Nachádzaš sa tu:
23 aug 2019, 17:57
Ostatná aktualizácia: 26 aug 2019, 18:21
Prečítané: 967x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2019/2020 sa od piatka 23. do nedele 25. augusta obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča zúčastnili na tradičnom medzinárodnom turnaji Jiskra Junior Handball Cup v Otrokoviciach. Mladšie dorastenky Bytče mali na turnaji za súperky hráčky Poruby, pražskej Slavie, Jindřichovho Hradca, Olomouca, Stupavy, Ostravy Hrabůvky-Zábřehu, Otrokovíc a Písku a staršie hráčky Velkého Měziříčí, Slavie Praha, Ostravy-Poruby, Otrokovíc, Jindřichovho Hradca, Ostravy-Zábřehu, Kunovíc a Veselí nad Moravou. V konečnom hodnotení na turnaji obsadili mladšie dorastenky MHK Bytča 8. miesto a staršie 4. miesto. Medzi individuálnymi oceneniami mal zastúpenie aj klub MHK Bytča, keď najlepšou strelkyňou turnaja v kategórií starších dorasteniek stala Laura Holíncová. Gratulujeme.

Jiskra Junior Handball Cup 2019 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 23. - 25. august 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania:

Sportovní hala SPŠ (Štěrkáč), tř. T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice, ČR (mladšie dorastenky)
Městská sportovní hala (Lanáček), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, ČR (staršie dorastenky)

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2003, 2004 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2001, 2002 a mladšie)

Hrací systém: hrá sa systémom každý s každým. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: mladšie dorastenky - 2x po 15 minút (bez možnosti time-outu), staršie dorastenky - 2x po 18 minút.


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
TJ Sokol Písek (ČR)
DHK Zora Olomouc (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
MHK Bytča (SR)
DHC Slavia Praha (ČR)
Házená Jindřichův Hradec (ČR)
HC Tatran Stupava (SR)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 23. august 2019 - 1. hrací deň (Lanáček)

1. MD     o 13:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     7:21
2. MD     o 13:40 hod.:   TJ Sokol Písek - DHK Zora Olomouc     11:11
3. MD     o 14:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča     11:12
4. MD     o 15:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec     13:12
5. MD     o 15:40 hod.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Písek     14:10
6. MD     o 16:20 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Sokol Poruba     13:19
7. MD     o 17:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Jiskra Otrokovice     10:8
8. MD     o 17:40 hod.:   MHK Bytča
- DHC Slavia Praha     9:18
9. MD     o 18:20 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     19:8
10. MD     o 19:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Tatran Stupava     18:10


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1. DHC Slavia Praha   2   2 0 0   31:21   + 10   4
2. TJ Jiskra Otrokovice   3   2 0 1   47:27   + 20   4
3. TJ Sokol Písek   3   1 1 1   40:33   + 7   3
4. TJ Sokol Poruba   2   1 0 1   30:25   + 5   2
5. HC Tatran Stupava   2   1 0 1   24:28   - 4   2
6. Házená Jindřichův Hradec   2   1 0 1   22:21   + 1   2
7. MHK Bytča   2   1 0 1   21:29   - 8   2
8. DHK Zora Olomouc   2   0 1 1   24:30   - 6   1
9. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   2   0 0 2   15:40   - 25   0


Sobota 24. august 2019 - 2. hrací deň (Lanáček)

11. MD     o 09:00 hod.:
  DHC Slavia Praha - DHK Zora Olomouc   15:6
12. MD     o 09:40 hod.:
  Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča   9:8
13 MD     o 10:20 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Sokol Písek   9:8
14. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Sokol Poruba
  8:16
15. MD     o 11:40 hod.:   HC Tatran Stupava
- DHC Slavia Praha   7:8
16. MD     o 12:20 hod.:   DHK Zora Olomouc
- Házená Jindřichův Hradec   13:11
17. MD     o 13:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Jiskra Otrokovice   11:14
18. MD     o 13:40 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   17:5
19. MD     o 14:20 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - HC Tatran Stupava   13:15
20. MD     o 15:00 hod.:   MHK Bytča - DHK Zora Olomouc
  11:13
21. MD     o 15:40 hod.:   TJ Sokol Písek - TJ Sokol Poruba   11:13
22. MD     o 16:20 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha   7:10
23. MD     o 17:00 hod.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča   11:11
24. MD     o 17:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Házená Jindřichův Hradec   4:22
25. MD     o 18:20 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Písek   15:13
26. MD     o 19:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Tatran Stupava   14:14
27. MD     o 19:40 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   21:10


