Nachádzaš sa tu:
15 sep 2019, 21:20
Ostatná aktualizácia: 21 sep 2019, 22:32
Prečítané: 290x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Vzhľadom na nečakané odstúpenie starších žiačok MHáK Martin z krajskej súťaže vám nasledujúcom článku prinášame aktualizované vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok v sezóne 2019/2020.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. + 2. kolo: 07. - 08.09.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

301 AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.                             21:17 (13:10)
302 AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.                       30:30 (13:19)
303 AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.                              24:10 (14:3)
304 AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.                       15:27 (10:14)
305 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"                          36:21 (14:5)

2. skupina - THA Martin

306 THA Martin - MŠK Čadca                                     31:15 (17:8)
307 Partizánske - MHK Bytča                                    dohrávka
308 THA Martin - MHK Bytča                                    12:24 (8:13)
309 Partizánske - MŠK Čadca                                      dohrávka
310 THA Martin - Partizánske                                       dohrávka


3. + 4. kolo: 21. - 22.09.2019

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

311 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
312 MHK Bytča - AS Trenčín "A"
313 MHK Bytča - AS Trenčín "B"
314 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
315 MŠK Čadca - MHK Bytča

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

316 Lehota p. Vt. - THA Martin
317 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
318 Bánovce n. Bebr. - THA Martin
319 Lehota p. Vt. - Partizánske
320 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.


5. + 6. kolo: 05. - 06.10.2019

1. skupina - THA Martin

321 THA Martin - AS Trenčín "B"
322 Partizánske - AS Trenčín "A"                                 15:27 (6:15)
323 THA Martin - AS Trenčín "A"
324 Partizánske - AS Trenčín "B"                                  15:17 (9:9)

2. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

325 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
326 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
327 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
328 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
329 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.


7. + 8. kolo: 19. - 20.10.2019

1. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

330 Partizánske - AS Trenčín "B"
331 THA Martin - AS Trenčín "A"
332 THA Martin - AS Trenčín "B"
333 Partizánske - AS Trenčín "A"
334 Partizánske - THA Martin

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

335 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
336 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.
337 MHK Bytča - Lehota p. Vt.
338 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.


9. + 10. kolo: 09. - 10.11.2019

1. skupina - MHK Bytča

339 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
340 MHK Bytča - AS Trenčín "A"
341 MHK Bytča - AS Trenčín "B"
342 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
343 MHK Bytča - MŠK Čadca

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

344 Partizánske - Lehota p. Vt.
345 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
346 THA Martin - Lehota p. Vt.
347 Partizánske - Bánovce n. Bebr.


11. + 12. kolo: 23. - 24.11.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

348 AS Trenčín "B" - Partizánske
349 AS Trenčín "A" - THA Martin
350 AS Trenčín "A" - Partizánske
351 AS Trenčín "B" - THA Martin
352 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

353 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
354 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
355 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
356 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca


13. + 14. kolo: 30.11. - 01.12.2019

1. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

357 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
358 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
359 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
360 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"

2. skupina - MHK Bytča

361 MŠK Čadca - Partizánske
362 MHK Bytča  THA Martin
363 MHK Bytča - Partizánske
364 MŠK Čadca - THA Martin


15. + 16. kolo: 07. - 08.12.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

365 AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
366 AS Trenčín "A" - MHK Bytča
367 AS Trenčín "B" - MHK Bytča
368 AS Trenčín "A" - MŠK Čadca

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

369 Partizánske - Lehota p. Vt.
370 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
371 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
372 THA Martin - Lehota p. Vt.


Jarná časť:

17. + 18. kolo: 14. - 15.03.2020

1. skupina - THA Martin

373 THA Martin - AS Trenčín "B"
374 Partizánske - AS Trenčín "A"
375 THA Martin - AS Trenčín "A"
376 Partizánske - AS Trenčín "B"
377 THA Martin - Partizánske

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

378 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
379 MHK Bytča - Lehota p. Vt.
380 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.
381 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
382 MŠK Čadca - MHK Bytča


19. + 20. kolo: 28. - 29.03.2020

1. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

383 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
384 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
385 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
386 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"
387 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.

2. skupina - MHK Bytča

388 MŠK Čadca - THA Martin
389 MHK Bytča - Partizánske
390 MHK Bytča - THA Martin
391 MŠK Čadca - Partizánske


21. + 22. kolo: 18. - 19.04.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

392 AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
393 AS Trenčín "A" - MHK Bytča
394 AS Trenčín "B" - MHK Bytča
395 AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
396 AS Trenčín "B" - AS Trenčín "A"

2. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

397 Partizánske - Lehota p. Vt.
398 THA Martin - Bánovce n. Bebr.
399 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
400 THA Martin - Lehota p. Vt.
401 Partizánske - THA Martin


23. + 24. kolo: 02. - 03.05.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

402 AS Trenčín "B" - Partizánske
403 AS Trenčín "A" - THA Martin
404 AS Trenčín "A" - Partizánske
405 AS Trenčín "B" - THA Martin
406 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

407 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
408 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
409 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
410 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca


Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 11. + 12. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.


Termíny ČSPL 2019/2020:

14. - 15.12. 2019 - organizuje ČR
25. - 26.01. 2020 - organizuje SR
29.02. - 01.03. 2020 - organizuje PL

- turnaje sú jednodňové.

 

Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÝ TURNAJ: 16. - 17. máj 2020 a 30. - 31. máj 2020

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) - 13. - 14. jún 2020

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 99,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo
sobota 26.10.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo

sobota 26.10.2019 o 13:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. kolo

sobota 26.10.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 9 + 10. kolo
víkend 09. - 10.11.2019
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sobota 09.10.2019 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.