Nachádzaš sa tu:
15 aug 2020, 07:04
Ostatná aktualizácia: 20 aug 2020, 20:31
Prečítané: 457x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Staršie žiačky, mladšie žiačky a prípravka (minihádzaná) MHK Bytča sa v rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu účastnia počas tohto víkendu (15. - 16. 8. 2020) 1. ročníka turnaja Mini Open Handball 2020. Priebežné výsledky z prvého hracieho dňa vám prinášame v článku.

MINI OPEN HANDBALL 2020


Dátum konania: 15. - 16. august 2020 (sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri Spojenej škole (SŠ), Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince) - hrajú skupina U12 dievčatá "A", U14 chlapci
Športová hala ZŠ V. Javorku, Vendelína Javorku 32, 010 01 Žilina (m.č. Hliny V) - hrajú skupina U12 chlapci, niektoré zápasy aj U14 chlapci a U14 dievčatá
Športová hala ZŠ Námestie mladosti 1, Námestie mladosti 3467/1, 010 15 Žilina (m.č. Hájik), SR - hrajú skupina U12 dievčatá "B", U14 dievčatá
Telocvičňa Gymnázium Varšavská, Varšavská 1, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince) - U10 chlapci a dievčatá (minihádzaná)

Usporiadateľ: Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

Kategórie:

U14 (r. nar. 2006 a 2007)
U12 (r. nar. 2008 a 2009)
U10 (r. nar. 2010 a 2011)

Pravidlá: Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy alebo osobnú obranu všetkých hráčov.
TMK SZH a KM KZH zakazuje hrať počas turnaja kombinované obranné systémy 1+5, 2+4, 3+3 / t.j. zákaz osobného bránenia 1, 2, ..... 5 hráčov, povolené je len osobné bránenie všetkých hráčov/. Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta-diskvalifikácia.

Lopty:

U14 - chlapci hrajú s loptami veľkosti č. 2, dievčatá hrajú s loptami veľkosti č. 1
U12 - chlapci a a dievčatá hrajú s loptami veľkosti č. 1
U10 - chlapci a dievčatá hrajú s gumennými loptami veľkosti č. 0

Hrací čas:

2 x 15 minút s prestávkou 2 minúty na výmenu strán. Na každý zápas budú delegovaní dvaja rozhodcovia. Na zápas môže nastúpiť maximálne 16 hráčov z jedného družstva, ktorí musia byť uvedení v zápise. Na zápas musí byť prítomný minimálne jeden, avšak maximálne štyria vedúci družstva, ktorí musia byť tiež uvedení v zápise. Počas turnaja sú povolené len priestorové obranné systémy alebo celoplošná osobná obrana

Zápasy v minihádzanej (U10) sa budú hrať 1 x 15 minút. Zápas bude rozhodovať jeden rozhodca. Na zápas môže nastúpiť maximálne 12 hráčov z jedného družstva.

Hrací systém:

Hrací systém bude zostavený podľa počtu prihlásených družstiev.

Súpiska:

Každé družstvo musí mať súpisku, ktorú odovzdá najneskôr v deň príchodu. Súpiska družstva obsahuje hráčov (-ky) ktorí podľa reglemetu môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu s dátumom narodenia. Na súpiske musia byť uvedení členovia realizačného tímu. Súpisku je možné vyplniť na mieste registrácie. Odporúčame však poslať súpisku spolu s prihláškou na turnaj, pričom je možné uviesť, že sa jedná o predbežný menný zoznam účastníkov. Zjednodušíme tak proces ubytovania tímov a stravy.



U14 (dievčatá r. nar. 2006 a 2007)

účastníci turnaja:

MHK Bytča (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)
ŠKP Bratislava (SR)
MŠK - hádzaná Čadca (SR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)


Časový rozpis a výsledky turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:20 - 09:00 h.:
  MHK Bytča - SMF - HK Žilina   11:6
09:10 - 09:50 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HK AS Trenčín   6:12
09:40 - 10:20 h.   SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava   14:1
10:20 - 11:00 h.:   MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa   8:20
12:05 - 12:45 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča   7:10
12:35 - 13:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slovan Duslo Šaľa   5:12
13:45 - 14:25 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slávia Partizánske   1:18
15:45 - 16:25 h.:   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava   17:4
16:25 - 17:05 h.:   HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
  13:14
17:45 - 18:25 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa   4:21
18:25 - 19:05 h.:   HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín   11:15
18:50 - 19:30 h.:   ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa   8:22
19:05 - 19:45 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
  15:10


Priebežná tabuľka - U14 - po 1. hracom dni:

1. HK Slovan Duslo Šaľa   4   4 0 0   75:25   + 50     8
2. HK AS Trenčín   3   3 0 0   44:21   + 23     6
3. MŠK - hádzaná Čadca   4   2 0 2   40:47   - 7     4
4. MHK Bytča   4   2 0 2   39:48   - 9
    4
5. HK Slávia Partizánske   3   1 0 2   42:30   + 12     2
6. ŠKP Bratislava   4   1 0 3   33:50   - 17     2
7. SMF - HK Žilina   4   0 0 4   12:64   - 35     0

