Nachádzaš sa tu:
27 aug 2019, 19:43
Ostatná aktualizácia: 31 aug 2019, 19:01
Prečítané: 509x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Mladšie žiačky a mladšie dorastenky MHK Bytča sa v rámci prípravy na blížiaciu sa novú sezónu zúčastnia počas nadchádzajúceho víkendu (30.8. - 1.9. 2019) na 2. ročníku medzinárodného dievčenskeho turnaja Stupava Cup v Stupave. Rozlosovanie turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch vás budeme informovať.

Stupava Cup 2019


Dátum konania: 30. august - 01. september 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Školská športová hala. Školská ulica 2 900 31 Stupava, SR
Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava, SR
Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky, SR

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava

Kategórie: mladšie žiačky (r. nar. 2007, 2008 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2005, 2006 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2003, 2004 a mladšie)

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: mladšie žiačky (U12) - 2 x 13 min., staršie žiačky (U14) - 2 x 15 min., mladšie dorastenky (U16) - 2 x 17 min.


Mladšie žiačky (U 12)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A" (SR)   HK Hodonín (ČR)
HC Tatran Stupava "B" (SR)   DDM Strážnice (ČR)
HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)   ŠKP Bratislava (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)   Hypo Niederösterreich Wien (Rak.)
HC Zlín "A" (ČR)   MHK Bytča (SR)
HC Zlín "B" (ČR)   MŠK Dunajská Streda (SR)
DHC Plzeň (ČR)   ZW Handball Wiener Neustadt (Rak.)
TJ Tatran Bohunice Brno (ČR)   MHáK Martin (SR)
RK Buzet (Chorv.)   ŽRK Izola (Slov.)
WAT Atzgersdorf Wien (Rak.)   HK AS Trenčín (SR)
MŠO Štúrovo (SR)   UHC Korneuburg (Rak.)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)   Györ ETO KC (Maď.)


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:   skupina C:   skupina D:
HC Tatran Stupava "A"   MŠO Štúrovo   HK Slovan Duslo Šaľa "A"   HC Tatran Stupava "B"
HK Slovan Duslo Šaľa "B"   HC Zlín "B"   HK Hodonín   HC Zlín "A"
DHC Plzeň   TJ Jiskra Havlíčkův Brod   DDM Strážnice   MŠK Dunajská Streda
TJ Tatran Bohunice Brno   Györ ETO KC   ŠKP Bratislava   ZW Handball Wiener Neustadt
RK Buzet   UHC Korneuburg   Hypo Niederösterreich Wien   MHáK Martin
WAT Atzgersdorf Wien   HK AS Trenčín   MHK Bytča   ŽRK Izola

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 30. august 2019 - 1. hrací deň (Park hala I, Park hala II)

