Nachádzaš sa tu:
18 aug 2020, 23:36
Ostatná aktualizácia: 22 aug 2020, 16:29
Prečítané: 460x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2020/2021 vycestujú obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča na už tradičný medzinárodný turnaj Jiskra Junior Handball Cup, ktorý sa uskutoční počas blížiaceho sa víkendu, t.j. od piatka 21. do nedele 23. augusta 2020 v Otrokoviciach. Staršie dorastenky Bytče si na turnaji postupne zmerajú sily s hráčkami z Moravian Handball Academy, Velkého Měziříčí, Olomouca, Žirovníc, domácimi Otrokoviciami a Písku. Mladšie dorastenky majú na turnaji za súperky rovesníčky z Velkého Měziříčí, Moravian Handball Academy, Olomouca, Poruby, domácich Otrokovíc a Písku. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme priebežne informovať.

Jiskra Junior Handball Cup 2020 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 21. - 23. august 2020 (piatok, sobota, nedeľa).

Miesta konania: Městská sportovní hala + tartanové ihrisko (tenis), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, ČR.

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice.

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2002 a mladšie) a mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2004 a mladšie).

Hrací systém: každý s každým. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: 2 x po 20 minút, s 5 minútovou prestávkou.

Pripomienka: v hale sa bude používať iba turnajové lepidlo a na hru bude usporiadateľom daná nová lopta.



Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
Moravian Handball Academy (ČR)
MHK Bytča (SR)
TJ Házená Žirovnice (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 21. august 2020 - 1. hrací deň (Městská sportovní hala)

1. SD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Písek     MSH
2. SD     o 09:50 - 10:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc     MSH
3. SD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy - MHK Bytča     MSH
4. SD     o 11:30 - 12:15 hod.:   TJ Házená Žirovnice - TJ Sokol Písek     MSH
5. SD     o 12:20 - 13:05 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Velké Měziříčí     MSH
6. SD     o 14:50 - 15:35 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Jiskra Otrokovice     MSH
7. SD     o 15:40 - 16:25 hod.:   MHK Bytča
- DHK Zora Olomouc     MSH
8. SD     o 18:10 - 18:55 hod.:   Moravian Handball Academy
- TJ Házená Žirovnice     MSH

sobota 22. august 2020 - 2. hrací deň (Městská sportovní hala)

9. SD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Házená Žirovnice - MHK Bytča     MSH
10. SD     o 09:50 - 10:35 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Jiskra Otrokovice
    MSH
11. SD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy
- TJ Sokol Písek     MSH
12. SD     o 11:30 - 12:15 hod.:
  DHK Zora Olomouc - TJ Házená Žirovnice
    MSH
13. SD     o 12:20 - 13:05 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí
- Moravian Handball Academy     MSH
14. SD     o 13:10 - 13:55 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- MHK Bytča     MSH
15. SD     o 15:40 - 16:25 hod.:   Moravian Handball Academy - DHK Zora Olomouc     MSH
16. SD     o 18:10 - 18:55 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - DHK Zora Olomouc     MSH

nedeľa 23. august 2020 - 3. hrací deň (Městská sportovní hala)

17. SD     o 08:00 - 08:45 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Písek     MSH
18. SD     o 08:50 - 09:35 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Házená Žirovnice     MSH
19. SD     o 10:30 - 11:15 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - Moravian Handball Academy     MSH
20. SD     o 12:10 - 12:55 hod.:
  TJ Sokol Písek - MHK Bytča     MSH
21. SD     o 13:50 - 14:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Házená Žirovnice     MSH

o 16:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja.

 


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
Moravian Handball Academy (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
MHK Bytča (SR)

 

Časový rozpis turnaja:

piatok 21. august 2020 - 1. hrací deň (Městská sportovní hala, tartanové ihrisko /tenis/)

1. MD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Písek     TENIS
2. MD     o 09:50 - 10:35 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHK Zora Olomouc
    TENIS
3. MD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  Moravian Handball Academy - TJ Sokol Poruba     TENIS
4. MD     o 11:30 - 12:15 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Velké Měziříčí     TENIS
5. MD     o 13:10 - 13:55 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Jiskra Otrokovice     MSH
6. MD     o 14:00 - 14:45 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - Moravian Handball Academy     MSH
7. MD     o 16:30 - 17:15 hod.:   Moravian Handball Academy
- MHK Bytča     MSH
8. MD     o 17:20 - 18:05 hod.:   TJ Sokol Poruba
- DHK Zora Olomouc     MSH

sobota 22. august 2020 - 2. hrací deň (Městská sportovní hala, tartanové ihrisko /tenis/)

9. MD     o 09:00 - 09:45 hod.:
  TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Písek     TENIS
10. MD     o 09:50 - 10:35 hod.:
  DHK Zora Olomouc - MHK Bytča     TENIS
11. MD     o 10:40 - 11:25 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Měziříčí     TENIS
12. MD     o 11:30 - 12:15 hod.:
  MHK Bytča - TJ Sokol Poruba     TENIS
13. MD     o 12:20 - 13:05 hod.:   Moravian Handball Academy
- TJ Sokol Písek     TENIS
14. MD     o 14:00 - 14:45 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča     MSH
15. MD     o 14:50 - 15:35 hod.:   Moravian Handball Academy - DHK Zora Olomouc     MSH
16. MD     o 16:30 - 17:15 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Poruba     MSH
17. MD     o 17:20 - 18:05 hod.:   TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc
    MSH

nedeľa 23. august 2020 - 3. hrací deň (Městská sportovní hala)

18. MD     o 09:40 - 10:25 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - Moravian Handball Academy
    MSH
19. MD     o 11:20 - 12:05 hod.:
  DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Velké Měziříčí     MSH
20. MD     o 13:00 - 13:45 hod.:   TJ Sokol Písek - MHK Bytča     MSH
21. MD     o 14:40 - 15:25 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Poruba     MSH

o 16:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja.

 



Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 68,5 kB)

(.pdf, 499 kB)

(.pdf, 409 kB)

(.pdf, 498 kB)

(.pdf, 407 kB)

(.pdf, 484 kB)

(.pdf, 482 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.