 

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:20 - 09:00 h.:
  HK AS Trenčín
- HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
09:40 - 10:20 h.:   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
10:30 - 11:10 h.:   ŠKP Bratislava - MŠK - hádzaná Čadca     Nám. mladosti 1
11:10 - 11:50 h.:   HK AS Trenčín - SMF - HK Žilina     Nám. mladosti 1
12:50 - 13:30 h.:   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske     Nám. mladosti 1
13:30 - 14:10 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - SMF - HK Žilina     Nám. mladosti 1
14:10 - 14:50 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     Nám. mladosti 1
14:50 - 15:30 h.:   HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti 1

 

U12 (dievčatá r. nar. 2008 - 2009)

účastníci turnaja:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok (SR)   MHáK Martin (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)   HC DAC Dunajská Streda "B" (SR)
HC DAC Dunajská Streda "A" (SR)
  HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)   MHK Bytča (SR)
Športová akadémia Trenčín (SR)
  ŠKP Bratislava (SR)
HK AS Trenčín (SR)
  -


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:
ŠKH Agrokarpaty Pezinok   MHáK Martin
Slovan Malá Fatra - HK Žilina   HC DAC Dunajská Streda "B"
HC DAC Dunajská Streda "A"   HK Slovan Duslo Šaľa "A"
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   MHK Bytča
Športová akadémia Trenčín   ŠKP Bratislava
HK AS Trenčín   -

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (ŠH pri SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:30 - 09:10 h.:   B     MHK Bytča - MHáK Martin   7:2
09:40 - 10:20 h.:   A     HK AS Trenčín - ŠKH Agrokarpaty Pezinok   14:4
09:50 - 10:30 h.:   B     ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"   2:7
10:20 - 11:00 h.:   A     Športová akadémia Trenčín - SMF - HK Žilina   10:22
10:45 - 11:25 h.:   B     HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"
  0:21
11:25 - 12:05 h.:   B     MHáK Martin - ŠKP Bratislava   12:8
11:55 - 12:35 h.:   A     HC DAC Dunajská Streda "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   8:2
13:20 - 14:00 h.:   A     ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Športová akadémia Trenčín   7:11
14:00 - 14:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK AS Trenčín   10:3
14:25 - 15:05 h.:   B     HK Slovan Duslo Šaľa "A" - ŠKP Bratislava   26:4
15:05 - 15:45 h.:   B     MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "B"   10:3
15:20 - 16:00 h.:   A     SMF - HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda "A"   5:16
16:00 - 16:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠKH Agrokarpaty Pezinok   10:4
17:05 - 17:45 h.:   B     MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   4:18
17:20 - 18:00 h.:   A     HC DAC Dunajská Streda "A" - Športová akadémia Trenčín   29:2
18:00 - 18:40 h.:   A     HK AS Trenčín - SMF - HK Žilina   8:18
18:40 - 19:20 h.:   A     ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HC DAC Dunajská Streda "A"   6:23
19:20 - 20:00 h.:   A     SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   8:9


Priebežné tabuľky - základné skupiny - U12 - po 1. hracom dni

skupina A:

1. HC DAC Dunajská Streda "A"   4   4 0 0   76:15   + 61     8
2. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   4   3 0 1   31:23   + 8     6
3. SMF - HK Žilina   4   2 0 2   53:43   + 10     4
4. HK AS Trenčín   3   1 0 2   25:32   - 7     2
5. Športová akadémia Trenčín   3   1 0 2   23:58   - 35     2
6. ŠKH Agrokarpaty Pezinok   4   0 0 4   21:58   - 37     0

skupina B:

1. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   3   3 0 0   65:8   + 57     6
2. MHK Bytča   2   2 0 0   17:5   + 12
    4
3. MHáK Martin   3   1 0 2   18:33   - 15     2
4. HC DAC Dunajská Streda "B"   3   1 0 2   10:35   - 25     2
5. ŠKP Bratislava   3   0 0 3   16:45   - 29     0

 

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (ŠH pri SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:00 - 08:40 h.:   A     Športová akadémia Trenčín
- HK AS Trenčín     Rosinská
08:30 - 09:10 h.:   B     ŠKP Bratislava - MHK Bytča     Nám. mladosti 1
08:40 - 09:20 h.:   A     SMF - HK Žilina - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Rosinská
09:10 - 09:50 h.:   B     HC DAC Dunajská Streda "B" - MHáK Martin     Nám. mladosti 1
09:50 - 10:30 h.:   B     MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Nám. mladosti 1
10:00 - 10:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Športová akadémia Trenčín
    Rosinská
10:40 - 11:20 h.:   A     HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "A"     Rosinská
12:30 - 13:10 h.:         A3 - B3     Rosinská
13:10 - 13:50 h.:         A2 - B2     Rosinská
14:30 - 15:10 h.:         A1 - B1     Rosinská



U10 (dievčatá r. nar. 2010 a 2011)

