Nachádzaš sa tu:
22 jan 2019, 12:53
Ostatná aktualizácia: 25 jan 2019, 18:53
Prečítané: 290x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa jarnú časť vycestuje v piatok 25. januára 2019 družstvo starších žiačok MHK Bytča na trojdňový medzinárodný prípravný turnaj do Malaciek. Staršie žiačky Bytče si na turnaji zmerajú postupne svoje sily s rovesníčkami Čadce, Veselí nad Moravou, Prešova, Otrokovíc, spojeným družstvom Malaciek a Rohožníka, Dunajskej Stredy, Slavie Praha a Atzgersdorfu. O výsledkoch z turnaja vás budeme priebežne informovať.

ICE WINTER EHR STAV CUP 2019, STARŠIE ŽIAČKY

MALACKY, 25. - 27. 1. 2019


Dátum konania: 25. - 27. január 2019 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesto konania: Športová hala Malina, AD HOC Malacky, Sasinkova č. 2, 901 01 Malacky

Usporiadateľ: TJ Strojár Malacky

Kategória: staršie žiačky (r. nar. 2004, 2005 a mladšie)

Hrací systém: Hrá sa podľa platných pravidiel a legislatívy, 9 družstiev, systém každý s každým.

Hrací čas: 2x 15 min /5 min prestávka/


Účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
SHK Veselí nad Moravou (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)
WAT Atzgersdorf (Rak.)
MŠK Dunajská Streda
MHK Bytča
MŠK - hádzaná Čadca
ŠŠK SLŠ Prešov
TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník


Časový rozpis turnaja:

Piatok 25. január 2019

1.   o 14:30 hod.:
  TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - SHK Veselí nad Moravou    
2.   o 15:05 hod.:   ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK Dunajská Streda
   
3.   o 15:40 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice
- WAT Atzgersdorf    
4.   o 16:15 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - MHK Bytča    
5.   o 16:50 hod.:
  WAT Atzgersdorf - TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
6.   o 17:25 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- TJ Jiskra Otrokovice    
7.   o 18:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - MHK Bytča    
8.   o 18:35 hod.:
  DHC Slavia Praha - ŠŠK SLŠ Prešov    
9.   o 19:10 hod.:
  TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - MŠK - hádzaná Čadca    

Sobota 26. január 2019

10.   o 08:30 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - DHC Slavia Praha    
11.   o 09:05 hod.:   MHK Bytča - ŠŠK SLŠ Prešov
   
12.   o 09:40 hod.:
  SHK Veselí na Moravou
- TJ Jiskra Otrokovice    
13.   o 10:15 hod.:
  WAT Atzgersdorf - MŠK - hádzaná Čadca
   
14.   o 10:50 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- DHC Slavia Praha    
15.   o 11:25 hod.:
  ŠŠK SLŠ Prešov
- TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
16.   o 12:05 hod.:
  MHK Bytča - TJ Jiskra Otrokovice
   
17.   o 12:40 hod.:
  MŠK - hádzaná Čadca - SHK Veselí nad Moravou    
18.   o 13:20 hod.:
  WAT Atzgersdorf - MŠK Dunajská Streda    
19.   o 13:55 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha    
20.   o 14:30 hod.:   ŠŠK SLŠ Prešov - SHK Veselí nad Moravou    
21.   o 15:05 hod.:   TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - MHK Bytča    
22.   o 15:45 hod.:   DHC Slavia Praha - WAT Atzgersdorf    
23.   o 16:20 hod.:   MŠK - hádzaná Čadca - MŠK Dunajská Streda    
24.   o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - ŠŠK SLŠ Prešov    
25.   o 17:35 hod.:   SHK Veselí nad Moravou - WAT Atzgersdorf    
26.   o 18:10 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
27.   o 18:45 hod.:   MHK Bytča - MŠK Dunajská Streda    

Nedeľa 27. január 2019

28.   o 08:30 hod.:
  MŠK Dunajská Streda - SHK Veselí nad Moravou    
29.   o 09:05 hod.:   TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník - TJ Jiskra Otrokovice    
30.   o 09:40 hod.:
  DHC Slavia Praha
- MHK Bytča    
31.   o 10:15 hod.:
  WAT Atzgersdorf - ŠŠK SLŠ Prešov
   
32.   o 10:50 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - MŠK - hádzaná Čadca    
33.   o 11:25 hod.:
  MŠK Dunajská Streda
- TJ Strojár Malacky / ŠKH Rohožník    
34.   o 12:00 hod.:
  SHK Veselí nad Moravou - DHC Slavia Praha
   
35.   o 12:35 hod.:
  MHK Bytča - WAT Atzgersdorf    
36.   o 13:10 hod.:
  ŠŠK SLŠ Prešov - MŠK - hádzaná Čadca    

o 14:00 hod.: slávnostné vyhodnotenie a odovzdanie cien.

 

 

 

Dokumenty k stiahnutiu:

(.doc, 418 kB)

(.xlsx, 29,7 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 13. kolo
sobota 02.03.2019 o 13:00 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


1. liga Staršie dorastenky - 13. kolo

sobota 02.03.2019 o 15:00 hod.
HC Tatran Stupava - MHK Bytča


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 15.+16. turnaj

víkend 09. - 10.03.2019
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 13. + 14. turnaj
streda 06.03.2019 o 17:00 hod.
MŠK - hádzaná Čadca – MHK Bytča
organizuje: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.
- dohrávka vloženého zápasu.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1) - 5. turnaj

nedeľa 24.02.2019 od 09:00 hod.
organizuje: HK SLÁVIA PARTIZÁNSKE


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.