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1. DHC Slavia Praha   6   6 0 0   81:53   + 28   12
2. TJ Jiskra Otrokovice   6   4 0 2   77:56   + 21   8
3. HC Tatran Stupava   7   3 2 2   86:80   + 6   8
4. TJ Sokol Poruba   6   3 1 2   84:72   + 12   7
5. Házená Jindřichův Hradec   5   3 0 2   64:46   + 18   6
6. DHK Zora Olomouc   5   2 1 2   56:67   - 11   5
7. MHK Bytča   6   2 1 3   72:72   0   5
8. TJ Sokol Písek   6   1 1 5   72:70   + 2   3
9. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   6   0 0 6   42:116   - 74   0


Nedeľa 25. august 2019 - 3. hrací deň

28. MD     o 09:00 hod.:   DHK Zora Olomouc - HC Tatran Stupava   10:15
29. MD     o 09:40 hod.:
  TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha   12:18
30. MD     o 10:20 hod.:   HC Tatran Stupava - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   22:5
31. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Sokol Písek - Házená Jindřichův Hradec   18:10
32. MD     o 11:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča   12:8
33. MD     o 12:20 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - DHK Zora Olomouc   11:18
34. MD     o 13:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Poruba   18:16
35. MD     o 13:40 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Písek   18:10
36. MD     o 14:20 hod.:   DHK Zora Olomouc - TJ Jiskra Otrokovice   14:9


Priebežná tabuľka - po 3. hracom dni a zároveň konečná:

1. DHC Slavia Praha   8   8 0 0   111:71   + 40   16
2. TJ Jiskra Otrokovice   8   6 0 2   97:73   + 24   12
3. HC Tatran Stupava   8   4 2 2   108:83   + 25   10
4. Házená Jindřichův Hradec   8   4 0 4   100:88   + 12   8
5. DHK Zora Olomouc   8   3 1 4   93:104   - 11   7
6. TJ Sokol Písek   8   3 1 4   101:87   + 14   7
7. TJ Sokol Poruba   8   3 1 4   112:108   + 4   7
8. MHK Bytča   8   2 1 5   89:95   - 6   5
9. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   8   0 0 8   58:156   - 98   0


Individuálne ocenenia - ml. dorastenky:

Najlepšia hráčka turnaja:
Najlepšia brankárka turnaja:
Najlepšia strelkyňa turnaja:

 

Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

TJ Sokol Ostrava Zábřeh (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
SHK Kunovice (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
SHK Veselí nad Moravou (ČR)
DHC Slavia Praha (ČR)
TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
MHK Bytča (SR)
Házená Jindřichův Hradec (ČR)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 23. august 2019 - 1. hrací deň (Štěrkáč)

1. SD     o 08:30 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     10:14
2. SD     o 09:15 hod.:   SHK Kunovice - TJ Sokol Poruba
    18:13
3. SD     o 10:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha     14:22
4. SD     o 10:45 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - MHK Bytča     17:18
5. SD     o 11:30 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Ostrava Zábřeh     24:24
6. SD     o 12:15 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - SHK Kunovice     12:18
7. SD     o 13:00 hod.:   TJ Sokol Poruba
- SHK Veselí nad Moravou     14:20
8. SD     o 13:45 hod.:   DHC Slavia Praha
- TJ Sokol Velké Měziříčí     23:9
9. SD     o 14:30 hod.:   SHK Kunovice - Házená Jindřichův Hradec     19:19
10. SD     o 15:15 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - TJ Jiskra Otrokovice     16:14
11. SD     o 16:00 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - TJ Sokol Poruba     16:20
12. SD     o 16:45 hod.:   MHK Bytča - DHC Slavia Praha     16:16
13. SD     o 17:30 hod.:   TJ Sokol Ostrava Zábřeh - SHK Kunovice     21:25
14. SD     o 18:15 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - SHK Veselí nad Moravou     22:17


Priebežná tabuľka - po 1. hracom dni:

1. SHK Kunovice   4   3 1 0   80:65   + 15   7
2. DHC Slavia Praha   3   2 1 0   61:38   + 23   5
3. Házená Jindřichův Hradec   3   1 2 0   65:60   + 5   4
4. SHK Veselí nad Moravou   4   2 0 2   67:72   - 5   4
5. MHK Bytča   2   1 1 0   34:33   + 1   3
6. TJ Jiskra Otrokovice   3   1 0 2   40:44   - 4   2
7. TJ Sokol Poruba   3   1 0 2   47:54   - 7   2
8. TJ Sokol Ostrava Zábřeh   3   0 1 2   55:63   - 8   1
9. TJ Sokol Velké Měziříčí   3   0 0 3   42:61   - 19   0