24.   A   o 09:45 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - WAT Atzgersdorf Wien     PH 1
48.   D   o 09:45 h.:   HC Tatran Stupava "B" - ŽRK Izola     PH 2
25.   A   o 10:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - RK Buzet     PH 1
49.   D   o 10:15 h.:   HC Zlín "A" - MHáK Martin     PH 2
26.   B   o 10:45 h.:   MŠO Štúrovo - HK AS Trenčín     PH 1
50.   D   o 10:45 h.:   MŠK Dunajská Streda - ZW Handball Wiener Neustadt     PH 2
27.   B   o 11:15 h.:   HC Zlín "B" - UHC Korneuburg     PH 1
51.   C   o 11:15 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča     PH 2
28.   B   o 12:15 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Györ ETO KC     PH 1
52.   C   o 12:15 h.:   HK Hodonín - Hypo Niederösterreich Wien     PH 2
29.   A   o 12:45 h.:   DHC Plzeň - HK Slovan Duslo Šaľa
    PH 1
53.   C   o 12:45 h.:   DDM Strážnice - ŠKP Bratislava     PH 2
30.   A   o 13:15 h.:   HC Tatran Stupava "A" - RK Buzet
    PH 1
54.   D   o 13:15 h.:   HC Tatran Stupava "B" - MHáK Martin     PH 2
31.   B   o 13:45 h.:   MŠO Štúrovo - UHC Korneuburg     PH 1
55.   D   o 13:45 h.:   HC Zlín "A" - ZW Handball Wiener Neustadt     PH 2
32.   A   o 14:15 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "B" - TJ Tatran Bohunice Brno
    PH 1
56.   D   o 14:15 h.:   MŠK Dunajská Streda - ŽRK Izola     PH 2
33.   B   o 14:45 h.:   HC Zlín "B" - Györ ETO KC     PH 1
57.   C   o 14:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - Hypo Niederösterreich Wien     PH 2
34.   A   o 15:15 h.:   DHC Plzeň - WAT Atzgersdorf Wien     PH 1
58.   C   o 15:15 h.:   HK Hodonín - ŠKP Bratislava     PH 2
35.   B   o 15:45 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - HK AS Trenčín     PH 1
59.   C   o 15:45 h.:   DDM Strážnice - MHK Bytča     PH 2
36.   A   o 16:15 h.:   HC Tatran Stupava "A" - TJ Tatran Bohunice Brno     PH 1
60.   D   o 16:15 h.:   HC Tatran Stupava "B" - ZW Handball Wiener Neustadt     PH 2
37.   A   o 16:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - DHC Plzeň     PH 1
61.   D   o 16:45 h.:   HC Zlín "A" - MŠK Dunajská Streda     PH 2
38.   A   o 17:15 h.:   RK Buzet - WAT Atzgersdorf Wien
    PH 1
62.   D   o 17:15 h.:   MHáK Martin - ŽRK Izola     PH 2
39   B   o 17:45 h.:   MŠO Štúrovo - Györ ETO KC     PH 1
63.   C   o 17:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - ŠKP Bratislava     PH 2
40.   B   o 18:15 h.:   HC Zlín "B" - TJ Jiskra Havlíčkův Brod     PH 1
64.   C   o 18:15 h.:   HK Hodonín - DDM Strážnice     PH 2
41.   B   o 18:45 h.:   UHC Korneuburg - HK AS Trenčín     PH 1
65.   C   o 18:45 h.:   Hypo Niederösterreich Wien   MHK Bytča     PH 2

Sobota 31. august 2019 - 2. hrací deň (Park hala I, Park hala II)

128.   C   o 09:45 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - DDM Strážnice     PH 2
129.   C   o 10:15 h.:   HK Hodonín - MHK Bytča     PH 2
110.   A   o 10:25 h.:   HC Tatran Stupava "A" - DHC Plzeň     PH 1
130.   C   o 10:45 h.:   ŠKP Bratislava - Hypo Niederösterreich Wien     PH 2
111.   A   o 10:57 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - WAT Atzgersdorf Wien     PH 1
131.   D   o 11:15 h.:   HC Tatran Stupava "B"   MŠK Dunajská Streda     PH 2
112.   A   o 11:29 h.:   TJ Tatran Bohunice Brno - RK Buzet     PH 1
113.   B   o 12:00 h.:   MŠO Štúrovo - TJ Jiskra Havlíčkův Brod     PH 1
132.   D   o 12:15 h.:   HC Zlín "A" - ŽRK Izola     PH 2
114.   B   o 12:32 h.:
  HC Zlín "B" - HK AS Trenčín     PH 1
133.   D   o 12:45 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - MHáK Martin     PH 2
115.   B   o 13:04 h.:
  Györ ETO KC - UHC Korneuburg     PH 1
134.   C   o 13:15 h.:   HK Sloavn Duslo Šaľa "A" - HK Hodonín     PH 2
116.   A   o 13:36 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     PH 1
135.   C   o 13:45 h.:   DDM Strážnice - Hypo Niederösterreich Wien     PH 2
136.   C   o 14:15 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     PH 2
117.   A   o 14:18 h.:
  DHC Plzeň - RK Buzet
    PH 1
137.   D   o 14:45 h.:   HC Tatran Stupava "B" - HC Zlín "A"     PH 2
118.   A   o 14:48 h.:   TJ Tatran Bohunice Brno - WAT Atzgersdorf Wien     PH 1
138.   D   o 15:15 h.:   MŠK Dunajská Streda - MHáK Martin     PH 2
119.   B   o 15:18 h.:   MŠO Štúrovo
- HC Zlín "B"     PH 1
139.   D   o 15:45 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - ŽRK Izola     PH 2
120.   B   o 15:48 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - UHC Korneuburg     PH 1
121.   B   o 16:18 h.:   Györ ETO KC - HK AS Trenčín     PH 1
141.   QF 1.-8.   o 16:45 h.:   C1 - D2     PH 2
122.   QF 1.-8.   o 16:48 h.:   A1 - B2     PH 1
142.   QF 1.-8.   o 17:15 h.:   C2 - D1     PH 2
123.   QF 1.-8.   o 17:18 h.:   A2 - B1     PH 1

