Nachádzaš sa tu:
11 aug 2020, 20:25
Ostatná aktualizácia: 20 aug 2020, 20:31
Prečítané: 520x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Staršie žiačky, mladšie žiačky a prípravka (minihádzaná) MHK Bytča sa v rámci prípravy na blížiacu sa novú sezónu zúčastnia počas nadchádzajúceho víkendu (15. - 16. 8. 2020) na 1. ročníku turnaja Mini Open Handball 2020. Rozlosovanie turnaja vám prinášame v článku. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme informovať.

MINI OPEN HANDBALL 2020


Dátum konania: 15. - 16. august 2020 (sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Športová hala pri Spojenej škole (SŠ), Rosinská cesta 4, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince) - hrajú skupina U12 dievčatá "A", U14 chlapci
Športová hala ZŠ V. Javorku, Vendelína Javorku 32, 010 01 Žilina (m.č. Hliny V) - hrajú skupina U12 chlapci, niektoré zápasy aj U14 chlapci a U14 dievčatá
Športová hala ZŠ Námestie mladosti 1, Námestie mladosti 3467/1, 010 15 Žilina (m.č. Hájik), SR - hrajú skupina U12 dievčatá "B", U14 dievčatá
Telocvičňa Gymnázium Varšavská, Varšavská 1, 010 08 Žilina (m.č. Vlčince) - U10 chlapci a dievčatá (minihádzaná)

Usporiadateľ: Slovan Malá Fatra - Hádzanársky klub Žilina

Kategórie:

U14 (r. nar. 2006 a 2007)
U12 (r. nar. 2008 a 2009)
U10 (r. nar. 2010 a 2011)

Pravidlá: Hrá sa podľa platných pravidiel IHF a súťažného poriadku SZH. V obrannej fáze hry je povolené používať priestorové obranné systémy alebo osobnú obranu všetkých hráčov.
TMK SZH a KM KZH zakazuje hrať počas turnaja kombinované obranné systémy 1+5, 2+4, 3+3 / t.j. zákaz osobného bránenia 1, 2, ..... 5 hráčov, povolené je len osobné bránenie všetkých hráčov/. Sankcie za nedodržanie nariadenia: progresívne trestanie realizačného tímu družstva, napomenutie, 2-minútové vylúčenie, červená karta-diskvalifikácia.

Lopty:

U14 - chlapci hrajú s loptami veľkosti č. 2, dievčatá hrajú s loptami veľkosti č. 1
U12 - chlapci a a dievčatá hrajú s loptami veľkosti č. 1
U10 - chlapci a dievčatá hrajú s gumennými loptami veľkosti č. 0

Hrací čas:

2 x 15 minút s prestávkou 2 minúty na výmenu strán. Na každý zápas budú delegovaní dvaja rozhodcovia. Na zápas môže nastúpiť maximálne 16 hráčov z jedného družstva, ktorí musia byť uvedení v zápise. Na zápas musí byť prítomný minimálne jeden, avšak maximálne štyria vedúci družstva, ktorí musia byť tiež uvedení v zápise. Počas turnaja sú povolené len priestorové obranné systémy alebo celoplošná osobná obrana

Zápasy v minihádzanej (U10) sa budú hrať 1 x 15 minút. Zápas bude rozhodovať jeden rozhodca. Na zápas môže nastúpiť maximálne 12 hráčov z jedného družstva.

Hrací systém:

Hrací systém bude zostavený podľa počtu prihlásených družstiev.

Súpiska:

Každé družstvo musí mať súpisku, ktorú odovzdá najneskôr v deň príchodu. Súpiska družstva obsahuje hráčov (-ky) ktorí podľa reglemetu môžu hrať za konkrétne družstvo prihláseného klubu s dátumom narodenia. Na súpiske musia byť uvedení členovia realizačného tímu. Súpisku je možné vyplniť na mieste registrácie. Odporúčame však poslať súpisku spolu s prihláškou na turnaj, pričom je možné uviesť, že sa jedná o predbežný menný zoznam účastníkov. Zjednodušíme tak proces ubytovania tímov a stravy.



U14 (dievčatá r. nar. 2006 a 2007)

účastníci turnaja:

MHK Bytča (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)
ŠKP Bratislava (SR)
MŠK - hádzaná Čadca (SR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)


Časový rozpis turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:20 - 09:00 h.:
  MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
09:00 - 09:40 h.:   SMF - HK Žilina - ŠKP Bratislava     V. Javorku
09:10 - 09:50 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MŠK - hádzaná Čadca     Nám. mladosti 1
10:20 - 11:00 h.:   MHK Bytča - SMF - HK Žilina     V. Javorku
12:05 - 12:45 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča      Nám. mladosti 1
12:35 - 13:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
13:45 - 14:25 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slávia Partizánske     Nám. mladosti 1
15:45 - 16:25 h.:   HK AS Trenčín - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti 1
16:25 - 17:05 h.:   HK Slávia Partizánske - MŠK - hádzaná Čadca
    Nám. mladosti 1
17:45 - 18:25 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa     Nám. mladosti 1
18:25 - 19:05 h.:   HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín     Nám. mladosti 1
18:50 - 19:30 h.:   ŠKP Bratislava - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
19:05 - 19:45 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča
    Nám. mladosti 1

