Nachádzaš sa tu:
24 aug 2018, 08:32
Ostatná aktualizácia: 26 aug 2018, 23:54
Prečítané: 337x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V dňoch 24. - 26. augusta sa obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča v rámci prípravy na novú sezónu zúčastňujú na kvalitne obsadenom medzinárodnom turnaji v českých Otrokoviciach, ktorého organizátorom je miestny hádzanársky klub TJ Jiskra. Mladšie dorastenky Bytče si po prvom hracom dni na svoje konto pripísali tri prehry, o niečo lepšie sa darilo starším dorastenkám, ktoré si na svoje konto pripísali jedno víťazstvo a dve prehry.

Jiskra Junior Handball Cup 2018 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 24. - 26. august 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Sportovní hala SPŠ (Štěrkáč), tř, T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice, Česká republika (mladšie dorastenky); Městská sportovní hala (Lanáček), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, Česká republika (staršie dorastenky).

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2002, 2003 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2000, 2001 a mladšie)

Hrací systém: v kategórii mladších dorasteniek sa hrá systémom každý s každým, v prípade starších dorasteniek sú dve základné skupiny, ďalej finálové skupiny a skupiny o umiestnenie. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: mladšie dorastenky - 2x po 15 minút (bez možnosti time-outu), staršie dorastenky - 2x po 18 minút (v základnej skupine bez možnosti time-outu, 1x time-out na zápasy v skupinách a umiestnenie).


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
DHK Baník Most (ČR)
HC Zlín (ČR)
Iuventa Michalovce (SR)
MHK Bytča (SR)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Sokol Otrokovice (ČR)
TJ Nový Jičín (ČR)

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň (hala Štěrkáč)

1.   MD   o 09:00 hod.:
  DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice   12:11
2.   MD   o 09:40 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   28:10
3.   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča   14:12
4.   MD   o 11:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce   16:11
5.   MD   o 11:40 hod.:   TJ Nový Jičín - HC Zlín   9:22
6.   MD   o 12:20 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Sokol Poruba   15:13
7.   MD   o 13:00 hod.:   MHK Bytča
- DHC Slavia Praha   7:21
8.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Nový Jičín   16:10
9.   MD   o 14:20 hod.:   HC Zlín - DHK Baník Most   18:13
10.   MD   o 15:00 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   21:4
11.   MD   o 15:40 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Nový Jičín   17:17
12.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - MHK Bytča   18:14
13.   MD   o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín   9:14
14.   MD   o 17:40 hod.:   DHK Baník Most
- TJ Sokol Poruba   21:14


Priebežná tabuľka - 1. hrací deň:

1. HC Zlín   4   4 0 0   82:41   + 41   8
2. DHC Slavia Praha   3   3 0 0   58:22   + 36   6
3. DHK Baník Most   3   2 0 1   46:43   + 3   4
4. TJ Sokol Poruba   4   1 1 2   58:65   - 7   3
5. TJ Jiskra Otrokovice   3   1 0 2   36:36   0   2
6. Iuventa Michalovce   2   1 0 1   29:30   - 1   2
7. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3   1 0 2   29:62   - 33   2
8. TJ Nový Jičín   3   0 1 2   36:55   - 19   1
9. MHK Bytča   2   0 0 2   26:32   - 6
  0

 

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň (hala Štěrkáč)

15.   MD   o 09:00 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHC Slavia Praha    
16.   MD   o 09:40 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh
- Iuventa Michalovce    
17   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba
- TJ Jiskra Otrokovice    
18.   MD   o 11:00 hod.:
  DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
   
19.   MD   o 11:40 hod.:   Iuventa Michalovce
- TJ Nový Jičín    
20.   MD   o 12:20 hod.:   MHK Bytča
- TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh    
21.   MD   o 13:00 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Poruba    
22.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha    
23.   MD   o 14:20 hod.:   DHK Baník Most - Iuventa Michalovce    
24.   MD   o 15:00 hod.:   TJ Nový Jičín - MHK Bytča    
25.   MD   o 15:40 hod.:   DHC Slavia Praha - HC Zlín    
26.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - TJ Jiskra Otrokovice    
27.   MD   o 17:00 hod.:   MHK Bytča - DHK Baník Most    
28.   MD   o 17:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Nový Jičín    

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň (hala Štěrkáč)

