Nachádzaš sa tu:
04 jan 2020, 08:03
Ostatná aktualizácia: 09 jan 2020, 23:17
Prečítané: 1251x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť sa od piatka 3. do pondelka 6. januára 2020 zúčastnilo družstvo starších žiačok MHK Bytča na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji Hummel 4 Sport Cup v Prešove. Staršie žiačky Bytče si na turnaji v základnej B-skupine zmerali postupne svoje sily s rovesníčkami z metropoly Maďarska Budapešti, poľského Tarnówa, slovenského Bardejova, chorvátskeho Záhrebu a maďarského Balmazújvárosi. Bytčianky obsadili v základnej skupine druhé miesto a postúpili tak do semifinále, v ktorom nestačili na neskoršie víťazky z Ferencvárosu, ktorým podľahli 8:16. V boji o tretie miesto boli ich súperkami domáce hráčky Prešova, ktoré porazili 14:10 a z turnaja si tak odnášajú bronzové medaily a pohár. Zastúpenie mal klub MHK Bytča aj medzi individuálnymi oceneniami, keď najlepšou hráčkou sa stala Nikola Leštinová. Srdečne gratulujeme!

HUMMEL 4 SPORT CUP 2020

PREŠOV, 3. - 6. 1. 2020


Dátum konania: 3. - 6. január 2020 (piatok, sobota, nedeľa, pondelok)

Miesto konania: viaceré športoviská v meste Prešov a v Sabinove.

Usporiadatelia:

4 SPORT s.r.o. Jazdecká 13198/A, 080 01 Prešov, SR

PRO 4 SPORT Junior o.z. Jazdecká 13198/1A, 080 01 Prešov, SR

Kategórie:

U19 - starší dorastenci (r. nar. 2001/2002)
U17 - mladší dorastenci (r. nar. 2003/2004)
U15 - starší žiaci (r. nar. 2005/2006)
U13 - mladší žiaci (r. nar. 2007/2008)
A17 - mladšie dorastenky (r. nar. 2003/2004)
A15 - staršie žiačky (r. nar. 2005/2006)
A13 - mladšie žiačky (r. nar. 2007/2008)

Hracie časy:

U19 - 2 x 25 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out),
U17 - 2 x 17 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
U15 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-Out)
U13 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A17 - 2 x 17 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A15 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A13 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)

Pravidlá:

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH a podľa pravidiel špeciálne upravených organizátorom turnaja, ktoré budú tímom zaslané.

  • Tímy budú rozdelené do základných skupín podľa počtu prihlásených tímov a budú hrať podľa vopred určeného kľúča,
  • v rámci skupiny sa bude hrať systémom každý s každým, jednokolovo.


Účastníci turnaja - staršie žiačky (A15):

1. SC Bohumín 98 (ČR)
RK Trešnjevka Zagreb (Chor.)
Ferencváros FTC (Maď.)
XVI. Ker KMSE Budapest (Maď.)
Angyalföldi Sportiskola és DSE (Maď.)
Balmazújvárosi LSE (Maď.)
UKS Pantery Dopiewo (Poľ.)
MKS PM MPEC Tarnów (Poľ.)
UKS Dziewiątka Legnica (Poľ.)
ŠŠK SLŠ Prešov (SR)
HC Bardejov (SR)
MHK Bytča (SR)
ŠKP Bratislava (SR)


Zaradenie do skupín:

skupina A:   skupina B:
ŠŠK SLŠ Prešov   HC Bardejov
ŠKP Bratislava   MHK Bytča
Ferencváros FTC   XVI. Ker KMSE Budapest
Angyalföldi Sportiskola és DSE   Balmazújvárosi LSE
UKS Dziewiątka Legnica   MKS PM MPEC Tarnów
UKS Pantery Dopiewo   RK Trešnjevka Zagreb
1. SC Bohumín 98   -


Časový rozpis turnaja - staršie žiačky (A15):


