Nachádzaš sa tu:
21 aug 2018, 12:34
Ostatná aktualizácia: 25 aug 2018, 11:13
Prečítané: 276x
Vytlačiť
Odoslať e-mailom

V rámci prípravy na blížiacu sa sezónu 2018/2019 vycestujú obidve kategórie dorasteniek MHK Bytča na už tradičný medzinárodný turnaj Jiskra Junior Handball Cup, ktorý sa uskutoční počas blížiaceho sa víkendu, t.j. od piatka 24. do nedele 26. augusta 2018 v Otrokoviciach. Mladšie dorastenky Bytče si na turnaji postupne zmerajú sily s hráčkami Poruby, pražskej Slavie, michalovskej Iuventy, Ostravy Hrabůvky-Zábřehu, Nového Jičína, Baníka Most, Jiskry Otrokovice a Zlína. Staršie dorastenky majú v základnej B-skupine za súperky hráčky pražskej Slavie, Poruby, Bánoviec nad Bebravou a Zlína. O ich výsledkoch na turnaji vás budeme priebežne informovať.

Jiskra Junior Handball Cup 2018 - Otrokovice (ČR)


Dátum konania: 24. - 26. august 2018 (piatok, sobota, nedeľa)

Miesta konania: Sportovní hala SPŠ (Štěrkáč), tř, T. Bati 1266, 765 02 Otrokovice, Česká republika (mladšie dorastenky); Městská sportovní hala (Lanáček), Mánesova 1584, 765 02 Otrokovice, Česká republika (staršie dorastenky).

Usporiadateľ: TJ Jiskra Otrokovice

Kategórie: turnaj sa hrá vo dvoch kategóriách, ako dva samostatné turnaje, v kategóriách mladšie dorastenky (hráčky narodené v r. 2002, 2003 a mladšie) a staršie dorastenky (hráčky narodené v r. 2000, 2001 a mladšie)

Hrací systém: v kategórii mladších dorasteniek sa hrá systémom každý s každým, v prípade starších dorasteniek sú dve základné skupiny, ďalej finálové skupiny a skupiny o umiestnenie. Hrá sa podľa pravidiel ČSH.

Hrací čas: mladšie dorastenky - 2x po 15 minút (bez možnosti time-outu), staršie dorastenky - 2x po 18 minút (v základnej skupine bez možnosti time-outu, 1x time-out na zápasy v skupinách a umiestnenie).


Mladšie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
DHK Baník Most (ČR)
HC Zlín (ČR)
Iuventa Michalovce (SR)
MHK Bytča (SR)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Sokol Otrokovice (ČR)
TJ Nový Jičín (ČR)

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň

1.   MD   o 09:00 hod.:
  DHK Baník Most - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
2.   MD   o 09:40 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Štěrkáč
3.   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba - MHK Bytča     Štěrkáč
4.   MD   o 11:00 hod.:   DHC Slavia Praha - Iuventa Michalovce     Štěrkáč
5.   MD   o 11:40 hod.:   TJ Nový Jičín - HC Zlín     Štěrkáč
6.   MD   o 12:20 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
7.   MD   o 13:00 hod.:   MHK Bytča
- DHC Slavia Praha     Štěrkáč
8.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- TJ Nový Jičín     Štěrkáč
9.   MD   o 14:20 hod.:   HC Zlín - DHK Baník Most     Štěrkáč
10.   MD   o 15:00 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Štěrkáč
11.   MD   o 15:40 hod.:   TJ Sokol Poruba - TJ Nový Jičín     Štěrkáč
12.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - MHK Bytča     Štěrkáč
13.   MD   o 17:00 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - HC Zlín     Štěrkáč
14.   MD   o 17:40 hod.:   DHK Baník Most
- TJ Sokol Poruba     Štěrkáč

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň

15.   MD   o 09:00 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
16.   MD   o 09:40 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Iuventa Michalovce     Štěrkáč
17   MD   o 10:20 hod.:
  TJ Sokol Poruba
- TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
18.   MD   o 11:00 hod.:
  DHC Slavia Praha - DHK Baník Most
    Štěrkáč
19.   MD   o 11:40 hod.:   Iuventa Michalovce
- TJ Nový Jičín     Štěrkáč
20.   MD   o 12:20 hod.:   MHK Bytča
- TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Štěrkáč
21.   MD   o 13:00 hod.:   HC Zlín - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
22.   MD   o 13:40 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
23.   MD   o 14:20 hod.:   DHK Baník Most - Iuventa Michalovce     Štěrkáč
24.   MD   o 15:00 hod.:   TJ Nový Jičín - MHK Bytča     Štěrkáč
25.   MD   o 15:40 hod.:   DHC Slavia Praha - HC Zlín     Štěrkáč
26.   MD   o 16:20 hod.:   Iuventa Michalovce - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč
27.   MD   o 17:00 hod.:   MHK Bytča - DHK Baník Most     Štěrkáč
28.   MD   o 17:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Nový Jičín     Štěrkáč

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň

29. MD     o 09:00 hod.:   TJ Sokol Poruba - DHC Slavia Praha     Štěrkáč
30. MD     o 09:40 hod.:
  TJ Nový Jičín - DHK Baník Most     Štěrkáč
31. MD     o 10:20 hod.:   HC Zlín - Iuventa Michalovce     Štěrkáč
32. MD     o 11:00 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - MHK Bytča     Štěrkáč
33. MD     o 11:40 hod.:   DHK Baník Most - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Štěrkáč
34. MD     o 12:20 hod.:
  Iuventa Michalovce - TJ Sokol Poruba     Štěrkáč
35. MD     o 13:00 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín     Štěrkáč
36. MD     o 13:40 hod.:   TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     Štěrkáč

