Nachádzaš sa tu:
22 feb 2020, 07:59
Ostatná aktualizácia: 23 feb 2020, 21:38
Prečítané: 284x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 21. do nedele 23. februára 2020 sa družstvo mladších a starších žiačok účastní na prestížnom trojdňovom medzinárodnom turnaji Sladovňa Cup v Michalovciach. V článku vám prinášame výsledky z druhého hracieho dňa.

SLADOVŇA CUP 2020

MICHALOVCE, 21. - 23. 2. 2020


Dátum konania: 21. - 23. február 2020 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania:

Chemkostav ARÉNA, s.r.o.. K. Kuzmányho 24 071 01 Michalovce
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 071 01 Michalovce

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: mladšie žiačky (r. nar. 2007-2008), staršie žiačky (r. nar. 2005-2006)

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH.



Účastníci turnaja:

mladšie žiačky A13:   staršie žiačky A15:
Iuventa Michalovce 2008 A   Iuventa Michalovce
Štart Trebišov   UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)
MHK Bytča   HC Bardejov
Karpaty Užhorod (Ukr.)   MHK Bytča
Iuventa Michalovce 2007   ŠŠK Prešov
Sokol Kyjev (Ukr.)   Karpaty Užhorod
THA Martin   Sokol Kyjev
MKS Lublin (Poľ.)   THA Martin
Iuventa Michalovce 2008 B   -
UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)   -

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:


mladšie žiačky - A13 - hrané v Chemkostav aréne

Piatok 21. február 2020

Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 7:20
Iuventa Michalovce 2008 A - Štart Trebišov 18:11
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 2007 15:18
MHK Bytča - ŠŠK Prešov 8:16
Sokol Kyjev - THA Martin 18:8
MKS Lublin - Iuventa Michalovce 2008 B 26:5
UKS Koliber Zarzezce - MHK Bytča 10:15
Iuventa Michalovce 2007 - Sokol Kyjev 19:10
Iuventa Michalovce 2008 B - Zdjušor Užhorod 3:20
THA Martin - MKS Lublin 9:18
Štart Trebišov - ŠŠK Prešov 8:14
Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 22:3

Sobota 22. február 2020

MKS Lublin - Sokol Kyjev 17:14
Zdjušor Užhorod - THA Martin 12:3
MHK Bytča - Iuventa Michalovce 2008 A 14:15
UKS Koliber Zarzecze - Štart Trebišov 4:9
Iuventa Michalovce 2007 - MKS Lublin 17:11
THA Martin - Iuventa Michalovce 2008 B 17:7
Sokol Kyjev - Zdjušor Užhorod 11:12
ŠŠK Prešov - UKS Koliber Zarzecze 16:4
Štart Trebišov - MHK Bytča 8:12
THA Martin - Iuventa Michalovce 2007 7:28
Zdjušor Užhorod - MKS Lublin 14:9
Iuventa Michalovce 2008 B - Sokol Kyjev 11:4
ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce 2008 A 8:11

Konečná tabuľka A. skupina
1. Iuventa Michalovce 2007 10 bodov
2. Zdjušor Užhorod 8 bodov
3. MKS Lublin bodov
4. Sokol Kyjev 4 body
5. THA Martin 2 body
6. Iuventa Michalovce B 0 bodov

Konečná tabuľka B. skupina
1. Iuventa Michaloce 2008 A 8 bodov
2. ŠŠK Prešov 6 bodov
3. MHK Bytča 4 body
4. Štart Trebišov 2 body
5. UKS Koliber Zarzecze 0 bodov

Nedeľa 23. február 2020

Semifinále: Iuventa Michalovce 2007 - ŠŠK Prešov (9.00 hod.)
Semifinále: Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 2008 A (9.35 hod.)
O 9. miesto: THA Martin - UKS Koliber Zarzecze (10.10 hod.)
O 7. miesto: Sokol Kyjev - Štart Trebišov (10.45 hod.)
O 5. miesto: MHK Bytča - MKS Lublin (11.20 hod.)
Zápas o 3. miesto (11.55 hod.)
Slávnostné vyhodnotenie (13.15 hod.)


staršie žiačky - A15 - hrané v telocvični Gymnázia Pavla Horova

Piatok 21. február 2020

Iuventa Michalovce - UKS Koliber Zarzecze 25:6
ŠŠK Prešov - Zdjušor Užhorod 15:18
Sokol Kyjev - THA Martin 22:16
Iuventa Michalovce - HC Bardejov 20:12
Zdjušor Užhorod - UKS Koliber Zarzecze 37:7
MHK Bytča - Sokol Kyjev 21:17
THA Martin - ŠŠK Prešov 14:22
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 17:19
Sokol Kyjev - HC Bardejov 18:17
UKS Koliber Zarzecze - THA Martin 8:26
MHK Bytča - HC Bardejov 19:10

Sobota 22. február 2020

ŠŠK Prešov - MHK Bytča 16:16
Iuventa Michalovce - Sokol Kyjev 22:14
THA Martin - Zdjušor Užhorod 7:19
HC Bardejov - ŠŠK Prešov 19:24
MHK Bytča - Zarzecze 21:8
THA Martin - Iuventa Michalovce 22:19
ŠŠK Prešov - Sokol Kyjev 15:18
Zdjušor Užhorod - MHK Bytča 17:21
UKS Koliber Zarzecze - HC Bardejov 14:18
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov 13:25
MHK Bytča - THA Martin 14:7
All stars game tréneri - hráčky (18.00 hod.) - Chemkostav aréna

Nedeľa 23. február 2020

Sokol Kyjev - UKS Koliber Zarzecze (8.40 hod.)
HC Bardejov - Zdjušor Užhorod (9.20 hod.)
MHK Bytča - Iuventa Michalovce (10.00 hod.)
UKS Koliber Zarzecze - ŠŠK Prešov (10.40 hod.)
THA Martin - HC Bardejov (11.20 hod.)
Karpaty Užhorod - Sokol Kyjev (12.00 hod.)
Slávnostné vyhodnotenie (13.15 hod.) - Chemkostav aréna

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


1. liga Mladšie dorastenky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1)

sezóna 2019/2020 sa skončila.