Nachádzaš sa tu:
30 dec 2019, 19:07
Ostatná aktualizácia: 03 jan 2020, 20:39
Prečítané: 450x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť vycestuje v piatok 3. januára 2020 družstvo starších žiačok MHK Bytča na štvordňový prestížny medzinárodný prípravný turnaj Hummel 4 Sport Cup do Prešova. Staršie žiačky Bytče si na turnaji v základnej B-skupine zmerajú postupne svoje sily s rovesníčkami z metropoly Maďarska Budapešti, poľského Tarnówa, slovenského Bardejova, chorvátskeho Záhrebu a maďarského Balmazújvárosi. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme priebežne informovať.

HUMMEL 4 SPORT CUP 2020

PREŠOV, 3. - 6. 1. 2020


Dátum konania: 3. - 6. január 2020 (piatok, sobota, nedeľa, pondelok)

Miesto konania: viaceré športoviská v meste Prešov a v Sabinove.

Usporiadatelia:

4 SPORT s.r.o. Jazdecká 13198/A, 080 01 Prešov, SR

PRO 4 SPORT Junior o.z. Jazdecká 13198/1A, 080 01 Prešov, SR

Kategórie:

U19 - starší dorastenci (r. nar. 2001/2002)
U17 - mladší dorastenci (r. nar. 2003/2004)
U15 - starší žiaci (r. nar. 2005/2006)
U13 - mladší žiaci (r. nar. 2007/2008)
A17 - mladšie dorastenky (r. nar. 2003/2004)
A15 - staršie žiačky (r. nar. 2005/2006)
A13 - mladšie žiačky (r. nar. 2007/2008)

Hracie časy:

U19 - 2 x 25 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out),
U17 - 2 x 17 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
U15 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-Out)
U13 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A17 - 2 x 17 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A15 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)
A13 - 2 x 15 min (1 min prestávka; 1 min vylúčenie; bez Team Time-out)

Pravidlá:

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH a podľa pravidiel špeciálne upravených organizátorom turnaja, ktoré budú tímom zaslané.

  • Tímy budú rozdelené do základných skupín podľa počtu prihlásených tímov a budú hrať podľa vopred určeného kľúča,
  • v rámci skupiny sa bude hrať systémom každý s každým, jednokolovo.


Účastníci turnaja - staršie žiačky (A15):

1. SC Bohumín 98 (ČR)
RK Trešnjevka Zagreb (Chor.)
Ferencváros FTC (Maď.)
XVI. Ker KMSE Budapest (Maď.)
Angyalföldi Sportiskola és DSE (Maď.)
Balmazújvárosi LSE (Maď.)
UKS Pantery Dopiewo (Poľ.)
MKS PM MPEC Tarnów (Poľ.)
UKS Dziewiątka Legnica (Poľ.)
ŠŠK SLŠ Prešov (SR)
HC Bardejov (SR)
MHK Bytča (SR)
ŠKP Bratislava (SR)


Zaradenie do skupín:

skupina A:   skupina B:
ŠŠK SLŠ Prešov   HC Bardejov
ŠKP Bratislava   MHK Bytča
Ferencváros FTC   XVI. Ker KMSE Budapest
Angyalföldi Sportiskola és DSE   Balmazújvárosi LSE
UKS Dziewiątka Legnica   MKS PM MPEC Tarnów
UKS Pantery Dopiewo   RK Trešnjevka Zagreb
1. SC Bohumín 98   -


Časový rozpis turnaja - staršie žiačky (A15):


Sobota 4. január 2020 - prvý hrací deň

1.   o 08:35 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - ŠŠK SLŠ Prešov       MŠH Sabinov
2.   o 09:10 h.:   A   Ferencváros FTC - ŠKP Bratislava       MŠH Sabinov
3.   o 09:45 h.:
  A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - UKS Dziewiątka Legnica       MŠH Sabinov
4.   o 10:20 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - 1. SC Bohumín 98       MŠH Sabinov
5.   o 10:55 h.:
  A   ŠŠK SLŠ Prešov - Ferencváros FTC       MŠH Sabinov
6.   o 11:30 h.:
  A   ŠKP Bratislava
- Angyalföldi Sportiskola és DSE       MŠH Sabinov
7.   o 12:05 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - UKS Pantery Dopiewo       MŠH Sabinov
8.   o 12:40 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - Ferencváros FTC       MŠH Sabinov
9.   o 13:15 h.:
  A   ŠKP Bratislava - ŠŠK SLŠ Prešov       MŠH Sabinov
10.   o 17:20 h.:   A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - UKS Pantery Dopiewo       MŠH Sabinov
11.   o 17:55 h.:   A   Ferencváros FTC - UKS Dziewiątka Legnica       MŠH Sabinov
12.   o 08:35 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - MKS PM MPEC Tarnów       ŠH ZŠ Sibírska
13.   o 09:10 h.:   B   MHK Bytča - XVI. Ker KMSE Budapest       ŠH ZŠ Sibírska
14.   o 10:20 h.:   B   HC Bardejov - Balmazújvárosi LKS       ŠH ZŠ Sibírska
15.   o 10:55 h.:   B   MHK Bytča - MKS PM MPEC Tarnów       ŠH ZŠ Sibírska
16.   o 12:05 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - HC Bardejov       ŠH ZŠ Sibírska
17.   o 12:40 h.:   B   Balmazújvárosi LKS - RK Trešnjevka Zagreb       ŠH ZŠ Sibírska
18.   o 13:50 h.:   B   HC Bardejov - MHK Bytča       ŠH ZŠ Sibírska
19.   o 14:25 h.:   B   MKS PM MPEC Tarnów - Balmazújvárosi LKS       ŠH ZŠ Sibírska
20.   o 15:35 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - XVI. Ker KMSE Budapest       ŠH ZŠ Sibírska
21.   o 16:20 h.:   B   MKS PM MPEC Tarnów - HC Bardejov       ŠH ZŠ Sibírska

