Od piatka 17. do nedele 19. mája 2019 sa staršie žiačky MHK Bytča podobne ako vlani zúčastnia na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji ITS Cup v Kunoviciach. Program turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch Bytčaniek vás budeme priebežne informovať.
ITS CUP 2019 - Staršie žiačky
Dátum konania: 17. - 19. máj 2019 (piatok, sobota, nedeľa)
Miesto konania: Sportovní hala města Kunovice. Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika
Usporiadateľ: SHK Kunovice
Kategórie: staršie žiačky (2004 a mladšie)
Hrací čas: 2 x 12 minút
Účastníci turnaja:
1. | SHK Kunovice (ČR) |
2. | TJ Sokol Praha Vršovice (ČR) |
3. | TJ Sokol Karviná (ČR) |
4. | HK Bystřice pod Hostýnem (ČR) |
5. | HC Zlín (ČR) |
6. | TJ Sokol Písek (ČR) |
7. | TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR) |
8. | MHK Bytča (SR) |
9. | HK Slovan Duslo Šaľa (SR) |
10. | Házená Havlíčkův Brod (ČR) |
11. | SHK Veselí nad Moravou (ČR) |
12. | DHC Slavia Praha (ČR) |
13. | TJ Sokol Hrabůvka - házená Ostrava (ČR) |
14. | HC Tatran Stupava (SR) |
15. | 1. SC Bohumín 98 (ČR) |
Zaradenie do skupín:
skupina A:
1. | TJ Sokol Velké Měziříčí |
2. | DHC Slavia Praha |
3. | SHK Kunovice |
4. | SHK Veselí nad Moravou |
5. | 1. SC Bohumín 98 |
skupina B:
1. | HK Bystřice pod Hostýnem |
2. | TJ Sokol Praha Vršovice |
3. | HK Slovan Duslo Šaľa |
4. | TJ Sokol Hrabůvka |
5. | TJ Sokol Písek |
skupina C:
1. | HC Zlín |
2. | Házená Havlíčkův Brod |
3. | TJ Sokol Karviná |
4. | MHK Bytča |
5. | HC Tatran Stupava |
Časový rozpis turnaja:
Piatok 17 máj 2019 (Sportovní hala) - 1. hrací deň - základná časť
S01 | o 08:00 hod.: |
A | TJ Sokol Velké Měziříčí | - | DHC Slavia Praha | |||||
S02 | o 08:30 hod.: | B | HK Bystřice pod Hostýnem | - | TJ Sokol Praha Vršovice | |||||
S03 | o 09:00 hod.: | C | HC Zlín | - | Házená Havlíčkův Brod | |||||
S04 | o 09:30 hod.: | A | SHK Kunovice | - | SHK Veselí nad Moravou | |||||
S05 | o 10:00 hod.: |
C | TJ Sokol Karviná | - | MHK Bytča | |||||
S06 | o 10:30 hod.: | B | HK Slovan Duslo Šaľa | - | TJ Sokol Hrabůvka | |||||
S07 | o 11:00 hod.: | A | 1. SC Bohumín 98 |
- | TJ Sokol Velké Měziříčí | |||||
S08 | o 11:30 hod.: | B | TJ Sokol Písek | - | HK Bystřice pod Hostýnem | |||||
S09 | o 12:00 hod.: | C | HC Tatran Stupava | - | HC Zlín | |||||
S10 | o 13:00 hod.: | A | DHC Slavia Praha |
- | SHK Kunovice | |||||
S11 | o 13:30 hod.: | B | TJ Sokol Praha Vršovice | - | HK Slovan Duslo Šaľa | |||||
S12 | o 14:00 hod.: | C | Házená Havlíčkův Brod | - | TJ Sokol Karviná | |||||
S13 | o 14:30 hod.: | A | SHK Veselí nad Moravou | - | 1. SC Bohumín 98 | |||||
S14 | o 15:00 hod.: | B | TJ Sokol Hrabůvka | - | TJ Sokol Písek | |||||
