18 aug 2019, 18:18
Ostatná aktualizácia: 14 sep 2019, 20:02
Prečítané: 345x
Vytlačiť

V nasledujúcom článku Vám prinášame kompletné vyžrebovanie krajskej súťaže Žilinského a Trenčianskeho kraja v kategórií starších žiačok v sezóne 2019/2020. Medzi účastníčkami nechýba ani družstvo starších žiačok MHK Bytča. Sezóna začína 1. + 2. kolom cez víkend  7. - 8. septembra 2019.


MAJSTROVSTVÁ ZA + TN kraja - STARŠIE ŽIAČKY:


Jesenná časť:

1. + 2. kolo: 07. - 08.09.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

301 AS Trenčín "A" - Lehota p. Vt.
302 AS Trenčín "B" - Bánovce n. Bebr.
303 AS Trenčín "A" - Partizánske
304 AS Trenčín "B" - Lehota p. Vt.
305 AS Trenčín "A" - Bánovce n. Bebr.
306 AS Trenčín "B" - Partizánske
307 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"                  predohrávka / dohrávka

2. skupina - THA Martin

308 THA Martin - MŠK Čadca
309 MHáK Martin - MHK Bytča
310 THA Martin - MHK Bytča
311 MHáK Martin - MŠK Čadca
312 THA Martin - MHáK Martin


3. + 4. kolo: 21. - 22.09.2019

1. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

313 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
314 MHK Bytča - AS Trenčín "A"
315 MHK Bytča - AS Trenčín "B"
316 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
317 MŠK Čadca - MHK Bytča

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

318 Lehota p. Vt. - MHáK Martin
319 Partizánske - THA Martin
320 Bánovce n. Bebr. - MHáK Martin
321 Lehota p. Vt. - THA Martin
322 Partizánske - MHáK Martin
323 Bánovce n. Bebr. - THA Martin


5. + 6. kolo: 05. - 06.10.2019

1. skupina - MHáK Martin

324 MHáK Martin - AS Trenčín "B"
325 THA Martin - AS Trenčín "A"
326 MHáK Martin - AS Trenčín "A"
327 THA Martin - AS Trenčín "B"
328 MHáK Martin - THA Martin

2. skupina - TJ Baník Lehota pod Vtáčnikom

329 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
330 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
331 Partizánske - MŠK Čadca
332 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
333 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
334 Partizánske - MHK Bytča


7. + 8. kolo: 19. - 20.10.2019

1. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

335 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
336 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
337 Partizánske - AS Trenčín "A"
338 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"
339 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
340 Partizánske - AS Trenčín "B"

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

341 MŠK Čadca - THA Martin
342 MHK Bytča - MHáK Martin
343 MHK Bytča - THA Martin
344 MŠK Čadca - MHáK Martin
345 MŠK Čadca - MHK Bytča


9. + 10. kolo: 09. - 10.11.2019

1. skupina - MHK Bytča

346 MŠK Čadca - AS Trenčín "B"
347 MHK Bytča - AS Trenčín "A"
348 MHK Bytča - AS Trenčín "B"
349 MŠK Čadca - AS Trenčín "A"
350 MHK Bytča - MŠK Čadca

2. skupina - MHáK Martin

351 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
352 THA Martin - Partizánske
353 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
354 THA Martin - Lehota p. Vt.
355 MHáK Martin - Partizánske
356 THA Martin - Bánovce n. Bebr.


11. + 12. kolo: 23. - 24.11.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

357 AS Trenčín "B" - MHáK Martin
358 AS Trenčín "A" - THA Martin
359 AS Trenčín "A" - MHáK Martin
360 AS Trenčín "B" - THA Martin
361 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"

2. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

362 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
363 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
364 Partizánske - MŠK Čadca
365 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
366 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
367 Partizánske - MHK Bytča


13. + 14. kolo: 30.11. - 01.12.2019

1. skupina - HK Slávia Partizánske

368 Partizánske - AS Trenčín "A"
369 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
370 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
371 Partizánske - AS Trenčín "B"
372 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
373 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"

2. skupina - MHK Bytča

374 MŠK Čadca - MHáK Martin
375 MHK Bytča  THA Martin
376 MHK Bytča - MHáK Martin
377 MŠK Čadca - THA Martin


15. + 16. kolo: 07. - 08.12.2019

1. skupina - HK AS Trenčín

378 AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
379 AS Trenčín "A" - MHK Bytča
380 AS Trenčín "B" - MHK Bytča
381 AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
382 AS Trenčín "A" - AS Trenčín "B"

2. skupina - THA Martin

383 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
384 THA Martin - Partizánske
385 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
386 THA Martin - Lehota p. Vt.
387 MHáK Martin - Partizánske
388 THA Martin - Bánovce n. Bebr.