Nedeľa 01. september 2019 - 3. hrací deň (Park hala I, Park hala II, Školská športová hala)

176. o 9. - 16. m.   o 09:10 h.:   A3 - B4     PH 1
177. o 9. - 16. m.   o 09:42 h.:   A4 - B3     PH 1
187. o 17. - 24. m.   o 09:10 h.:   A5 - B6     PH 2
188. o 17. - 24. m.   o 09:42 h.:   A6 - B5     PH 2
179. o 9. - 16. m.   o 10:49 h.:   C3 - D4     PH 1
190. o 17. - 24. m.   o 10:49 h.:   C5 - D6     PH 2
180. semifinal   o 11:30 h.:   V W122 (A1B2) - V W123 (A2B1)     PH 1
191. semifinal   o 11:30 h.:   V W141 (C1D2) - V W142 (C2D1)     PH 2
181. o 9. - 16. m.   o 12:02 h.:   C4 - D3     PH 1
184. o 3. - 4. m.   o 13:45 h.:   P L180 (A3B4) - P L191 (A4B3)     PH 1
173. final   o 13:55 h.:   V W178 (WA1B2-WA2B1) - V W179 (WC1D2-WC2D1)     ŠŠH

 

Mladšie dorastenky (U 16)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava (SR)   MŠK Dunajská Streda (SR)
UHC Korneuburg (Rak.)   HC Zlín (ČR)
TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)   Handball Zlatná na Ostrove (SR)
MHK Bytča (SR)   FHT Drábova Košice (SR)
HK AS Trenčín (SR)   HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
DHC Plzeň (ČR)
  ZW Handball Wiener Neustadt (Rak.)
MŠO Štúrovo (SR)
  TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
HK Hodonín (ČR)   ŠKP Bratislava (SR)


zaradenie do skupín
:

skupina A:   skupina B:   skupina C:   skupina D:
HC Tatran Stupava   HK AS Trenčín   MŠK Dunajská Streda   HK Slovan Duslo Šaľa
UHC Korneuburg   DHC Plzeň   HC Zlín   ZW Handball Wiener Neustadt
TJ Sokol Velké Měziříčí   MŠO Štúrovo   Handball Zlatná na Ostrove   TJ Jiskra Havlíčkův Brod
MHK Bytča   HK Hodonín
  FHT Drábova Košice   ŠKP Bratislava

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 30. august 2019 - 1. hrací deň (Školská športová hala)

1.   C   o 08:00 h.:   MŠK Dunajská Streda - FHT Drábova Košice     ŠŠH
2.   D   o 08:40 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - ŠKP Bratislava     ŠŠH
3.   A   o 09:20 h.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča     ŠŠH
4.   B   o 10:00 h.:   HK AS Trenčín - HK Hodonín     ŠŠH
5.   C   o 10:40 h.:   HC Zlín - Handball Zlatná na Ostrove     ŠŠH
6.   D   o 11:20 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - TJ Jiskra Havlíčkův Brod     ŠŠH
7.   A   o 12:00 h.:   UHC Korneuburg - TJ Sokol Velké Měziříčí     ŠŠH
8.   B   o 12:40 h.:   DHC Plzeň - MŠO Štúrovo     ŠŠH
9.   C   o 13:20 h.:   MŠK Dunajská Streda - Handball Zlatná na Ostrove     ŠŠH
10.   D   o 14:00 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa   TJ Jiskra Havlíčkův Brod     ŠŠH
11.   A   o 14:40 h.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Velké Měziříčí     ŠŠH
12.   B   o 15:20 h.:   HK AS Trenčín - MŠO Štúrovo
    ŠŠH
13.   C   o 16:00 h.:   HC Zlín - FHT Drábova Košice     ŠŠH
14.   D   o 16:40 h.:   ZW Handball Wiener Neustadt - ŠKP Bratislava     ŠŠH
15.   A   o 17:20 h.:   UHC Korneuburg - MHK Bytča     ŠŠH
16.   B   o 18:00 h.:   DHC Plzeň - HK Hodonín     ŠŠH
17.   C   o 18:40 h.:   MŠK Dunajská Streda - HC Zlín     ŠŠH
18.   D   o 19:20 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - ZW Handball Wiener Neustadt     ŠŠH
19.   A   o 20:00 h.:   HC Tatran Stupava - UHC Korneuburg     ŠŠH
20.   B   o 20:40 h.:   HK AS Trenčín - DHC Plzeň     ŠŠH

