Nachádzaš sa tu:
29 máj 2019, 18:35
Ostatná aktualizácia: 30 máj 2019, 20:39
Prečítané: 469x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Staršie žiačky MHK Bytča po turnaji v Kunoviciach čaká účasť na ďalšom turnaji, keď od piatka 31. mája do nedele 2. júna 2019 sa zúčastnia na 19. ročníku prestížneho medzinárodneho turnaja Summer Handball Cup v Košiciach. Program turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch Bytčaniek vás budeme priebežne informovať.

XIX. Summer Handball Cup (2019) - Staršie žiačky


Dátum konania:
31. máj - 2. jún 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Multi Hala / Hádzanárska Hala, Alejová 2, 040 11 Košice - Juh, SR

Usporiadateľ: FHT Drábova Košice

Kategórie: staršie žiačky (2004 a mladšie)

Hrací čas: 2 x 15 minút

Hrá sa podľa pravidiel IHF


Účastníci turnaja - st. žiačky (U2004)
:

1. FHT Drábova Košice I (SR)
2. FHT Drábova Košice II (SR)
3. MHK Bytča (SR)
4. Iuventa Michalovce (SR)
5. Handball Club Bardejov (SR)
6. JTF DSE Jázberény (Maď.)


Časový rozpis turnaja - st. žiačky (U2004):


Piatok 31 máj 2019 (Hádzanárska hala) - 1. hrací deň

2   o 13:40 hod.:
  U04   FHT Drábova Košice I - FHT Drábova Košice II    
3   o 14:20 hod.:   U04   JTF DSE Jázberény - MHK Bytča    
4   o 15:00 hod.:   U04   Handball Club Bardejov - Iuventa Michalovce    
6   o 16:20 hod.:   U04   Iuventa Michalovce - FHT Drábova Košice II    
7   o 17:00 hod.:
  U04   MHK Bytča - Handball Club Bardejov
   
8   o 17:40 hod.:   U04   FHT Drábova Košice I - JTF DSE Jázberény    


Sobota 1. jún 2019 (Hádzanárska hala) - 2. hrací deň

9   o 09:00 hod.:
  U04   JTF DSE Jázberény - FHT Drábova Košice II    
10   o 09:40 hod.:   U04   Handball Club Bardejov - FHT Drábova Košice I
   
11   o 10:20 hod.:   U04   Iuventa Michalovce - MHK Bytča    
13   o 11:40 hod.:   U04   MHK Bytča - FHT Drábova Košice II    
14   o 12:20 hod.:
  U04   FHT Drábova Košice I
- Iuventa Michalovce
   
15   o 14:00 hod.:   U04   JTF DSE Jázberény - Handball Club Bardejov    
17   o 15:20 hod.:   U04   Handball Club Bardejov - FHT Drábova Košice II    
18   o 16:00 hod.:   U04   Iuventa Michalovce - JTF DSE Jázberény    
19   o 16:40 hod.:   U04   MHK Bytča - FHT Drábova Košice I    


Nedeľa 2. jún 2019 (Hádzanárska hala) - 3. hrací deň

20   o 09:00 hod.:
  U04       U04/5. - U04/6.    
23   o 10:15 hod.:   U04       U04/1. - U04/4.    
24   o 10:55 hod.:   U04       U04/2. - U04/3.    
30   o 14:10 hod.:   U04   o 3. miesto   P23 - P24    
31   o 14:40 hod.:
  U04   o 1. miesto   V23 - V24    

o 16:15 hod.: vyhlásenie výsledkov (Hádzanárska hala).

 

Pozn.: rozpis zápasov bol aktualizovaný k 29.5.2019 o 15:00 hod.

 

 

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.docx, 38,4 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 1. kolo
víkend 14. - 15.09.2019
MHK Bytča - MŠK Vranov nad Topľou


1. liga Staršie dorastenky - 1. kolo

víkend 14. - 15.09.2019
MHK Bytča - MŠK Vranov nad Topľou


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 1. kolo

víkend 14. - 15.09.2019
organizuje: SMF ŽILINA


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 1. + 2. kolo
sobota 07.09.2019 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2019/2020 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.