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (ŠH ZŠ V. Javorku, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:20 - 09:00 h.:
  HK AS Trenčín
- HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
09:40 - 10:20 h.:   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa     V. Javorku
10:30 - 11:10 h.:   ŠKP Bratislava - MŠK - hádzaná Čadca     Nám. mladosti 1
11:10 - 11:50 h.:   HK AS Trenčín - SMF - HK Žilina     Nám. mladosti 1
12:50 - 13:30 h.:   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske     Nám. mladosti 1
13:30 - 14:10 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - SMF - HK Žilina     Nám. mladosti 1
14:10 - 14:50 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     Nám. mladosti 1
14:50 - 15:30 h.:   HK Slávia Partizánske - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti 1

 

U12 (dievčatá r. nar. 2008 - 2009)

účastníci turnaja:

ŠKH Agrokarpaty Pezinok (SR)   MHáK Martin (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)   HC DAC Dunajská Streda "B" (SR)
HC DAC Dunajská Streda "A" (SR)
  HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)   MHK Bytča (SR)
Športová akadémia Trenčín (SR)
  ŠKP Bratislava (SR)
HK AS Trenčín (SR)
  -


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:
ŠKH Agrokarpaty Pezinok   MHáK Martin
Slovan Malá Fatra - HK Žilina   HC DAC Dunajská Streda "B"
HC DAC Dunajská Streda "A"   HK Slovan Duslo Šaľa "A"
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   MHK Bytča
Športová akadémia Trenčín   ŠKP Bratislava
HK AS Trenčín   -

 

Časový rozpis turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (ŠH pri SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:30 - 09:10 h.:   B     MHK Bytča - MHáK Martin     Nám. mladosti 1
09:40 - 10:20 h.:   A     HK AS Trenčín - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Rosinská
09:50 - 10:30 h.:   B     ŠKP Bratislava - HC DAC Dunajská Streda "B"     Nám. mladosti 1
10:20 - 11:00 h.:   A     Športová akadémia Trenčín - SMF - HK Žilina     Rosinská
10:45 - 11:25 h.:   B     HC DAC Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"
    Nám. mladosti 1
11:25 - 12:05 h.:   B     MHáK Martin - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti 1
11:55 - 12:35 h.:   A     HC DAC Dunajská Streda "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Rosinská
13:20 - 14:00 h.:   A     ŠKH Agrokarpaty Pezinok - Športová akadémia Trenčín     Rosinská
14:00 - 14:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK AS Trenčín     Rosinská
14:25 - 15:05 h.:   B     HK Slovan Duslo Šaľa "A" - ŠKP Bratislava     Nám. mladosti 1
15:05 - 15:45 h.:   B     MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda "B"     Nám. mladosti 1
15:20 - 16:00 h.:   A     SMF - HK Žilina - HC DAC Dunajská Streda "A"     Rosinská
16:00 - 16:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Rosinská
17:05 - 17:45 h.:   B     MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Nám. mladosti 1
17:20 - 18:00 h.:   A     HC DAC Dunajská Streda "A" - Športová akadémia Trenčín     Rosinská
18:00 - 18:40 h.:   A     HK AS Trenčín - SMF - HK Žilina     Rosinská
18:40 - 19:20 h.:   A     ŠKH Agrokarpaty Pezinok - HC DAC Dunajská Streda "A"     Rosinská
19:20 - 20:00 h.:   A     SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Rosinská

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (ŠH pri SŠ Rosinská, ŠH ZŠ Námestie mladosti 1)

08:00 - 08:40 h.:   A     Športová akadémia Trenčín
- HK AS Trenčín     Rosinská
08:30 - 09:10 h.:   B     ŠKP Bratislava - MHK Bytča     Nám. mladosti 1
08:40 - 09:20 h.:   A     SMF - HK Žilina - ŠKH Agrokarpaty Pezinok     Rosinská
09:10 - 09:50 h.:   B     HC DAC Dunajská Streda "B" - MHáK Martin     Nám. mladosti 1
09:50 - 10:30 h.:   B     MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Nám. mladosti 1
10:00 - 10:40 h.:   A     HK Slovan Duslo Šaľa "B" - Športová akadémia Trenčín
    Rosinská
10:40 - 11:20 h.:   A     HK AS Trenčín - HC DAC Dunajská Streda "A"     Rosinská
12:30 - 13:10 h.:         A3 - B3     Rosinská
13:10 - 13:50 h.:         A2 - B2     Rosinská
14:30 - 15:10 h.:         A1 - B1     Rosinská



U10 (dievčatá r. nar. 2010 a 2011)

účastníci turnaja:

HK AS Trenčín (SR)
MŠK - hádzaná Čadca (SR)
MHK Bytča (SR)
MHáK Martin (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)
Slovan Malá Fatra - HK Žilina (SR)
HKM Šaľa "A" (SR) - chlapci
Slovan Malá Fatra - HK Žilina "A" (SR) - chlapci
HKM Šaľa "B" (SR) - chlapci


Časový rozpis turnaja:

sobota 15. august 2020 - 1. hrací deň (Telocvičňa Gymnázia Varšavská)

09:00 - 09:15 h.:
  HK AS Trenčín
- SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
09:15 - 09:30 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
09:30 - 09:45 h.:   MHK Bytča - SMF - HK Žilina     Varšavská
09:45 - 10:00 h.:   HK Slávia Partizánske - MHáK Martin     Varšavská
10:00 - 10:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
10:15 - 10:30 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
10:45 - 11:00 h.:   SMF - HK Žilina - HK AS Trenčín     Varšavská
11:00 - 11:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HK Slávia Partizánske     Varšavská
12:15 - 12:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - MHK Bytča
    Varšavská
12:30 - 12:45 h.:   MHáK Martin - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
12:45 - 13:00 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - SMF - HK Žilina     Varšavská
13:00 - 13:15 h.:   HK Slávia Partizánske - HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
13:15 - 13:30 h.:   HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "B"
    Varšavská
13:30 - 13:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
13:45 - 14:00 h.:   MHK Bytča - MHáK Martin     Varšavská
14:00 - 14:15 h.:   HKM Šaľa "A" - HK Slávia Partizánske     Varšavská
14:15 - 14:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
14:30 - 14:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
14:45 - 15:00 h.:   MHáK Martin - HK AS Trenčín     Varšavská
15:00 - 15:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča     Varšavská
15:15 - 15:30 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
15:30 - 15:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská
15:45 - 16:00 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - MHáK Martin     Varšavská
16:00 - 16:15 h.:   MHK Bytča - HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
16:15 - 16:30 h.:   HK AS Trenčín - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
16:30 - 16:45 h.:   HK Slávia Partizánske - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
16:45 - 17:00 h.:   MHáK Martin - SMF - HK Žilina     Varšavská
17:00 - 17:15 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - MHK Bytča     Varšavská
17:15 - 17:30 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
17:30 - 17:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - HK AS Trenčín     Varšavská
17:45 - 18:00 h.:   SMF - HK Žilina - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
18:00 - 18:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Slávia Partizánske     Varšavská

nedeľa 16. august 2020 - 2. hrací deň (Telocvičňa Gymnázia Varšavská)

08:30 - 08:45 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "B"
- MHáK Martin     Varšavská
08:45 - 09:00 h.:   MHK Bytča - HK Slávia Partizánske     Varšavská
09:00 - 09:15 h.:   SMF - HK Žilina - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
09:15 - 09:30 h.:   HK AS Trenčín - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská
09:30 - 09:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch)
- HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
09:45 - 10:00 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča     Varšavská
10:00 - 10:15 h.:   MŠK - hádzaná Čadca
- HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
10:15 - 10:30 h.:   HK Slávia Partizánske - HK AS Trenčín     Varšavská
10:30 - 10:45 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - SMF - HK Žilina     Varšavská
10:45 - 11:00 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
11:00 - 11:15 h.:   MHáK Martin - MŠK - hádzaná Čadca     Varšavská
11:15 - 11:30 h.:   HK AS Trenčín - HK Slovan Duslo Šaľa "A"     Varšavská
12:15 - 12:30 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HKM Šaľa "B"     Varšavská
12:30 - 12:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - HK Slávia Partizánske     Varšavská
12:45 - 13:00 h.:   SMF - HK Žilina - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská
13:00 - 13:15 h.:   MHK Bytča - HK AS Trenčín     Varšavská
13:15 - 13:30 h.:   HKM Šaľa "B" (ch) - MHáK Martin     Varšavská
13:30 - 13:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - SMF - HK Žilina "A" (ch)     Varšavská
13:45 - 14:00 h.:   HKM Šaľa "A" (ch) - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     Varšavská
14:00 - 14:15 h.:   HK Slávia Partizánske - SMF - HK Žilina     Varšavská
14:15 - 14:30 h.:   MŠK - hádzaná Čadca - HKM Šaľa "B" (ch)     Varšavská
14:30 - 14:45 h.:   SMF - HK Žilina "A" (ch) - MHK Bytča     Varšavská
14:45 - 15:00 h.:   MHáK Martin - HKM Šaľa "A" (ch)     Varšavská

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 3,26 MB)

(.xlsx, 33,8 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 5. kolo
sobota 26.09.2020 o 17:45 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


1. liga Mladšie dorastenky - 5. kolo

sobota 26.09.2020 o 16:00 hod.
MHK Bytča - HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. kolo
nedeľa 27.09.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 1. skupina
- zápasy 1. skupiny sú odložené!


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 2. kolo

sobota 03.10.2020 od 09:00 hod.
organizátor: LEHOTA POD VTÁČNIKOM
- 3. skupina


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.