16:30 - 17:30 h.: slávnostné otvorenie turnaja.


Nedeľa 5. január 2020 - druhý hrací deň

22.   o 08:00 h.:
  A   1. SC Bohumín 98 - Angyalföldi Sportiskola és DSE       ŠH Nábrežná
23.   o 08:35 h.:   A   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Pantery Dopiewo       ŠH ZŠ Sibírska
24.   o 09:10 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - ŠKP Bratislava       ŠH ZŠ Sibírska
25.   o 11:30 h.:
  A   Ferencváros FTC - Angyalföldi Sportiskola és DSE       ŠH ZŠ Sibírska
26.   o 12:40 h.:
  A   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Dziewiątka Legnica       ŠH ZŠ Sibírska
27.   o 14:25 h.:
  A   ŠKP Bratislava - 1. SC Bohumín 98       ŠH ZŠ Sibírska
28.   o 15:00 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - Ferencváros FTC       ŠH ZŠ Sibírska
29.   o 16:10 h.:
  A   UKS Dziewiątka Legnica - 1. SC Bohumín 98       ŠH ZŠ Sibírska
30.   o 16:45 h.:
  A   UKS Pantery Dopiewo - ŠKP Bratislava       ŠH ZŠ Sibírska
31.   o 17:55 h.:   A   Angyalföldi Sportiskola és DSE - ŠŠK SLŠ Prešov       ŠH ZŠ Sibírska
32.   o 08:00 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - Balmazújvárosi LKS       SŠ Ľ. Podjavorinskej
33.   o 10:20 h.:   B   MHK Bytča - RK Trešnjevka Zagreb       ŠH ZŠ Sibírska
34.   o 13:50 h.:   B   XVI. Ker KMSE Budapest - MKS PM MPEC Tarnów       ŠH ZŠ Sibírska
35.   o 15:35 h.:   B   Balmazújvárosi LKS - MHK Bytča       ŠH ZŠ Sibírska
36.   o 17:20 h.:   B   RK Trešnjevka Zagreb - HC Bardejov       ŠH ZŠ Sibírska


Pondelok 6. január 2020 - tretí hrací deň

semifinále:

N1   o 07:40 h.:
  A2 - B1       ŠH ZŠ Sibírska
N2   o 08:15 h.:   B2 - A1       ŠH ZŠ Sibírska

o 11. miesto:

N3   o 08:50 h.:
  A6 - B6       ŠH ZŠ Sibírska

o 9. miesto:

N4   o 09:25 h.:
  A5 - B5       ŠH ZŠ Sibírska

o 7. miesto:

N5   o 10:00 h.:
  A4 - B4       ŠH ZŠ Sibírska

o 5. miesto:

N6   o 10:35 h.:
  A3 - B3       ŠH ZŠ Sibírska

o 3. miesto:

N7   o 12:55 h.:
  P N1 - P N2       ŠH ZŠ Sibírska

finále:

N8   o 13:30 h.:
  V N1 - V N2       ŠH ZŠ Sibírska

16:30 - 17:30 h.: slávnostné ukončenie turnaja.

 

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.pdf, 1,79 MB)

(.pdf, 227 kB)

(.xlsx, 15,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Staršie dorastenky - 12. kolo
víkend 15. - 16.02.2020
MŠK Vranov nad Topľou - MHK Bytča


1. liga Mladšie dorastenky - 12. kolo

víkend 15. - 16.02.2020
MŠK Vranov nad Topľou - MHK Bytča


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 17. + 18. kolo
víkend 14. - 15.03.2020
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
2. skupina.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. turnaj

sobota 25.01.2020 od 08:00 hod.
organizátor: THA MARTIN