Sobota 31. august 2019 - 2. hrací deň (Školská športová hala)

86.   A   o 08:00 h.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča     ŠŠH
87.   B   o 08:40 h.:   MŠO Štúrovo - HK Hodonín     ŠŠH
88.   C   o 09:20 h.:
  Handball Zlatná na Ostrove - FHT Drábova Košice     ŠŠH
89.   D   o 10:00 h.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - ŠKP Bratislava     ŠŠH
90.   QF 1.-8.   o 10:40 h.:
  A1
- B2     ŠŠH
91.   QF 1.-8.   o 11:20 h.:
  A2 - B1
    ŠŠH
92.   QF 1.-8.
  o 12:00 h.:   C1
- D2     ŠŠH
93.   QF 1.-8.   o 12:40 h.:   C2 - D1     ŠŠH
94.   o 9. - 16. m.   o 13:20 h.:   A3 - B4     ŠŠH
95.   o 9. - 16. m.   o 14:00 h.:   A4 - B3     ŠŠH
96.   o 9. - 16. m.   o 14:40 h.:   C3 - D4     ŠŠH
97.   o 9. - 16. m.   o 15:20 h.:   C4 - D3     ŠŠH
98.   o 5. - 8. m.   o 16:00 h.:   P L90 (A1-B2) - P L91 (A2-B1)     ŠŠH
99.   o 5. - 8. m.   o 16:40 h.:   P L92 (C1-D2) - P L93 (C2-D1)     ŠŠH
100.   o 13. - 16. m.   o 17:20 h.:   P L94 (A3- B4) - P L95 (A4-B3)     ŠŠH
101.   o 13. - 16. m.   o 18:00 h.:   P L96 (C3-D4) - P L97 (C4-D3)     ŠŠH
102.   semifinal   o 18:40 h.:   V L90 (A1-B2) - V L91 (A2-B1)     ŠŠH
103.   semifinal   o 19:20 h.:   V L92 (C1-D2) - V L93 (C2-D1)     ŠŠH
104.   o 9. - 12. m.   o 20:00 h.:   V L94 (A3- B4) - V L95 (A4-B3)     ŠŠH
105.   o 9. - 12. m.   o 20:40 h.:   V L96 (C3-D4) - V L97 (C4-D3)     ŠŠH

Nedeľa 01. september 2019 - 3. hrací deň (Školská športová hala)

164. o 15. - 16. m.
  o 08:00 h.:   P L100 (LA3B4-LA4B3) - P L101 (LC3D4-LC4D3)     ŠŠH
165. o 13. - 14. m.   o 08:40 h.:   V W100 (LA3B4-LA4B3) - V W101 (LC3D4-LC4D3)     ŠŠH
166. o 11. - 12. m.   o 09:20 h.:   P L104 (WA3B4-WA4B3) - P L105 (WC3D4-WC4D3)     ŠŠH
167. o 9. - 10. m.
  o 10:00 h.:
  V W104 (WA3B4-WA4B3) - V W105 (WC3D4-WC4D3)     ŠŠH
168. o 7. - 8. m.   o 10:40 h.:   P L98 (LA1B2-LA2B1) - P L99 (LC1D2-LC2D1)     ŠŠH
169. o 5. - 6. m.   o 11:20 h.:   V W98 (LA1B2-LA2B1) - V W99 (LC1D2-LC2D1)     ŠŠH
170. o 3. - 4. m.   o 12:00 h.:   P L102 (WA1B2-WA2B1) - P L103 (WC1D2-WC2D1)     ŠŠH
171. final   o 12:40 h.:   V W102 (WA1B2-WA2B1) - V W103 (WC1D2-WC2D1)     ŠŠH


 

 

 

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 3,27 MB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
sobota 30.11.2019 o 16:45 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo

sobota 30.11.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. kolo
nedeľa 24.11.2019 od 10:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. turnaj

sobota 23.11.2019 od 13:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA


MK ZA-TN -
Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.