Nachádzaš sa tu:
23 aug 2020, 08:36
Ostatná aktualizácia: 30 aug 2020, 12:41
Prečítané: 433x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 21. do nedele 23. augusta 2020 sa obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča v rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2020/2021 zúčastnili na tradičnom medzinárodnom turnaji Jiskra Junior Handball Cup v Otrokoviciach. Dorastenky Bytče obsadili na turnaji pekné druhé, resp. štvrté miesto. Medzi individuálne ocenenými hráčkami mal zastúpenie aj náš klub, keď najlepšou brankárkou v kategórii starších dorasteniek sa stala Natália Chudovská a najlepšou strelkyňou v kategórii mladších dorasteniek sa stala Nikola Leštinová. Srdečne gratulujeme!

Jiskra Junior Handball Cup 2020 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 21. - 23. august 2020 (piatok, sobota, nedeľa).

Miesta konania: Městská sportovní hala + tartanové ihrisko (tenis), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, ČR.

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice.

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2002 a mladšie) a mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2004 a mladšie).

Hrací systém: každý s každým. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 minútovou prestávkou.

Pripomienka: v hale sa bude používať iba turnajové lepidlo a na hru bude usporiadateľom daná nová lopta.



Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
Moravian Handball Academy (ČR)
MHK Bytča (SR)
TJ Házená Žirovnice (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 21. august 2020 - 1. hrací deň (Městská sportovní hala)

1. SD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Písek   16:14
2. SD     o 09:50 - 10:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc   11:20
3. SD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy - MHK Bytča   15:29
4. SD     o 11:30 - 12:15 hod.:   TJ Házená Žirovnice - TJ Sokol Písek   11:14
5. SD     o 12:20 - 13:05 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Velké Měziříčí   21:8
6. SD     o 14:50 - 15:35 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Jiskra Otrokovice   13:12
7. SD     o 15:40 - 16:25 hod.:   MHK Bytča
- DHK Zora Olomouc   16:19
8. SD     o 18:10 - 18:55 hod.:   Moravian Handball Academy
- TJ Házená Žirovnice   20:19


Priebežná tabuľka - staršie dorastenky - po 1. hracom dni:

1. DHK Zora Olomouc   2   2 0 0   39:27   + 12     4
2. MHK Bytča   3   2 0 1   66:42   + 24
    4
3. TJ Sokol Písek   3   2 0 1   41:39   + 2     4
4. TJ Sokol Velké Měziříčí   2   1 0 1   24:35   - 11     2
5. Moravian Handball Academy   2   1 0 1   35:48   - 13     2
6. TJ Házená Žirovnice   2   0 0 2   30:34   - 4     0
7. TJ Jiskra Otrokovice   2   0 0 2   23:33   - 10     0

 

sobota 22. august 2020 - 2. hrací deň (Městská sportovní hala)

9. SD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Házená Žirovnice - MHK Bytča     13:21
10. SD     o 09:50 - 10:35 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
    14:10
11. SD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy
- TJ Sokol Písek     13:12
12. SD     o 11:30 - 12:15 hod.:
  DHK Zora Olomouc - TJ Házená Žirovnice
    20:11
13. SD     o 12:20 - 13:05 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí
- Moravian Handball Academy     17:17
14. SD     o 13:10 - 13:55 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- MHK Bytča     16:20
15. SD     o 15:40 - 16:25 hod.:   Moravian Handball Academy - DHK Zora Olomouc     16:22
16. SD     o 18:10 - 18:55 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - DHK Zora Olomouc     6:20


Priebežná tabuľka - staršie dorastenky - po 2. hracom dni:

1. DHK Zora Olomouc   5   5 0 0   101:60   + 41     10
2. MHK Bytča   5   4 0 1   107:71   + 36
    8
3. Moravian Handball Academy   5   2 1 2   81:99   - 18     5
4. TJ Sokol Velké Měziříčí   5   2 1 2   61:82   - 21     5
5. TJ Sokol Písek   4   2 0 2   41:39   + 2     5
6. TJ Jiskra Otrokovice   4   0 0 4   49:67   - 18     0
7. TJ Házená Žirovnice   4   0 0 4   54:75   - 21     0

 

nedeľa 23. august 2020 - 3. hrací deň (Městská sportovní hala)

17. SD     o 08:00 - 08:45 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek     17:12
18. SD     o 08:50 - 09:35 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Házená Žirovnice     13:17
19. SD     o 10:30 - 11:15 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - Moravian Handball Academy     --:--
20. SD     o 12:10 - 12:55 hod.:
  TJ Sokol Písek - MHK Bytča     --:--
21. SD     o 13:50 - 14:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Házená Žirovnice     15:12


Priebežná tabuľka - staršie dorastenky - 3. hrací deň:

1. DHK Zora Olomouc   6   6 0 0   118:72   + 46     12
2. MHK Bytča   5   4 0 1   107:71   + 36
    8
3. Moravian Handball Academy   5   2 1 2   81:99   - 18     5
4. TJ Sokol Velké Měziříčí   5   2 1 2   61:82   - 21     5
5. TJ Sokol Písek   5   2 0 3   53:56   - 3     5
6. TJ Jiskra Otrokovice   5   1 0 4   64:79   - 15     2
7. TJ Házená Žirovnice   5   0 0 5   66:90   - 24     0


o 16:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja.


