Nachádzaš sa tu:
29 jan 2019, 22:46
Ostatná aktualizácia: 02 feb 2019, 17:42
Prečítané: 1100x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť vycestuje v piatok 1. februára 2019 družstvo starších žiačok a družstvo mladších žiačok MHK Bytča na prestížny trojdňový medzinárodný turnaj Enjoy Sladovňa Handball Cup do Michaloviec. Staršie žiačky Bytče si na turnaji v základnej A-skupine zmerajú sily s hráčkami A-družstva Iuventy Michalovce, ukrajinskej Športovej školy MAMAŠVILI Konotor a Slovanu Duslo Šaľa. Mladšie žiačky Bytče majú v základnej A-skupine za súperky rovesníčky ukrajinskej Športovej školy STRIMKIJ Mjač Kyjev, poľského Zarzecze a A-družstva Iuventy Michalovce. O ich výsledkoch vás budeme priebežne informovať.

ENJOY SLADOVŇA HANDBALL CUP 2019

MICHALOVCE, 1. - 3. 2. 2019


Dátum konania: 1. - 3. február 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Chemkostav ARÉNA, s.r.o.. K. Kuzmányho 24 071 01 Michalovce; Gymnázium Pavla Horova, Masarykova 1 071 01 Michalovce

Usporiadateľ: Iuventa Michalovce

Kategória: staršie žiačky (r. nar. 2004-2005), mladšie žiačky (r. nar. 2006-2008)

Hrá sa podľa hádzanárskych pravidiel IHF a SZH a týchto propozícií.

Hrací systém:

Tímy v každej kategórii hrajú v základnej skupine systémom každý s každým /jednokolovo/ podľa priloženého harmonogramu zápasov; podľa počtu tímov a skupín v jednotlivých kategóriách budú nasledovať zápasy „play-off" až do finále.

Nadstavba:

V nadstavbe pri nerozhodnom výsledku (play-off zápasoch) budú nasledovať 3 x 7 m hody. Ak sa nerozhodne, každý tím bude realizovať 1 x 7m hod až do rozhodnutia. Ten istý hráč môže opakovane realizovať hod až po vystriedaní všetkých hráčov tímu (vrátane brankára).

Zastavovanie času:

Tím nemá k dispozícii ani jeden team time-out. Hrací čas sa nezastavuje, je možné ho prerušiť iba zo závažných dôvodov (zranenie hráča a pod. – NIE pri udeľovaní progresívneho alebo osobného trestu).

Posledných 30 sekúnd – (platia pravidlá IHF), a zároveň tu platia vyššie uvedené pravidlá nezastavovania času aj počas týchto posledných 30 sekúnd.

Hrací čas:

2 x 17 minút - kategória U15; prestávka 1 minúta.
2 x 15 minút - kategória U13; prestávka 1 minúta.

Tresty hráčov:

Vylúčenie hráča - 1 minúta

Hodnotenie:

Víťazstvo v stretnutí - 2 body, remíza - 1 bod, prehra - 0 bodov.

O poradí v skupine rozhoduje:

a) celkový počet získaných bodov;
b) vzájomné stretnutie;
c) rozdiel gólov zo vzájomných stretnutí;
d) rozdiel gólov zo všetkých stretnutí;
e) vyšší počet strelených gólov zo všetkých stretnutí. 


Účastníci turnaja:

staršie žiačky U15:   mladšie žiačky U13:
Iuventa Michalovce "A"   Iuventa Michalovce "A"
Iuventa Michalovce "B"
  Iuventa Michalovce "B"
Športová škola MAMAŠVILI Konotor (Ukr.)
  Športová škola STRIMKIJ Mjač Kyjev (Ukr.)
ŠŠK SLŠ Prešov   ŠŠK SLŠ Prešov
HK Slovan Duslo Šaľa   MHK Bytča
UKS Koliber Zarzecze (Poľ.)   Kisvárdai KC SE (Maď.)
MHK Bytča   UKS Koliber Zarzecze
Zdjušor Užhorod (Ukr.)   Zdjušor Užhorod (Ukr.)


zaradenie do skupín:

staršie žiačky U15 (2004-2005)

  skupina A:     skupina B:
1. Iuventa Michalovce "A"   1. Iuventa Michalovce "B"
2. Športová škola MAMAŠVILI Konotor   2. ŠŠK SLŠ Prešov
3. HK Slovan Duslo Šaľa   3. UKS Koliber Zarzecze
4. MHK Bytča   4. Zdjušor Užhorod

mladšie žiačky U13 (2006-2008)

  skupina A:     skupina B:
1. Iuventa Michalovce "A"   1. Iuventa Michalovce "B"
2. Športová škola STRIMKIJ Mjač Kyjev   2. ŠŠK SLŠ Prešov
3. MHK Bytča   3. Kisvárdai KC SE
4. UKS Koliber Zarzecze   4. Zdjušor Užhorod

 

Časový rozpis turnaja:


Piatok 01. február 2019

Chemkostav Aréna

U15 (2004-2005) / Skupina A / Group A
U13 (2006-2008) / Skupina B / Group B

12:00 - 12:40
  č. 1   U13-B   Iuventa Michalovce "B" - Zdjušor Užhorod    
12:40 - 13:20
  č. 2   U13-B   ŠŠK SLŠ Prešov - Kisvárdai KC SE
   
13:20 - 14:00
  č. 3   U15-A   Iuventa Michalovce "A"
- MHK Bytča    
14:00 - 14:40
  č. 4   U15-A   Konotor - HK Slovan Duslo Šaľa    
14:40 - 15:20
  č. 5   U13-B   Iuventa Michalovce "B" - ŠŠK SLŠ Prešov
   
15:20 - 16:00
  č. 6   U13-B   Zdjušor Užhorod - Kisvárdai KC SE    
16:00 - 16:40
  č. 7   U15-A
  Konotor - MHK Bytča    
16:40 - 17:20
  č. 8   U15-A
  HK Slovan Duslo Šaľa - Iuventa Michalovce "A"    

Gymnázium Pavla Horova

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A

12:00 - 12:40
  č. 1   U15-B   Iuventa Michalovce "B" - Zdjušor Užhorod    
12:40 - 13:20
  č. 2   U15-B   ŠŠK SLŠ Prešov - UKS Koliber Zarzecze    
13:20 - 14:00
  č. 3   U13-A   Iuventa Michalovce "A"
- UKS Koliber Zarzecze    
14:00 - 14:40
  č. 4   U13-A   Kyjev - MHK Bytča    
14:40 - 15:20
  č. 5   U15-B   Zdjušor Užhorod - UKS Koliber Zarzecze
   
15:20 - 16:00
  č. 6   U15-B   Iuventa Michalovce "B" - ŠŠK SLŠ Prešov    
16:00 - 16:40
  č. 7   U13-A
  UKS Koliber Zarzecze - MHK Bytča    
16:40 - 17:20
  č. 8   U13-A
  Iuventa Michalovce "A" - Kyjev    

 

Sobota 02. február 2019

Chemkostav Aréna

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A
U15 - osemfinále; štvrťfinále; o 5. - 8. miesto

09:00 - 09:40
  č. 9   U13-A   Kyjev - UKS Koliber Zarzecze    
09:40 - 10:20
  č. 10   U13-A   MHK Bytča - Iuventa Michalovce "A"    
10:20 - 11:00
  č. 11   U15-B   UKS Koliber Zarzecze
- Iuventa Michalovce "B"    
11:00 - 11:40
  č. 12   U15-B   ŠŠK SLŠ Prešov - Zdjušor Užhorod
   
12:40 - 13:20
  N1-U15   A1 - B4     -      
13:20 - 14:00
  N2-U15   B1 - A4
    -      
14:00 - 14:40
  N3-U15   A2 - B3
    -      
14:40 - 15:20
  N4-U15   B2 - A3
    -      
15:20 - 16:00   U5-U15   P N1 - N3     -      
16:00 - 16:40   U6-U15   P N2 - N4     -      
16:40 - 17:20   U7-U15   V N1 - N3     -      
17:20 - 18:00   U8-U15   V N2 - N4     -      

o 18:30 hod.: All-Star Match / U15 vs. tréneri

Gymnázium Pavla Horova

U15 (2004-2005) / Skupina B / Group B
U13 (2006-2008) / Skupina A / Group A
U13 - osemfinále; štvrťfinále; o 5. - 8. miesto

09:00 - 09:40
  č. 9   U15-A   Iuventa Michalovce "A" - Konotor    
09:40 - 10:20
  č. 10   U15-A   MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa    
10:20 - 11:00
  č. 11   U13-B   ŠŠK SLŠ Prešov
- Zdjušor Užhorod    
11:00 - 11:40
  č. 12   U13-B   Kisvárdai KC SE - Iuventa Michalovce "B"
   
12:40 - 13:20
  N1-U13   A1 - B4     -      
13:20 - 14:00
  N2-U13   B1 - A4
    -      
14:00 - 14:40
  N3-U13   A2 - B3
    -      
14:40 - 15:20
  N4-U13   B2 - A3
    -      
15:20 - 16:00   U5-U13   P N1 - N3     -      
16:00 - 16:40   U6-U13   P N2 - N4     -      
16:40 - 17:20   U7-U13   V N1 - N3     -      
17:20 - 18:00   U8-U13   V N2 - N4     -      

 

Nedeľa 03. február 2019

Chemkostav Aréna

U15; U13

09:00 - 09:40
  U13   o 7. miesto     -      
09:40 - 10:20
  U15   o 7. miesto     -      
10:20 - 11:00
  U13   o 5. miesto     -      
11:00 - 11:40
  U15   o 5. miesto     -      
11:40 - 12:20
  U13   o 3. miesto     -      
12:20 - 13:00
  U15
  o 3. miesto     -      
13:00 - 13:40
  U13
  finále     -      
13:40 - 14:20
  U15
  finále     -      

o 14:30 hod.: slávnostné vyhodnotenie.




Dokumenty k stiahnutiu:

(.docx, 259 kB)

(.docx, 28,5 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 19. kolo
sobota 27.04.2019 o 13:00 hod.
MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa


1. liga Staršie dorastenky - 19. kolo

sobota 27.04.2019 o 14:45 hod.
MHK Bytča - HK Slovan Duslo Šaľa


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 19.+20. turnaj

sobota 04.05.2019 od 08:30 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 21. + 22. turnaj
sobota 27.04.2019 od 09:00 hod.
organizuje: MHáK MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 sa skončila.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1) - 1. turnaj
sobota 27.04.2019 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE