Nachádzaš sa tu:
26 aug 2018, 09:55
Ostatná aktualizácia: 26 aug 2018, 23:51
Prečítané: 331x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V dňoch 24. - 26. augusta sa obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča v rámci prípravy na novú sezónu zúčastnili na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v českých Otrokoviciach, ktorého organizátorom je miestny hádzanársky klub TJ Jiskra. Počas tretieho hracieho dňa si mladšie dorastenky pripísali na svoje konto po jednej výhre a jednej prehre, naopak nedarilo sa ich starším kolegyniam, ktoré dvakrát prehrali. Mladšie dorastenky Bytče obsadili na kvalitne obsadenom turnaji celkové 8. miesto, staršie dorastenky skončili na 10. mieste.

Jiskra Junior Handball Cup 2018 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 24. - 26. august 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Sportovní hala SPŠ (Štěrkáč), tř, T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice, Česká republika (mladšie dorastenky); Městská sportovní hala (Lanáček), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, Česká republika (staršie dorastenky).

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2002, 2003 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2000, 2001 a mladšie)

Hrací systém: v kategórii mladších dorasteniek sa hrá systémom každý s každým, v prípade starších dorasteniek sú dve základné skupiny, ďalej finálové skupiny a skupiny o umiestnenie. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: mladšie dorastenky - 2x po 15 minút (bez možnosti time-outu), staršie dorastenky - 2x po 18 minút (v základnej skupine bez možnosti time-outu, 1x time-out na zápasy v skupinách a umiestnenie).


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
DHK Baník Most (ČR)
HC Zlín (ČR)
Iuventa Michalovce (SR)
MHK Bytča (SR)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Sokol Otrokovice (ČR)
TJ Nový Jičín (ČR)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň (hala Štěrkáč)

1.   MD   o 09:00 hod.:
  DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice   12:11
2.   MD   o 09:40 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   28:10
3.   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča   14:12
4.   MD   o 11:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce   16:11
5.   MD   o 11:40 hod.:   TJ Nový Jičín - HC Zlín   9:22
6.   MD   o 12:20 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Sokol Poruba   15:13
7.   MD   o 13:00 hod.:   MHK Bytča
- DHC Slavia Praha   7:21
8.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Nový Jičín   16:10
9.   MD   o 14:20 hod.:   HC Zlín - DHK Baník Most   18:13
10.   MD   o 15:00 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   21:4
11.   MD   o 15:40 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Nový Jičín   17:17
12.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - MHK Bytča   18:14
13.   MD   o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín   9:14
14.   MD   o 17:40 hod.:   DHK Baník Most
- TJ Sokol Poruba   21:14


Priebežná tabuľka - 1. hrací deň:

1. HC Zlín   4   4 0 0   82:41   + 41   8
2. DHC Slavia Praha   3   3 0 0   58:22   + 36   6
3. DHK Baník Most   3   2 0 1   46:43   + 3   4
4. TJ Sokol Poruba   4   1 1 2   58:65   - 7   3
5. TJ Jiskra Otrokovice   3   1 0 2   36:36   0   2
6. Iuventa Michalovce   2   1 0 1   29:30   - 1   2
7. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3   1 0 2   29:62   - 33   2
8. TJ Nový Jičín   3   0 1 2   36:55   - 19   1
9. MHK Bytča   3   0 0 3   33:53   - 20
  0

 

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň (hala Štěrkáč)

15.   MD   o 09:00 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHC Slavia Praha   3:17
16.   MD   o 09:40 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh
- Iuventa Michalovce   13:17
17   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba
- TJ Jiskra Otrokovice   11:14
18.   MD   o 11:00 hod.:
  DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
  14:12
19.   MD   o 11:40 hod.:   Iuventa Michalovce
- TJ Nový Jičín   15:12
20.   MD   o 12:20 hod.:   MHK Bytča
- TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   16:15
21.   MD   o 13:00 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Poruba   28:14
22.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha   6:16
23.   MD   o 14:20 hod.:   DHK Baník Most - Iuventa Michalovce   14:13
24.   MD   o 15:00 hod.:   TJ Nový Jičín - MHK Bytča   13:17
25.   MD   o 15:40 hod.:   DHC Slavia Praha - HC Zlín   13:10
26.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - TJ Jiskra Otrokovice   13:10
27.   MD   o 17:00 hod.:   MHK Bytča - DHK Baník Most   10:17
28.   MD   o 17:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Nový Jičín   21:14


Priebežná tabuľka - po 2. hracom dni:

1. DHC Slavia Praha   7   7 0 0   118:53   + 65   12
2. HC Zlín   6   5 0 1   120:68   + 52   10
3. DHK Baník Most   6   4 0 2   89:80   + 9   8
4. Iuventa Michalovce   6   4 0 2   87:79   + 8   8
5. MHK Bytča   6   2 0 4   76:98   - 22
  4
6. TJ Jiskra Otrokovice   6   2 0 4   66:76   - 10   4
7. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   6   2 0 4   78:109   - 31   4
8. TJ Sokol Poruba   6   1 1 4   83:107   - 24   3
9. TJ Nový Jičín   7   0 1 6   78:125   - 47   1

 

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň (hala Štěrkáč)

29. MD     o 09:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha   7:18
30. MD     o 09:40 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHK Baník Most   7:19
31. MD     o 10:20 hod.:   HC Zlín - Iuventa Michalovce   21:12
32. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča   16:12
33. MD     o 11:40 hod.:   DHK Baník Most - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   10:7
34. MD     o 12:20 hod.:
  Iuventa Michalovce - TJ Sokol Poruba   16:19
35. MD     o 13:00 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín   6:16
36. MD     o 13:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice   10:12

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)


Priebežná tabuľka - 3. hrací deň:

1. DHC Slavia Praha   8   7 0 0   115:53   + 76   16
2. HC Zlín   8   7 0 1   157:86   + 62   14
3. DHK Baník Most   8   6 0 2   117:94   + 23   12
4. TJ Jiskra Otrokovice   8   4 0 4   94:98   - 4   6
5. Iuventa Michalovce   8   3 0 5   115:119   - 10   6
6. TJ Sokol Poruba   8   2 1 5   109:141   - 32   5
7. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   8   2 0 6   95:131   - 34   4
8. MHK Bytča   8   2 0 6   94:130   - 36   4
9. TJ Nový Jičín   8   0 1 7   85:144   - 59   1

 

Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
HC Zlín (ČR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)
MHK Bytča (SR)
Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)

zaradenie do skupín:

  skupina SDA:     skupina SDB:
1. HK AS Trenčín   1. DHC Slavia Praha
2. Mosonmagyaróvári KC SE   2. HC Zlín
3. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4. MHK Bytča
5. TJ Jiskra Otrokovice   5. TJ Sokol Poruba

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň (hala Lanáček)

1.   SDA   o 08:30 hod.:
  HK AS Trenčín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   24:17
2.   SDB   o 09:15 hod.:   HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.   17:10
3.   SDA   o 10:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice   29:25
4.   SDB   o 10:45 hod.:   DHC Slavia Praha - MHK Bytča   19:16
5.   SDA   o 11:30 hod.:   Mosonmagyaróvári KC SE - HK AS Trenčín   24:15
6.   SDB   o 12:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Zlín   8:14
7.   SDA   o 13:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   17:21
8.   SDB   o 13:45 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr. - DHC Slavia Praha   9:21
9.   SDA   o 14:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- Mosonmagyaróvári KC SE   15:20
10.   SDB   o 15:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - MHK Bytča   20:21
11.   SDA   o 16:00 hod.:   HK AS Trenčín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   25:19
12.   SDB   o 16:45 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba   23:12
13.   SDA   o 17:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   21:19
14.   SDB   o 18:15 hod.:   MHK Bytča - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.   21:29


Priebežné tabuľky - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina SDA:

1. Mosonmagyaróvári KC SE   2   2 0 0   44:30   + 14   4
2. HK AS Trenčín   3   2 0 1   64:60   + 4   4
3. TJ Jiskra Otrokovice   3   2 0 1   61:63   - 2   4
4. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3   1 0 3   64:67   - 3   2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   0 0 3   53:66   - 13   0

skupina SDB:

1. DHC Slavia Praha   3   3 0 0   63:37   + 26   6
2. HC Zlín   2   2 0 0   31:18   + 13   4
3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   3   1 0 2   48:59   - 11   2
4. MHK Bytča   3   1 0 2   58:68   - 10   2
5. TJ Sokol Poruba   3   0 0 3   40:58   - 18   0

 

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň (hala Lanáček)

15.   SDB   o 08:30 hod.:
  HC Zlín - DHC Slavia Praha   16:14
16.   SDA   o 09:15 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Mosonmagyaróvári KC SE   19:23
17   SDB   o 10:00 hod.:
  HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.
- TJ Sokol Poruba   23:21
18.   SDA   o 10:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - HK AS Trenčín
  16:13
19.   SDB   o 11:30 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín   11:24
20.   SDA   o 12:15 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Mosonmagyaróvári KC SE   13:22
21.   SDU   o 13:00 hod.:   5B / TJ Sokol Poruba - 4B / MHK Bytča   23:23
22.   SDF   o 13:45 hod.:   3A / HK AS Trenčín - 2B / DHC Slavia Praha   11:19
23.   SDF   o 14:30 hod.:   3B / HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr. - 2A / TJ Jiskra Otrokovice   18:20
24.   SDU   o 15:15 hod.:   5A / TJ Jiskra Havlíčkův Brod - 4A / TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   19:17
25.   SDF   o 16:00 hod.:   1A / Mosonmagyaróvári KC SE - 3B / HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.   28:9
26.   SDF   o 16:45 hod.:   1B / HC Zlín - 3A / HK AS Trenčín   20:14
27.   SDU   o 17:30 hod.:   5A / TJ Jiskra Havlíčkův Brod - 5B / TJ Sokol Poruba   19:21
28.   SDF   o 18:15 hod.:   2A / TJ Jiskra Otrokovice - 1B / HC Zlín   21:17


Konečné tabuľky - základné skupiny:

skupina SDA:

1. Mosonmagyaróvári KC SE   4   4 0 0   89:62   + 27   8
2. TJ Jiskra Otrokovice   4   3 0 1   77:76   + 1   6
3. HK AS Trenčín   4   2 0 2   77:76   + 1   4
4. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   4   1 0 3   83:90   - 7   2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4   0 0 4   66:88   - 22   0

skupina SDB:

1. HC Zlín   4   4 0 0   71:43   + 28   8
2. DHC Slavia Praha   4   3 0 1   77:53   + 24   6
3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   4   2 0 2   71:80   - 9   4
4. MHK Bytča   4   1 0 3   69:92   - 23   2
5. TJ Sokol Poruba   4   0 0 4   61:81   - 20   0


Priebežné tabuľky:

finálová skupina:

1. DHC Slavia Praha   3   3 0 0       + 22   6
2. HC Zlín   4   3 0 1       + 20   6
3. TJ Jiskra Otrokovice   4   3 0 1       + 1   6
4. Mosonmagyaróvári KC SE   3   2 0 1       + 17   4
5. HK AS Trenčín   4   0 0 4       - 27   0
6. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   4   0 0 4       - 33   0

skupina o umiestnenie:

1. TJ Sokol Poruba   2   1 1 0   44:42   + 2   3
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   2   1 0 1   38:38   0   2
3. MHK Bytča   1   0 1 0   23:23   0   1
4. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   1   0 0 1   19:21   - 2   0

 

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň (hala Lanáček)

29. SDF   o 09:00 hod.:   2B / DHC Slavia Praha - 1A / Mosonmagyaróvári KC SE   15:24
30. SDU   o 09:45 hod.:
  5A / TJ Jiskra Havlíčkův Brod - 4B / MHK Bytča   17:15
31. SDF   o 10:30 hod.:   3B / HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr. - 3A / HK AS Trenčín   19:10
32. SDU   o 11:15 hod.:
  5B / TJ Sokol Poruba - 4A / TJ Sokol Ostrava Hrabůvka   13:23
33. SDF   o 12:00 hod.:   2A / TJ Jiskra Otrokovice - 2B / DHC Slavia Praha   13:18
34. SDU   o 12:45 hod.:
  4A / TJ Sokol Ostrava Hrabůvka - 4B / MHK Bytča   26:23
35. SDF   o 13:30 hod.:   1A / HC Zlín - 1B / Mosonmagyaróvári KC SE   13:22

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)


Priebežné tabuľky:

finálová skupina:

1. Mosonmagyaróvári KC SE   5   5 0 0       + 51   10
2. HC Zlín   5   4 0 1       + 4   8
3. DHC Slavia Praha   5   3 0 2       + 14   6
4. TJ Jiskra Otrokovice   5   2 0 3       - 9   4
5. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   5   1 0 4       - 25   2
6. HK AS Trenčín   5   0 0 5       - 35   0

skupina o umiestnenie:

1. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3   2 0 1   66:55   + 11   4
2. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   2 0 1   55:53   + 2   4
3. TJ Sokol Poruba   3   1 1 1   57:65   - 8   3
4. MHK Bytča   3   0 1 2   61:66   - 5   1

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 228 kB)

(.doc, 192 kB)

 (.pdf, 416 kB)

 (.pdf, 546 kB)

Staršie žiačky MHK Bytča na turnaji v Šali

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 22.09.2018 od 15:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 22.09.2018 od 17:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 3. + 4. turnaj

nedeľa 23.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. turnaj
sobota 29.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.