Nachádzaš sa tu:
23 aug 2020, 22:16
Ostatná aktualizácia: 05 sep 2020, 17:30
Prečítané: 551x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V článku vám prinášame aktualizované kompletné vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií starších žiačok v sezóne 2020/2021. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo starších žiačok MHK Bytča. Do súťaže sa dodatočne prihlásilo družstvo starších žiačok zo Slovanu Malá Fatra - HK Žilina a z IUVENTY Michalovce (bude hrať mimo súťaž). Sezóna začína 1. kolom cez víkend 5. - 6. septembra 2020.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. kolo: 05. - 06.09.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

1 HK AS Trenčín "B" - Partizánske
2 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín
3 HK AS Trenčín "A" - Partizánske
4 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

5 MŠK Čadca - MHK Bytča
6 THA Martin - MHK Bytča
7 MŠK Čadca - THA Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

109 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
110 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.
111 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.
112 SMF Žilina - Lehota p. Vt.


2. kolo: 19. - 20.09.2020

1. skupina - MHK Bytča

8 MHK Bytča - ŠA Trenčín
9 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
10 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
11 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

12 Lehota p. Vt. - Partizánske
13 Partizánske - THA Martin
14 Lehota p. Vt. - THA Martin

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

113 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina
114 HK AS Trenčín "A" - IUVENTA Michalovce
115 HK AS Trenčín "B" - IUVENTA Michalovce
116 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina


3. kolo: 26. - 27.09.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

15 Lehota p. Vt. - Partizánske
16 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
17 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
18 Bánovce n. Bebr. - Partizánske

2. skupina - THA Martin

19 THA Martin - HK AS Trenčín "A"
20 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "B"
21 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "A"
22 THA Martin - HK AS Trenčín "A"

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

117 ŠA Trenčín - SMF Žilina
118 SMF Žilina - IUVENTA Michalovce
119 ŠA Trenčín - IUVENTA Michalovce


4. kolo: 10. - 11.10.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske

23 Partizánske - MŠK Čadca
24 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín
25 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
26 Partizánske - ŠA Trenčín

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

27 HK AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.
28 HK AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.
29 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"

3. skupina - THA Martin

120 THA Martin - SMF Žilina
121 MHK Bytča - IUVENTA Michalovce
122 THA Martin - IUVENTA Michalovce
123 MHK Bytča - SMF Žilina


5. kolo: 24. - 25.10.2020

1. skupina - HK AS Trenčín "B"

30 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.
31 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča
32 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.
33 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča

2. skupina - Športová akadémia Trenčín

34 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.
35 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
36 ŠA Trenčín - THA Martin

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

124 MŠK Čadca - SMF Žilina
125 Partizánske - IUVENTA Michalovce
126 MŠK Čadca - IUVENTA Michalovce
127 Partizánske - SMF Žilina


6. kolo: 07. - 08.11.2020

1. skupina - HK Slávia Partizánske

37 Partizánske - HK AS Trenčín "B"
38 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "A"
39 ŠA Trenčín - HK AS Trenčín "B"
40 Partizánske - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - MHK Bytča

41 MHK Bytča - MŠK Čadca
43 MŠK Čadca- THA Martin
43 MHK Bytča - THA Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

128 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
129 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.
130 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.
131 SMF Žilina - Lehota p. Vt.


7. kolo: 14. - 15.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

44 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
45 MŠK Čadca - ŠA Trenčín
46 MHK Bytča - ŠA Trenčín
47 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca

2. skupina - THA Martin

48 THA Martin - Partizánske
49 Partizánske - Lehota p. Vt.
50 THA Martin - Lehota p. Vt.

3. skupina - HK AS Trenčín "A"

132 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina
133 HK AS Trenčín "B" - IUVENTA Michalovce
134 HK AS Trenčín "A" - IUVENTA Michalovce
135 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina


8. kolo: 28. - 29.11.2020

1. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

51 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
52 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
53 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
54 Lehota p. Vt. - Partizánske

2. skupina - HK AS Trenčín "B"

55 HK AS Trenčín "B" - THA Martin
56 HK AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
57 HK AS Trenčín "A" - THA Martin
58 HK AS Trenčín "B" - MŠK Čadca

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

136 ŠA Trenčín - SMF Žilina
137 SMF Žilina - IUVENTA Michalovce
138 ŠA Trenčín - IUVENTA Michalovce


9. kolo: 05. - 06.12.2020

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

59 ŠA Trenčín - Partizánske
60 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
61 MŠK Čadca - Partizánske
62 ŠA Trenčín - Lehota p. Vt.

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

63 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "B"
64 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
65 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "A"

3. skupina - MHK Bytča

139 MHK Bytča - SMF Žilina
140 THA Martin - IUVENTA Michalovce
141 THA Martin - SMF Žilina
142 MHK Bytča - IUVENTA Michalovce


10. kolo: 12. - 13.12.2020

1. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

66 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "B"
67 MHK Bytča - HK AS Trenčín "A"
68 MHK Bytča - HK AS Trenčín "B"
69 Lehota p. Vt. - HK AS Trenčín "A"

2. skupina - THA Martin

70 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
71 ŠA Trenčín - Bánovce n. Bebr.
72 THA Martin - ŠA Trenčín

3. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

143 MŠK Čadca - SMF Žilina
144 Partizánske - IUVENTA Michalovce
145 MŠK Čadca - IUVENTA Michalovce
146 Partizánske - SMF Žilina


Jarná časť:

11. kolo: 27. - 28.02.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

73 HK AS Trenčín "A" - Partizánske
74 HK AS Trenčín "B" - ŠA Trenčín
75 HK AS Trenčín "B" - Partizánske
76 HK AS Trenčín "A" - ŠA Trenčín

2. skupina - MHK Bytča

77 MHK Bytča - THA Martin
78 MŠK Čadca - THA Martin
79 MHK Bytča - MŠK Čadca

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

147 SMF Žilina - Bánovce n. Bebr.
148 IUVENTA Michalovce - Lehota p. Vt.
149 IUVENTA Michalovce - Bánovce n. Bebr.
150 SMF Žilina - Lehota p. Vt.


12. kolo: 13. - 14.03.2021

1. skupina - Športová akadémia Trenčín

80 ŠA Trenčín - MHK Bytča
81 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
82 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.
83 ŠA Trenčín - MŠK Čadca

2. skupina - HK Slávia Partizánske

84 Partizánske - THA Martin
85 Lehota p. Vt. - THA Martin
86 Partizánske - Lehota p. Vt.

3. skupina - HK AS Trenčín "B"

151 HK AS Trenčín "B" - SMF Žilina
152 HK AS Trenčín "A" - IUVENTA Michalovce
153 HK AS Trenčín "B" - IUVENTA Michalovce
154 HK AS Trenčín "A" - SMF Žilina


13. kolo: 27. - 28.03.2021

1. skupina - MHK Bytča

87 MHK Bytča - Lehota p. Vt.
88 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
89 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.
90 MHK Bytča - Partizánske

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

91 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "A"
92 THA Martin - HK AS Trenčín "B"
93 THA Martin - HK AS Trenčín "A"
94 MŠK Čadca - HK AS Trenčín "B"

3. skupina - Športová akadémia Trenčín

155 ŠA Trenčín - IUVENTA Michalovce
156 SMF Žilina - IUVENTA Michalovce
157 ŠA Trenčín - SMF Žilina


14. kolo: 17. - 18.04.2021

1. skupina - HK Slávia Partizánske

95 Lehota p. Vt. - ŠA Trenčín
96 Partizánske - MŠK Čadca
97 Partizánske - ŠA Trenčín
98 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

99 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "A"
100 HK AS Trenčín "A" - HK AS Trenčín "B"
101 Bánovce n. Bebr. - HK AS Trenčín "B"

3. skupina - THA Martin

158 THA Martin - IUVENTA Michalovce
159 MHK Bytča - SMF Žilina
160 MHK Bytča - IUVENTA Michalovce
161 THA Martin - SMF Žilina


15. kolo: 01. - 02.05.2021

1. skupina - HK AS Trenčín "A"

102 HK AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.
103 HK AS Trenčín "B" - MHK Bytča
104 HK AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.
105 HK AS Trenčín "A" - MHK Bytča

2. skupina - HK Sokol Bánovce nad Bebravou

106 Bánovce n. Bebr. - ŠA Trenčín
107 THA Martin - ŠA Trenčín
108 Bánovce n. Bebr. - THA Martin

3. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina

162 SMF Žilina - MŠK Čadca
163 IUVENTA Michalovce - Partizánske
164 IUVENTA Michalovce - MŠK Čadca
165 SMF Žilina - Partizánske


IUVENTA Michalovce - hrá mimo súťaž.


Hrací čas:
2 x po 25 minút, s 5 min. prestávkou.


Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 6. kole majú právo účasti v
Česko-slovensko-poľskej lige.


Termíny ČSPL 2020/2021:

19. - 20.12. 2020 - organizuje SR
23. - 24.01. 2021 - organizuje PL
20. - 21.02. 2021 - organizuje ČR

 

Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÝ TURNAJ: -. - - . máj 2021 a -. - - . máj 2021

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) - -. - - . jún 2021

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 109 kB)

(.xlsx, 60,7 kB)

(.doc, 21,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


1. liga Mladšie dorastenky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.

 
MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

súťaž je od 15.10.2020 pozastavená.
- platí do odvolania.