Nachádzaš sa tu:
28 aug 2018, 09:34
Ostatná aktualizácia: 31 aug 2018, 16:32
Prečítané: 474x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

Mladšie žiačky, staršie žiačky a mladšie dorastenky MHK Bytča sa v rámci prípravy na novú sezónu zúčastnia počas nadchádzajúceho víkendu (31.8. - 2.9.2018) na 1. ročníku Stupava Cup-u v Stupave. Rozlosovanie turnaja vám prinášame v článku. O výsledkoch vás budeme informovať.

Stupava Cup 2018


Dátum konania: 31. august - 02. september 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Školská športová hala. Školská ulica 2 900 31 Stupava; Hala Park Stupava, Nová 64, 900 31 Stupava.

Usporiadateľ: HC Tatran Stupava

Kategórie: mladšie žiačky (r. nar. 2006, 2007 a mladšie), staršie žiačky (r. nar. 2004, 2005 a mladšie), mladšie dorastenky (r. nar. 2002, 2003 a mladšie)

Hrací systém: Hrá sa podľa pravidiel SZH.

Hrací čas: .


Mladšie žiačky (U 12)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A" (SR)
Házená - Háčko Veselí nad Moravou (ČR)
HK Hodonín (ČR)
HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
MHK Bytča (SR)
HC Tatran Stupava "B" (SR)
HC Zlín (ČR)
MŠK Dunajská Streda (SR)
ŠKP Bratislava (SR)
HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. HC Tatran Stupava "A"   1. HC Tatran Stupava "B"
2. Házená - Háčko Veselí nad Moravou   2. HC Zlín
3. HK Hodonín   3. MŠK Dunajská Streda
4. HK Slovan Duslo Šaľa   4. ŠKP Bratislava
5. MHK Bytča   5. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 31. august 2018 - 1. hrací deň (Park hala)

17.   A   o 08:00 h.:
  HC Tatran Stupava - Házená - Háčko Veselí n. Moravou     PH 1
30.   B   o 08:00 h.:   ŠKP Bratislava - HC Tatran Stupava "B"     PH 2
18.   A   o 08:37 h.:   HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
    PH 1
31   B   o 08:37 h.:   HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     PH 2
19.   A   o 09:17 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - MHK Bytča     PH 1
32.   B   o 09:17 h.:   HC Tatran Stupava "B" - MŠK Dunajská Streda     PH 2
22.   A   o 11:12 h.:   Házená - Háčko Veselí nad Moravou - HK Hodonín     PH 1
35.   B   o 11:12 h.:   HC Tatran Stupava "B" - HC Zlín     PH 2
23.   A   o 11:48 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - MHK Bytča
    PH 1
36.   B   o 11:48 h.:   MŠK Dunajská Streda - ŠKP Bratislava     PH 2
40.   B   o 14:15 h.:   HC Zlín - MŠK Dunajská Streda     PH 2
28.   A   o 14:52 h.:   Házená - Háčko Veselí n. Moravou - MHK Bytča     PH 1
41.   B   o 14:52 h.:   ŠKP Bratislava - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     PH 2

Sobota 01. september 2018 - 2. hrací deň (Park hala, Školská športová hala)

65.   A   o 08:00 h.:   Házená - Háčko Veselí n. Moravou - HK Slovan Duslo Šaľa     PH
66.   A   o 08:37 h.:   HK Hodonín - MHK Bytča     PH
67.   B   o 09:17 h.:   HC Zlín - ŠKP Bratislava     PH
68.   B   o 09:58 h.:   MŠK Dunajská Streda - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     PH
52.   A   o 11:32 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - HK Hodonín     ŠŠH
71.   B   o 12:09 h.:
  HC Tatran Stupava "B" - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     PH
75       o 14:47 h.:
  A3
- B5     PH
76.       o 15:24 h.:
  A4 - B4
    PH
77.       o 16:01 h.:   A5
- B3     PH
78.       o 16:38 h.:   A1
- B2     PH
79.       o 17:15 h.:   A2 - B1     PH
80.       o 17:42 h.:   A3 - B4     PH
81.       o 18:18 h.:   A4 - B3     PH
82.       o 18:55 h.:   A5 - B5     PH

Nedeľa 02. september 2018 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

86. o 5. - 10. miesto
  o 09:17 h.:   A4 - B5     ŠŠH
87. o 5. - 10. miesto
  o 09:58 h.:
  A3 - B3     ŠŠH
97. o 5. - 10. miesto   o 09:58 h.:   A5 - B4     PH
89. o 1. - 4. miesto
  o 11:22 h.:   A2 - B2     ŠŠH
91. o 1. - 4. miesto
  o 12:37 h.:
  A1 - B1     ŠŠH

o 14:45 hod.: vyhlásenie výsledkov - Školská športová hala

 

Staršie žiačky (U 14)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava "A" (SR)
HK Slovan Duslo Šaľa "B" (SR)
SHK Kunovice (ČR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)
HC Tatran Stupava "B" (SR)
MŠK Dunajská Streda "A" (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)
TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník (SR)
MŠO Štúrovo (SR)
ŠKP Bratislava (SR)
MŠK Dunajská Streda "B" (SR)
Győri Audi ETO KC (Maď.)
HK Slovan Duslo Šaľa "A" (SR)
MHK Bytča (SR)

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:     skupina C:
1. HC Tatran Stupava "A"   1. HC Tatran Stupava "B"   1. ŠKP Bratislava
2. HK Slovan Duslo Šaľa "A"   2. MŠK Dunajská Streda "A"   2. MŠK Dunajská Streda "B"
3. SHK Kunovice   3. HK Slávia Partizánske   3. Győri Audi ETO KC
4. HK AS Trenčín   4. TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník
  4. HK Slovan Duslo Šaľa "A"
5. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   5. MŠO Štúrovo   5. MHK Bytča

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 31. august 2018 - 1. hrací deň (Park hala, Školská športová hala)

20.   A   o 09:58 h.:
  HC Tatran Stupava "A" - HK Slovan Duslo Šaľa "B"     PH 1
33.   B   o 09:58 h.:   MŠK Dunajská Streda "B" - HK Slovan Duslo Šaľa "A"
    PH 2
21.   A   o 10:35 h.:
  SHK Kunovice - HK AS Trenčín
    PH 1
34.   C   o 10:35 h.:   Győri Audi ETO KC - MHK Bytča     PH 2
5.   B   o 11:07 h.:   HC Zlín - MŠK Dunajská Streda "A"     ŠŠH
6.   B   o 11:44 h.:   HK Slávia Partizánske - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     ŠŠH
7.   A   o 12:21 h.:   HC Tatran Stupava "A" - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     ŠŠH
24.   A   o 12:24 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK AS Trenčín     PH 1
37.   B   o 12:24 h.:   ŠKP Bratislava - MŠK Dunajská Streda "B"     PH 2
25.   B   o 13:01 h.:   TJ Strojár Malacky - HC Zlín     PH 1
38.   C   o 13:01 h.:   ŠKP Bratislava - MHK Bytča     PH 2
40.   C   o 13:38 h.:   MŠK Dunajská Streda "B" - Győri Audi ETO KC     PH 2
27.   A   o 14:15 h.:   SHK Kunovice - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     PH 1
29.   C   o 15:29 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "A" - ŠKP Bratislava     PH 1
42.   B   o 15:29 h.:   HC Zlín - MŠO Štúrovo     PH 2
12.   A   o 16:05 h.:   HK AS Trenčín - HC Tatran Stupava "A"     ŠŠH
43.   A   o 16:20 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa "B" - SHK Kunovice     PH
13.   B   o 16:42 h.:   MŠK Dunajská Streda "A" - HK Slávia Partizánske     ŠŠH
44   C   o 16:57 h.   Győri Audi ETO KC   HK Slovan Duslo Šaľa "A"     PH
46.   B   o 18:21 h.:   HK Slávia Partizánske
- MŠO Štúrovo     PH

Sobota 01. september 2018 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

47.   A   o 08:00 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "B" - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     ŠŠH
48.   C   o 08:37 h.:
  HK Slovan Duslo Šaľa "A" - MHK Bytča     ŠŠH
49.   B   o 09:17 h.:
  MŠK Dunajská Streda "A"
- MŠO Štúrovo     ŠŠH
53.   B   o 12:09 h.:
  TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník - MŠO Štúrovo
    ŠŠH
54.   A   o 12:46 h.:   HC Tatran Stupava "A" - SHK Kunovice     ŠŠH
72.   C   o 12:46 h.:   MŠK Dunajská Streda "B" - MHK Bytča     PH
55.   A   o 13:23 h.:   HK AS Trenčín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     ŠŠH
73.   C   o 13:32 h.:   ŠKP Bratislava - Győri Audi ETO KC     PH
56.   B   o 14:00 h.:   HC Tatran Stupava "B" - HK Slávia Partizánske     ŠŠH
74   B   o 14:00 h.:   MŠK Dunajská Streda - TJ Strojár Malacky/ŠKH Rohožník     PH
59.   o 13. - 15. m.
  o 16:11 h.:   A5 - C5     ŠŠH
60.   o 10. - 12. m.
  o 16:38 h.:   A4 - C4     ŠŠH
61.   o 7. - 9. m.
  o 17:15 h.:   A3 - C3     ŠŠH
62.   o 4. - 6. m.
  o 17:52 h.:   A2 - C2     ŠŠH
63.   o 1. - 3. m.
  o 18:29 h.:   A1 - C1     ŠŠH

