:11)
8-013 voľno - HK AS Trenčín                                                             -----
8-014 MŠK Dunajská Streda - Michalovce                   (so 12.09.2020/14:00 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 14.09.2020

8-008 FHT Košice - Stupava                                                       21:54 (10:26)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

2. kolo: 12. - 13.09.2020

7-008 FHT Košice - Stupava                                      (po 14.09.2020/14:45 hod.) - Hádzanárska hala (Alejova 2), KE
7-009 Zlatná na Ostrove - ŠKP Bratislava                                     25:15 (11:8)
7-010 Hlohovec - Prešov/Vranov                                                  20:34 (11:20)
7-011 Partizánske/Bánovce - MHK Bytča                 (ne 13.09.2020/12:00 hod.) - MŠH, Bánovce nad Bebravou**
7-012 Malacky/Rohožník - Šaľa                                                  23:32 (12:19)
7-013 voľno - HK AS Trenčín                                                             -----
7-014 MŠK Dunajská Streda - Michalovce                   (so 12.09.2020/15:45 hod.) - MŠH, Dunajská Streda*

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

** - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).


Dohrávka - 2. kolo: pondelok 14.09.2020

7-008 FHT Košice - Stupava                                                      26:43 (10:20)

 



MOL LIGA - ŽENY:

3. kolo: 12. - 13.09.2020

W-15 DHC Slavia Praha - Handball PSG Zlín                            38:30 (16:16)
W-16 HK Hodonín - DHK Baník Most                                       19:38 (12:21)
W-17 DHC Plzeň - voľno                                                                -----
W-18 ŠŠK Prešov - TJ Sokol Písek                                         31:27 (13:12)
W-19 HC DAC Dunajská Streda - voľno                                           -----
W-20 DHC Sokol Poruba - IUVENTA Michalovce               (so 12.09.2020/18:00 hod.) - SH Sareza, Ostrava-Přívoz*
W-21 DHK Zora Olomouc - HK Slovan Duslo Šaľa                     31:23 (19:11)

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme hostí (IUVENTA Michalovce).

 



1. LIGA ŽENY:

2. kolo: 12. - 13.09.2020

2-008 Stupava - Bern. Košice                                   23:26 (14:12)
2-009 Zlatná na Ost. - ŠKP Bratislava                        15:21 (6:12)
2-010 Hlohovec - Bánovce n. Bebr.                             20:29 (8:11)
2-011 Partizánske - Topoľčany                  (ne 13.09.2020/18:00 hod.) - MŠH, Partizánske*
2-012 Šurany - Močenok                                          34:28 (19:12)
2-013 voľno - Nesvady                                                     -----
2-014 MŠK Dun. Streda "B" - Sereď                          31:27 (16:11)

* - zápas bol odložený pre podozrenie na COVID-19 v tíme domácich (HK Slávia Partizánske).

 


 

2. LIGA ŽENY:


1. kolo je na programe cez víkend 26. - 27.09.2020.

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 12. - 13.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B" (hralo sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH)

1 HK AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.                               9:16 (3:6)
2 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.                                     16:7 (8:1)
3 HK AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.                              16:16 (7:8)
4 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.                                    9:16 (4:10)

2. skupina - HK Slávia Partizánske (hralo sa v sobotu 12.09.2020 v MŠH)

5 Partizánske - THA Martin                                                11:11 (6:8)
6 ŠA Trenčín - MHáK Martin                                               8:12 (4:8)
7 ŠA Trenčín - THA Martin                                                   5:9 (3:5)
8 Partizánske - MHáK Martin                                               8:7 (2:2)

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 13.09.2020 v ŠH pri SŠ, Rosinská cesta 4)

9 SMF Žilina - MHK Bytča                                                 9:11 (3:7)
10 MŠK Čadca - MHK Bytča                                              7:19 (2:7)
11 SMF Žilina - MŠK Čadca                                                31:6 (17:1)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


2. kolo je na programe cez víkend 19. - 20.09.2020, hostiteľmi zápasov sú MHK Bytča (hrá sa v sobotu 19.09.2020 v ŠH v obci Predmier /okr. BY/), TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v nedeľu 20.09.2020 na asfaltovom ihrisku pri ZŠ v Lehote pod Vtáčnikom /okr. PD/) a HK AS Trenčín "A" (hrá sa v sobotu 19.09.2020 v MŠH v Trenčíne).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


1. liga Mladšie dorastenky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania