Tak ako ich chlapčenskí rovesníci, aj kadetskú reprezentácia dievčat (ročník narodenia 2002-2003) čaká Turnaj Olympijských nádejí v Maďarsku (16. - 18.11.2018). Kadetky sa aktuálne pripravujú na zraze v Púchove pod vedením trénera Rastislava Jedináka. Počas víkendu čaká na kadetskú reprezentáciu medzinárodná konfrontácia, keď sa v maďarskom Kecskeméte od piatka do nedele postupne stretnú s Maďarskom, Českom a Poľskom.
Nominácia kadetskej reprezentácie dievčat na medzinárodný Turnaj Olympijských nádejí v maďarskom Kecskeméte:
NR. | FAMILY NAME | FIRST NAME | CLUB | DATE OF BIRTH | MATCHES | GOALS | |||||
8 | Dulinová | Valéria | HK AS Trenčín | 08.02.2003 | |||||||
9 | Györiová | Viktória | Győri Audi ETO KC | 15.05.2003 | |||||||
11 | Pápayová | Nina | HK Slovan Duslo Šaľa | 10.06.2003 | |||||||
13 | Sedláčková | Nicole | HK AS Trenčín | 07.10.2003 | |||||||
5 | Pénzes | Monika | MŠK Dun. Streda | 25.11.2003 | |||||||
77 | Petríková | Natália | HK AS Trenčín | 29.01.2002 | |||||||
2 | Lupkovičová | Henrieta | ŠŠK Prešov | 11.11.2003 | |||||||
3 | Kušnírová | Jana | ŠKP Bratislava | 19.02.2003 | |||||||
17 | Vargová | Diana Mária | ŠŠK Prešov | 08.06.2003 | |||||||
10 | Lancz | Barbora | Győri Audi ETO KC | 28.07.2002 | |||||||
14 | Dvorščáková | Alena | ŠŠK Prešov | 29.03.2002 | |||||||
12 | Voržáčková | Viktória | HC Tatran Stupava | 26.04.2002 | |||||||
19 | Csölleová | Dominika | ŠKP Bratislava | 23.04.2002 | |||||||
1 | Zvarová | Zuzana | ŠKP Bratislava | 17.10.2003 | |||||||
18 | Rovňáková | Simona | Iuventa Michalovce | 09.12.2002 | |||||||
16 | Dovičínová | Karolína | HK AS Trenčín | 01.02.2003 | |||||||
Officials | |||||||||||
Rastislav Jedinák | Head coach | ||||||||||
Iveta Mičiníková | Asistant coach | ||||||||||
Rudolf Draškovič | Team manager | ||||||||||
Kristína Ujhelyi | Physiotherapist |
Zápasy sa dajú sledovať naživo na tomto linku
Zdroj: slovakhandball.sk
1. liga Staršie dorastenky - 9. kolo N
sobota 23.03.2024 o 14:15 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
1. liga Mladšie dorastenky - 9. kolo N
sobota 23.03.2024 o 12:30 hod.
ŠŠK SLŠ Prešov - MHK Bytča
- nadstavba.
- skupina o 7. - 12. miesto.
MK ZA-TN - Staršie žiačky - 11. kolo
nedeľa 14.04.2024 od 09:00 hod.
organizátor: MHK BYTČA
- 4. skupina.
- dohrávka.
MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 12. kolo
nedeľa 24.03.2024 od 09:00 hod.
organizátor: HK AS TRENČÍN "A"
- 2. skupina.
MK ZA-TN - Prípravka (4+1) - 7. kolo
sobota 20.04.2024 od 08:00 hod.
organizátor: ŠKHá DUBNICA NAD VÁHOM
- 1. skupina.
víkend 20. - 21.04.2024
organizátor: MŠK - HÁDZANÁ ČADCA
- 2. skupina.