Celkové poradie - staršie dorastenky:

1. DHK Zora Olomouc, 2. MHK Bytča, 3. Moravian Handball Academy, 4. TJ Sokol Velké Měziříčí, 5. TJ Sokol Písek, 6. TJ Jiskra Otrokovice, 7. TJ Házená Žirovnice.


Individuálne ocenenia - staršie dorastenky

Najlepšia brankárka: Chudovská Natália (MHK Bytča)
Najlepšia strelkyňa: Karlíková Tereza (TJ Jiskra Otrokovice)
Najlepšia hráčka:
Krejzlíková Eliška (DHK Zora Olomouc)

 


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
Moravian Handball Academy (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
MHK Bytča (SR)

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 21. august 2020 - 1. hrací deň (Městská sportovní hala, tartanové ihrisko /tenis/)

1. MD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Písek   13:14
2. MD     o 09:50 - 10:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc
  14:25
3. MD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy - TJ Sokol Poruba   7:39
4. MD     o 11:30 - 12:15 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Velké Měziříčí   18:13
5. MD     o 13:10 - 13:55 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Jiskra Otrokovice   26:6
6. MD     o 14:00 - 14:45 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - Moravian Handball Academy   22:5
7. MD     o 16:30 - 17:15 hod.:   Moravian Handball Academy
- MHK Bytča   2:31
8. MD     o 17:20 - 18:05 hod.:   TJ Sokol Poruba
- DHK Zora Olomouc   22:21


Priebežná tabuľka - mladšie dorastenky - po 1. hracom dni:

1. MHK Bytča   2   2 0 0   49:15   + 34     4
2. TJ Sokol Poruba   2   2 0 0   61:28   + 33     4
3. TJ Sokol Písek   2   2 0 0   40:19   + 21     4
4. TJ Sokol Velké Měziříčí   3   1 0 2   48:37   + 11     2
5. DHK Zora Olomouc   2   1 0 1   46:36   + 10     2
6. TJ Jiskra Otrokovice   2   0 0 2   20:51   - 31     0
7. Moravian Handball Academy   3   0 0 3   14:92   - 78     0

 

sobota 22. august 2020 - 2. hrací deň (Městská sportovní hala, tartanové ihrisko /tenis/)

9. MD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Písek     29:21
10. MD     o 09:50 - 10:35 hod.:
  DHK Zora Olomouc - MHK Bytča     17:15
11. MD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Měziříčí     16:16
12. MD     o 11:30 - 12:15 hod.:
  MHK Bytča - TJ Sokol Poruba     13:13
13. MD     o 12:20 - 13:05 hod.:   Moravian Handball Academy
- TJ Sokol Písek     5:36
14. MD     o 14:00 - 14:45 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča     14:17
15. MD     o 14:50 - 15:35 hod.:   Moravian Handball Academy - DHK Zora Olomouc     4:34
16. MD     o 16:30 - 17:15 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Poruba     16:27
17. MD     o 17:20 - 18:05 hod.:   TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
    11:21


Priebežná tabuľka - mladšie dorastenky - po 2. hracom dni:

1. TJ Sokol Poruba   5   4 1 0   130:78   + 52     9
2. DHK Zora Olomouc   5   4 0 1   118:66   + 52     8
3. TJ Sokol Písek   5   3 0 2   108:74   + 34     6
4. MHK Bytča   4   2 1 1   77:45   + 32     5
5. TJ Sokol Velké Měziříčí   5   1 1 3   80:80   0     3
6. TJ Jiskra Otrokovice   4   0 1 3   50:84   - 34     0
7. Moravian Handball Academy   5   0 0 5   23:162   - 139     0

 

nedeľa 23. august 2020 - 3. hrací deň (Městská sportovní hala)

18. MD     o 09:40 - 10:25 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - Moravian Handball Academy
    24:9
19. MD     o 11:20 - 12:05 hod.:
  DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Velké Měziříčí     24:15
20. MD     o 13:00 - 13:45 hod.:   TJ Sokol Písek - MHK Bytča     12:10
21. MD     o 14:40 - 15:25 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Poruba     --:--


Priebežná tabuľka - mladšie dorastenky - 3. hrací deň:

1. DHK Zora Olomouc   6   5 0 1   142:81   + 61     10
2. TJ Sokol Poruba   5   4 1 0   130:78   + 52     9
3. TJ Sokol Písek   6   4 0 2   120:84   + 36     8
4. MHK Bytča   6   3 1 2   87:57   + 30     7
5. TJ Sokol Velké Měziříčí   6   1 1 4   95:104   - 9     3
6. TJ Jiskra Otrokovice   5   1 1 3   74:93   - 19     3
7. Moravian Handball Academy   6   0 0 6   32:186   - 154     0


o 16:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja.


Celkové poradie - mladšie dorastenky:

1. TJ Sokol Porubva, 2. DHK Zora Olomouc, 3. TJ Sokol Písek, 4. MHK Bytča, 5. TJ Sokol Velké Měziříčí, 6. TJ Jiskra Otrokovice, 7. Moravian Handball Academy.


Individuálne ocenenia - mladšie dorastenky

Najlepšia brankárka: Nedbalová Lucie (DHK Zora Olomouc)
Najlepšia strelkyňa: Leštinová Nikola (MHK Bytča)
Najlepšia hráčka: Ťupová Stella (TJ Sokol Písek)

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 68,5 kB)

(.pdf, 499 kB)

(.pdf, 409 kB)

(.pdf, 498 kB)

(.pdf, 407 kB)

(.pdf, 484 kB)

(.pdf, 482 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.