Nachádzaš sa tu:
21 feb 2020, 07:56
Ostatná aktualizácia: 23 feb 2020, 21:40
Prečítané: 805x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 21. do nedele 23. februára 2020 sa družstvo mladších a starších žiačok účastní na prestížnom trojdňovom medzinárodnom turnaji Sladovňa Cup v Michalovciach. V článku vám prinášame výsledky z prvého hracieho dňa.

SLADOVŇA CUP 2020

MICHALOVCE, 21. - 23. 2. 2020


Dátum konania: 21. - 23. február 2020 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania:

Chemkostav ARÉNA, s.r.o.. K. Kuzmányho 24 071 01 Michalovce
Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 071 01 Michalovce

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: mladšie žiačky (r. nar. 2007-2008), staršie žiačky (r. nar. 2005-2006)

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH.



Účastníci turnaja:

mladšie žiačky A13:   staršie žiačky A15:
Iuventa Michalovce 2008 A   Iuventa Michalovce
Štart Trebišov   UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)
MHK Bytča   HC Bardejov
Karpaty Užhorod (Ukr.)   MHK Bytča
Iuventa Michalovce 2007   ŠŠK Prešov
Sokol Kyjev (Ukr.)   Karpaty Užhorod
THA Martin   Sokol Kyjev
MKS Lublin (Poľ.)   THA Martin
Iuventa Michalovce 2008 B   -
UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)   -

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:


mladšie žiačky - A13 - hrané v Chemkostav aréne

Piatok 21. február 2020

Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 7:20
Iuventa Michalovce 2008 A - Štart Trebišov 18:11
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 2007 15:18
MHK Bytča - ŠŠK Prešov 8:16
Sokol Kyjev - THA Martin 18:8
MKS Lublin - Iuventa Michalovce 2008 B 26:5
UKS Koliber Zarzezce - MHK Bytča 10:15
Iuventa Michalovce 2007 - Sokol Kyjev 19:10
Iuventa Michalovce 2008 B - Zdjušor Užhorod 3:20
THA Martin - MKS Lublin 9:18
Štart Trebišov - ŠŠK Prešov 8:14
Iuventa Michalovce 2008 B - Iuventa Michalovce 2007 22:3

Sobota 22. február 2020

MKS Lublin - Sokol Kyjev (8.35 hod.)
Zdjušor Užhorod - THA Martin (9.10 hod.)
MHK Bytča - Iuventa Michalovce 2008 A (9.45 hod.)
UKS Koliber Zarzecze - Štart Trebišov (10.20 hod.)
Iuventa Michalovce 2007 - MKS Lublin (10.55 hod.)
THA Martin - Iuventa Michalovce 2008 B (11.30 hod.)
Sokol Kyjev - Zdjušor Užhorod (12.05 hod.)
ŠŠK Prešov - UKS Koliber Zarzecze (12.40 hod.)
Štart Trebišov - MHK Bytča (13.15 hod.)
THA Martin - Iuventa Michalovce 2007 (13.50 hod.)
Zdjušor Užhorod - MKS Lublin (14.25 hod.)
Iuventa Michalovce 2008 B - Sokol Kyjev (15.00 hod.)
ŠŠK Prešov - Iuventa Michalovce 2008 A (15.35 hod.)

Nedeľa 23. február 2020

Semifinále (9.00 hod.)
Semifinále (9.35 hod.)
Zápas o 9. miesto (10.10 hod.)
Zápas o 7. miesto (10.45 hod.)
Zápas o 5. miesto (11.20 hod.)
Zápas o 3. miesto (11.55 hod.)
Finále (12.30 hod.)
Slávnostné vyhodnotenie (13.15 hod.)


staršie žiačky - A15 - hrané v telocvični Gymnázia Pavla Horova

Piatok 21. február 2020

Iuventa Michalovce - UKS Koliber Zarzecze 25:6
ŠŠK Prešov - Zdjušor Užhorod 15:18
Sokol Kyjev - THA Martin 22:16
Iuventa Michalovce - HC Bardejov 20:12
Zdjušor Užhorod - UKS Koliber Zarzecze 37:7
MHK Bytča - Sokol Kyjev 21:17
THA Martin - ŠŠK Prešov 14:22
Zdjušor Užhorod - Iuventa Michalovce 17:19
Sokol Kyjev - HC Bardejov 18:17
UKS Koliber Zarzecze - THA Martin 8:26
MHK Bytča - HC Bardejov 19:10

Sobota 22. február 2020

ŠŠK Prešov - MHK Bytča (9.20 hod.)
Iuventa Michalovce - Sokol Kyjev (10.00 hod.)
THA Martin - Zdjušor Užhorod (10.40 hod.)
HC Bardejov - ŠŠK Prešov (11.20 hod.)
MHK Bytča - Zarzecze (12.00 hod.)
THA Martin - Iuventa Michalovce (12.40 hod.)
ŠŠK Prešov - Sokol Kyjev (14.20 hod.)
Zdjušor Užhorod - MHK Bytča (15.00 hod.)
UKS Koliber Zarzecze - HC Bardejov (15.40 hod.)
Iuventa Michalovce - ŠŠK Prešov (16.15 hod.) - Chemkostav aréna
MHK Bytča - THA Martin (16.55 hod.) - Chemkostav aréna
All stars game tréneri - hráčky (18.00 hod.) - Chemkostav aréna

Nedeľa 23. február 2020

Sokol Kyjev - UKS Koliber Zarzecze (8.40 hod.)
HC Bardejov - Zdjušor Užhorod (9.20 hod.)
MHK Bytča - Iuventa Michalovce (10.00 hod.)
UKS Koliber Zarzecze - ŠŠK Prešov (10.40 hod.)
THA Martin - HC Bardejov (11.20 hod.)
Karpaty Užhorod - Sokol Kyjev (12.00 hod.)
Slávnostné vyhodnotenie (13.15 hod.) - Chemkostav aréna

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo
nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo

nedeľa 06.09.2020 o --:-- hod.
MHK Bytča - HC Sporta Hlohovec


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2020/2021 v príprave.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky

sezóna 2020/2021 v príprave.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.

 
MK ZA-TN - Minihádzaná (4+1)

sezóna 2020/2021 v príprave.