Nedeľa 02. september 2018 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

84. o 7. - 9. miesto
    o 08:00 h.:   B3 - C3     ŠŠH
94 o 13. - 15. miesto     o 08:00 h.:   B5 - C5     PH
85. o 4. - 6. miesto
    o 08:37 h.:
  B2 - C2     ŠŠH
95 o 10. - 12. miesto     o 08:37 h.:   B4 - C4     PH
96. o 1. - 3. miesto     o 09:17 h.:   B1 - C1     PH
99. o 13. - 15. miesto     o 11:22 h.:   A5 - B5     PH
90. o 4. - 6. miesto
    o 11:59 h.:   A2 - B2     ŠŠH
100. o 10. - 12. miesto     o 11:59 h.:   A4 - B4     PH
101. o 7. - 9. miesto     o 12:37 h.:   A3 - B3     PH
92. o 1. - 3. miesto
    o 13:14 h.:
  A1 - B1     ŠŠH

o 14:45 hod.: vyhlásenie výsledkov - Školská športová hala


Mladšie dorastenky (U 16)

účastníci turnaja:

HC Tatran Stupava (SR)
HK Slávia Partizánske (SR)
MHK Bytča (SR)
HC Zlín (ČR)
HK Hodonín (ČR)
HK Slovan Duslo Šaľa (SR)
HK AS Trenčín (SR)
MŠK Dunajská Streda (SR)

zaradenie do skupín:

  skupina A:     skupina B:
1. HC Tatran Stupava   1. HK Hodonín
2. HK Slávia Partizánske   2. HK Slovan Duslo Šaľa
3. MHK Bytča   3. HK AS Trenčín
4. HC Zlín   4. MŠK Dunajská Streda

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 31. august 2018 - 1. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

1.   A   o 08:00 h.:   HC Tatran Stupava - HK Slávia Partizánske     ŠŠH
2.   B   o 08:47 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - HK AS Trenčín     ŠŠH
3.   B   o 09:34 h.:   HK Hodonín - MŠK Dunajská Streda     ŠŠH
4.   A   o 10:20 h.:   MHK Bytča - HC Zlín     ŠŠH
8.   A   o 12:58 h.:   HC Tatran Stupava - HC Zlín     ŠŠH
9.   A   o 13:45 h.:   HK Slávia Partizánske - MHK Bytča     ŠŠH
10.   B   o 14:32 h.:   HK Hodonín - HK AS Trenčín     ŠŠH
11.   B   o 15:19 h.:   HK Slovan Duslo Šaľa - MŠK Dunajská Streda     ŠŠH
14.   A   o 17:19 h.:   HC Tatran Stupava - MHK Bytča     ŠŠH
45.   A   o 17:34 h.   HK Slávia Partizánske   HC Zlín     PH
15.   B   o 18:06 h.:   HK AS Trenčín - MŠK Dunajská Streda     ŠŠH
16.   B   o 18:53 h.:   HK Hodonín - HK Slovan Duslo Šaľa
    ŠŠH

sobota 01. september 2018 - 2. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

50.       o 09:58 h.:
  A1 - B4     ŠŠH
69.       o 10:35 h.:   A3 - B2     PH
51.       o 10:45 h.:
  A2 - B3     ŠŠH
70.       o 11:22 h.:   A4 - B1     PH
57   III.   o 14:37 h.:
  P A1-B4
- P A3-B2     ŠŠH
58.   IV   o 15:24 h.:
  P A2-B2 - P A4-B1
    ŠŠH
64.   II.   o 19:06 h.:   V A2-B2
- V A4-B1     ŠŠH
83   SF   o 19:32 h.:   V A1-B4 - V A3-B2     PH

Nedeľa 02. september 2018 - 3. hrací deň (Školská športová hala, Park hala)

88. o 7. miesto
    o 10:35 h.:   P II. - P IV.     ŠŠH
98. o 5. miesto     o 10:35 h.:   V II.   V IV.     PH
102. o 3. miesto     o 13:14 h.:   P I.   P II.     PH
93. o 1. miesto
    o 13:51 h.:
  V I. - V II.     ŠŠH

o 14:45 hod.: vyhlásenie výsledkov - Školská športová hala


 

 

 

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

 

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 22.09.2018 od 15:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 22.09.2018 od 17:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 3. + 4. turnaj

nedeľa 23.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. turnaj
sobota 29.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.