29. MD     o 09:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha    
30. MD     o 09:40 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHK Baník Most    
31. MD     o 10:20 hod.:   HC Zlín - Iuventa Michalovce    
32. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča    
33. MD     o 11:40 hod.:   DHK Baník Most - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh    
34. MD     o 12:20 hod.:
  Iuventa Michalovce - TJ Sokol Poruba    
35. MD     o 13:00 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín    
36. MD     o 13:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice    

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)

 

Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
HC Zlín (ČR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)
MHK Bytča (SR)
Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)

zaradenie do skupín:

  skupina SDA:     skupina SDB:
1. HK AS Trenčín   1. DHC Slavia Praha
2. Mosonmagyaróvári KC SE   2. HC Zlín
3. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4. MHK Bytča
5. TJ Jiskra Otrokovice   5. TJ Sokol Poruba

 

Časový rozpis a výsledky turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň (hala Lanáček)

1.   SDA   o 08:30 hod.:
  HK AS Trenčín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   24:17
2.   SDB   o 09:15 hod.:   HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.   17:10
3.   SDA   o 10:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice   29:25
4.   SDB   o 10:45 hod.:   DHC Slavia Praha - MHK Bytča   19:16
5.   SDA   o 11:30 hod.:   Mosonmagyaróvári KC SE - HK AS Trenčín   24:15
6.   SDB   o 12:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Zlín   8:14
7.   SDA   o 13:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   17:21
8.   SDB   o 13:45 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr. - DHC Slavia Praha   9:21
9.   SDA   o 14:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- Mosonmagyaróvári KC SE   15:20
10.   SDB   o 15:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - MHK Bytča   20:21
11.   SDA   o 16:00 hod.:   HK AS Trenčín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   25:19
12.   SDB   o 16:45 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba   23:12
13.   SDA   o 17:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod   21:19
14.   SDB   o 18:15 hod.:   MHK Bytča - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.   21:29


Priebežné tabuľky - základné skupiny - po 1. hracom dni:

skupina SDA:

1. Mosonmagyaróvári KC SE   2   2 0 0   44:30   + 14   4
2. HK AS Trenčín   3   2 0 1   64:60   + 4   4
3. TJ Jiskra Otrokovice   3   2 0 1   61:63   - 2   4
4. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3   1 0 3   64:67   - 3   2
5. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   3   0 0 3   53:66   - 13   0

skupina SDB:

1. DHC Slavia Praha   3   3 0 0   63:37   + 26   6
2. HC Zlín   2   2 0 0   31:18   + 13   4
3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou   3   1 0 2   48:59   - 11   2
4. MHK Bytča   3   1 0 2   58:68   - 10   2
5. TJ Sokol Poruba   3   0 0 3   40:58   - 18   0

 

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň (hala Lanáček)

15.   SDB   o 08:30 hod.:
  HC Zlín - DHC Slavia Praha    
16.   SDA   o 09:15 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Mosonmagyaróvári KC SE    
17   SDB   o 10:00 hod.:
  HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.
- TJ Sokol Poruba    
18.   SDA   o 10:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - HK AS Trenčín
   
19.   SDB   o 11:30 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín    
20.   SDA   o 12:15 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Mosonmagyaróvári KC SE    
21.   SDU   o 13:00 hod.:   5B - 4B    
22.   SDF   o 13:45 hod.:   3A - 2B    
23.   SDF   o 14:30 hod.:   3B - 2A    
24.   SDU   o 15:15 hod.:   5A - 4A    
25.   SDF   o 16:00 hod.:   1A - 3B    
26.   SDF   o 16:45 hod.:   1B - 3A    
27.   SDU   o 17:30 hod.:   5A - 5B    
28.   SDF   o 18:15 hod.:   2A - 1B    

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň (hala Lanáček)

29. SDF     o 09:00 hod.:   2B - 1A    
30. SDU     o 09:45 hod.:
  5A - 4B    
31. SDF     o 10:30 hod.:   3B - 3A    
32. SDU     o 11:15 hod.:
  5B - 4A    
33. SDF     o 12:00 hod.:   2A - 2B    
34. SDU     o 12:45 hod.:
  4A - 4B    
35. SDF     o 13:30 hod.:   1A - 1B    

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 228 kB)

(.doc, 192 kB)

 (.pdf, 416 kB)

 (.pdf, 546 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 22.09.2018 od 15:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 22.09.2018 od 17:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 3. + 4. turnaj

nedeľa 23.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. turnaj
sobota 29.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.