Nachádzaš sa tu:
14 sep 2019, 08:35
Ostatná aktualizácia: 16 okt 2019, 20:49
Prečítané: 603x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Milí priaznivci hádzanej, v tomto článku Vám prinášame aktuálne výsledky 1. kola najvyšších súťaží mladších a starších dorasteniek a 1. kola prvej ženskej ligy. Zo žiackych kategórii sa predstavili v akcii mladšie žiačky, keď hostiteľmi zápasov 1. kola krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja mladších žiačok boli Trenčín (1. skupina), Žilina (2. skupina) a Lehota pod Vtáčnikom (3. skupina).

PROGRAM A VÝSLEDKY:



1. LIGA MLADŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 14. - 15.09.2019

8A-1 Šaľa - ŠŠK Prešov                                                       16:14 (7:10)
8A-2 MHK Bytča - Vranov                                                  26:23 (14:12)
8A-3 Bánovce/Partizánske - Hlohovec/Nitra                            41:16 (18:8)
8A-4 Dráb. Košice - ŠKP Bratislava                                      33:25 (17:10)
8A-5 MŠK Dun. Streda - Trenčín                                          37:28 (16:10)
8A-6 Stupava - Michalovce                                                  32:22 (15:14)

 



1. LIGA STARŠIE DORASTENKY:

1. kolo: 14. - 15.09.2019

7A-1 Šaľa - ŠŠK Prešov                                                      29:25 (13:17)
7A-2 MHK Bytča - Vranov                                                  28:26 (12:16)
7A-3 Bánovce/Partizánske - Hlohovec/Nitra                           40:28 (20:15)
7A-4 Dráb. Košice - ŠKP Bratislava                                       13:31 (7:15)
7A-5 MŠK Dun. Streda - Trenčín                                           18:13 (12:7)
7A-6 Stupava - Michalovce                                                    20:21 (8:12)

 


 

1. LIGA ŽENY:

1. kolo: 14. - 15.09.2019

2A-1 Nesvady - Zlatná na Ostrove                                  26:24 (14:12)
2A-2 Sereď - ŠKP Bratislava                                          29:19 (16:11)
2A-3 Topoľčany - Partizánske                                        26:24 (15:10)
2A-4 Bern. Košice - Močenok                                         30:15 (15:3)
2A-5 Šurany - Stupava                                                  29:28 (13:14)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - MLADŠIE ŽIAČKY:

1. kolo: 14. - 15.09.2019

1. skupina - HK AS Trenčín (hralo sa v sobotu 14.09.2019 v MŠH)

501 voľno* - AS Trenčín "B"
502 AS Trenčín "A" - Partizánske                                30:18 (17:8)
503 voľno* - AS Trenčín "A"
504 AS Trenčín "B" - Partizánske                                 2:27 (1:15)
505 voľno* - Partizánske

2. skupina - Slovan Malá Fatra - HK Žilina (hralo sa v nedeľu 15.09.2019 v telocvični ZŠ na Hájiku)

506 SMF Žilina - MHK Bytča "B"                                 2:19 (0:10)
507 MŠK Čadca - MHK Bytča "A"                                9:15 (6:7)
508 SMF Žilina - MHK Bytča "A"                                 3:19 (2:11)
509 MŠK Čadca - MHK Bytča "B"                                9:18 (7:10)
510 SMF Žilina - MŠK Čadca                                         5:21 (2:9)

3. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hralo sa v nedeľu 15.09.2019 na ihrisku pri ZŠ)

511 Lehota p. Vt. - MHáK Martin                                    25:3 (13:1)
512 Bánovce n. Bebr. - THA Martin                                 13:6 (6:5)
513 Lehota p. Vt. - THA Martin                                      28:5 (15:2)
514 Bánovce n. Bebr. - MHáK Martin                              16:1 (5:0)

 



MAJSTROVSTVÁ ZA - TN KRAJA - STARŠIE ŽIAČKY:


3. + 4. kolo je na programe cez víkend 21. - 22.09.2019, hostiteľmi zápasov sú MŠK - hádzaná Čadca (hrá sa v nedeľu 22.09.2019 v MŠH /býv. hala Pratex-u/ v Čadci) a TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom (hrá sa v sobotu 21.09.2019 na ihrisku pri ZŠ v Lehote pod Vtáčnikom).

 

 

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo
sobota 26.10.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo

sobota 26.10.2019 o 13:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. kolo

sobota 26.10.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 9 + 10. kolo
víkend 09. - 10.11.2019
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sobota 09.10.2019 od 09:00 hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.