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)

 

Staršie dorastenky

účastníci turnaja:

DHC Slavia Praha (ČR)
HC Zlín (ČR)
HK AS Trenčín (SR)
HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou (SR)
MHK Bytča (SR)
Mosonmagyaróvári KC SE (Maď.)
TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh (ČR)
TJ Sokol Poruba (ČR)
TJ Jiskra Havlíčkův Brod (ČR)
TJ Jiskra Otrokovice (ČR)

zaradenie do skupín:

  skupina SDA:     skupina SDB:
1. HK AS Trenčín   1. DHC Slavia Praha
2. Mosonmagyaróvári KC SE   2. HC Zlín
3. TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh   3. HK Sokol RMK Bánovce nad Bebravou
4. TJ Jiskra Havlíčkův Brod   4. MHK Bytča
5. TJ Jiskra Otrokovice   5. TJ Sokol Poruba

 

Časový rozpis turnaja:

Piatok 24. august 2018 - 1. hrací deň

1.   SDA   o 08:30 hod.:
  HK AS Trenčín - TJ Jiskra Havlíčkův Brod     Lanáček
2.   SDB   o 09:15 hod.:   HC Zlín - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     Lanáček
3.   SDA   o 10:00 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - TJ Jiskra Otrokovice     Lanáček
4.   SDB   o 10:45 hod.:   DHC Slavia Praha - MHK Bytča     Lanáček
5.   SDA   o 11:30 hod.:   Mosonmagyaróvári KC SE - HK AS Trenčín     Lanáček
6.   SDB   o 12:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - HC Zlín     Lanáček
7.   SDA   o 13:00 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček
8.   SDB   o 13:45 hod.:   HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr. - DHC Slavia Praha     Lanáček
9.   SDA   o 14:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice
- Mosonmagyaróvári KC SE     Lanáček
10.   SDB   o 15:15 hod.:   TJ Sokol Poruba - MHK Bytča     Lanáček
11.   SDA   o 16:00 hod.:   HK AS Trenčín - TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh     Lanáček
12.   SDB   o 16:45 hod.:   DHC Slavia Praha - TJ Sokol Poruba     Lanáček
13.   SDA   o 17:30 hod.:   TJ Jiskra Otrokovice - TJ Jiskra Havlíčkův Brod     Lanáček
14.   SDB   o 18:15 hod.:   MHK Bytča - HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.     Lanáček

Sobota 25. august 2018 - 2. hrací deň

15.   SDB   o 08:30 hod.:
  HC Zlín - DHC Slavia Praha     Lanáček
16.   SDA   o 09:15 hod.:
  TJ Sokol Ostrava Hrabůvka-Zábřeh - Mosonmagyaróvári KC SE     Lanáček
17   SDB   o 10:00 hod.:
  HK Sokol RMK Bánovce n. Bebr.
- TJ Sokol Poruba     Lanáček
18.   SDA   o 10:45 hod.:
  TJ Jiskra Otrokovice - HK AS Trenčín
    Lanáček
19.   SDB   o 11:30 hod.:   MHK Bytča - HC Zlín     Lanáček
20.   SDA   o 12:15 hod.:   TJ Jiskra Havlíčkův Brod - Mosonmagyaróvári KC SE     Lanáček
21.   SDU   o 13:00 hod.:   5B - 4B     Lanáček
22.   SDF   o 13:45 hod.:   3A - 2B     Lanáček
23.   SDF   o 14:30 hod.:   3B - 2A     Lanáček
24.   SDU   o 15:15 hod.:   5A - 4A     Lanáček
25.   SDF   o 16:00 hod.:   1A - 3B     Lanáček
26.   SDF   o 16:45 hod.:   1B - 3A     Lanáček
27.   SDU   o 17:30 hod.:   5A - 5B     Lanáček
28.   SDF   o 18:15 hod.:   2A - 1B     Lanáček

Nedeľa 26. august 2018 - 3. hrací deň

29. SDF   o 09:00 hod.:   2B - 1A     Lanáček
30. SDU   o 09:45 hod.:
  5A - 4B     Lanáček
31. SDF   o 10:30 hod.:   3B - 3A     Lanáček
32. SDU   o 11:15 hod.:
  5B - 4A     Lanáček
33. SDF   o 12:00 hod.:   2A - 2B     Lanáček
34. SDU   o 12:45 hod.:
  4A - 4B     Lanáček
35. SDF   o 13:30 hod.:   1A - 1B     Lanáček

o 15:00 hod.: slávnostné ukončenie turnaja - Mestská sportovní hala (hala Lanáček)

 

 


Dokumenty na stiahnutie:

(.pdf, 228 kB)

(.doc, 192 kB)

 (.pdf, 416 kB)

 (.pdf, 546 kB)

Nasledujúci program

1. liga Mladšie dorastenky - 2. kolo
sobota 22.09.2018 od 15:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


1. liga Staršie dorastenky - 2. kolo

sobota 22.09.2018 od 17:00 hod.
MHK Bytča - HC Tatran Stupava


MK ZA-TN - Mladšie žiačky - 3. + 4. turnaj

nedeľa 23.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: MHK BYTČA
- 1. skupina.


MK ZA-TN - Staršie žiačky - 3. + 4. turnaj
sobota 29.09.2018 od 09:00 hod.
organizuje: THA MARTIN
- 2. skupina.


MK ZA-TN - Prípravka (4 + 1)

sezóna 2018/2019 v príprave.


MK ZA-TN -
Prípravka (5 + 1)
sezóna 2018/2019 v príprave.