Nachádzaš sa tu:
14 máj 2019, 10:53
Ostatná aktualizácia: 16 máj 2019, 18:43
Prečítané: 150x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Od piatka 17. do nedele 19. mája 2019 sa staršie žiačky MHK Bytča podobne ako vlani zúčastnia na prestížnom medzinárodnom prípravnom turnaji ITS Cup v Kunoviciach. Program turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch Bytčaniek vás budeme priebežne informovať.

ITS CUP 2019 - Staršie žiačky


Dátum konania:
17. - 19. máj 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Sportovní hala města Kunovice. Panská 9, 686 04 Kunovice, Česká republika

Usporiadateľ: SHK Kunovice

Kategórie: staršie žiačky (2004 a mladšie)

Hrací čas: 2 x 12 minút


Účastníci turnaja
:

1. SHK Kunovice (ČR)
2. TJ Sokol Praha Vršovice (ČR)
3. TJ Sokol Karviná (ČR)
4. HK Bystřice pod Hostýnem (ČR)
5. HC Zlín (ČR)
6. TJ Sokol Písek (ČR)
7. TJ Sokol Velké Měziříčí (ČR)
8. MHK Bytča (SR)
9. HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
10. Házená Havlíčkův Brod (ČR)
11. SHK Veselí nad Moravou (ČR)
12. DHC Slavia Praha (ČR)
13. TJ Sokol Hrabůvka - házená Ostrava (ČR)
14. HC Tatran Stupava (SR)
15. 1. SC Bohumín 98 (ČR)

 

Zaradenie do skupín:

skupina A:

1. TJ Sokol Velké Měziříčí
2. DHC Slavia Praha
3. SHK Kunovice
4. SHK Veselí nad Moravou
5. 1. SC Bohumín 98

skupina B:

1. HK Bystřice pod Hostýnem
2. TJ Sokol Praha Vršovice
3. HK Slovan Duslo Šaľa
4. TJ Sokol Hrabůvka
5. TJ Sokol Písek

skupina C:

1. HC Zlín
2. Házená Havlíčkův Brod
3. TJ Sokol Karviná
4. MHK Bytča
5. HC Tatran Stupava

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 17 máj 2019 (Sportovní hala) - 1. hrací deň - základná časť

S01   o 08:00 hod.:
  A   TJ Sokol Velké Měziříčí - DHC Slavia Praha    
S02   o 08:30 hod.:   B   HK Bystřice pod Hostýnem - TJ Sokol Praha Vršovice    
S03   o 09:00 hod.:   C   HC Zlín - Házená Havlíčkův Brod    
S04   o 09:30 hod.:   A   SHK Kunovice - SHK Veselí nad Moravou    
S05   o 10:00 hod.:
  C   TJ Sokol Karviná - MHK Bytča    
S06   o 10:30 hod.:   B   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Hrabůvka    
S07   o 11:00 hod.:   A   1. SC Bohumín 98
- TJ Sokol Velké Měziříčí    
S08   o 11:30 hod.:   B   TJ Sokol Písek - HK Bystřice pod Hostýnem    
S09   o 12:00 hod.:   C   HC Tatran Stupava - HC Zlín    
S10   o 13:00 hod.:   A   DHC Slavia Praha
- SHK Kunovice    
S11   o 13:30 hod.:   B   TJ Sokol Praha Vršovice - HK Slovan Duslo Šaľa    
S12   o 14:00 hod.:   C   Házená Havlíčkův Brod - TJ Sokol Karviná    
S13   o 14:30 hod.:   A   SHK Veselí nad Moravou - 1. SC Bohumín 98    
S14   o 15:00 hod.:   B   TJ Sokol Hrabůvka - TJ Sokol Písek    
S15   o 15:30 hod.:   C   MHK Bytča - HC Tatran Stupava    
S16   o 16:00 hod.:   A   TJ Sokol Velké Měziříčí - SHK Kunovice
   