Sobota 4. január 2020 - prvý hrací deň

1.   o 08:35 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - ŠŠK SLŠ Prešov   9:19   MŠH Sabinov
2.   o 09:10 h.:   A   Ferencváros FTC - ŠKP Bratislava   19:4   MŠH Sabinov
3.   o 09:45 h.:
  A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - UKS Dziewiątka Legnica   19:6   MŠH Sabinov
4.   o 10:20 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - 1. SC Bohumín 98   10:11   MŠH Sabinov
5.   o 10:55 h.:
  A   ŠŠK SLŠ Prešov - Ferencváros FTC   3:22   MŠH Sabinov
6.   o 11:30 h.:
  A   ŠKP Bratislava
- Angyalföldi Sportiskola és DSE   7:18   MŠH Sabinov
7.   o 12:05 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - UKS Pantery Dopiewo   14:11   MŠH Sabinov
8.   o 12:40 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - Ferencváros FTC   7:24   MŠH Sabinov
9.   o 13:15 h.:
  A   ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov   12:20   MŠH Sabinov
10.   o 17:20 h.:   A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - UKS Pantery Dopiewo   20:6   MŠH Sabinov
11.   o 17:55 h.:   A   Ferencváros FTC - UKS Dziewiątka Legnica   21:8   MŠH Sabinov
12.   o 08:35 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - MKS PM MPEC Tarnów   14:5   ŠH ZŠ Sibírska
13.   o 09:10 h.:   B   MHK Bytča - XVI. Ker KMSE Budapest   16:13   ŠH ZŠ Sibírska
14.   o 10:20 h.:   B   HC Bardejov - Balmazújvárosi LKS   6:14   ŠH ZŠ Sibírska
15.   o 10:55 h.:   B   MHK Bytča - MKS PM MPEC Tarnów   19:8   ŠH ZŠ Sibírska
16.   o 12:05 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - HC Bardejov   11:15   ŠH ZŠ Sibírska
17.   o 12:40 h.:   B   Balmazújvárosi LKS - RK Trešnjevka Zagreb   16:17   ŠH ZŠ Sibírska
18.   o 13:50 h.:   B   HC Bardejov - MHK Bytča   10:19   ŠH ZŠ Sibírska
19.   o 14:25 h.:   B   MKS PM MPEC Tarnów - Balmazújvárosi LKS   7:17   ŠH ZŠ Sibírska
20.   o 15:35 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - XVI. Ker KMSE Budapest   20:13   ŠH ZŠ Sibírska
21.   o 16:20 h.:   B   MKS PM MPEC Tarnów - HC Bardejov   14:14   ŠH ZŠ Sibírska

16:30 - 17:30 h.: slávnostné otvorenie turnaja.


Priebežné tabuľky - základná časť - po prvom hracom dni

skupina A:

1. Ferencváros FTC   4   4 0 0   86:22   + 64   8
2. Angyalföldi Sportiskola és DSE   3   3 0 0   57:19   + 38   6
3. ŠŠK SLŠ Prešov   3   2 0 1   42:43   - 1   4
4. UKS Dziewiątka Legnica   3   1 0 2   28:51   - 23   2
5. 1. SC Bohumín 98   3   1 0 2   27:53   - 26   2
6. UKS Pantery Dopiewo   3   0 0 3   27:45   - 18   0
7. ŠKP Bratislava   3   0 0 3   23:57   - 34   0

skupina B:

1. MHK Bytča   3   3 0 0   54:31   + 23
  6
2. RK Trešnjevka Zagreb   3   3 0 0   51:34   + 17   6
3. Balmazújvárosi LSE   3   2 0 1   47:30   + 17   4
4. HC Bardejov   4   1 1 2   45:58   - 13   3
5. MKS PM MPEC Tarnów   4   0 1 3   34:64   - 30   1
6. XVI. Ker KMSE Budapest   3   0 0 3   37:51   - 14   0


Nedeľa 5. január 2020 - druhý hrací deň

22.   o 08:00 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - Angyalföldi Sportiskola és DSE   4:14   ŠH Nábrežná
23.   o 08:35 h.:   A   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Pantery Dopiewo   12:14   ŠH ZŠ Sibírska
24.   o 09:10 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - ŠKP Bratislava   14:7   ŠH ZŠ Sibírska
25.   o 11:30 h.:
  A   Ferencváros FTC - Angyalföldi Sportiskola és DSE   19:10   ŠH ZŠ Sibírska
26.   o 12:40 h.:
  A   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Dziewiątka Legnica   16:11   ŠH ZŠ Sibírska
27.   o 14:25 h.:
  A   ŠKP Bratislava - 1. SC Bohumín 98   9:10   ŠH ZŠ Sibírska
28.   o 15:00 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - Ferencváros FTC   11:25   ŠH ZŠ Sibírska
29.   o 16:10 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - 1. SC Bohumín 98   13:8   ŠH ZŠ Sibírska
30.   o 16:45 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - ŠKP Bratislava   21:6   ŠH ZŠ Sibírska
31.   o 17:55 h.:   A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - ŠŠK SLŠ Prešov   11:12   ŠH ZŠ Sibírska
32.   o 08:00 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - Balmazújvárosi LKS   19:15   SŠ Ľ. Podjavorinskej
33.   o 10:20 h.:   B   MHK Bytča - RK Trešnjevka Zagreb   10:12   ŠH ZŠ Sibírska
34.   o 13:50 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - MKS PM MPEC Tarnów   17:9   ŠH ZŠ Sibírska
35.   o 15:35 h.:   B   Balmazújvárosi LKS - MHK Bytča   10:17   ŠH ZŠ Sibírska
36.   o 17:20 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - HC Bardejov   15:7   ŠH ZŠ Sibírska