účastníci turnaja:

HK AS Trenčín (SR)
MŠK - hádzaná Čadca (SR)
MHK Bytča (SR)
MHáK Martin (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)
HKM Šaľa "A" (SR) - chlapci
Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A" (SR) - chlapci
HKM Šaľa "B" (SR) - chlapci


Časový rozpis a výsledky turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (Telocvičňa Gymnázia Varšavská)

09:00 - 09:15 h.:
  HK AS Trenčín
- SMF - HK Žilina "A" (ch)   11:7
09:15 - 09:30 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - MŠK - hádzaná Čadca   23:4
09:30 - 09:45 h.:   MHK Bytča - SMF - HK Žilina   6:7
09:45 - 10:00 h.:   HK Slávia Partizánske - MHáK Martin   12:0
10:00 - 10:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   6:8
10:15 - 10:30 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - HKM Šaľa "B" (ch)   17:11
10:45 - 11:00 h.:   SMF - HK Žilina - HK AS Trenčín   7:11
11:00 - 11:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske   2:13
12:15 - 12:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MHK Bytča
  8:5
12:30 - 12:45 h.:   MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   2:9
12:45 - 13:00 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - SMF - HK Žilina   5:6
13:00 - 13:15 h.:   HK Slávia Partizánske - HKM Šaľa "B" (ch)   10:2
13:15 - 13:30 h.:   HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "B"
  9:8
13:30 - 13:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MŠK - hádzaná Čadca   12:1
13:45 - 14:00 h.:   MHK Bytča - MHáK Martin   3:5
14:00 - 14:15 h.:   HKM Šaľa "A" - HK Slávia Partizánske   12:8
14:15 - 14:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - SMF - HK Žilina "A" (ch)   11:4
14:30 - 14:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   2:12
14:45 - 15:00 h.:   MHáK Martin - HK AS Trenčín   2:8
15:00 - 15:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča   9:5
15:15 - 15:30 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"   7:6
15:30 - 15:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HKM Šaľa "A" (ch)   6:18
15:45 - 16:00 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - MHáK Martin   10:2
16:00 - 16:15 h.:   MHK Bytča - HKM Šaľa "B" (ch)   10:4
16:15 - 16:30 h.:   HK AS Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca   8:2
16:30 - 16:45 h.:   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   12:9
16:45 - 17:00 h.:   MHáK Martin - SMF - HK Žilina   5:7
17:00 - 17:15 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - MHK Bytča   17:4
17:15 - 17:30 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - SMF - HK Žilina "A" (ch)   1:7
17:30 - 17:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - HK AS Trenčín   5:14
17:45 - 18:00 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "A"   7:12
18:00 - 18:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Partizánske   5:8


Priebežná tabuľka - U10 - po 1. hracom dni:

1. HK AS Trenčín   6   6 0 0   57:26   + 31     12
2. HKM Šaľa "A" (ch)   5   5 0 0   87:33   + 54     10
3. HK Slávia Partizánske   6   5 0 1   63:30   + 33     8
4. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   7   4 0 3   66:50   + 16     8
5. SMF - HK Žilina   6   4 0 2   41:45   - 4     8
6. HK Slovan Duslo Šaľa "B"   6   3 0 3   46:39   + 7     6
7. SMF - HK Žilina "A" (ch)   4   1 0 3   28:27   + 1     4
8. MHáK Martin   6   1 0 5   16:49   - 33     2
9. MŠK - hádzaná Čadca   6   1 0 5   19:68   - 49     2
10. MHK Bytča   6   1 0 5   33:50   - 17     2
11. HKM Šaľa "B" (ch)   5   0 0 5   24:63   - 39     0

 

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (Telocvičňa Gymnázia Varšavská)

08:30 - 08:45 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "B"
- MHáK Martin     Varšavská
08:45 - 09:00 h.:   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske     Varšavská
09:00 - 09:15 h.:   SMF - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
09:15 - 09:30 h.:   HK AS Trenčín - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská
09:30 - 09:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch)
- HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
09:45 - 10:00 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča     Varšavská
10:00 - 10:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca
- HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
10:15 - 10:30 h.:   HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín     Varšavská
10:30 - 10:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - SMF - HK Žilina     Varšavská
10:45 - 11:00 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
11:00 - 11:15 h.:   MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
11:15 - 11:30 h.:   HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
12:15 - 12:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HKM Šaľa "B"     Varšavská
12:30 - 12:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - HK Slávia Partizánske     Varšavská
12:45 - 13:00 h.:   SMF - HK Žilina - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská
13:00 - 13:15 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     Varšavská
13:15 - 13:30 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - MHáK Martin     Varšavská
13:30 - 13:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
13:45 - 14:00 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
14:00 - 14:15 h.:   HK Slávia Partizánske - SMF - HK Žilina     Varšavská
14:15 - 14:30 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
14:30 - 14:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - MHK Bytča     Varšavská
14:45 - 15:00 h.:   MHáK Martin - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 3,26 MB)

(.xlsx, 33,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.