S17   o 16:30 hod.:   B   HK Bystřice pod Hostýnem - HK Slovan Duslo Šaľa    
S18   o 17:00 hod.:   C   HC Zlín - TJ Sokol Karviná    
S19   o 17:30 hod.:   A   DHC Slavia Praha - SHK Veselí nad Moravou    
S20   o 18:00 hod.:   B   TJ Sokol Praha Vršovice - TJ Sokol Hrabůvka    
S21   o 18:30 hod.:   C   Házená Havlíčkův Brod - MHK Bytča    


Sobota 18. máj 2019 (Sportovní hala) - 2. hrací deň - základná časť, play off, play out

S22   o 08:00 hod.:
  A   SHK Kunovice - 1. SC Bohumín 98    
S23   o 08:30 hod.:   B   HK Slovan Duslo Šaľa - TJ Sokol Písek    
S24   o 09:00 hod.:   C   TJ Sokol Karviná - HC Tatran Stupava    
S25   o 09:30 hod.:   A   SHK Veselí nad Moravou - TJ Sokol Velké Měziříčí    
S26   o 10:00 hod.:
  B   TJ Sokol Hrabůvka - HK Bystřice pod Hostýnem    
S27   o 10:30 hod.:   C   MHK Bytča - HC Zlín    
S28   o 11:00 hod.:   A   1. SC Bohumín 98 - DHC Slavia Praha    
S29   o 11:30 hod.:   B   TJ Sokol Písek - TJ Sokol Praha Vršovice    
S30   o 12:00 hod.:   C   HC Tatran Stupava
- Házená Havlíčkův Brod    
S31   o 13:00 hod.:   9. - 12. m.
  E1 - E2    
S32   o 13:30 hod.:   9. - 12. m.
  E3 - E4    
S33   o 14:00 hod.:   1. - 8. m.
  A1 - najlepší z 3. miest
   
S34   o 14:30 hod.:   1. - 8. m.
  C1 - B2    
S35   o 15:00 hod.:   1. - 8. m.
  B1 - 2. najlepší z 3. miest    
S36   o 15:30 hod.:   1. - 8. m.
  A2 - C2    
S37   o 16:00 hod.:   13. - 15. m.
  G1 - G2    
S38   o 16:30 hod.:   9. - 12. m.   E1 - E3    
S39   o 17:00 hod.:   9. - 12. m.   E2 - E4    
S40   o 17:30 hod.:   13. - 15. m.   G3 - G1    
S41   o 18:00 hod.:   9. - 12. m.   E4 - E1    
S42   o 18:30 hod.:   5. - 8. m.   P S33 - P S34    
S43   o 19:00 hod.:   5. - 8. m.   P S35 - P S36    


Nedeľa 19. máj 2019 (Sportovní hala) - 3. hrací deň - o umiestnenie

S44   o 08:00 hod.:
  7. - 8. m.
  P S42 - P S43    
S45   o 08:30 hod.:   5. - 6. m.
  V S42 - V S43    
S46   o 09:00 hod.:   9. - 12. m.
  E3 - E2    
S47   o 09:30 hod.:   13. - 15. m.
  G2 - G3
   
S48   o 11:00 hod.:
  semifinále
  V S33 - V S34    
S49   o 11:30 hod.:   semifinále
  V S35 - V S36    
S50   o 13:00 hod.:   3. - 4. m.   P S48 - P S49    
S51   o 13:30 hod.:   finále   V S48 - V S49    

o 14:30 hod.: celkové vyhlásenie výsledkov (Sportovní hala).

 

 

Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 100 kB)

(.pdf, 79,3 kB)

(.pdf, 21,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky
sezóna 2018/2019 sa skončila.


1. liga Staršie dorastenky

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 23.+24. turnaj

nedeľa 26.05.2019 od 09:00 hod.
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.
- záverečný turnaj.


MK ZA-TN - Staršie žiačky
sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 2. turnaj
nedeľa 02.06.2019 od 09:00 hod.
organizuje: LEHOTA POD VTÁČNIKOM