Nachádzaš sa tu:
15 apr 2019, 20:44
Ostatná aktualizácia: 20 apr 2019, 11:50
Prečítané: 312x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Podobne ako aj po minulé roky tak aj počas tejto Veľkej noci je na programe tradičný medzinárodný turnaj Prague Handball Cup, jeho 28. ročník sa uskutoční od štvrtka 18. do pondelka 22. apríla 2019. Turnaj sa pravidelne hráva vo viac ako 35 halách po celej Prahe. Medzi zúčastnenými družstvami na turnaji opäť nebudú chýbať ani hráčky MHK Bytča, ktoré budú tentokrát na turnaji štartovať vo dvoch kategóriách a to WA - staršie dorastenky (r. nar. 2000 - 2001 a mladšie) a WC  - staršie žiačky (r. nar. 2004 - 2005 a mladšie). Staršie dorastenky MHK Bytča si vo svojej základnej skupine (WA 02) postupne zmerajú sily s nemeckým TSV EBE Forst United, českými družstvami TJ Astra Praha, TJ Jiskra Otrokovice, francúzskym Lille Métropole HBCV, dánskym EH Aalborg, a švajčiarskym Club 72 Köniz. Staršie žiačky MHK Bytča si vo svojej základnej skupine (WC 02) postupne zmerajú sily s českými družstvami HC Nový Jičín a Sokol Písek I, francúzskym Lille Métropole HBCV, dánskym Viby IF Håndbold II a českým DHK Pardubice. O výsledkoch Bytčaniek na turnaji vás budeme priebežne informovať.

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. dorastenky


základná skupina WA 04:

piatok 19. apríl 2019 (hala Děkanka)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 08:15 h.:
  EH Aalborg - Lille Métropole HBCV       Děkanka
o 08:50 h.:
  TSV EBE Forst United - MHK Bytča       Děkanka
o 09:25 h.:
  TJ Astra Praha - TJ Jiskra Otrokovice       Děkanka
o 11:45 h.:
  Club 72 Köniz - EH Aalborg       Děkanka
o 12:20 h.:
  Lille Métropole HBCV - TSV EBE Forst United       Děkanka
o 12:55 h.:
  MHK Bytča - TJ Astra Praha       Děkanka
o 15:15 h.:   TJ Jiskra Otrokovice - EH Aalborg
      Děkanka
o 15:50 h.:   TSV EBE Forst United - Club 72 Köniz       Děkanka
o 16:25 h.:   TJ Astra Praha - Lille Métropole HBCV       Děkanka
o 18:45 h.:   TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča       Děkanka
o 19:20 h.:   EH Aalborg - TSV EBE Forst United       Děkanka
o 19:55 h.:   Lille Métropole HBCV - Club 72 Köniz       Děkanka

sobota 20. apríl 2019 (hala Podvinný mlýn)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 10:00 h.:
  TJ Jiskra Otrokovice - Club 72 Köniz
      Podvinný mlýn
o 10:35 h.:
  EH Aalborg - TJ Astra Praha       Podvinný mlýn
o 11:10 h.:
  MHK Bytča - Lille Métropole HBCV
      Podvinný mlýn
o 13:30 h.:
  TSV EBE Forst United
- TJ Jiskra Otrokovice       Podvinný mlýn
o 14:05 h.:
  Club 72 Köniz - TJ Astra Praha       Podvinný mlýn
o 14:40 h.:
  MHK Bytča
- EH Aalborg       Podvinný mlýn
o 17:00 h.:   Lille Métropole HBCV - TJ Jiskra Otrokovice       Podvinný mlýn
o 17:35 h.:   TJ Astra Praha - TSV EBE Forst United       Podvinný mlýn
o 18:10 h.:   Club 72 Köniz - MHK Bytča       Podvinný mlýn

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.


Hrací čas: 2x po 15 minút.

 

Program turnaja (MHK Bytča) - st. žiačky


základná skupina WC 02:

piatok 19. apríl 2019 (hala Oáza)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 10:00 h.:
  Sokol Písek I - Lille Métropole HBCV       Oáza
o 10:35 h.:
  HC Nový Jičín - MHK Bytča
      Oáza
o 11:10 h.:
  DHK Pardubice
- Viby IF Håndbold II       Oáza
o 13:30 h.:
  DHK Pardubice - Lille Métropole HBCV       Oáza
o 14:05 h.:
  Viby IF Håndbold II - HC Nový Jičín       Oáza
o 14:40 h.:
  MHK Bytča - Sokol Písek I       Oáza
o 17:00 h.:   Lille Métropole HBCV - MHK Bytča       Oáza
o 17:35 h.:   Sokol Písek I - Viby IF Håndbold II       Oáza
o 18:10 h.:   HC Nový Jičín - DHK Pardubice       Oáza

sobota 20. apríl 2019 (hala Nehvizdy)

čas:   domáci:   hostia:   výsledok:   hala:
o 08:50 h.:
  HC Nový Jičín - Lille Métropole HBCV
      Nehvizdy
o 09:25 h.:
  DHK Pardubice - Sokol Písek I       Nehvizdy
o 10:00 h.:
  Viby IF Håndbold II - MHK Bytča
      Nehvizdy
o 12:20 h.:
  Lille Métropole HBCV
- Viby IF Håndbold II       Nehvizdy
o 12:55 h.:
  MHK Bytča
- DHK Pardubice       Nehvizdy
o 13:30 h.:
  Sokol Písek I
- HC Nový Jičín       Nehvizdy

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.


Hrací čas: 2x po 15 minút.

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 107 kB)

- ďalšie zápasy už podľa vývoja v základnej skupine.

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 19. kolo
sobota 27.04.2019 o 13:00 hod.
MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa


1. liga Staršie dorastenky - 19. kolo

sobota 27.04.2019 o 14:45 hod.
MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 19.+20. turnaj

sobota 04.05.2019 od 08:30 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 21. + 22. turnaj
sobota 27.04.2019 od 09:00 hod.
organizuje: MHáK MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 1. turnaj
sobota 27.04.2019 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE