Nachádzaš sa tu:
02 feb 2019, 16:21
Ostatná aktualizácia: 02 feb 2019, 20:41
Prečítané: 1294x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť vycestovalo v piatok 1. februára 2019 družstvo starších žiačok a družstvo mladších žiačok MHK Bytča na prestížny trojdňový medzinárodný turnaj Enjoy Sladovňa Handball Cup do Michaloviec. Staršie žiačky Bytče si na turnaji v základnej A-skupine zmerali sily s hráčkami A-družstva Iuventy Michalovce, ukrajinskej Športovej školy MAMAŠVILI Konotor a Slovanu Duslo Šaľa. Mladšie žiačky Bytče mali v základnej A-skupine za súperky rovesníčky ukrajinskej Športovej školy STRIMKIJ Mjač Kyjev, poľského Zarzecze a A-družstva Iuventy Michalovce. Obidve družstvá žiačok MHK Bytča postúpili zo svojej základnej skupiny do štvrťfinále a neskôr aj do semifinále a v nedeľu ich zhodne čaká zápas o konečné 5. miesto, v ktorom súperkami starších žiačok bude B-družstvo domácej Iuventy a v prípade mladších Užhorod.

ENJOY SLADOVŇA HANDBALL CUP 2019

MICHALOVCE, 1. - 3. 2. 2019


Dátum konania: 1. - 3. február 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Chemkostav ARÉNA, s.r.o.. K. Kuzmányho 24 071 01 Michalovce; Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 071 01 Michalovce

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: staršie žiačky (r. nar. 2004-2005), mladšie žiačky (r. nar. 2006-2008)

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH a týchto propozícií.

Hrací systém:

Tímy v každej kategórii hrajú v základnej skupine systémom každý s každým /jednokolovo/ podľa priloženého harmonogramu zápasov; podľa počtu tímov a skupín v jednotlivých kategóriách budú nasledovať zápasy „play-off" až do finále.

Nadstavba:

V nadstavbe pri nerozhodnom výsledku (play-off zápasoch) budú nasledovať 3 x 7 m hody. Ak sa nerozhodne, každý tím bude realizovať 1 x 7m hod až do rozhodnutia. Ten istý hráč môže opakovane realizovať hod až po vystriedaní všetkých hráčov tímu (vrátane brankára).

Zastavovanie času:

Tím nemá k dispozícii ani jeden team time-out. Hrací čas sa nezastavuje, je možné ho prerušiť iba zo závažných dôvodov (zranenie hráča a pod. – NIE pri udeľovaní progresívneho alebo osobného trestu).

Posledných 30 sekúnd – (platia pravidlá IHF), a zároveň tu platia vyššie uvedené pravidlá nezastavovania času aj počas týchto posledných 30 sekúnd.

Hrací čas:

2 x 17 minút - kategória U15; prestávka 1 minúta.
2 x 15 minút - kategória U13; prestávka 1 minúta.

Tresty hráčov:

Vylúčenie hráča - 1 minúta

Hodnotenie:

Víťazstvo v stretnutí - 2 body, remíza - 1 bod, prehra - 0 bodov.

O poradí v skupine rozhoduje:

a) celkový počet získaných bodov;
b) vzájomné stretnutie;
c) rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí;
d) rozdiel gólov zo všetkých stretnutí;
e) vyšší počet strelených gólov zo všetkých stretnutí.


Účastníci turnaja:

staršie žiačky U15:   mladšie žiačky U13:
Iuventa Michalovce "A"   Iuventa Michalovce "A"
Iuventa Michalovce "B"
  Iuventa Michalovce "B"
Športová škola MAMAŠVILI Konotor (Ukr.)
  Športová škola STRIMKIJ Mjač Kyjev (Ukr.)
ŠŠK SLŠ Prešov   ŠŠK SLŠ Prešov
HK Slovan Duslo Šaľa   MHK Bytča
UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)   Kisvárdai KC SE (Maď.)
MHK Bytča   UKS Koliber Zarzecze
Zdjušor Užhorod (Ukr.)   Zdjušor Užhorod (Ukr.)


zaradenie do skupín:

staršie žiačky U15 (2004-2005)

  skupina A:     skupina B:
1. Iuventa Michalovce "A"   1. Iuventa Michalovce "B"
2. Športová škola MAMAŠVILI Konotor   2. ŠŠK SLŠ Prešov
3. HK Slovan Duslo Šaľa   3. UKS Koliber Zarzecze
4. MHK Bytča   4. Zdjušor Užhorod

mladšie žiačky U13 (2006-2008)

  skupina A:     skupina B:
1. Iuventa Michalovce "A"   1. Iuventa Michalovce "B"
2. Športová škola STRIMKIJ Mjač Kyjev   2. ŠŠK SLŠ Prešov
3. MHK Bytča   3. Kisvárdai KC SE
4. UKS Koliber Zarzecze   4. Zdjušor Užhorod

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:


Piatok 01. február 2019 - 1. hrací deň

Chemkostav Aréna

U15 (2004-2005) / Skupina A / Group A
U13 (2006-2008) / Skupina B / Group B

12:00 - 12:40
  č. 1   U13-B   Iuventa Michalovce "B" - Zdjušor Užhorod   1:17
12:40 - 13:20
  č. 2   U13-B   ŠŠK SLŠ Prešov - Kisvárdai KC SE
  12:10
13:20 - 14:00
  č. 3   U15-A   Iuventa Michalovce "A"
- MHK Bytča   15:14
14:00 - 14:40
  č. 4   U15-A   Konotor - HK Slovan Duslo Šaľa   10:22
14:40 - 15:20
  č. 5   U13-B   Iuventa Michalovce "B" - ŠŠK SLŠ Prešov
  3:19
15:20 - 16:00
  č. 6   U13-B   Zdjušor Užhorod - Kisvárdai KC SE   10:13
16:00 - 16:40
  č. 7   U15-A
  Konotor - MHK Bytča   13:19
16:40 - 17:20
  č. 8   U15-A
  HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce "A"   16:13

Gymnázium Pavla Horova

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A

12:00 - 12:40
  č. 1   U15-B   Iuventa Michalovce "B" - Zdjušor Užhorod   14:21
12:40 - 13:20
  č. 2   U15-B   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Koliber Zarzecze   20:13
13:20 - 14:00
  č. 3   U13-A   Iuventa Michalovce "A"
- UKS Koliber Zarzecze   22:6
14:00 - 14:40
  č. 4   U13-A   Kyjev - MHK Bytča   15:8
14:40 - 15:20
  č. 5   U15-B   Zdjušor Užhorod - UKS Koliber Zarzecze
  25:16
15:20 - 16:00
  č. 6   U15-B   Iuventa Michalovce "B" - ŠŠK SLŠ Prešov   15:17
16:00 - 16:40
  č. 7   U13-A
  UKS Koliber Zarzecze - MHK Bytča   8:7
16:40 - 17:20
  č. 8   U13-A
  Iuventa Michalovce "A" - Kyjev   15:9

 

Sobota 02. február 2019 - 2. hrací deň

Chemkostav Aréna

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A
U15 - osemfinále; štvrťfinále; o 5. - 8. miesto

09:00 - 09:40
  č. 9   U13-A   Kyjev - UKS Koliber Zarzecze   17:5
09:40 - 10:20
  č. 10   U13-A   MHK Bytča - Iuventa Michalovce "A"   2:19
10:20 - 11:00
  č. 11   U15-B   UKS Koliber Zarzecze
- Iuventa Michalovce "B"   11:14
11:00 - 11:40
  č. 12   U15-B   ŠŠK SLŠ Prešov - Zdjušor Užhorod
  12:13
12:40 - 13:20
  N1-U15   A1 - B4   HK Slovan Duslo Šaľa - UKS Koliber Zarzecze   24:9
13:20 - 14:00
  N2-U15   B1 - A4
  Zdjušor Užhorod - Konotor   17:14
14:00 - 14:40
  N3-U15   A2 - B3
  Iuventa Michalovce "A" - Iuventa Michalovce "B"   25:14
14:40 - 15:20
  N4-U15   B2 - A3
  ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča   19:16
15:20 - 16:00   U5-U15   P N1 - N3   UKS Koliber Zarzecze - Iuventa Michalovce "B"   11:13
16:00 - 16:40   U6-U15   P N2 - N4   Konotor - MHK Bytča   6:17
16:40 - 17:20   U7-U15   V N1 - N3   HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce "A"   15:13 po 7m
17:20 - 18:00   U8-U15   V N2 - N4   Zdjušor Užhorod - ŠŠK SLŠ Prešov   19:15

Gymnázium Pavla Horova

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A
U13 - osemfinále; štvrťfinále; o 5. - 8. miesto

09:00 - 09:40
  č. 9   U15-A   Iuventa Michalovce "A" - Konotor   15:10
09:40 - 10:20
  č. 10   U15-A   MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa   16:18
10:20 - 11:00
  č. 11   U13-B   ŠŠK SLŠ Prešov
- Zdjušor Užhorod   14:4
11:00 - 11:40
  č. 12   U13-B   Kisvárdai KC SE - Iuventa Michalovce "B"
  14:5
12:40 - 13:20
  N1-U13   A1 - B4   Iuventa Michalovce "A" - Iuventa Michalovce "B"   25:2
13:20 - 14:00
  N2-U13   B1 - A4
  ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča   15:7
14:00 - 14:40
  N3-U13   A2 - B3
  Kyjev - Zdjušor Užhorod   24:13
14:40 - 15:20
  N4-U13   B2 - A3
  Kisvárdai KC SE - UKS Koliber Zarzecze   12:7
15:20 - 16:00   U5-U13   P N1 - N3   Iuventa Michalovce "B" - Zdjušor Užhorod   3:9
16:00 - 16:40   U6-U13   P N2 - N4   MHK Bytča - UKS Koliber Zarzecze   12:10
16:40 - 17:20   U7-U13   V N1 - N3   Iuventa Michalovce "A" - Kyjev   17:13
17:20 - 18:00   U8-U13   V N2 - N4   ŠŠK SLŠ Prešov - Kisvárdai KC SE   15:1


Tabuľky po základnej časti:

staršie žiačky U15

skupina A
1. HK Slovan Duslo Šaľa 3 3 0 0 58:41 6
2. Iuventa Michalovce "A" 3 2 0 1 43:40 4
3. MHK Bytča 3 1 0 2 51:48 2
4. Konotor 3 0 0 3 33:56 0

skupina B

1. Zdjušor Užhorod 3 3 0 0 59:42 6
2. ŠŠK SLŠ Prešov 3 2 0 1 49:41 4
3. Iuventa Michalovce "B" 3 1 0 2 43:49 2
4. UKS Koliber Zarzecze 3 0 0 3 40:59 0

mladšie žiačky U13

skupina A

1. Iuventa Michalovce "A" 3 3 0 0 56:17 6
2. Kyjev 3 2 0 1 41:28 4
3. UKS Koliber Zarzecze 3 1 0 2 19:46 2
4. MHK Bytča 3 0 0 3 17:44 0

skupina B

1. ŠŠK SLŠ Prešov 3 3 0 0 45:17 6
2. Kisvárdai KC SE 3 2 0 1 37:27 4
3. Zdjušor Užhorod 3 1 0 2 31:28 2
4. Iuventa Michalovce "B" 3 0 0 3 9:50 0

 

Nedeľa 03. február 2019 - 3. hrací deň

Chemkostav Aréna

U15; U13

09:00 - 09:40
  U13   o 7. miesto   Iuventa Michalovce "B" - UKS Koliber Zarzecze    
09:40 - 10:20
  U15   o 7. miesto   UKS Koliber Zarzecze - Konotor    
10:20 - 11:00
  U13   o 5. miesto   Zdjušor Užhorod - MHK Bytča    
11:00 - 11:40
  U15   o 5. miesto   Iuventa Michalovce "B" - MHK Bytča    
11:40 - 12:20
  U13   o 3. miesto   Kyjev - Kisvárdai KC SE    
12:20 - 13:00
  U15
  o 3. miesto   Iuventa Michalovce "A" - ŠŠK SLŠ Prešov    
13:00 - 13:40
  U13
  finále   Iuventa Michalovce "A" - ŠŠK SLŠ Prešov    
13:40 - 14:20
  U15
  finále   HK Slovan Duslo Šaľa - Zdjušor Užhorod    

 


Fotogaléria - Sladovňa Cup 2019 - stžky - štvrťfinále: ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča 02.02.2019 (2.)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 6. kolo
sobota 26.10.2019 o 15:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


1. liga Staršie dorastenky - 6. kolo

sobota 26.10.2019 o 13:00 hod.
MHK Bytča - MŠK/HC DAC Dunajská Streda


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 4. kolo

sobota 26.10.2019 od 08:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 9 + 10. kolo
víkend 09. - 10.11.2019
organizátor: MHK BYTČA
1. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sobota 09.10.2019 od --:-- hod.
organizátor: SMF - HK ŽILINA


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2019/2020 v príprave.