Jarná časť:

vložené kolo: 18. - 19.01.2020

1. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

389 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
390 Lehota p. Vt. - Partizánske
391 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.
392 Bánovce n. Bebr. - Partizánske
393 Lehota p. Vt. - Partizánske
394 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.


vložené kolo: 15. - 16.02.2020

1. skupina - HK Slávia ZDA Partizánske

395 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
396 Partizánske - Lehota p. Vt.
397 Bánovce n. Bebr. - Lehota p. Vt.
398 Partizánske - Bánovce n. Bebr.
399 Partizánske - Lehota p. Vt.
400 Lehota p. Vt. - Bánovce n. Bebr.


17. + 18. kolo: 14. - 15.03.2020

1. skupina - MHáK Martin

401 MHáK Martin - AS Trenčín "B"
402 THA Martin - AS Trenčín "A"
403 MHáK Martin - AS Trenčín "A"
404 THA Martin - AS Trenčín "B"
405 MHáK Martin - THA Martin

2. skupina - MŠK - hádzaná Čadca

406 MŠK Čadca - Bánovce n. Bebr.
407 MHK Bytča - Lehota p. Vt.
408 MŠK Čadca - Partizánske
409 MHK Bytča - Bánovce n. Bebr.
410 MŠK Čadca - Lehota p. Vt.
411 MHK Bytča - Partizánske
412 MŠK Čadca - Partizánske


19. + 20. kolo: 28. - 29.03.2020

1. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

413 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "B"
414 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "A"
415 Partizánske - AS Trenčín "B"
416 Bánovce n. Bebr. - AS Trenčín "A"
417 Lehota p. Vt. - AS Trenčín "B"
418 Partizánske - AS Trenčín "A"

2. skupina - MHK Bytča

419 MŠK Čadca - THA Martin
420 MHK Bytča - MHáK Martin
421 MHK Bytča - THA Martin
422 MŠK Čadca - MHáK Martin
423 MHK Bytča - MŠK Čadca


21. + 22. kolo: 18. - 19.04.2020

1. skupina - HK AS Trenčín

424 AS Trenčín "B" - MŠK Čadca
425 AS Trenčín "A" - MHK Bytča
426 AS Trenčín "B" - MHK Bytča
427 AS Trenčín "A" - MŠK Čadca
428 AS Trenčín "B" - AS Trenčín "A"

2. skupina - MHáK Martin

429 MHáK Martin - Lehota p. Vt.
430 THA Martin - Partizánske
431 MHáK Martin - Bánovce n. Bebr.
432 THA Martin - Lehota p. Vt.
433 MHáK Martin - Partizánske
434 THA Martin - Bánovce n. Bebr.


23. + 24. kolo: 02. - 03.05.2020

1. skupina - THA Martin

435 MHáK Martin - AS Trenčín "B"
436 THA Martin - AS Trenčín "A"
437 MHáK Martin - AS Trenčín "A"
438 THA Martin - AS Trenčín "B"
439 THA Martin - MHáK Martin

2. skupina - HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

440 Bánovce n. Bebr. - MŠK Čadca
441 Lehota p. Vt. - MHK Bytča
442 Partizánske - MŠK Čadca
443 Bánovce n. Bebr. - MHK Bytča
444 Lehota p. Vt. - MŠK Čadca
445 Partizánske - MHK Bytča


Prví dvaja umiestnení v tabuľke po 11. + 12. kole majú právo účasti v Česko-slovensko-poľskej lige.


Termíny ČSPL 2019/2020:

14. - 15.12. 2019 - organizuje ČR
25. - 26.01. 2020 - organizuje SR
29.02. - 01.03. 2020 - organizuje PL

- turnaje sú jednodňové.

 

Na majstrovstvá SR postupujú prvé tri družstvá STARŠIEHO ŽIACTVA z dlhodobej súťaže umiestené na 1. a 2. a 3. mieste bez rozdielu, z ktorého sú kraja. Ak odmietne účasť niektoré postupujúce družstvo, nepostupuje ďalší, ale uvoľní miesto družstvu, ktoré určí SZH.


SEMIFINÁLOVÝ TURNAJ: 16. - 17. máj 2020 a 30. - 31. máj 2020

FINÁLOVÝ TURNAJ ("A" o majstra SR, "B" o prezidentský pohár) - 13. - 14. jún 2020

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.doc, 99,5 kB)

(.docx, 26,6 kB)