S15 | o 15:30 hod.: | C | MHK Bytča | - | HC Tatran Stupava | |||||
S16 | o 16:00 hod.: | A | TJ Sokol Velké Měziříčí | - | SHK Kunovice |
|||||
S17 | o 16:30 hod.: | B | HK Bystřice pod Hostýnem | - | HK Slovan Duslo Šaľa | |||||
S18 | o 17:00 hod.: | C | HC Zlín | - | TJ Sokol Karviná | |||||
S19 | o 17:30 hod.: | A | DHC Slavia Praha | - | SHK Veselí nad Moravou | |||||
S20 | o 18:00 hod.: | B | TJ Sokol Praha Vršovice | - | TJ Sokol Hrabůvka | |||||
S21 | o 18:30 hod.: | C | Házená Havlíčkův Brod | - | MHK Bytča |
Sobota 18. máj 2019 (Sportovní hala) - 2. hrací deň - základná časť, play off, play out
S22 | o 08:00 hod.: |
A | SHK Kunovice | - | 1. SC Bohumín 98 | |||||
S23 | o 08:30 hod.: | B | HK Slovan Duslo Šaľa | - | TJ Sokol Písek | |||||
S24 | o 09:00 hod.: | C | TJ Sokol Karviná | - | HC Tatran Stupava | |||||
S25 | o 09:30 hod.: | A | SHK Veselí nad Moravou | - | TJ Sokol Velké Měziříčí | |||||
S26 | o 10:00 hod.: |
B | TJ Sokol Hrabůvka | - | HK Bystřice pod Hostýnem | |||||
S27 | o 10:30 hod.: | C | MHK Bytča | - | HC Zlín | |||||
S28 | o 11:00 hod.: | A | 1. SC Bohumín 98 | - | DHC Slavia Praha | |||||
S29 | o 11:30 hod.: | B | TJ Sokol Písek | - | TJ Sokol Praha Vršovice | |||||
S30 | o 12:00 hod.: | C | HC Tatran Stupava |
- | Házená Havlíčkův Brod | |||||
S31 | o 13:00 hod.: | 9. - 12. m. |
E1 | - | E2 | |||||
S32 | o 13:30 hod.: | 9. - 12. m. |
E3 | - | E4 | |||||
S33 | o 14:00 hod.: | 1. - 8. m. |
A1 | - | najlepší z 3. miest |
|||||
S34 | o 14:30 hod.: | 1. - 8. m. |
C1 | - | B2 | |||||
S35 | o 15:00 hod.: | 1. - 8. m. |
B1 | - | 2. najlepší z 3. miest | |||||
S36 | o 15:30 hod.: | 1. - 8. m. |
A2 | - | C2 | |||||
S37 | o 16:00 hod.: | 13. - 15. m. |
G1 | - | G2 | |||||
S38 | o 16:30 hod.: | 9. - 12. m. | E1 | - | E3 | |||||
S39 | o 17:00 hod.: | 9. - 12. m. | E2 | - | E4 | |||||
S40 | o 17:30 hod.: | 13. - 15. m. | G3 | - | G1 | |||||
S41 | o 18:00 hod.: | 9. - 12. m. | E4 | - | E1 | |||||
S42 | o 18:30 hod.: | 5. - 8. m. | P S33 | - | P S34 | |||||
S43 | o 19:00 hod.: | 5. - 8. m. | P S35 | - | P S36 |
Nedeľa 19. máj 2019 (Sportovní hala) - 3. hrací deň - o umiestnenie
S44 | o 08:00 hod.: |
7. - 8. m. |
P S42 | - | P S43 | |||||
S45 | o 08:30 hod.: | 5. - 6. m. |
V S42 | - | V S43 | |||||
S46 | o 09:00 hod.: | 9. - 12. m. |
E3 | - | E2 | |||||
S47 | o 09:30 hod.: | 13. - 15. m. |
G2 | - | G3 |
|||||
S48 | o 11:00 hod.: |
semifinále |
V S33 | - | V S34 | |||||
S49 | o 11:30 hod.: | semifinále |
V S35 | - | V S36 | |||||
S50 | o 13:00 hod.: | 3. - 4. m. | P S48 | - | P S49 | |||||
S51 | o 13:30 hod.: | finále | V S48 | - | V S49 |
o 14:30 hod.: celkové vyhlásenie výsledkov (Sportovní hala).
Dokumenty na stiahnutie:
(.pdf, 100 kB) (.pdf, 79,3 kB) (.pdf, 21,5 kB)