Konečné tabuľky - základná časť - po druhom hracom dni

skupina A:

1. Ferencváros FTC   6   6 0 0   130:43   + 87   12
2. ŠŠK SLŠ Prešov   6   4 0 2   82:79   + 3   8
3. Angyalföldi Sportiskola és DSE   6   4 0 2   92:54   + 38   8
4. UKS Dziewiątka Legnica   6   3 0 3   66:82   - 16   6
5. 1. SC Bohumín 98   6   2 0 4   49:89   - 40   4
6. UKS Pantery Dopiewo   6   2 0 4   73:88   - 15   4
7. ŠKP Bratislava   6   0 0 6   45:102   - 56   0

skupina B:

1. RK Trešnjevka Zagreb   5   5 0 0   78:51   + 27   10
2. MHK Bytča   5   4 0 1   81:53   + 28   8
3. Balmazújvárosi LSE   5   2 0 3   72:66   + 6   4
4. XVI. Ker KMSE Budapest   5   2 0 3   73:75   - 2   4
5. HC Bardejov   5   1 1 3   52:73   - 21   3
6. MKS PM MPEC Tarnów   5   0 1 4   43:81   - 38   1


Pondelok 6. január 2020 - tretí hrací deň

semifinále:

N1   o 07:40 h.:
  A2 ŠŠK SLŠ Prešov - B1 RK Trešnjevka Zagreb   13:20   ŠH ZŠ Sibírska
N2   o 08:15 h.:   B2 MHK Bytča
- A1 Ferencváros FTC   8:16   ŠH ZŠ Sibírska

o 11. miesto:

N3   o 08:50 h.:
  A6 UKS Pantery Dopiewo - B6 MKS PM MPEC Tarnów   11:18   ŠH ZŠ Sibírska

o 9. miesto:

N4   o 09:25 h.:
  A5 1. SC Bohumín 98 - B5 HC Bardejov   9:20   ŠH ZŠ Sibírska

o 7. miesto:

N5   o 10:00 h.:
  A4 UKS Dziewiątka Legnica - B4 Balmazújvárosi LKS   19:6   ŠH ZŠ Sibírska

o 5. miesto:

N6   o 10:35 h.:
  A3 Angyalföldi Sportiskola és DSE - B3 XVI. Ker KMSE Budapest    13:7   ŠH ZŠ Sibírska

o 3. miesto:

N7   o 12:55 h.:
  P N1 ŠŠK SLŠ Prešov - P N2 MHK Bytča   10:14   ŠH ZŠ Sibírska

finále:

N8   o 13:30 h.:
  V N1 RK Trešnjevka Zagreb  - V N2 Ferencváros FTC    10:16   ŠH ZŠ Sibírska

16:30 - 17:30 h.: slávnostné ukončenie turnaja.


Individuálne ocenenia - staršie žiačky (A15)

Najlepšia brankárka:
Najlepšia hráčka: Leštinová Nikola (MHK Bytča)
Najlepšia strelkyňa:

 

 

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.pdf, 1,79 MB)

(.pdf, 227 kB)

(.xlsx, 15,6 kB)

 


Fotogaléria - Hummel 4 Sport Cup 2020 - stžky - oceňovanie hráčok MHK Bytča a najlepšej hráčky (Viktor Z)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
víkend 15. - 16.02.2020
MŠK Vranov nad Topľou - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo

víkend 15. - 16.02.2020
MŠK Vranov nad Topľou - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 17. + 18. kolo
víkend 14. - 15.03.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. turnaj

sobota 25.01.2020 od 08:00 hod.
organizátor: THA MARTIN