Sobota 24. august 2019 - 2. hrací deň (Štěrkáč)

15. SD     o 09:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - TJ Sokol Velké Měziříčí   17:14
16. SD     o 09:45 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča   4:25
17 SD     o 10:30 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Ostrava Zábřeh   22:13
18. SD     o 11:15 hod.:
  TJ Sokol Velké Měziříčí - Házená Jindřichův Hradec   12:17
19. SD     o 12:00 hod.:   MHK Bytča - TJ Jiskra Otrokovice   22:12
20. SD     o 12:45 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba   19:12
21. SD     o 13:30 hod.:   SHK Kunovice - SHK Veselí nad Moravou   24:16
22. SD     o 14:15 hod.:   TJ Sokol Ostrava Zábřeh - TJ Sokol Velké Měziříčí   23:7
23. SD     o 15:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - MHK Bytča   19:18
24. SD     o 15:45 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha   12:20
25. SD     o 16:30 hod.:   TJ Sokol Velké Měziříčí - SHK Kunovice   12:26
26. SD     o 17:15 hod.:   MHK Bytča - TJ Sokol Ostrava Zábřeh   19:23
27. SD     o 18:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Házená Jindřichův Hradec   25:17
28. SD     o 18:45 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Jiskra Otrokovice   13:18


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1. SHK Kunovice   6   5 1 0   130:93   + 37   11
2. DHC Slavia Praha   6   5 1 0   125:79   + 46   11
3. Házená Jindřichův Hradec   5   3 2 0   101:90   + 11   8
4. SHK Veselí nad Moravou   6   3 0 3   105:109   - 4   6
5. MHK Bytča   6   3 1 2   118:91   + 27   7
6. TJ Sokol Ostrava Zábřeh   6   2 1 3   114:111   + 3   5
7. TJ Jiskra Otrokovice   7   3 0 4   99:113   - 14   4
8. TJ Sokol Poruba   6   1 0 5   76:116   - 40   2
9. TJ Sokol Velké Měziříčí   7   0 0 7   97:144   - 47   0


Nedeľa 25. august 2019 - 3. hrací deň (Štěrkáč)

29. SD     o 09:00 hod.:   SHK Kunovice - MHK Bytča   22:16
30. SD     o 09:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - Házená Jindřichův Hradec   10:15
31. SD     o 10:30 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Velké Měziříčí   18:10
32. SD     o 11:15 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Zábřeh - DHC Slavia Praha   12:21
33. SD     o 12:00 hod.:   Házená Jindřichův Hradec - TJ Sokol Poruba   13:9
34. SD     o 12:45 hod.:
  MHK Bytča - SHK Veselí nad Moravou   16:12
35. SD     o 13:30 hod.:   DHC Slavia Praha - SHK Kunovice   13:8
36. SD     o 14:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Sokol Ostrava Zábřeh   10:26


Priebežná tabuľka - po 3. hracom dni a zároveň konečná:

1. Házená Jindřichův Hradec   8   6 2 0   146:125   + 19   14
2. DHC Slavia Praha   8   6 1 1   148:100   + 48   13
3. SHK Kunovice   8   6 1 1   160:122   + 38   13
4. MHK Bytča   8   4 1 3   150:125   + 25   9
5. SHK Veselí nad Moravou   8   4 0 4   138:135   + 3   8
6. TJ Sokol Ostrava Zábřeh   8   3 1 4   152:143   + 9   7
7. TJ Jiskra Otrokovice   8   3 0 5   109:128   - 19   6
8. TJ Sokol Poruba   8   1 0 7   95:157   - 62   2
9. TJ Sokol Velké Měziříčí   8   0 0 8   97:161   - 64   0


Individuálne ocenenia - st. dorastenky:

Najlepšia hráčka turnaja: Fleková Lucie (SHK Kunovice)
Najlepšia brankárka turnaja: Devátá Karolína (TJ Sokol Poruba)
Najlepšia strelkyňa turnaja: Holíncová Laura (MHK Bytča)

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 229 kB)

(.doc, 216 kB)

(.pdf, 405 kB)

(.pdf, 423 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 10. kolo
sobota 30.11.2019 o 16:45 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


1. liga Staršie dorastenky - 10. kolo

sobota 30.11.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - ŠKP Bratislava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 6. kolo

víkend 08. - 09.02.2020
organizátor: MHK BYTČA
2. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. + 12. kolo
nedeľa 24.11.2019 od 10:00 hod.
organizátor: BÁNOVCE NAD BEBRAVOU
2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 3. turnaj

sobota 23.11.2019 od 13:00 hod.
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA


MK ZA-TN -
Prípravka (5+1)
sezóna 2019/2020 v príprave.